Райз

Райз

Заснована в 1992 році, ПАТ «Компанія «РАЙЗ» пропонує оптимальні рішення в аграрному секторі.

Отзывы о работе в Райз, зарплаты

7 сентября 2018

Гаплик Райзу.Просто знищили компанію .Бази спустошили, штат скоротили до мінімуму, дистрибуйію закрили, не виплативши людям з/п. Править купка дебилів. Набрали грошей у клієнтів і благополучно все про..ли. Це вже не компанія, а лохотрон.

31 марта 2018

а це вам на додачу, щоб слюною не подавилися, якщо ще хтось хотів поспорити в коментарях, переходьте по ссилці і дивіться правду! така схема впевнений і в бахматюка! (надіюсь ссилку на відео в ютубі модератори залишуть)

30 марта 2018

для інформації — щоб ви знали хто має вйобувати на цій фірмі то це наше керівництво яке отримує ПО 30к грн. і ще й ****ять по чорному, а відповідальність всеодно лежить або перекинуть на простих робітників. нічого доброго в цій фірмі я не бачу. у мене все!!!

4. efanov
    2 марта 2018

Нормальная вполне компания

20 января 2018

Собі придумали

6. Гість
    15 января 2018

Ще буде не одне 1 число. Непридумали ще наскільки підняти . На 1 грн. чи 2грн.

28 декабря 2017

@Гость, А Ви там для чого? Тільки скулити? Включайтеся у вирішення проблеми, покажіть як працювати. За годину все зробите , інших навчите.

8. 777
    25 декабря 2017

шановне керівництво, ходять такі чутки що з 1 січня 2018 року мають підняти заробітню плату. хотілось би дізнатися чи це вірна інформація. З вдячністю ваш працівник!!!!!!!!!!!!!!!!

1 ноября 2017

Хотілося ще б додати ось що — у Кам’янець-Подільській філії НІКОЛИ!!!!!!! Ще раз наголошую, ніколи, не виплачувалася заробітна плата вчасно. Кожного місяця заробітна плата виплачувалась із затримкою, як мінімум, в тиждень. Тож, прошу керівництво Кам’янець-Подільської філії прислухатись до «крику» своїх підлеглих. Не хотілося б висловлювати нецензурну лайку, але більше сил вже не має!!!!!!!!! КЕРІВНИЦТО, майте хоча б трішки людяності, ато не далекий той час, коли ваші ж підлеглі повстануть проти вас!!! І тоді, ПОВІРТЕ, ВАМ БУДЕ ЗОВСІМ НЕ СОЛОДКО і тоді буде повний п….. вам, керівництву Кам’янець-Подільської філії!!!!!!!!!!!!

12 октября 2017

У Кам’янець-Подільску філію прийшов новий директор Рожанський Д.С. то цей необрозований дигенерат взагалі не має уявлення як керувати заводом тільки розприділив свої обов’язки на людей і взагалі нічого не робить тільки ходить курить свою люльку і питає якої думки про нього люди. Людей по звільнював працювати нікому а хотять щоб працювали в 2 рази більше і за ту саму заробітну плату та вони хоча б платили її а то щей недоплачують майже в 1.5 рази. А головний бугалтер з нещодавно ставшим головним інженером списують кучу грошей на обслуговування заводу на якому навіть інструментів для роботи немає. У даний час в верхах сидить кучка ідіотів яка взагалі не має уявлення в даній сфері роботи особливо новий механік головний інженер та директор як щось зламається ходять тиждень думають як зробити. Таких керівників на філії ще не було хоча працюю від відкритя заводу.

31 августа 2017

@Гость, По моему, его в компании уже нет…

28 августа 2017

Та шо тут казати треба вже рухатись, грати тварюку *** ганчара і на вила!

13. Белка
    3 июля 2017

@Гость, а що ти пропонуєш??

3 июля 2017

@Белка, та не вже!! чого сидим? чого мовчим?

15. Белка
    2 июля 2017

Затримка зарплати 4 місяці це вже перебор!!

16 июня 2017

Компания отстой хуже чем Райз не найти негде, порядка никакого зато обещаний и требований полно хуже даже чем было при колхозе все чиновники и руководители хамы и ставят из себя маленьких божков а люди рабочие в этой организации рабы бесправные.Компания какая владеет пол миллионными запасами земли и сидит на мешках с деньгами не может выдать деньги за орендную плату пай людям очень нуждающих в деньгах.Земли нахапали правдами и не правдами,и что можно говорить с ними дальше и при отмене моратория на землю они тоже будут впереди скупят за копейки землю у людей и станут ещё богаче а люди ещё бедней.От такая у нас правда и демократия.

22 мая 2017

цятварина цей пес гончар сьогодні власним літаком попер на дуже дорогий курорт. так шо гроші наші розчиняться там

18. 777
    18 апреля 2017

скажіть на яких філіалах видали форму.ато шось в цій фірмі з цим дуже туго

31 марта 2017

Цікаво на кого то я лайно лию? Якщо правда це лайно, і я після цього долбо-. То виникає питання хто тоді ви? А відповідь проста, ви або нічого не бачите, тобто ви сліпі, або ви не хочете бачити. Тобто вам це вигідно! Так як ви виражаєтесь ніби я поливаю брудом, то це просто нісенітниця, я говорю чисту правду, я необділений, мені вистачає зарплати, для того щоб володіти інформацією достатньо просто бути з людьми на «ти» а не виходити з АБК ніби зходиш з олімпу. Ви не боги, ви люди…

28 марта 2017

Ну принаймі ми вже здогадались з якої зміни (обділений) автор попередніх коментарів.На кого далі будеш лити лайно дол…. ?@Гость,

27 марта 2017

Ну якщо ми всі будемо звертати увагу на ваші граматичні помилки то вам на ваших посадах точно робити нічого. Раджу вам ознайомитись із штатними посадами на підприємстві, доведу до вашого відома що на підприємстві посади підмітайла немає, хоча і має бути, на рахунок жування сопельок, то ви їх жуєте частіше за всіх. Якщо ви сліпі котинята, то пора уже прозріти. Так ви прибрали одного майстра зміни і ось нарешті робота пішла на краще, некрадуть, і то це мабуть завдяки вашій шістці зав.складу яка сама мала з того долю і приймала безпосередню участь, тому залишилась працювати. прибрали зміну лабораторії, аналізи непідробляють. Прибрали охорону начальник якої був наркоманом та мав судимість. Вам подали зміну злодіїв, а ви немічні не можете нічогно вдіяти. Час величі закінчиться як і розпочався…

24 марта 2017

Можливо і насправді все так погано у тій компанії Райз, якщо у ній працюють такі неосвідчені працівники, що пишуть відгуки з граматичними помилками. Напевно ця гнидна потворка працює якимось підмітайлом і увільний час мріє стати начальником цеху, директором, або хочаб зав лаболаторії. Но не в цім житі, і ти далі будеш жувати сопельки пишучи необгрунтовані відгуки у темній комірчині. А щодо нових посад,то напевно в керівництві компанії розумніші люди за тебе.

21 марта 2017

Хочу написати про Кпам’янець-Подільску філію. Працюю я вже на підприємстві давно, і практично не дивуюся ніякій дурості шо придумує керівництво. Але те що відбувається на підприємстві зарас це катастрофа, з робітників поробили злодіїв в законі, ставлення як до тварин. Нові незрозумілі задачі, які взагалі не стосуються займаної посади. До керівництва нарешті доліз Максим Олександрович, по головах по трупах, прибрав з виробництва усіх хто йому заважав, і все ось вона влада. Підтягув до керівництва усіх кого треба і хто буде йому підчинятися. Адже дурних ідей у нього безліч. Нова зав. Лабораторії теж протиже незміного технолога. Так що все тепер піде як по маслу. Поставили нового начальника цеху, дуже незрозуміло як він зайняв таку посаду, але мабуть знає на відмінно табличку ділення. Адже він далеко Несвятий, так сказати був старший по «дєрібану» Але мабуть великі гроші роблять своє діло. Шановне керівництво компанії, зверніть увагу та прийміть міри, скоро тут нехалишеться кому працювати, у людей взагалі пропав інтузіазм до роботи, злочинці працюють далі, а з людей зробили рабів…

2 февраля 2017

гавкая тут ганчаруйло пітается себя обелить а на самом деле ты чмо являешься основным исполнителем пешкой которая в империи бахматюка уничтожили экологию и здоровье украинцев, разворовали страну — https://www.facenews.ua/articles/2017/311767/
    гнить и гореть тебе в аду

1 февраля 2017

Лучше сдохнуть с голода чем связаться с такими КОНЧЕНЫМИ ТВАРЯМИ как райз! Будьте вы прокляты!

31 января 2017

@Гость, Гость Гончара, ти вже задрав всіх своїм спамом. Схоже що ти *** ще той, якщо не можеш заспокоїтися за весь цей час ,що пишеш.

31 января 2017

гавначар и ко твари еще те

28. Василий Колодийчук
    30 января 2017

@Степанов Сергей, Сергей- дружище поддерживаю тебя на 100%-мы вместе в Райзе прошли огромную школу жизни, сам 14 лет проработал в Райзе-и это были самые лучшие годы. Спасибо огромное Виталию Цехмистренко за то что научил работать и зарабатывать честно.

29. Степанов Сергей
    27 января 2017

Доброго всем дня, когда-то, лет пять назад, посмотрев сайт внутри, у РАЙЗа было пять звезд не смотря ни на какие проблемы!!!….. Это была команда, именно команда, с миссией, пониманием куда и зачем идем, что хотим и что будет завтра, в этой КАМПАНИИ И КОМПАНИИ, я работал 10 лет, до 2012 года, и до сих пор счастлив, что моим шефом и учителем был ВИТАЛИЙ ГРИГОРЬЕВИЧ ЦЕХМИСТРЕНКО, ГРЯЗНОВ СЕРГЕЙ АЛЕКСЕЕВИЧ и мое дикое желание работать в этой КОМПАНИИ.
    Жалко, остались только воспоминания, к счастью хорошие, всем кто прочитал и вспомнил и понял меня, всем привет и дай Бог Здоровья, Мира и Благополучия!!!

27 января 2017

@Гость, микола, сам ти покидьок і гидота лізе в тебе з усіх дірок

26 января 2017

да все гаплик всьому гончар гидота добый розграбував нас, що можна було очікувати від покидька

25 января 2017

Они бабки делят

25 января 2017

А про воровство не пишiть вони читають i прикривають ще бiльше.Нада службу яка буде це все наказувать а не повiдомляти про свiй вiзит за мiсяць

1 января 2017

микола, скоро руки відсохнуть хрінь всяку неконкретну писати

35. Олеся
    13 декабря 2016

Доброго дня!
    Мене звуть Ришкевич Олеся Володимирівна, я працюю на Кам’янець — Подільській філії ПрАТ «Райз — Максимко» технологом. Так, так тим самим технологом, який прикриває начальника цеху разом із своїм родичем хіміком (уточнення, він мій брат).Не дуже розумію, чим та від чого мені необхідно прикрити нач. цеху,під пулі не піду, на амбразуру не кинусь, тай воєнні події не в Кам’янці — Подільському. Ну звичайно, я могла б попросити свого родича «заколотити» якийсь мега прикриваючий реактив… :)
    Але насправді мені, було зовсім не до сміху дізнавшись про те, що хтось «гость» не зрозуміло чому та з якою метою, обливає брудом мого колегу, мене та мого брата!
    Я напевно не досить креативно мислю, але всеодно не розумію, що такого Максим робить на інвентаризації,( щей сам її проводить, це ж треба!) що з нас вираховують 50% від заробітньої плати (прошу відмітити за результати інвентаризації), також мій вузький діапазон знань не дозволяє зрозуміти, для чого виливати в землю Технозим — ферменти не ростуть!?
    Дорогий «Гость» підкажіть — молю (те, що Ви пишете на голову не налазить! Виходить, що ми робимо все для того щоб нас оштрафували?!)
    Не думаю, що Ваші звинувачення є справидливими, так як Величко М.О робить все для того, щоб продукт, що виготовляє завод відповідав кількісно — якісним показникам.
    Також прошу звернути Вашу увагу на те,що хімік готує розчини та проводить лише деякі, складні дослідження, які є лише одними із основних. (Але МИ РОДИЧІ!, йому просто не пощастило із сестрою, буває!).
    ОСНОВНЕ:
    Шановний, «Гость» (звертаюсь до того гостя, що працює на Кам’янець — Подільській філії ПрАТ «Райз — Максимко») в мене до Вас прохання, якщо Ви дійсно володієте інформацією, на рахунок крадіжок кормів,опишіть: — хто?, чия зміна?,в який час?…(і т.д) Зрозуміте мене правильно, володіючи такою кримінальною інформацією та тримаючи її в таємниці, Ви приносити колосальні збитки організації. Якщо, Ви боїтесь розповісти це керівництву, нічого не заважає написати анонімного листа із описом ситуації.(писанина на подібних сайтах — це бездіяльність, а бездіяльність, це — ЗЛОЧИН, тобто Ви злочинець).
    P.S.
    Про мене:
    На щастя, чи на жаль :)на рахунок корупціонера в моєму обличчі, можу сказати одне в мене немає особистого житла, транспортного засобу, одягаюсь я НАЖАЛЬ, не від модних дезайнерів, та й хом’як мій здох з голоду, і я там багато ще можу плакати т.д і т.п.,менше з тим я ціную те що маю, чого і Вам бажаю.

12 декабря 2016

Ах ти ж сученя. Ти нащо обливаєш брудом порядних і чесних людей? Я колись читав і думав, що тут справді пишуть люди, які хочуть щось покращити. А дивлюся на цю мазню і понімаю, що пише злодій, якому не дають вкрасти. Інакше пояснити цю брехню не можна.

11 декабря 2016

І знову про Кам’янець — Подільску філію «Райз — Максимко». Після усунення директора керувати заводом взявся нач.комібк.заводу Величко Максим, не зважаючи на прихід нового директора. Комбікорм як крали, так і крадуть (навіть ті, кого звільнили). Перед приїздом київського керівництва Максим проводить свою інвентаризацію, при якій добавки сховали на старому комбікормовому заводі, а 300л технозиму вилити в землю і приполи (не встигли вивести). А при виробництві замість добавок лиють воду і додають вапняк. Адже у разі неякісного комбікорму його прикриє технолог з хіміком ( вони ж родичі). Крім того підібрали таку завлабораторії, яка не розуміється в аналізах і якій можна навішати «лапшу на вуха»
    Шкода, що при зміні директора корупційна схема не міняється.

7 декабря 2016

ЖАХ !, але це не новина)) наша країна — руїна, ми звикли це оголошувати де завгодно, при цьому не думаючи , що Ти — сам руїна, головне, що мало хто розуміє , що сидячи по різних сторонах столу, усі ми -Жертви, жертви — однієї історії, усі ми — невільники.

1 декабря 2016

Все воровство и отмівание денег схема с четкой вертикалью на вершине которой стоит мразь гончар

23 ноября 2016

Охорона дивилась в ту саму сторону,що і директор

10 ноября 2016

Розкажу про Кам’янець-Подільську філію.Після приходу нового директора і звільнення зав.лабораторії з’явилася хитна надія,що тепер все буде по-новому.Дійсно ,стало по-новому ,тепер почали красти з небаченим раніше розмахом.Просто вивозять в нічну зміну по десять машин поза вагу,і тепер ,точно,про це знає директор,а старший майстер Стопнюк Віктор Володимирович,особисто контролює це вночі і виділяє по 1000 грн на зміну за співвпрацю.Склався тандем з директора і старшого майстра,оскільки »мент мента видит из далека».Директор собі одразу новенького джипа прикупив ,а Стопнюк змінив третю машину за 4 рік праці і добудовує дім в Макові,який придбаний за часи роботи на Райзі.Вітьок наш молодець напрвив директора в правильне русло,поміг вигнати зав.лаб.,щоб спростити ділення,бо на 2 краще ділиться.Складається таке враження,що теперешній директор не планує довго тут затримуватись,по принципу:якщо вижунуть,то не з пистуми руками.

Там же наймана охорона,куди вона дивиться?

7 октября 2016

16 сентября 2016

ЦРУ теперь в Виннице

15 июля 2016

Нынешний директор Криворожской филии Герчук Э., это вообще полный отстой, как только выше стоящие управленцы этого не замечают? Если по всем филиям такой беспредел, то тогда понятно почему компания несет убытки!!!

22 июня 2016

Райз-Максимко: Центральне РУ просрали — розганяють, що далі?

25 мая 2016

Гончар = онкология райз

20 апреля 2016
  48. Гафта
    15 марта 2016

Окружной суд Цюриха 10 марта 2016 года наложил арест на имущественные права «Компания «Райз» в общем размере 103,31 млн швейцарских франков, сообщается в пресс-релизе NIBULON SA.
    Приказом суда заморожены денежные средства, причитающиеся «Компания «Райз» от ULF Trade AG (Швейцария, Цюрих) на основании внешнеэкономических контрактов на поставку сельскохозяйственной продукции из Украины.
    Основанием к аресту стало ходатайство Nibulon SA, основанное на окончательном решении апелляционного совета арбитражного суда Международной ассоциации торговли зерном и кормами (GAFTA) от 23 мая 2014 года.
    Указанным решением арбитражный суд обязал «Компани «Райз» возместить Nibulon SA $21,52 млн, из них убытки: $17,536 млн, $3,997 млн и компенсация расходов на правовую помощь — 48,8 тыс. фунтов стерлингов. Однако «Компания «Райз» не исполнила окончательное решение арбитражного суда.
    После неоднократных предупреждений 8 марта 2016 года GAFTA объявила о дефолте «Компания «Райз» в связи с неисполнением вышеуказанного решения арбитражного суда.

25 марта 2015

Именно из-за вора гончара наша компания является по сути банкротом, у нас нет средств содержать наши семьи, нечем кормить детей:

Компания «Райз», входящая в состав UkrLandFarming, завершила 2014 г. с чистым убытком 134,9 млн грн. Для сравнения, в 2013 г. чистая прибыль компании составила 100,5 млн грн

Об этом свидетельствует информация, опубликованная Нацкомиссией по ценным бумагам и фондовому рынку.

Суммарная дебиторская задолженность в отчетном периоде составила 1,71 мрд грн. Текущие обязательства увеличились на 25% до 10,1 млрд грн, а долгосрочные уменьшились на 4% до 884 млн грн.

2. араш
    24 марта 2015

якщо гончар ввозить неякісне насіння в україну значить це вигідно мінестерсву.тоді нащо дивиться. сбу.райза.

Бухгалтер 1
Главный бухгалтер 1
Машинист автомобилеразгрузчика 1
Сторож 1
Тракторист 2

Добавьте зарплату в компании Райз

Добавить отзыв о работодателе Райз

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Райз?