Радоніт

Радоніт

Радонит — оптовая торговля подоконником и оконными аксессуарами.

Отзывы о работе в Радоніт, зарплаты

1. 22 мая 2022

Кумовья нема, але директор таке собі. Як і всюди обіцянки цяцянки. Багато обіцяють, мало виконують, але дещо таки було нормальне — раз в рік відпочинок з фврмою за їх рахунок і Новий рік. Ахаха

2. 25 октября 2017

Радоніт — це компанія,яка дає розвиток. Неважливо в якій ти сфері, а важливо який в професіїї! Телефонні відмови, через те, що кандидатів багато, а керівник не встигає зі всіма поспілкуватись. Я також отримала відмову по телефоні, але наполягла і підійшла на офіс, відповідно тепер я працюю. Йдіть до своєї цілі.

3. 15 июня 2017

Працюю на Радоніті вже 2 роки. Що хочу сказати, як і всюди, є свої плюси і мінуси. Стосовно зарплати та керівництва нічого поганого сказати не можу, якщо працюєш, даєш результат — відповідно заробляєш. Правда вимоги високі, робота активна та іноді стресова,постійно стикаєшся з чимось новим, але хто хоче професійного розвитку — це тільки на користь. Хороший колектив, хороші умови, головне любити свою роботу, ну і працювати, просто так ніхто платити не буде. А стосовно поганих коментарів , як кажуть у народі : «Скільки людей — стільки думок». Просто знайдіть те, що вам буде подобатися!

4. 14 июня 2017

@Сергій,
    Сергій! Який Ти робітник- так тебе і оцінили!!!!!
    Комусь робота подобається, комусь -ні!
    Не потрібно висловлювати гучних слів стосовно своєї персони. У нашому колективі абсолютно всі зрозуміли-хто ТИ, який ти працівник, людина і т.д!!! Чомусь у компаніях(а їх не мало), де ти працював, ти ніде не затримувався, скрізь не було кар’єрного росту, матеріальної складової??? чи можливо проблема в тобі?
    Навчися адекватно сприймати світ, а не вести себе, як ображене хлопчисько!!!
    Ми, працівники Радоніту хочемо тобі сказати, що Радоніт для нас, як другий дім!!! Ми любимо свою роботу і отримуємо за це оплату, яку заробили!!! Кожен з нас знає свої обов’язки, проходив аналогічне навчання без сторонньої допомоги, і надалі ми навчаємося, бо компанія РУХАЄТЬСЯ В ПЕРЕД!!! а з такими людьми, як ти- нам не по дорозі!

5. 6 июня 2017

Працював менеджером з продажу в даній компанії, пішов після 3-х місяців роботи, поясню чому:
    Мені 23р, працюю з 16р, перед тим як йти на співбесіди, шукав компанію яка могла би дати кар»єрний розвиток, а матеріальну складову як результат своєї роботи.
    Перед відправкою резюме пройшов обов»язкове тестування на сайті, на наступний день зателефонувала HR та запросила на співбесіду з керівником філії в м.Рівне (так як HR знаходиться в іншому регіоні), сама розмова з керівником тривала 10хв на загальні теми без перевірки спеціальних знань.
    З першого дня роботи готувався до спийняття великого об»єму інформації, в результаті надали мені для навчання: каталоги, як для клієнта, Гугл в допомогу, ну і: «що не ясно — запитуй». Ок, через 2 тижні здав тест на знання продукції. Почав працювати з клієнтами (робота в основному на офісі), по ходу роботи виникало дуже багато запитань, на які не було відповідей в каталогах, приходилося постійно запитувати в іншого менеджера, це було як мінімум не компетентно в очах у клієнта.
    Першу місячну з\п виплатили вчасно, щоправда, як місяць стажування.
    Далі дали мені задачу розвивати попутні товари (ціна яких не конкурентна і купувати їх можуть тільки люди які не орієнтуються в ніші), на співбесіді ми домовлялись про ставку + %, в 10х числах квітня (перед Пасхою + не сезон) мене ставлять перед фактом що я маю зробити N цифру (не малу) до кінця місяця щоб отримати свою ставку, після чого зрозумів що працювати в даній компанії немає бажання і почав шукати нову роботу.
    До кінця місяця розвивав свій напрямок, N цифра прогнозовано не вийшла, отримав з\п нижче спочатку погодженої ставки.
    В наступному місяці почався приріст продаж по моїй групі товарів
    Мені запропрнували роботу в іншій компанії, на наступний день повідомив про звільнення (за тиждень), на що керівник філії відреагував образою і практично перестав зі мною розмовляти :)
    Я хотів розійтися порядно, надати зворотній звязок про причини звільнення і що мене не влаштувало, чим ще більше її роздратував.
    Прийшовши за з\п, 19 робочих днів під час яких була позитивна динаміка продаж і замінявши декілька днів іншого менеджера, я отримав мізерну з\п.

В підсумку напишу, компанія рухається за течією, не особливо задумуючись про тенденції розвитку, працівники в компанії прості та хороші люди, зав.склад також системна та чітка людина, а на рахунок керівника впинципі все сказано, тому якщо потрібна однотонна робота, з наріканнями що до обов»язків (тому що зони відповідальності між менеджерами не до кінця розприділені) і з\п нижче середнього рівня, тоді можна працювати в компанії Радоніт Рівне.

6. 10 апреля 2017

Не розумію що за дивні відгуки. Я рік тому влаштувалась і працюю. Без кумівства і тд і тп.

Єдине що вимагають, то РЕКОМЕНДАЦІЇ з попередніх місць роботи. Ну і звичайно вимагають якихось мінімальних знань.

Поки мене все влаштовує.

7. 11 марта 2017

Без знайомств туда не беруть! Не тратьте свій час! Теж пробував влізти! І вища освіта і стаж, подзвонив дізнатись результати співбесіди — вже взяли другого хлопця. Пішов на іншу фірму — нормальну! А цю контору буду оминати десятою дорогою! Брат, кум, сват — все в кращих традиціях Західної України!

8. 28 февраля 2017

Процветает кумовье! 27.02.2017г. появилась вакансия на сайте Work.ua в 10 утра. В 10:05 перезвонил и записался на собеседование в г. Ровно на определенное время, когда будет директор. За минут 40 до собеседования перезванивают и говорят что идти уже не нужно, уже взяли работника! Как??? Естественно своего! Вот такая непорядочная горе-компания!

Добавьте зарплату в компании Радоніт

Добавить отзыв о работодателе Радоніт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Радоніт?