Райз

Райз

Заснована в 1992 році, ПАТ «Компанія «РАЙЗ» пропонує оптимальні рішення в аграрному секторі.

Отзывы о работе в Райз, зарплаты

1. 13 августа 2015

Так, ви отримали!!!, які кошти?, державні!, а не райзовські!!!-от в чому питання! Ви мене не зрозумі що, я мав на увазі!

2. 12 августа 2015

Ch.V.V :
    Люди добрі включіть міски.Чому немає коштів в компанії Райз,або непоказують?-А тому що врожай який збирається вивозиться через порти за кордон і покупець розрахувавшись, на рахунок який зареєстрований за кордоном у одній із другорядних країн, кошти там і остаються в Україну не перераховуються.А заробітна плата платиться за рахунок-дистрибюції, а затримки чому по з.п?-а ви представте на масштабах корпорації поставити на депозит на тих 1…2 місяці.Ну саме більше що мене обурило-фішка фінансистів компанії по виплаті з.п. якоби вони оплатили на карткові рахунки па банку Фін.Ін. як кажуть і хочуть чоб працівники в це повірили кошти в розмірі за червень-грудунь місяці 2015 року, і виплотою буде займатись Державний Фонд Гарантування Вкладів-це получається так банк Ф.І. лопнув вводиться тимчасова адміністрація, начебто компанія перерахувала кошти кожному працівнику за 7 міс.2015 рку віртуально а по факту так ні-і тепер ДФГВ зобовязаний кожному працівнику компанії виплатити, взяти тільки Райз представте які це обєми та масштаби фінансів на які кидає Райз державу, і це при тому що в нас країна в стані війни.От так коротко.
    П.С.
    Працівники для таких компаній це сміття, яке власникам(власнику)заробляють мільярдні статки.
    А їм за це платять копійки.Про підвищення з.п. не йдеться-це не актуальне питання, мені ще відповіли що НЕЗАМИНИМИХ НЕТ!
    Тому моя порада,хто працює — підшукуйте краще і тікайте, хто в пошуках роботи — обходьте 10-ю дорогою, а кому сумно-ласкаво просимо))).

я работаю в РАЙЗЕ и я получил все деньги за 7 месяцев, не виртуальные

3. 12 августа 2015

блин, ну кидайте уже свежую инфу, а то прям такой нафталин тут перепасчивают ))))

4. 11 августа 2015

Ще декілька фактів про діяльністьагрохолдингу «Укрлендфармінг» :

4 серпня, господарський суд Вінницької області розгляне справу про банкрутство однієї з аграрних компаній Олега Бахматюка — ПАТ «Браїлівське». Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на оголошення, розміщене на офіційному сайті Вищого господарського суду України. Справу про банкрутство було відкрито ще у квітні 2015 року. Підставою для банкрутства послужили невиконані зобов’язання ПАТ перед кредитором на 144 млн грн. Загальний борг господарства перед кредиторами становить близько 486 млн грн. Проте Бахматюк не поспішає виконувати судові рішення і повертати борги. Також 4 серпня господарський суд Полтавської області розгляне позов до іншої компанії Бахматюка — ТОВ «Агробуд» — про стягнення заборгованості в розмірі 4,8 млн грн. Нагадаємо, загальна заборгованість агрохолдингу «Укрлендфармінг», контрольованого Олегом Бахматюком, становить близько 1,7 млрд доларів. На даний момент компанія веде переговори про погашення заборгованості. Однак поки кредитори не бачать конкретних рішень і намагаються стягнути багатомільйонні борги аграрного холдингу в судовому порядку.

5. 11 августа 2015

П.С.

6. 11 августа 2015

@Гость, какие свежие новости))))) прямо сенсация)))) никто ж не знает кроме вас

7. 10 августа 2015

Хлопці , атас. Банкам віайбі та фінансова ініціатива — гаплик. Отже, фінансовим схемам , які без банків неможливі — теж гаплик. Далі думайте самі.

8. 10 августа 2015

@Житомир, ти не правий . Райз був на крок попереду. Але це було при Віталії.

9. 4 августа 2015

Когда и как мі наконец станем нормально жить? Когда Украина станет станет процветающей, к чему все надежді біли? Злости не хватает на таких ублюдков как гончар, он сейчас активно ВОРУЕТ и ОТМІВАЕТ только что собранній урожай аж гай шумит!!!

10. 24 июля 2015

Про що тут говорити ваш хазяїн Бахматюк вже досить давно в Америці (простими словами сї***ся. Так шо хана вам усім і разу і УЛФ, — шоб ви здохли

11. 24 июля 2015

@Інженер, ти придурок, бо якщо ти інженер то перший хапаєш все що не так лежить ідійот

12. 17 июля 2015

16 Июль 2015 А шо тут чекати і писати чи чекаті шоб люди від нього помирали? Треба цього гончара хапати і за яйця на майдан, хай люди вирішують. Знову згадали про смерть через Гончара. А що саме було трапилось так ніхто і не написав, що це був за випадок такий зі смертю?

13. 16 июля 2015

14. 15 июля 2015

СБУ вже сіла на РАЙЗ, наразі займається Гончаром, дані можна писати тут

15. 13 июля 2015

@Гость, якби ви меньше бухали та зливали соляру. цього б не було. це стосуэться всього райзу. Вони все правильно роблять.

16. 10 июля 2015

Всем региональнім пешкам дано прямое указание гончара найти любіе деньги, есть четкий план сколько отжать — тупо воровать все надо спрашшивать с него

17. 10 июля 2015

В Гадячском отделении действует рекет в виде Харченко Владимир Анатольевиа и Держий Василий Николаевич.Практически каждого работника вынуждают писать либо заявление на выщет денег,либо 3 кабинет.тоесть на расщёт

18. 8 июля 2015

коли сбу візьме засраку гончара а потім добре трусане то він теж змиється як вода в туалеті.тоді райз почне приходити до памяті і ті люди які хочуть робить в райзі будуть будувати новий райз разом з цихмістренком.

19. 8 июля 2015

никита алексеевич не позорьтесь расплатитесь со мной не ожидала от вас такого не стыдно тебе матронин

20. 5 июля 2015

да гончар -вор, сын его дурак , фермер — умный, ведь именно он, разглядел все это когда пришла жатва, и конечно же путин ***ло =- да да да,,, а еще забегая наперед скажу что я безумная=== согласна, дальше что??? а еще подскажу вам что вижу я 1000 $ = 1000 грн. === 0 %, а это значит что на планете Жизнь — дефолт и какое это счастье!!!

21. 19 июня 2015

Слішал что *** гончар своего дурака сіна устроил в компанию и назначил ему зарплату аж больше 1000 долларов

22. 19 июня 2015

Дайте только добраться до Гончара мы ему не только яйца повыдергиваем, но он *авно сидит в своем замке и не появляется нигде

23. 18 июня 2015

Самая гнилая фирма .зарплаты вовремя не платят аренда смешная и ту задерживают, уволить и то не могут нормально, расчет вовремя не происходит , такое впечатление, что все начальство в сговоре! А самое главное людей за людей не считают им только работу без оплаты давай!

24. 17 июня 2015

якщо всі знають що гончар злодій чого його ще досі тримають в райзі.зате що гончар скуплює в маїса зерно неякісне перекрашують на заводі і фасують в нові мішкі а далі продають фермерам то його вже треба підвісити за яйця і питати чи він любить україну.

25. 17 июня 2015

ГЛАВНЫЙ ВОР КОМПАНИИ АЛЕКСАНДР ГОНЧАР

26. 25 мая 2015

Компания отстойная… Зарплату задерживают в среднем на 2 месяца, четкого графика выплат не существует, т.е. сотруднику распланировать свои финансы нет возможности — как ни планируй,все равно в итоге не хватает дотянуть до следующей выплаты. А еще умиляет, что сокращают задним числом — можно доработать до конца, например, апреля, и узнать, что ты сокращен с 1 марта.

27. 21 мая 2015

А чему тут удивляться если в свое время самого гончара несовершеннолетняя по залету недоношенным родила

28. 18 мая 2015

запитав же: «що там знову трапилося із Гончаром?». Що важко відповісти? Про що це було написано: «Гость 15 Май 2015 Вийшло непоправне — мати двох неповнолітніх дітей померла, винен тварюка Гончар».

29. 15 мая 2015

в старосинявській філії райз максимко директор марценюк р.р агроном ганах м.м дроздовский а. комірник фомов в.ол разом з службою безпеки розкрадають насіня добрива ззр врожай а з 2014 року використовуют всю техніку на обробіток земель які приховують від засновників райзу близбко 300га і багато іншого…

@Гость, СПОЧАТКУ ПРАВИЛЬНО З ГРАМАТИКОЮ НАВЧИСЬ ПИСАТИ ОЛЕНЬ!!!!!

нормальные ребята в райзе все так делают

30. 15 мая 2015

Гость 15 Май 2015 Вийшло непоправне — мата двох неповнолітніх дітей померла, винен тварюка Гончар

а що саме трапилось?

31. 15 мая 2015

Вийшло непоправне — мата двох неповнолітніх дітей померла, винен тварюка Гончар

32. 13 мая 2015

@Гость, СПОЧАТКУ ПРАВИЛЬНО З ГРАМАТИКОЮ НАВЧИСЬ ПИСАТИ ОЛЕНЬ!!!!!

33. 3 мая 2015

34. 29 апреля 2015

1 травня обявили робочим днем а зарплату за березень, квітень не виплатили (*** вам вруки работайте **** ***ана Бахматюк.

35. 27 апреля 2015

Друзі чи Лохи нас і далі мають куди завгодно — ця тварюка гончар стала замом директора UkrLandFarming за небачене викачування останніх з нас грошей, а зараз буде відпочивати у шикарних апартаментах за кордоном, таким чином срати він на вас хотів і до фені йому ваші проблеми…

36. 27 апреля 2015

Скільки вже можна на****вати по зарплаті.

37. 22 апреля 2015

«РАЙЗ» завжди на крок попереду, яб так сказав на крок в яму…….

38. 15 апреля 2015

Дякуємо за те що ми знаємо що ця тварюка гончар довела до цього компанію, але головне те що стільки наших дітей і наших сімей залишились на призволяще, хай но тільки він з’явиться, я подивлюсь в його очі…

39. 14 апреля 2015

я хотіла щоб ваша зарплата була мінімальна 1300 щоб ви тоді писалиб.

40. 14 апреля 2015

Ніколи не будуть платити, бо красти ще більше хочеться, як неє криза:(

41. 9 апреля 2015

@Гость, Коли нарешті роботягам почнуть платити нормальну заробітну оплату в АГРОРЕСУРСІ

42. 25 марта 2015

Именно из-за вора гончара наша компания является по сути банкротом, у нас нет средств содержать наши семьи, нечем кормить детей:

Компания «Райз», входящая в состав UkrLandFarming, завершила 2014 г. с чистым убытком 134,9 млн грн. Для сравнения, в 2013 г. чистая прибыль компании составила 100,5 млн грн

Об этом свидетельствует информация, опубликованная Нацкомиссией по ценным бумагам и фондовому рынку.

Суммарная дебиторская задолженность в отчетном периоде составила 1,71 мрд грн. Текущие обязательства увеличились на 25% до 10,1 млрд грн, а долгосрочные уменьшились на 4% до 884 млн грн.

43. 24 марта 2015

якщо гончар ввозить неякісне насіння в україну значить це вигідно мінестерсву.тоді нащо дивиться. сбу.райза.

44. 23 марта 2015

Як подивитись на Гончара — сіє не дуже, Але ПРИБИРАЄ до кишені досить гарно подивіться скільки хат і домівок в нього і скільки «лівих», а взагалі його злочинна хема з часів коли він керував сортовипробуванням в тому, що він для себе зареєстрував і налагодив привезення неякісного насіння в Україну.

45. 21 марта 2015

гончар не злодій він просто сіє.убирає переробляє за рахунок бахматюка.

46. 19 марта 2015

Вижу что сейчас эти воры как тараканы на сковородке запрыгали, мечутся переписывают квартиры и имущество на всевозможных родственников, распизхивают все что было наворовано от нас, чувствуют припекло…

47. 19 марта 2015

Не пишіть ні по яким фейковим адресам!!! Відразу звертайтись на гарячу лінію СБУ України, ці ділки прихвостні олігархів і олігархи засвітились там давно, як вороги України, що активно співпрацюють і підтримують бандитів зараз у важкий для країни час, а нас використовують для цього.
    Слава Україні!

48. 19 марта 2015

райз афшорная контора отмываются бабки с афшора. все отзывы до лампочки .свои ф-ции райз выполняет четко

49. 17 марта 2015

Даю правельну електронку Ковток Г.І. [email protected] пишіть не стісняйтеся все що думаєте.

50. 16 марта 2015

ось вам ел.адреса його сестри : [email protected]

1. 25 марта 2015

2. 24 марта 2015

Добавьте зарплату в компании Райз

Добавить отзыв о работодателе Райз

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Райз?