Профіцентр Квітка

Профіцентр Квітка

КВІТКА — компанія з 17-ти річним досвідом торгівлі витратними матеріалами, садовою технікою та електроінстументами; один з найпотужніших дилерів в Україні.

Отзывы о работе в Профіцентр Квітка, зарплаты

1. 10 октября 2023

@Гость, Добрий день! Підкажіть, будь ласка, з якою проблемою ви cтикнулися? Будемо вдячні, якщо ви поділитесь своїм досвідом комунікації з компанією за номером +380687640134 (Михайло). За 20 років діяльності ми вперше отримуємо такого роду відгук і прикладемо усіх зусиль, щоб розібратися у цій ситуації. До зв’язку!

2. 27 июля 2023

Не рекомендую нікому шарашкіна кантора розводять людей не відповідає дійсності.проходіть мимо тої кантори

3. 4 февраля 2021

Не працював тут. Але була спроба влаштуватись, але «шото пошло не так» )) (странно, що не озвучили причину відмови). Зато знайомий працював тут. Цитую його слова. Зарплату платять, чистий склад, нормальне керівництво. Так, що, можна йти працювати ))

4. 10 ноября 2020

@Олександр., Добрий день.
    Так, як пан Олександр був на випробувальному терміні у компанії КВІТКА усього три дні (орієнтовно з 29.09 по 02.10), то не може дати об’єктивну оцінку роботи в компанії.
    Випробувальний термін не був пройдений даним кандидатом.
    У компанії КВІТКА не буває затримок із виплатами заробітніх плат. Працівники компанії — висококваліфіковані спеціалісти. Керівники відділів починали роботу у КВІТКА лінійними працівниками та досягли успіху. Кар’єрний ріст в нашій компанії — це неодноразово підтверджений факт.
    Все це можна відслідковувати в соціальних мережах:
    Facebook https://www.facebook.com/kwitkafamily
    Instagram https://www.instagram.com/kwitka_family

Коментар написаний не обґрутновано. Просимо адміністраторів сайту звернути на це увагу.

5. 6 ноября 2020

Дуже хороший колектив, всі привітні, позитивні. Керівники турбуються про своїх працівників, допомагають коли виникають проблеми, а це напевно найголовніше для нового працівника. Перші враження про компанію дуже і дуже позитивні — менеджери з персоналу запитують про навчання, допомагають, якщо щось не знаю.

6. 12 октября 2020

Затримують зарплати менеджерам по пів року. Робота поставлена не правильно по відношенню до торгового відділу. Більше 80% працівників не компетентні. На керівних посадах кум, брат, сват. Не ведіться на гарні розмови, про преспективу роботи, карєрний ріст. Не витрачайте свій час, на цю (контору).

7. 10 марта 2020

Відправляв у дану компанію резюме двічі. Перший раз через Ворк
    юа (відповіді не була) наступний раз через розділ "робота їхнього сайту" передзвонила дівчинка Оля і милим і привітним голосом запросила на співьесіду.Притендував на посаду менеджера з продажу в інтернет магазин. Офіс щойно після перебудови, подекуди елементи стилю "лофт" олнак атмосфера затишна. Прийшов вчасно, однак попросили хв 20 почекати оскільки в них накладна і зараз інщий кандидат в hr. майнула думка встати і піти, однак увагу привернув Величезний акваріум (окремий лайк). Двадцять хвилин промайнули непомітно розглядаючи акваріум. Почалась співбесіда. Дівчинка Оля милим голосом і з ще милішою посмішкою розповіла яка в них хороша компанія. Звучало послідовно і змістовно. Розширення, нікого не звільняли, всі задоволені.
    Мінус 2 суботи в місяць працювати. КПІ немає. ставка і працюй.
    ну ок подумав я. Після співбесіди у вівторок обіцяли до п"ятниці подзвонити. Довгоочікуваний дзвінок пролунав. Дівчинка Оля сказала, що раді запросити на пробний день і якщо все ок то після обіду співбесіда з деректором і ми вас беремо. Чудово!!! подумав я. оформив відпустку на старій роботі. і з піднесеним настроєм прийшов стажуватись. Стажування проводив менеджер Остап. Привітний веселий. пояснював показував. йшло все ок. досиділи до обіду. HR запросила на співбесіду. і тут як холодний душ чи то як серпом по яйцям заявляє що у них є три чи то більше кандидатів і вони кожного тестують. І ніби практикв ок.. але БЛІНННН попередити то можна було…ну домовились що в кінці тижня подзвонять.. Кажучи відверто то дзвінка я не чекав вже. Але дівчинка Оля подзвонила..привітно вибачилась. і сказала щось типу "взяли когось іншого, але якщо він тупитиме то ще вам подзвонмо" отака історія. В цілому враження про компанію позитивні, не зважаючи на певну маніпуляцію hr ставлення до працівників і клієнтів сподобалось. Успіху компанії Профіцентр "Квітка". як мінімум +клієнта ви заробили)

Мастер 1

Добавьте зарплату в компании Профіцентр Квітка

Добавить отзыв о работодателе Профіцентр Квітка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Профіцентр Квітка?