Розетка

Розетка

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер та один із найтехнологічніших e-commerce-проєктів у країні. Наша місія — бути універсальним помічником з вибору будь-якого товару в інтернеті. Єдиним місцем, де можна знайти все. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим просто зараз.

Наші системи розробляються всередині компанії, щоб максимально гнучко і швидко вдосконалювати веб-сайт, автоматизувати роботу складу, поштоматів, служби доставки, фінансові та операційні процеси. ROZETKA – це не тільки інтернет-магазин і мобільний додаток, відомі користувачам. Це логістика між 460 містами, доставка товарів у день замовлення, мабуть, найтехнологічніший склад та інтеграція з партнерами світового рівня.

Масштаб і складність наших процесів безпрецедентні, а наша робота по-справжньому змінює життя людей. Ви не просто станете частиною компанії – ви зробите свій унікальний внесок у її розвиток. Стежте за новими публікаціями, ми швидко зростаємо і часто оновлюємося.

Побудували справжню корпоративну культуру

Наші співробітники – не просто головний ресурс ROZETKA. Вони – душа нашої компанії. Неважливо, яка ваша посада в компанії, ви завжди можете скористатися нашими ресурсами і програмами для вашого комфорту, здоров’я та відпочинку.

Від неймовірної ідеї до блискучого рішення
Ми цінуємо ентузіазм і сміливі ідеї кожного співробітника. Проявіть себе.

Різноманітність у єдності

ROZETKA об’єднує професіоналів, що мислять нестандартно. Ми бачимо світ по-різному і створюємо продукти, які люблять і використовують мільйони людей.

E-commerce Challenges

Ми створюємо один із найтехнологічніших e-commerce-проєктів у країні. Rozetka сьогодні – дещо краща, ніж учора, і так щодня. Щоб залишатися найкращими, ми маємо адаптуватися до нових умов і бути гнучкими.

Отзывы о работе в Розетка, зарплаты

1. 12 марта 2024

Самое херовое место работы, ужасный колектив, тяжелая работа, зп копейки, отношение гамно, куча проблем которые не кто не решает

2. 10 февраля 2024

З першого лютого ввели окремим полем комісію коли людина купує товар від іншого продавця. Якщо клієнт стає в чергу через додаток а оплату відкривають на касі ОТК , щоб вивести от плата на касу ФК треба сканувати штрих код, копіювати РОЗ або вручну вбивати номер все це час який людина нервує особливо якщо поспішає. Багатьом людям не потрібен чек і вони кричать «давайтє бистрєє» Продавець озвучує суму з графи «до сплати» а відкриваючи замовлення на ФК кладе комісію з свого карману. Питання : ви зробили це нововведення для покращення сервісу чи для додаткового стресу для працівників та гостів магазину?

3. 24 января 2024

@Гость, согласен аналогичная история, договора дают заполнить только подпись и инициалы и все, по факту едешь на одну вакансию, а выходит все совсем по другому, пол дня убирали склад, таскали палеты с одного места в другое.
    По факту ты попадаешь на должность уборщика.
    Но самое интересное, что с собой ничего брать нельзя, телефоны остаются в раздевалке. В шкафчике который можно открыть одним ударом в замок.
    Лучше тратить свое время на данную работу.

4. 20 января 2024

@HR ROZETKA, работал, у вас на складе честно нормально, но иногда коллектив не очень у вас, некоторые [вырезано] которые ничего по-сути не роблять, а некоторые норм,да водителя есть [вырезано] извиняюсь за маты.

5. 8 января 2024

И САМОЕ ВАЖНОЕ, ЧТО МНЕ НА СПИСАНИИ ПОПАЛАСЬ СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА ИЗ МОСКВЫ.
    УКРЫТИЯ ТАМ НЕТ!!! КОГДА ТРЕВОГА ЛЮДИ НИКУДА НЕ ИДУТ. УЧИТЫВАЯ, ЧТО КИЕВ ПОСТОЯННО ОБСТРЕЛИВАЮТ НАХОДИТЬСЯ ТАМ НЕБЕЗОПАСНО. 100 РАЗ ПОДУМАЙТЕ ПЕРЕД ТЕМ КАК ТУДА ЕХАТЬ. ВСЕ ЧТО В ОТЗЫВАХ ПИШУТ ПРАВДА!

6. 8 января 2024

я с Чернигова. По телефону сказали, что зп от 15к до 18к и даже больше. Учитывая, что будут ночные смены +- так и должно было быть. Когда приехала на оформление
    (неофициальное) мне дали договор где указано, что ставка 65 грн в 1 час. Когда пришла на сам склад обучения было в течении дня 1 сотрудник рассказывал инфу 20 людям. На второй день я приступтла к обязанностям. По договору я уппковщик, но через неделю сказали, что ТЫ ДОЛЖЕН УМЕТЬ ДЕЛАТЬ ВСЕ. носить мешки по 20кг, хотя по телефону сказали, что ничего носить не нужно. из-за этого у меня начались проблемы со спиной. Ставили на один процесс постоянно на котором нужно стоять полусогнутой потому, что все на полу и сканировать товары. За день натаскалась мешков и к концу смены спина болит ужасно. Потом выяснилось, что Чернигов в ночные не ездит на бориспольский склад, зп естественно в половину уже меньше. в итоге пришло вместо 15к 8к за полный месяц. постоянный бардак и хаос. Текучка постоянная. Люди идут на одну работу , а делают все и за такие копейки. По развозке вообще отдельная история. Вечно разные водителя, которые не знают город, вечно кого-то не забирают или забывают забрать на работе. ЧЕРНИГОВЧАНЕ, НА РОЗЕТКУ НЕ ВЕДИТЕСЬ. По телефону одно, а по факту совершенно другое. и тяжелое будете тоскать и за копейки

7. 20 декабря 2023

Цікаво в 45 з ВО. Київ є сенс відправляти резюме, окрім вакансій вантажника?)
    Бо зацікавився, так як я давній клієнт компанії, а зараз шукаю роботу..

8. 1 декабря 2023

Працював в розетці півтора місяці. Начальником був Кравчишин. Коли звільнявся по стану здоровя(проблеми зі спиною від таскання тяжких посилок) мали заплатити 8 тис а заплатили 4 тис грн.

9. 30 ноября 2023

Я продаю на маркетплейсі 4 роки сплачую щомісяця дуже великі комісії в компанії все добре за винятком співробітників відділу контролю підробок які замість того щоб розвивати маркетплейс займаються знищенням брендів на маркетпоейсі і порушенням закону про захист прав інтелектуальної власності. Дивлячись на відгуки людей , вони мабуть ненавидять свою роботу і намагаються з усіх сил знищити маркетплейс

10. 30 ноября 2023

@Гость, їм плювати на переселенців, так само кидать на гроші і звільняють без пояснення причин. Умови праці не для людини, а для тварини. Ніколи не зроблю більше жодного замовлення на розетці

11. 30 ноября 2023

Якщо у вас є непогашені мікрозайми, знайте, вас з розетки звільнять, як тільки дізнаються про непогашені мікрокредити. Коли в країні війна, коли людина бере той кредит,щоб нагодувати дітей, а потім іде працювати щоб загасити той довбаний кредит, А ІЇ за це ЗВІЛЬНЯЮТЬ, ТО ЯК ЦЕ НАЗВАТИ? Всі негласно знають за що звільняють, але мовчать! От така гівняна компанія розетка! Компанія, яка під час війни так ставиться до українців! Ганьба!!!

12. 16 ноября 2023

@Альона, доброго дня!
    Дякуємо вам за відгук та відкритість у висловленні своїх спостережень щодо умов роботи на складі. Ваші відгуки допомагають нам покращити наші робочі процеси, і ми взяли це питання в роботу. Сподіваємося, що ви помітите позитивні зміни у майбутньому. Дякуємо за зворотний зв’язок!

13. 16 ноября 2023

@Дима, доброго дня!

Дякуємо вам за ваш відгук та відвертий зворотній зв’язок. Ми вдячні за вказання на проблеми, які ви виявили в роботі. Ми обов’язково з’ясуємо з якої причини сталася така ситуація та вживемо заходів для вирішення цього питання. Дякуємо за зворотний зв’язок!

14. 15 ноября 2023

Вже півроку подаю резюме на вакансії, які періодично знову з»являються (контент-менеджер, модератор перекладів). Пару раз телефонували, типу проводили міні співбесіду. Ну а далі тиша. Я це трактувала як те, що на посаду взяли людину. Але потім через 2-3 тижні знову з»являється та сама вакансія. Насторожує, що одразу хочуть отримати дані паспорта, не залежно від того чи візьмуть на роботу чи ні. Цьому є якесь пояснення?

15. 15 ноября 2023

Все организации которые работают по примеру зарубежных моделей, особенно американских, вообще не заинтересованы в обучении сотрудников! В их взращивании! Штраф за любую мелочь! Я так понимаю, система штрафов создана для того, чтобы было чем платить ЗП работникам которые налагают их!!!! РОЗЕТКА — ОДИН ИЗ ЯРКИХ ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ таких организаций! Желаю вам дальнейшей текучки!

16. 13 ноября 2023

Доброго дня! Хтось може більш детально розповісти про вакансію Товарознавець на склад в Розетку
    Зарплата, графік і тд.

17. 10 ноября 2023

@Гость, добрий день!

Дякуємо вам за відгук та висловлену думку. Ми приносимо вибачення за будь-яке непорозуміння чи затримку з отриманням відповіді. Нам дуже важливо забезпечити якісний та відповідальний підхід до процесу підбору персоналу.

Ваші відгуки допомагають нам покращити наші робочі процеси, і ми взяли це питання в роботу. Вже у найближчій час наші колеги нададуть вам відповідь! Дякуємо за зворотний зв’язок!

18. 10 ноября 2023

@Вероніка, доброго дня!

19. 10 ноября 2023

Вероніка :
    0/10 2-3 тижні назад відгукувалась на вакансію категорійного менеджера і зі мною ніхто не зв’язався досі, ба більше ніхто навіть не переглядав резюме, хоча вакансія оновлюється майже кожен день. Таке враження наче рекрутер просто роблять вигляд робочого процесу.

Погоджуюсь з вами. Хоча моє резюме переглянули. Висновок такий: або вже взяли співробітника, або не підходите за віком, або просто збирають базу резюме.

20. 6 ноября 2023

21. 1 ноября 2023

На розетке в Броварах работать можно но ёханый бабай где видано чтобы какая-то грёбаная охрана которая ни хрена не делает указывало когда и как работать. И если начальник охраны не может объяснить один из пунктов который сам и придумал то это капец. И опять же почему работник который жует не может пройти через охрану что бы дальше работать?

22. 29 октября 2023

Працювала на складі упаковки.
    1. Телефон, годинники, напевно ще якісь речі з собою брати не можна
    2. Камера в роздягальні співробітників
    3. Пакувальник сам собі навантажує важкі лотки
    4. Брудно і пильно на складі, дихаєте цим
    5. Сісти на складі не можна) неважливо на скільки, тільки стояти дозволено))
    6. Не офіційне працевлаштування
    7. Попити води нема де

23. 27 сентября 2023

Подскажите кто работал, какие условия и зп у помощников категорийных менеджеров, есть ли официальное оформление в штат? Почему вакансии появляются каждые 3-4 месяца?

Доречі те ж саме питання, чому одні і ті ж вакансії кожні 2-3 місяці і взгалі не вказують чи є офіційне оформлення?

24. 27 сентября 2023

Підскажіть по роботі експедитором,і з відкриттям фоп.
    Які є підводні камені і чого потрібно остерігатися?

А навіщо експедитору відкривати ФОП для роботи по найму на компанію?
    По-перше, що ви будете робити з цим ФОПом, коли вас попросять з компанії, чи бухгалтерія компанії буде допомагати вам його закрити, чи це вже будуть особисто ваші проблеми з податковою?
    По-друге, які фінанси компанія збирається ганяти через ваш ФОП, щоб самій не світитися в податковій?
    Чому компанія не хоче звичайного експедитора оформити просто у свій штат?

25. 30 августа 2023

Підскажіть по роботі експедитором,і з відкриттям фоп.
    Які є підводні камені і чого потрібно остерігатися?

26. 13 августа 2023

Работаю в Одессе, коллектив замечательный, всегда все готовы помочь в любом вопросе и это касается также начальства.ЗП и мотивация работать на высшем уровне.Да работа физически тяжеловата ну это работа, вам всегда могут.Надо быть человеком и относится ко всем своим адекватно ,а не как многие пишут…Спасибо моему коллективу с Одессы в лучшие.

27. 26 июля 2023

28. 3 июля 2023

обещают, что если будешь на складе много товаров пробивать, то могут предложить взять официально. по факту же переводят на алко склад где так быстро не побегаешь. розетка то бедная, денег нет, поэтому берет мясо в виде аутсорса с которым можно как угодно обращаться, врать и платить в три раза меньше чем штатке. я был на ночной и как мне сказал тогда старший смены был по кликам на уровне с их официалами, но в итоге мне так ничего и не предложили, и даже ставки не повысили. организация у них ну очень убогая на складе — цех и стеллаж найти реально, но сам товар — просто [вырезано]. особенно когда у тебя в перечне огромное количество батареек разных размеров и ты лазишь по всем полкам в поисках той заветной АА нужной марки. Часто приходилось лазить под стенами в горах коробок и искать юсб-кабеля среди тонн разных коробок. В цехе с едой вообще постоянные факапы были с наличием товаров — постоянно то чай по сканеру должен быть в Х кол-ве, а на полке нет, то чай есть, но при попытке отсканировать оказывается что этот товар на складе не числится)) Дневная смена постоянно оставит какой-то дичи неправильно пробитой, а ты потом бегай старших и проси чтоб тебе пофиксили это все, потому что без определенно товара сканировку нельзя закрыть. И никто не учил как на сканере это делать, вроде даже у аутсорсеров не было прав доступа на такие операции.

29. 21 июня 2023

@HR Rozetka,

можно каждому работнику открыть свою страницу и проверить какие официальные отчисления идут в пенсионный фонд

выдаваны универсалы та точках выдачи работают оформлеными на 2 компании
    судя по отчислениям в пенсионный фонд, оформлены на одну компанию полностью, а на вторую по совместительству. Отчисления идут как за 1.5 минималки, а не от реальной зарплаты которую получают выдаваны

30. 3 мая 2023

Компанія гарна,зарплата достойна,все добре,але….Склад Бровари,а точніше керівник складу,Хитко,це [вырезано].Яке відноситтся до працівників, як до лайна.А під його дудку танцюють старші зміни,які лижуть,йому *** так,що й митись не треба))),також до працівників відносяться не належним чином.Якщо точніше,на складі працюють ті,хто найкращий лизальщик.В країні війна,напали на нас орки,так вони ж і у нас є.БО дуже люблять на Броварах гнобити людей.Ми раби.

31. 10 марта 2023

Був на співбесіді на вакансію продовця — універсалу.
    Після співбесіди вияволося що компанія нічого не розуміє у торгівлі.
    З моїми звя’зкам, особистими успіхами та досвідом роботи не рекомендую працювати у них, бо лише згаєте власній час та втратите свої гроші.

32. 27 февраля 2023

@HR Rozetka, це неправда :( Компанія співпрацює тільки з ФОПами, або наймають неофіційно

33. 27 февраля 2023

@гость, Це все тому що директор складу — вічний директор і хамло яких мало, людина настрою, для нього всі люди це сміття. Його прізвище Лобов.

34. 23 февраля 2023

@гость, а де саме ви працювали на розетці ? Працюю на складі колектив україномовний переважно в тому числі і керівництво

35. 18 февраля 2023

Працювати можна.., але, на складі сплошний хаос, погано організовується робочий процес — вихідні хаотичні, неначе це роблять навмисно, або старші як -небудь розплановують. з «ленцой»Аби збуться.
    Про зростання не може бути й мови — тільки «свої» підвищуються, часто — густо застосовується буллинг, особливо. якщо ти розмовляєш українською…І це при сьому- тому, що йде війна з країною, мова якої є улюбленою багатьох співробітників та старших, які тролять українців, можуть обматюкати, принизити незаслужено, кидати на самі низькоолачувані роботи, коротше, II сорт людей…Взагалі, повно рашистів, треба дати наводку в СБУ…

36. 16 февраля 2023

Что там по работе на складе в Киеве? Тяжело ,не тяжело,что за коллектив и начальство? Кидают ли по зп?

37. 7 февраля 2023

Кому-то перезванивали, даже если вы не подходили ?

38. 25 января 2023

@Гость, можно поподробнее: почему нет доверия? почему казлы? зачем идти в такую контору?

39. 25 января 2023

@Гость, не знаю, а з чого такі висновки? В мене все було Ок. Вікторія прекрасна, привітна і щира дівчина.

40. 24 января 2023

❗ Увага! Не передавайте в Розетку ніяких матеріалів ні до, ні під час співбесіди. Цим козлам на чолі з Вікторією нема віри. Досить того, що бути клієнтом Розетки вже й так лотерея.

41. 18 января 2023

Проходив співбесіду, старався все надав. На співбесіді менеждер по напрямку мені каже я не дивився все що ви надавали!!!

42. 11 января 2023

Магазин «Розетка» (МаркМол),це колектив ,який працює на благо бренда.Чому хтось ?Вважає,що має цькувати і шантажувати через три роки роботи вказувати ,як вони «працюють»

1. 6 декабря 2012

Проработала в этой конторе год.
    Боже упаси туда идти!
    Начнем с главного. Конторой управляет супружеская пара Чечеткиных. И если Владислав еще куда ни шло адекватен, то с Ирой все плохо… Тетка сдвинулась совсем. Говорить не может, только орет. Имея весьма скромные габариты очень похожа в порыве гнева на маленькую шавку, которая позарилась на бегемота.

НR
    Елена Самборская (если память не подводит с фамилией) на тот момент была главной. На вид милая и адекватная тетя. Не ведитесь. За глаза *ерьмецом польем и сверху плюнет. Сама была в шоке, пока лично не убедилась.

Бухгалтерия
    Обороты большие, много теневого товара, поэтому шарахаются каждой проверки и вообще нервные очень.

Продакты.
    Непосредственно подчиняются Ире Чечеткиной. Есть адекватные люди, но условия адские. Не столько в физическом, столько в эмоциональном плане. Выносить мозг, как выносят там — это искусство.

Контент
    А это пи…дец вообще, дорогие мои. Ибо начальник — Сама Биленко — неуравновешенный молодой человек, который унижает, оскорбляет и всячески гнобит сотрудников. Покрывает его Самборская. За всю свою жизнь более мерзких, двуличных и подлых людей не встречала.

Будьте готовы к тому, что назависимо от оклада и должности в сезон или канун праздников вас отправят на склад или в магазин на выдачу товара. А рабочий день продлят до 12-14 часов без финансового поощрения.

Средняя зарплата редко переваливает за 4000 гривен. Продакты живут на откатах.

Кстати офис жутко холодный. Туалет убогий.
    Кухня — коморка без окон. Во время обеда можно наблюдать, как к примеру, офис-менеджер Света (существо безобидное и недалекое, но в чем-то даже милое из-за своей глупости) моет какую-нибудь хворную зверушку. Уже не за моей памяти, но был даже случай омовения в кухонной раковине декоративной крысы… и это во время когда люди ОБЕДАЮТ.

Опыта в Розетке приобрести не выйдет… На резюме тоже не наработаете — или крыша поедет, или, если вздумаете отстаивать свое мнение — уволят нафиг с внесением в черный список.

2. 16 августа 2014

Я работаю больше года на складе этой компании, и никаких неадэкватных действий со строны руководства пока не заметил, з/п платится вовремя, сверхзадач для сотрудников не ставится, главное -желание работать, а увольнения (как сказали выше)токо за пьянство на работе, и систематические прогулы, или открвенное нежелание работать (когда самому лень увольнятся, и ждеш когда тебя сами уволят,(есть и такие))
    Работа конечно не предел мечтаний , но есть к чему стремится, только ленивый останется на месте и будет стонать что ему тяжелее всех!!!

Водитель 2
Сервис-менеджер 4
Экспедитор 1

Добавьте зарплату в компании Розетка

Добавить отзыв о работодателе Розетка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Розетка?