Сітка Захід

Сітка Захід

«Сетка Запад» – производство и реализация металлической сетки и другой продукции из проволоки как в западных, так и в центральных областях Украины, в том числе и в г. Киеве, предоставляя потребителям широкий спектр изделий высокого качества и широкий спектр сервисных услуг.

Отзывы о работе в Сітка Захід, зарплаты

1. 14 мая 2023

Коррумпированное и воровитое руководство СЗ компании, не мешало бы ещё и за клевету привлечь, за распространяемые ими выдумки и брехню, как и за увольнение неугодных им сотрудников по надуманным причинам!! Мало того, что из компании сделали помойку, так ещё, что самое абсурдное, выглядит тот факт, что люди которые сами занимаются уголовными мутными делишками, раздают характеристики на своих бывших коллег, которых они же сами выжили из компании, всего лишь за то, что они им мешали проворачивать их грязные делишки! Хотя, ничего удивительного, это видимо и есть их главные личностные и профессиональные качества, подлость, гниль, моральное [вырезано], какие бы дорогие костюмы они на себя не напяливали.

2. 9 марта 2023

В очах керівництва гарно працювати це працюватм 24/7 не маючи ні сім’ї ні особистого часу. З жахом згадую як у суботу давали ввечері задачу, а в неділю зранку питають «ну шо готове». Про те що в людей має бути особистий час ніхто не бере до уваги. Якщо людина у свій законний вихідний не відповідає керівництво, особисто власник Максим розносить її в робочих чатах, та потім про оплаті заробітньої плати її штрафує.

3. 9 марта 2023

Дуже смішно дивитись на накручені компанією відгуки))) Наталя і діти?) ніколи такої не бачила і не чула) штрафи є у всіх — керівництво думає, що через війну може знущатись з працівників!

4. 27 января 2023

Працювала в компанії більше трьох років. Звільнилась, бо на жаль через війну змушена була з дітьми переїхати за кордон, звільнилась сама по власному бажанню. За три роки з гачечком я не отримала жодного штрафу, хоча хто не помиляється, але не було претензій якщо ти стараєшся виконувати свою роботу якісно, і аргументуєш чому так, шеф завжди вислухає. Керівництво регулярно преміювало, що звісно приємно, бо цінують твою працю. Зарплату не затримували, виплачували вчасно і в повному обсязі. Сітка Захід — це хороший досвід праці не на ФОП, а в великій компаній, яка працює в Україні і Європі.

5. 26 января 2023

Гарна компанія, працював тут не довго десь рік, але встиг познайомитись з власником Максимом, людина яка відповідає за свої слова, є моменти в компанії але вони всюди у всіх однакові, штрафи за запвзення, за брак товару. Загалом рекомендую.

6. 12 сентября 2022

Пропрацював в цій богодельні 4 роки, багато чого на дивився. Розпишу по пунктам:
    1) людей не цінують, не ви то хтось інший, прикол в тому що інших потім знайти не можуть, але то таке))
    2) родичі — «це святе». В компанії працює дуже багато не найрозумніших родичів власника, ви на них наткнутись можете будь де і навіть не знати. Особливо є такі, які поза спиною люблють дуже негативити на власника, а в лице сміються на всі 32. Краще їх оминайте. Пам’ятайте, навіть якщо натупить родич, штраф і виноваті будете ви. Родичі — це недоторкані індійські корови.
    3) на жалієтесь на родича у відкриту — звільнять або впаяють штраф. Як і казав, родичі розумом не блистають — вони здебільшого не сильно працюють і лінуються, вся робота падає на рядових працівників. Проблема в тому що родичів стає все більше, а рядових все менше і прості рядові працівники вигрібають ще більше. Звісно ці «родичі» періодично туплять, а що їх Максімка і так не оштрафує. А вигрібати за їх протуп будете ви, якщо ви десь рядом стояли. Якщо ж ви щось самі зробили то чекайте що вашу славу забере хтось з родичів, і вас ніколи не похвалять.
    4) обман на заплатах завжди!!! Новачкам не платять ту ставку, яку обіцяють. Обіцяних «підвищень» туфта. — підвищень не має. Зарплату треба вигризати зубами, при тому що ви можете все правильно відпрацювати місяць і тут власник Максим буде ще тиждень-другий думати чи платити вам вашу зароблену зп чи ні! Про ринкову ЗП тут і не чули, платять мінімальку, а менеджери сидять на ставці в 4000 грн.
    5) ШТРАФИ — ви ніколи не можете бути впевненні в тому що отримаєте свою зп. Поясню чому, під кінець місяця коли власник баче, що в нього дохід виходить не такий як він хоче, він ходить по всіх відділах знаходить проблему висосані з пальця і 30 числа перед прорахунком зп вам впаде штраф. Причому не малий такий від 1500 до 20000 грн. Він може бути навіть за іду на столі:) Єдині хто від цього врятовані це філії, він фізично не може до них приїхати і штрафує тільки за скаргою клієнта. Тобто ви такі працюєте без продиху весь місяць — і тут ти на 15 хв першого дня луни запізнився на тобі мінус 1500 грн.
    6) ОБМАН КЛІЄНТА — на@йобка клієнта відкрита чи скрита була завжди, але останьою красотою для мене було коли чувак з Конотопа 23 лютого оплатив кошти, а 24 лютого компанія відмовилась йому їх віддавати! При чому закон про воєнний стан не діяв оскільки реєстрація компанії в Чернівцях. Якщо вони так відносяться до працівників, то яке відношення ви хочете до клієнтів?!
    7) скотське відношення до працівників, особливо під час війни. Звільнити в день могли і до війни, просто під час війни це стало масовим і замітним. Наприклад, якщо всі нормальні компанії 24-25 лютого виплатили людям гроші, Сітка Захід віддала зарплату за лютий аж в травні. При тому що віддали тільки тим хто залишився, всі хто звільняли відпускали без грошей і на тому дякую як кажуть. Як каже власник «дармоїдів» нам не треба, щоб ви розуміли, якщо ви не працюєте 24/7 і не сивієте — ви дармоїд.В принципі будьте готові що в любу хвилину вас можуть звільнити або понизити і вам навіть про це не скажуть.
    8) В тяжкі для вас моменти Сітка Захід вас підставить. Останній випадок це бригадир, якого понизили до простого зварники і йому навіть про це не сказали. Понизили його по причині того, що він від просився до лікарні оскільки вагітна дружина захворіла. Дізнався він про своє пониження на нараді, коли при всіх його просто на неї не пустили. Інший випадок памятаю, це коли в іншого працівника була вагітна дружина теж і йому пообіцяли працюю за задачу. В кінці місяця він задачу зробив, премію йому не дали — дослівно від власника «я щось не бачу тут багато роботи». Висновок: люди працюють але потім власник вибирає чи на його думку ти це зробив чи вартий грошей чи ні. Питання: скажіть будь ласка а люди на вас мають безплатно працювати? Феодалом себе вважаєте? Також, є приклад коли людина з покрасочноі померла через те що їм не давали распіратори. Висновок — якщо у вас проблеми, компанія зробить їх ще більшими!
    Пропрацювавши тут достатньо, можу сказати одне — працювати тут буде тільки людина, яка себе не поважає!

7. 6 августа 2022

Зарплата не соответствует объемам обязанностей, если вы готовы жить работой, тогда данная компания для вас! Система штрафов и премий работает по схеме у одного забрать, а другому отдать. От увеличения объема работы доходы увеличиваются или у руководителей или у собственников, но это никак не отражается на работниках.НЕ СОВЕТУЮ компанию сетка запад для работы некому, лучше потратьте время на более достойных работодателей, а тем временным работникам совет цените свое время, ваше время, ум это ваши деньги лучше инвестируйте свой ум в что-то достойное данная компания не достойна умных людей

8. 6 мая 2022

Тупо кинули своих сотрудников в военное время.
    Не порядочные!

9. 12 января 2022

Проработал несколько лет, отзывы о колективе только хорошие по оплате труда 2 раза в месяц но огромное НО штрафы ( которые постоянно растут и меняются со скоростью света )и сильно запутаная орг схема которая просто запутывает рядового сотрудника для сбора информации и выдачи клиенту( в 50% подводят со сроками сдачи что заставит твою голову поседеть ведь суммы не маленькие) .Заработать можно, но нужно сильно рисковать что может привести к огромному штрафу .Мотивации бывают довольно интерестные но невыполнимые или в общем не будут соблюдаться условия . Но одно из самого хорошего это выполнение плана когда коллектив собирается вместе и очень знатно отмечает свою победу во много зависит от руководителя .

10. 13 октября 2021

Працював деякиий час, досить потужня компанія, все вчасно виплачують, а саме головне є чітка місія та ціль. Доречі являються лідерами ринку огорож!

11. 17 апреля 2019

Зарплата хороша і вчасно платять, колектив теж хороший

12. 2 февраля 2019

Тупые рогули! Звонят и не могут четко условия сформулировать!

Бригадир 1
Менеджер 1
Оператор 1
Офис-менеджер 1

Добавьте зарплату в компании Сітка Захід

Добавить отзыв о работодателе Сітка Захід

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сітка Захід?