Сандоз

Сандоз

Швейцарская компания «Sandoz» является ведущим мировым разработчиком, производителем и поставщиком на рынок высококачественных и доступных по цене лекарственных средств, которые успешно конкурируют с продукцией известных мировых фармацевтических компаний.

Отзывы о работе в Сандоз, зарплаты

1. 21 марта 2024

@Гость, ви серйозно? Сандоз в ковід випустив мп пізніше усіх,десь у червні. Я ходила на візити і закривала телефонні,бо задовбалась вдома сидіти. Ви певно компаніі сплутали. Те саме у війну,стояв додаток,який контролював чи ми не покидаємо місто,бо це небезпечно. Якщо розібратись,то Сандоз найбільше піклується про безпеку мп.

2. 24 декабря 2023

Тут звільняють одним днем без оголошення причин співробітників, що працюють 5+, 10+, 15+ років.
    Стережіться.

3. 7 декабря 2023

Сандоз йде на дно, як Титанік, тільки трошки швидше. В керівництві цвіте і пахне кумовство. Звільнили справжніх професіоналів ФФ, а лишили подружку генерального директора. неШановна Гульнара приймає рішення інтуїтивно , не керуючись числами і фактам. Сприяє швидшому потопленню компанії. Сильних регіоналів звільнили, залишили слабших підлабузників, якими можна легко маніпулювати. МП в підвішеному стані, бо після змін ніхто не впевнений, що завтра не звільнять одним днем, як людей, які роками віддавались компанії. Мільйонний бізнес скоро стане тисячним. Про зарплати взагалі мовчу. Просили, благали підняти, ніхто не чує. Максимально налаштовані обезцінити людей і їхню роботу. Бонусів нормальних люди теж давно не бачать, бо всі мають бути за безкоштовно вдячні, що під час війни зберегли робочі місця. А зараз працюйте за грамоту. Одним словом рекомендую… Рекомендую оминати…

4. 7 декабря 2023

Гарна компанія…була.до того моменту ,поки Сандоз не відокремився від Новартіс.
    Заробітня плата нижче ринкової відсотків на 20 мінімум.
    В один день звільнили людей,які пропрацювали більше десяти років(ФФМ,регіональні менеджери),на черзі медичні представники,яких і так залишилось мало,бо достукатися до вищого керівництва на рахунок індексації заробітної плати не можливо ,і люди знаходили собі інше місце роботи.
    Що далі-невідомо…але дуже шкода компанію,ту,яка є станом на зараз.

5. 5 декабря 2023

Після тривалих років відданої праці на компанію звільнення за 1 день без реальних аргументів та причин — раз, при цьому нова верхівка топів Компанії зосереджена виключно на проживанні за кордоном і управлінні організацією за пару тисяч кілометрів від місця реального функціонування компанії — два; медичним представникам, які працюють в Компанії з десяток років і отримують на 30% менше, аніж пропонують новим «зеленим» кандидатам з ринку і при цьому Компанія поводить себе так, що їй цікавіше винайняти дорожчий новий, недосвідчений, не перевірений часом персонал, аніж втримати існуючу команду польових працівників за рахунок приведення до ринкових умов оплати існуючих працівників — три. Це все, що вам потрібно знати зараз про стан цієї організації, перед тим, як влаштовуватись до них на роботу.

6. 8 сентября 2023

Компанія позиціонує себе як міжнародна з високими стандартами, але це тільки пусті слова. Дуже розчарована після кількох етапів співбесід. Було 2 зустрічі на посаду маркетолога, після чого дали велике тестове завдання, підготувати аналітику, прогноз продажів, стратегію просування продукту по різним каналам, план маркетингового бюджету на рік. Потім 3-тя зустріч і захист тестового. Після цього жодного зворотно зв’язку. HR Ксенія елементарно не може виявити повагу до кандидата.
    І ще питання, якщо ви така крута компанія, то чому ваш препарат який не новий на ринку не входить навіть у ТОП-20 в Україні? Більше пафосу ніж професіоналізму. Навіть сайту нормального, і то немає. Компанія ніби шифрується, немає жодної інформації про ваші продукти, та сама Дарниця просто ТОП у порівняння з вашими понтами. Шкода витраченого часу.

7. 7 июня 2023

Зателефонувала HR, запросила на співбесіду, запрошення не вислала. Рівень компанії топ. Бажаю їм успіхів.

8. 26 марта 2021

Швейцарська компанія? Цікаво, як би швейцарці віднеслись до того, що фармпредставники зараз ходять до лікарів в ковідні поліклініки, де в черзі з ними сидять купа хворих або з підозрою на Ковід, лікарі при цьому виганяють репів з кабінетів, використовуючи нецензурну лексику, і їх можна зрозуміти. І це в червоних зонах епідемічної загрози. При цьому філдфорси тижнями не зявляються навіть в головному офісі, не що в «полях». Подвійні стандарти в дії. Одні співробітники мають право бути захищеними, інші — жодних прав. І це європейська компанія?

9. 17 марта 2021

@Гость, Доброе утро, я вот не пойму, а Шетилова тут причём? Ты посмотри нашли козла отпущения! Какие орехи не по зубам, какую ахинею я и где пишу? Вы работаете в такой компании, лицо которой вы позорите! Как на базаре баба базарная, которая сплетни собирает и языком мелит что попало! Что касается псевдоработника так это клевета, для особо грамотной пишу, что в супермаркете Класс и рядом нет лечебного учреждения, а в Сандоз GPS который не обманешь! А то что моя машина стоит возле дома сейчас в обед, так это потому что я кормлю свою годовалую дочь в соответствии с КЗот у меня время на кормление!Если у вас есть ко мне вопросы задавайте их лично, а не как мыши пишите втихую! Я в Сандоз пришла работать и развиваться, а вы наверное сплетни сводить! Я знаю, кто мне написал этот отзыв, поэтому последний раз предупреждаю, оставь меня в покое, в противном случае будет решать этот вопрос по другому! Всем добра и хорошего дня!

10. 19 февраля 2021

Шетилова Анна, когда орехи не по зубам только и остаётся писать ахинею про своих коллег, и компанию которая платит тебе деньги, а слепые визиты нужны для таких псевдоработников которые закрывают фиктивные визиты в кафе в Классе,и машина возле дома в 13-00 дня стоит,куда смотрит руководство? Уволить ещё вчера нужно. А лучше сама уволься ты всех уже зае…ла

11. 24 ноября 2020

В компанії є програма розвитку кадрового резерву. При цьому навіть дуже успішні працівники не мають жодних шансів отримати підвищення. Причому успішні не на словах, а по результатам роботи та відповідним KPI. Щоразу, коли з компанії хтось звільняється з керівної посади — беруть людей зі сторони. Невже для фірми цінніші кадри, які не принесли жодного зиску компанії, не мають належного досвіду роботи в команді та які не пройшли шлях від простого Репа та школу «полів»?
    Які вже досягли реальних досягнень в своїй роботі?
    Таке відчуття, що в компанії процвітає панібратство та кумівство.
    Цікаво як би до такого стану речей віднеслось керівництво материнської компанії зі Швейцарії….

1. 4 апреля 2013

Компания, если смотреть по препаратам — ведущий западный лидер.
    А если смотреть по отношению к работникам — дремучий совок с элементами феодализма. Здесь Вам в широком ассортименте — двойные стандарты, кумовство, непрофессионализм. А также такие «аттракционы» как пьяные драки на цикловых. И только в Сандозе, пожалуй, можно уйти в декрет Area M, а выйти из декретного отпуска уже NFFM. Среди маркетинга и менеджеров уже почти не осталось людей с медицинским образованием.

2. 15 декабря 2011

Лично я считаю, что Сандоз лучшая компания на рынке.
    И все ваши негативные отзывы — это наглая ложь!

Медицинский представитель 1

Добавьте зарплату в компании Сандоз

Добавить отзыв о работодателе Сандоз

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сандоз?