Рітейл Україна

Рітейл Україна

«Свій Маркет» — мережа локально доступних магазинів, що забезпечує товарами щоденного вжитку та додатковими послугами наших клієнтів.
Ми постійно розвиваємось, будуючи альтернативну стандартизовану мережу маркетів, яка економить час клієнтам при здійсненні покупок, завдяки зручному розташуванню та кваліфікованому персоналу. В 2019 році ми активно запустили програму лояльності для наших працівників «Своя Команда».

Отзывы о работе в Рітейл Україна, зарплаты

1. 26 ноября 2023

Шарашкіна кантора, брехуни та обманщики. Не скупляйтеся там люди, не несіть туди свої гроші. І ні в якому разі не ідіть туди працювати.

2. 18 ноября 2023

Жахливе місце для роботи. Не тратьте даром час і не думайте навіть туди влаштовуватись. Нелюдське відношення керівника і вищого начальства до працівників. Вимоги космічні, одна людина за
    піцайолу, касира, приймальника, вантажника. охоронця. І купу претензій до тебе, бо один не можеш фізично виконати всю цю роботу. Платять в конверті, фіксованої зарплати немає, платять їм як хочеться. Є «премія» але її вони не платять і роблять усе спеціально аби не виплачувати премію. За вихідні забудьте, будуть відправляти на інші магазини бо немає там персоналу. Їхні незаконні штрафи, незрозуміло за що. Їхня так звана «Служба Безпеки» це [вырезано], яким би лиш знайти за що придертись. Коли їхні категорійні менеджери роблять неадекватні замовлення, то вище начальство винить рядових працівників.

3. 16 октября 2023

Підтримую автора на всі 100%.
    Це, як кажуть, *шарашкіна контора*!!! Керівництво-бидло!
    Не рекомендую там працювати і купувати будь що також, немає чого набивати кишені такого бидла!
    Працівники там просто ішаки, роблять всю брудну роботу, а вони не платять… Понабирали дибілів в керівники..

4. 22 августа 2023

@Поставщик Эко сумок,@Гость,@Іванка,
    Свій маркет дурить Вас і державу в тому , що платить зарплату в конверті , втікаючи від сплати податків і відповідно обкрадаючи власну країну. І все це викревлено подається людям — » що мол ми не платимо податків , щоб Вам більше було » — це система на якій побудована Україна — крадені податки йдуть ЇМ в кишені , але точно Вам від того нічого більше не буде. Аліменти моєї дитини є показові в тому , що це показує людське відношення керівництва. І те як керівництво повелося в моїй ситуації — 100% відсотково показує їх відношення до своїх працівників у всіх інших ситуаціях.
    Магазини Свій маркету вже закриваються . Там на «закінчення» ще добряче кинуть і постачальників і працівників — натомість вспливе скоріш за все якийсь новий «рітейлчик» і все по новій. Там людських принципів в керівництва немає. Не вони одні не платять чесно зарплату і податки , але тим не менше є інші, які залишаються людьми з людськими якостями і нормальним справедливим відношенням до людей.
    П.с : якщо Вас вже так нервують аліменти моєї дитини — то незважаючи на погрози «юриста» Свій маркет, аліменти зараз вдвічі більші ніж були.
    Там керівництво підбирає собі працівників повище по рівню того , як вони вміють «тиснути» , погрожувати , знецінювати , маніпулювати нижчим персоналом.
    І відгуки важливі , бо супермаркетів є достатньо і вибір є , а Свій маркет —це потрачений людський час і нерви.

5. 22 августа 2023

@Поставщик Эко сумок,
    В Свій маркеті абсолютно непорядне керівництво.І це логічне завершення їх діяльності. В них вже магазини закриваються, але думаю таке не тоне , вспливе в якомусь іншому «рітейлі».
    І суд це єдине рішення в цій ситуації.

6. 4 апреля 2023

Свій маркет -МОШЕННИКИ, КИДАЛЫ. Мы им поставили эко сумки в кол-ве 5300шт. на сумму 71190 грн.
    Они должны были оплатить через 7 днй после поставки. Прошло 2 месяца (60 дней) дозвониться не возможно, а если возможно, то отвечает что не могла говорить, за рулем, выходная. Потом говорит что денег нет и что они когда брали товар надеялись на кредит который им не дали. Расходную накладную не отдают подписанную. Умышленно кидают поставщиков. менеджер которая ведет это все дело КОВАЛЕВИЧ КАТЕРИНА 063-022-41-46.
    Готовим документы в суд.
    мой контакт 098-158-74-44

7. 8 февраля 2023

скажу коротко і ясно: керівництво і офіс не говорять правду на співбесіді.
    вони інформують наступне: стажування в касира триває п’ять днів і оплачується 50%, потім здаєте тести і після цього ви виходите на !УВАГА! ПОВНУ ставку.
    теж саме стосується і ролі адміністратора крім різниці в днях стажування.
    на ділі: ЛИШЕ 50% ВІД СТАВКИ ВАМ ОПЛАЧУЮТЬ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО МІСЯЦЯ, нічого Вам про це не говорячи, бо хто на таке погодиться, якщо одразу попередять?)
    в кінці кінців, як розумію, на здивування та обурення виправдовують оплату у вигляді 5000, замість обіцяних 7000-7500 це випробовувальним терміном.
    при цьому ви пашете на рівні зі всіма по 12-14 годин в кращому випадку в графіку 2/2.))
    максимально рекомендую не вестись на цю фірму, навіть в самій безвихідній ситуації, бо з такою оплатою ви так і залишитесь на дні))
    вона не варта вашого часу та ваших сил.
    закликаю не слухати обіцянки і доводи зі сторони вищого, що ви получите всі чесно зароблені гроші, бо цього НЕ буде.
    максимум — залишитесь з 5000 гривень на руках, плакати, маючи за плечима понаднормове відпрацювання годин та будучи обманутими і кинутими.
    а понаднормову працю вони люблять і це у вас неодмінно буде, навіть якщо ви проти.
    керівник теж те ще гниле створіння, яке на ваше бажання забрати свої зароблені кошти буде поливати вас лайном просто через те, що ви пішли з цього рабства цінуючи себе та свій час.
    ах, так, за 5 днів стажування вони теж не оплачують всі кошти.))
    а ще рекомендую, якщо цей допис якось потрапить на очі когось з вищих, зайнятись працівниками, які продають неповнолітнім малоліткам алко і сигарети і своєю конторою, поки вона все ще існує з такою махінацією.

8. 29 октября 2022

Працюю вже 4 місяці, все подобається
    Прийшла на Шевченка, але коли з’явився місце біля дому перевели ближче. Взагалі не розумію проблем з зарплатою, все вчасно, до копійки, як є питання або не порозуміння то дзвониш в офіс і пояснюють. Цього місяця взагалі дали більшу премію
    Люди розганяють зрадоньку там не треба, нема що робити, йдіть арміі помагати

9. 16 сентября 2022

хз чем людям не нравиться зп в конверте, посчитал я на калькуляторе зп, что бы было если бы я свои 14к получал официально, так вот, на руки 11270.00, поэтому в [вырезано] полностью белую зп.

10. 17 августа 2022

‘ Якщо люди хочуть знайти хорошу роботу, з хорошою зп і нормальним ставленням вони можуть йти в Свій Маркет’ Иванка- бред только не пишите. К тому же , как правильно тут замечали, эта компашка тупо не платит налоги за нанятых людей. Я когда в Пенсионном портале посмотрел сколько эта контора заплатила налогов за три месяца, чуть не офигел- 136 грн. Занавес.

11. 7 августа 2022

@Ромашка, я працювала в цій мережі і я знаю що кажу. Якщо люди хочуть знайти хорошу роботу, з хорошою зп і нормальним ставленням вони можуть йти в Свій Маркет. То ви здається нижче писали під ніком «Вераніка». Не розказуйте мені те що мені не цікаво! Кому цікаві ваші аліменти на сайті про роботу. Свій Маркет мене і всіх моїх колег ні разу не обдурив!
    Роботу дають біля дому, вчать, ставляться добре

12. 26 июля 2022

@Іванка, Тобто 6000 грн це ви говорите , що це чесна зарплата ? Це не дурять ??? В моєї дитини мінімальні з мінімальних аліменти , якраз через таких от » не дурять». Начальник відділу в Свій маркет 6000 грн. Це не тільки аліменти мізерні , це і податки мізерні . Брехня , на брехні.

13. 4 июля 2022

Пропрацювала майже рік, що можу сказати
    Робота така як і всюди але тішить ставлення керівника і колективу , важко було йти, прикипіла але треба було їхати
    Вчать, розжовують як для дітей, якщо помиляєшся на касі нормально як люди ставляться. Зарплата вчасно, не дурять, чужого не беруть. Як треба керівник роздрукує і все розпише і пояснить. За понаднормові платять додатково, як працюєш по правилах то маєш премію

Про коментарі що дурять на гроші -брехня. Працювала на декількох магазинах , сама знаю багатьох працівників і можу прямо сказати, як приходить на роботу, робити не хоче, дурить колектив то потім і буде казати шо його дурять.

Коли вернуть в рідну Україну , знову піду влаштовуватись на Виговського

14. 23 марта 2022

Свій маркет, зарплату платять заниженну, 44 гр година, обманюють , не доплачують за стажування не доплатили в районі 300 гр, причому за стажування половину ставки + вкрали 300 гр, при влаштуванні керівник сказала що погодинна оплата десь 50 гр за годину , це її відповідь, при оформленні казали що підняли зарплату з 8000 , до 10 000 , пропрацювала майже півтора місяці, коли зрозуміла що мене дурять по зарплаті, вирішила звільнитись, оскільки від керівника почула крик в свою сторону на щзапитання чому мені не дорахували кошти, як почала запитувати, вона відповіла, я так і знала що таке буде, і почала кричати, в підсумку коли я поїхала в офіс по трудову, і для вияснення зарплати, мене запитали про яку зарплату домовлчлись , я відповіда 10000 на що вона сказала що це не правда, бо вона присутня при співбесідах і такого обіцяти не могли, але сказала що подзвонить жо керівника і вияснить , в кінці кінців мене зробили дурною, ніби я собі придумала цих 10 000 , і зарплата в них 8000 , це страшна система корупціі у Свій маркет , відношкння ужасне до працівників, як і самі магазини, обслуговування га низькому рівні, по податках теж обманюють , половину зарпоати в конверті

15. 10 декабря 2021

Что ж о зарплате. Зарплата в «Свій Маркет » действительно минимальная ниже не куда и я так поняла у всех. Мой бьівший муж , работает там каким-то «керівником» , с з/той 6000 грн. Соответственно алиментьі ниже некуда. «Свій маркет» не только не платит налоги , он ворует у моего ребенка алиментьі. Средняя з/та по региону вьіше в 3 раза чем у них их минималка, зато 51-ьій магазин открьіваю на неуплаченньіе налоги и вот детские деньги .

16. 7 мая 2020

Компания- полное дно. При прием е на работу абсолютно не уведомляют , что первый месяц стажировки оплата только 50% от ставки. Зарплату платят минималку официально , остальное в конверте. Об этом также ни слова. При увольнении трудовую непонятно когда получишь как и расчетные.Согласно КЗоТУ — трудовые и расчетная в день увольнения, это не про эту шарашкину контору. Устроившись, поработал всего неделю полное рабочее время (дни и часы). Потом на четверть ставки . Ставка маленькая,бытовые условия ( раздевалка , душ) отсутствуют.

Администратор 1
Начальник отдела 1

Добавьте зарплату в компании Рітейл Україна

Добавить отзыв о работодателе Рітейл Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Рітейл Україна?