РЭЙВ

Отзывы о работе в РЭЙВ, зарплаты

1. 18 октября 2019

12 :
    Чому дивуватися коли Бударний з ТихончукЧОЮ котаються по «командировкам» забравши всю касу фірми, а коли приходить час прлатити то грошей нема, будівля оформлена на РЕЙВ- Техно так що борги ростуть на ниха натаха з вовіком отриваються

А яка каса в фірми? Ніякої! Щоб купити наступну партію кави з клієнтів беруть передоплату. Правда останнім часом таких наївних клієнтів поменшало. Фірма в боргах, величезних боргах, деякі тягнуться роками. А ви тут про зарплати якісь мрієте. Дивно, що нові кандидати, що йдуть туди працювати не читають відгуки про це злочинне угрупування.

2. 16 июля 2019

Обманути гасло компанії РЕІВ

3. 16 июля 2019

Ніколи і нікому не раджу влаштовуватись туди на роботу. Атмосфера жахлива, гроші невиплачують по 2,3 місяці. Як так відбувається? Платять частинками маленькими, поки закриють один то ти пропрацюєш 3 місяці. Плинність кадрів шалена

4. 12 июля 2019

5. 2 марта 2018

Я теж не отримала, годують завтраками

6. 2 июня 2017

"денег нет, но вы держитесь", зарплату не платять по кілька місяців

Добавьте зарплату в компании РЭЙВ

Добавить отзыв о работодателе РЭЙВ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании РЭЙВ?