Скарбниця

Скарбниця

«Скарбниця» — перший недержавний ломбард з 29-річним досвідом на ринку фінансових послуг, котрий надає кредити під заставу майна, орієнтуючись на актуальні потреби населення.

Отзывы о работе в Скарбниця, зарплаты

1. 20 декабря 2023

Перш за все маю на увазі переатестацію всіх керівників відділень .бо таке враження,що набрали аби кого по блату

1. 5 марта 2024

Добрий день, якщо у вас є актуальні скарги на адресу певного керівника відділення, їх можна надсилати анонімно на [email protected].

Всі звернення оперативно опрацьовуються, питання вирішуються в короткі терміни. Наразі відгук без конкретики, містить узагальнені побажання.

2. 20 декабря 2023

Перш за все- ГАНЬБА КЕРІВНИЦТВУ і тих ,хто захищає їх.велике побажання для керівників відділень — хоча б знати свою справу , законодавство,трудовий кодекс та вміти виражати думки .перш ніж вимагати від співробітників щось — навчіться правильно формувати Ваші побажання

1. 5 марта 2024

Добрий день, на групу повідомлень від одного автора — відповідь надана вище.

Дякуємо за можливість діалогу,
      компанія «Скарбниця»

3. 20 декабря 2023

@Гость, кто ворует тот зарабатывает!вы так хотели написать?конченная контора ,где в закрытом помещении заставляют работать на бонусы,в полной спешке ,из за этого у каждого оценщика НДМ,зарплаты отстой

1. 5 марта 2024

Добрий день, відгук містить загальні емоційні висловлювання. Ми готові розглянути скарги та пропозиції стосовно умов праці та зарплатних очікувань. Про яке конкретно відділення йде мова? Будемо вдячні за додаткову інформацію на [email protected]

4. 18 декабря 2023

@[email protected],
    Що ви дурака включаєте, ніби не знаєте, як ви обманюєте працівників, вже скільки років! Відкрийте звіт про зп будь кого і побачите хто краде зарплату у працівників, де нараховано сума податкових стягнень на загальну суму зароблену експертом, а фактично оплачено в пенсійний фонд суму із мінімальної зарплати, тоді де різниця пропадає? В чиїх карманах осідають чесно зароблені гроші експертів?? А в перший рік війни перевели всіх на 4 годинний робочий тиждень , всіх працівників і державу в тому числі тримали за лохів, бо в той час, як весь світ допомагав Україні, ви ще умудрилися таким способом не платити за працівників податки, але найважливіше, що ви ці податки відраховували із доходу експерта, таким чином обдирали, як працівників,які і так працюють за мізерну зарплату так і країну. Ганьба такій недокомпанії!

1. 5 марта 2024

Добрий день, інформація, наведена у відгуку про роботодавця не відповідає дійсності.

Якщо у вас є конкретні факти стосовно порушення трудових прав, ми обов’язково їх візьмемо в роботу та звітуємо про хід розгляду питання. Скарги та зауваження приймаємо на [email protected]

5. 11 ноября 2023

Якщо хочете, щоб відверто крали зарплату керівники і не давали пояснення щодо заробітної плати — ласкаво просимо !
    Але багато співробітників ( учбовий центр) ,котрим хочеться низький поклін зробити
    Шукають лохів ,котрим платять супермінімум
    Ганьба . компанії 31 ! 31 рік обманюють людей ! Це талант так вміти!

1. 11 декабря 2023

Добрий день, повідомте, будь ласка, подробиці ситуації за адресою [email protected] і ми обов’язково надамо вам вичерпну відповідь. Наразі не зрозуміло, в чому саме проблема, про якого керівника йде мова і в чому полягає ваше звинувачення. Отримавши якомога більше додаткової інформації ми вирішимо всі наявні питання в короткий термін.

6. 28 октября 2023

Не идите работать туда. Особенно к Бевзе — тупо *** а Безкоровайная ***. Все сотрудники Скарбници чмошники. 100 раз подумайте.

1. 11 декабря 2023

Відгук містить наклеп/перехід на особистості без конкретного опису проблеми та розміщений з метою дискредитації компанії «Скарбниця». Якщо вам відомі факти невиконання посадових обов’язків працівниками нашої компанії, звертайтесь за адресою [email protected] для оперативного вирішення проблемних питань.

7. 1 июля 2023

У нас в місті київська область,28км від Києва,технік добова 800ставка ,золотнік 1000,це де платять 1500?)
    В місяць доба через дві виходило у золотніка не більше 20к це ну коли дуже пощастило а так 15-18 це мені розповідала людина яка працювала 4 роки і після звільнення ні разу не пошкодувала що звільнилась)

8. 30 июня 2023

Працював у скарбниці до війни ,звідти одразу поїхав на війну ,так як не звільнився ,мали платити кошти поки я не повернусь ,поплатили 3 місяці по 7тис.і все,з тим рахунком що інші компанії продовжують платити моїм побратимам,
    І на скільки я чув мали платити середню зп,а останні пів року до війни ми з колегою працювали через добу ,і 7тис.це далеко не середня зарплата виходить

1. 11 декабря 2023

Добрий день, дякуємо за відгук. Формальні питання вирішено. Бажаємо миру, захисту і якнайшвидшої перемоги.

9. 20 июня 2023

. Хотілось щоб компанія очистилась і почався розвиток мережі і це позначилось на підвищенні доходів оцінювачів. Зараз багато неадекватних працівників центрального офісу, в т.ч. керівників. Деградує, на жаль.

1. 30 июня 2023

Добрий день, від вас надійшла серія узагальнених відгуків. Ми прагнемо вирішити ті питання, які турбують наших працівників. Будемо вдячні за детальну інформацію для подальшого опрацювання, яку можна надіслати за адресою [email protected]

10. 16 июня 2023

@Гость, цікаво про офіційний запис…. З початку війни запис такий: працюєш 12 годин, а офіційно 4 години на тиждень- мінус в стаж (по грошах). І ніякі служби навіть не поцікавились, що за ідіоти працюють в Скарбниці за ЗП +- 900 грн…. Багато писати не буду, влаштовувалась в дійсно круту компанію дуже багато років назад, а звільнилася з такої собі контори… А керівнику на місці,на мій погляд, геть байдуже на працівників… Взагалі з керівниками- ДУЖЕ велика проблема… Лишився тільки негатив від роботи… А все так непогано починалося…і війна тут ні до чого, доречі

1. 30 июня 2023

Відгук містить невідповідну інформацію та мову ворожнечі. Якщо Вам відомі факти порушень, повідомте про них на [email protected] для подальшого їх усунення.

11. 18 апреля 2023

@Гость, Яковенко не дуже гарна асоціація з працівником відділа техніки. Компанія його усунула від спілкування з працівниками. Дуже велика проблема з керівниками, які ускладнюють роботу на місцях, не дають отримувати прибуток. Прізвище цього горе керівника Бубєн-ов.

12. 14 апреля 2023

Для майбутніх працівників «Скарбниці» — якщо вас будуть ставити на відділення до керівника Яковенко, робіть все можливе аби до неї не потрапити. Абсолютно нікчемна людина + ворує з/п у експертів.
    А Скарбниці рекомендувала б переглянути внутрішню політику де у експертів все вирішується тільки через керівника відділення, бо такі керівники як Яковенко відчутно псують вам репутацію.

1. 30 июня 2023

Добрий день, дякуємо за зворотний зв’язок,завдяки вам ми стаємо кращими. Зазначену інформацію взято до уваги.

13. 5 апреля 2023

Работал в Одессе больше полугода что могу сказать зп нереально маленькая прожить на съемной квартире в таких условиях мне кажется невозможно
    из плюсов: есть кондиционеры и обогреватели
    много можно узнать об технике по работе и обучению
    зп вовремя (толку только от этого)
    из минусов:
    НДМ не то чтобы часто , но бывает, спустя 2-3 месяца может прийти НДМ за что-то и это норм (по золоту редко) часто продавцам просто лень продавать
    клиенты долба*бы
    начальство сидит себе только план интересует, а то что на 3 точки 3 человека всем по барабану крутись как хоч и требуют чтобы ты чуть ли не 20/1 работал за график если работать свои 3/3 зп не больше 9000 я работал 5/2 и получал космические 10000 отпуска нет, как и больничного все за свой счет и об этом говорят люди отработавшие 5+ лет
    начальство говорит: компания чуть ли не разорена по этому зп маленькая, но работай больше
    первые пару зп задерживали больше чем на 10 дней

1. 30 июня 2023

Добрий день, відгук частково містить невідповідну інформацію. Бажаємо успіху на новому місці роботи.

14. 15 февраля 2023

Официальное трудоустройство
    Комфортное рабочее место
    Своевременно выплачивают аванс и з/п
    Компания работала во время карантина
    Возможность приобрести по интересным ценам б/у технику

Несоответствие уровня з/п (не пересматривалась 5 лет) учитывая, что: Ходишь в отпуск за свой счет (многие берут отпуск, но ходят на работу, потому что после отпуска ты попросту бомж)
    Больничные даже не рассматривают (пока здоров — трудись, не хватает на лечение — можешь у нас кредитнуться, сильно заболел — найдем другого биоробота)
    Риски НДМов (много техники с дефектами стараются продать скрывая реальное состояние)
    Клиентура (очень много неадекватных людей с алко, нарко, игро зависимостями и проблемами с законом)
    Отсутствие карьерного роста
    Много должностных обязанностей
    Требование и контроль по качеству предоставляемого сервиса
    Отношение руководства (не ценят сотрудников абсолютно. Не говорю уже об отсутствии мероприятий, которые проводят такого рода крупные компании в виде тимбилдингов, корпоративов и т.д. Единственное, что реально с приятного осталось это подарки детям на Новый год)
    Старался объективно описать ситуацию на опыте не одного года работы. Реально, бизнес сейчас переживает трудные времена, но со всеми вышеизложенными условиями труда сотрудники смирялись в пользу достойной заработной платы. По факту, сейчас наблюдается большой отток кадров, многие с которых являются профессионалами. Компания уже набирает хоть кого то, чтобы перекрывать дыры по штату. Все это отображается на качестве предоставляемых услуг, в результате финансовых показателей. В голову не вкладывается, что это не понимает руководство. А все что надо это просто поднять зарплату. Надеюсь, что руководство сделает правильные выводы пока не поздно.

1. 22 февраля 2023

Добрий день, дякуємо за ваш відгук та зауваження.Індексація заробітної платні відбуваються постійно, всі вакансії компанія розміщує на офіціному сайті, за останні 5 років пропонована базова заробітна плата кредитного експерта відчутно змінилась.

Стосовно матеріальної та нематеріальної мотивації кредитних експертів,окрім тренінгових програм від навчального центру, було впроваджено низку мотиваційних програм як то «Кращий за професією», загальнонаціональна програма он-лайн підготовки наставників, програма «Навчайся з користю» та багато інших. Для підтримки і вирішення питань найширшого спектру було розпочато роботу анонімної гарячої лінії для співробітників, всі звернення опрацьовуються, будь-які ситуації вирішуються.

Ризики НДМ, матеріальна відповідальність та широке коло обов’язків — це специфіка роботи ломбардів, що не відноситься до недоліків роботи компанії.

Компанія вивчила та сформувала когорту потужних керівників ломбарднх відділень, кураторів, які починали свій трудовий шлях кредитними експертами. Виросли сотні співробітників як горизонтально, так і вертикально. Серед працівників центрального офісу зараз є багато оцінювачів, що обрали розвиток в іншому напрямку, це і програмісти, і маркетологи і спеціалісти департаменту управління персоналом. Ми завжди надаємо перевагу внутрішнім кадрам компанії, які бажають обійняти ту чи іншу вакантну посаду.

Під час воєнного стану в країні ми продовжуємо працювати, вчасно виплачувати гідну заробітну платню та виконувати взяті на себе зобов’язання. Далі буде краще, 30 років йдемо вперед до нових досягнень.
      Бажаємо успіху на новому робочому місці,
      компанія «Скарбниця»

15. 17 января 2023

Что хочется сказать о работе во время войны, да сложно, некоторые ушли, многие остались, но ни разу не было задержек по ЗП. Сейчас во всех офисах стоят старлинки и геники,все условия для работы обеспеченны. Практически на всех отделениях генераторы,у конкурентов темно и холодно. Держимся, ждём только победного конца

16. 17 августа 2022

Если вспомнить насколько раньше престижной и высокооплачиваемой работой был труд оценщика, то сейчас конечно это режим ожидания. На одну вакансию был огромный конкурс не просто желающих, а отличников обучения. Работать во время войны ещё то удовольствие, свои моменты есть, но зарплата вовремя, этого не отнять у скарбницы, в этом соглашусь

1. 28 сентября 2022

Добрий день, дякуємо за зворотний зв’язок та за роботу в компанії в такий непростий час. Бажаємо віри в краще та неодмінної перемоги.

17. 15 июля 2022

Так и есть, работаешь то платят, а напрягаешься, то доплачивают 2 копейки. Зарплата должна быть вышеза такой труд, но и клиентов нет, война в стране. Работу найти не реально, по 10 человек на место в Киеве. Ждём победы

1. 20 июля 2022

Добрий день, дякуємо за відгук та за вашу роботу у складний для країни час. Ми зажди говоримо про те, що робота кредитного експерта не лише відкриває нові можливості перед працівниками, дає нові вміння та знання, пов’язана з людьми та несе важливе соціальне значення, але й дійсно відповідальна і непроста. На сьогодні наша компанія робить все для того, щоб клієнти отримували якісний сервіс, а співробітники мали робоче навантаження та ринкову заробітну плату.
      Бажаємо вам успіху, миру і, звісно ж, перемоги.

З повагою, ломбард «Скарбниця»

18. 16 мая 2022

@Гость, отримав зп другу частину. Наскільки я зрозумів, видаватимуть частинами

1. 20 мая 2022

Добрий день, дякуємо за відгук, бажаємо спокою та миру. Вся актуальна інформація швидко надходить до безпосередніх керівників, тому за довідками можна звертатись до свого керівництва.

19. 8 мая 2022

как связаться с бухгалтерией. Невыплатили половину зп

1. 10 мая 2022

Добрий день, ми вдячні за відгук. Інформацію щодо нарахувань під час дії воєнного стану ви можете отримати у безпосереднього керівника.

20. 2 мая 2022

С выплатами ЗП конечно есть затруднения, война!. Нет массовых сокращений, как в других конторах, трудовые работают, что-то платят

1. 10 мая 2022

Добрий день, дякуємо за відгук. Наша компанія докладає значних зусиль для стабілізації та вибудовування робочих процесів у реаліях військового часу.

21. 15 марта 2022

Вижу люди в офисах на созвонах, работа восстанавливается. Пульс прощупывается. Есть надежда, что закроют накопившиеся вопросы, в том числе ЗП

1. 17 марта 2022

Дякуємо за розуміння, дійсно ми наразі докладаємо макимальних зусиль для відновлення робочих процесів. Бережіть себе, своїх рідних та залишайтесь у безпеці!

22. 14 февраля 2022

Кто-то может дать ответ на такой вопрос — возможен ли в компании переход в другой блок, к другому руководителю?

1. 18 февраля 2022

Добрий день, так звісно це можливо. Зверніться, будь ласка, до відділу підбору та адаптації персоналу, Анна 050-446-13-49.

Дякуємо за звернення, бажаємо успіху!

23. 2 февраля 2022

Нормальная контора, работа ответственная но не однообразная. Без причины никто не штрафует — наставник и руководитель всегда подскажут как правильно поступить. И это понятно, все заинтересованы в доходе. А если есть доход, то и ЗП у сотрудников растет. Ну а если тупить или наглеть, то конечно никто так не оставит, ну а где по другому то???

1. 14 февраля 2022

Добрий день, дякуємо, що поділились своїми думками стосовно роботи в компанії «Скарбниця», бажаємо успіху!

24. 16 ноября 2021

Кто может дать условия работы у вас? Интересует обучение, оно оплачивается и сколько длиться, Я из Запорожья, это в Киев нужно ехать? Вообщем вопросов много

1. 30 ноября 2021

Добрий день! Дякуємо за звернення. Ми надали всю контактну інформацію Вам у відповідь на письмове звернення аналогічного змісту. Користуючись можливістю хочемо нагадати, що наш менеджер з підбору персоналу 050 – 446 – 25-57 Анна дасть відповідь на всі запитання стосовно роботи в компанії «Скарбниця». Актуальні вакансії можна переглянути на сайті за посиланням https://www.skarb.com.ua/carier/vacancies

25. 26 августа 2021

Багато всього пишуть, але я можу сказать одне – хто впахує в Скарбниці, той заробляє, халяви тут точно нема!!!
    Так, треба багато вчитися, не щоб не попасти на ндм-и, так треба іноді достукатися до керівника, але нема чого нити.
    В моєму районному центрі, наприклад, з варіантів роботи – стояти по суботах на ринку, або впринципі тікати на Київ та можливо стояти на ринку там, або ж таксувати. Вибачте, але я обираю бути при норм робочому місці та біля своєї сім’ї та та при офіційному записі у трудовій. Легко там де нас нема!

1. 28 августа 2021

Добрий день, дякуємо за зворотний зв’язок та за відгук про роботу в нашій компанії.

26. 20 мая 2021

@ Руслан , Ну само выражение «вешают» я думаю неправильное. Есть правила по которым необходимо производить оценку и всё зависит только от вас. Я 5 лет проработала экспертом по золоту и за всё это время в общей сложности НДМ было тисячи на 2 ( неверная проба или вес вставки высчитала неверно), но на меня никто этого не вешал, это полностью моя вина — недосмотрела. По технике конечно таких случаев больше, но все предметы, которые считают НДМ отдают ребятам, многое из этого они чинят и даже продают дароже, чем с них высчитали.
    Сейчас появился отдел, который занимается ремонтом техники и ребята делают всё, чтоб избежать выставления НДМ. Есть методики и служба консультации 24/7, если что-то смущает вссегда можно набрать и посоветоваться (сколько выдать денег, принимать такой залог или нет). Все ломбарды работают по таким правилам, но тут постоянно работают над минимизацией таких ситуаций.

1. 15 июля 2021

Добрий день, ми вдячні за те, що ви описали реальний стан справ стосовно основних заходів, що впроваджує ломбард «Скарбниця» для зменшення кількості НДМ в компанії. Більш детально з комплексом всіх заходів ми ознайомлюємо кандидатів на посаду експерта-оцінювача безпосередньо під час навчання. Основна мета — мінімізувати кількість НДМ та, зрештою, уникати приймання такої техніки під заставу.

27. 15 мая 2021

Подскажите, как обстоят дела с НДМами, часто вешают на сотрудников?

28. 8 февраля 2021

Зврплаты по рынку плюс минус одинаковые, но подходы разные. Тут есть плюсы, это зп гарантировано, и без проволочек, ну и статус, после скврбныци берут охотно в другие ломбарды. Все остальное как у всех, лишнего тебе никто не даст, ещё и свое надо отстоять

1. 12 февраля 2021

Добрий день! Для нас важлива Ваша незаангажована думка. Дякуємо за відгук про компанію «Скарбниця».

29. 15 января 2021

есть стабильность, по зп задержек не помню, большой плюс, что отделения работают во время карантина

1. 28 января 2021

Добрий день, ми вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успіху в роботі!

30. 9 января 2021

@Гость, по началу пару лет нормально, но потом это реально режим биоробот, и здоровье тебе об этом напомнит.

1. 13 января 2021

Добрий день, дякуємо за Ваш відгук та свій приклад роботи в компанії «Скарбниця». Не можна заперечувати той факт, що робота кредитного експерта — не проста та з повною матеріальною відповідальностю. Дійсно, в мережі ломбардів «Скарбниця» вимогливі стандарти клієнтського сервісу до співробітників. Зі свого боку ми намагаємось забезпечити перспективи при самомотивації, особливо, якщо співробітник показує високу зацікавленість в результатах своєї роботи.

31. 6 января 2021

Устроилась перед НГ на работу, посмотрим как оно будет дальше, оценщики все молодые, уже успела подружится со сменщицей. Помогают все и сотрудница и наставник и с кадров звонили несколько раз, спрашивали какие есть трудности

1. 13 января 2021

Добрий день! Раді вітати Вас у компанії «Скарбниця», впевнені, що попереду багато успішних та цікавих робочих днів. Бажаємо всього найкращого на новому робочому місці.

32. 16 декабря 2020

Ушла в другой ломбард, жалею, подумайте сто раз. По факту условия мутные, сами толком не понимаем как посчитать клиенту. А спросить не у кого

1. 29 декабря 2020

Добрий день, ми готові поспілкуватись та індивідуально підійти до Вашої кандидатури. Будь ласка, звертайтесь до відділу підбору персоналу за телефонами 050 446 17 23, 050 446 50 34. Принагідно вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком, бажаємо всього найкращого!

1. 17 июня 2013

Гость : Я вот читаю и поражаюсь…
    Во-первых, по количеству грамматических ошибок в приведенных ниже комментариях уже можно судить об уровне тех людей, которые к их скрытому глубочайшему разочарованию или «не потянули» в том же учебном центре …или прислушались к совету тех, кто «не потянул» 
    Во-вторых, фраза «…встретил в автобусе парня который там работает (ЛО в который я ходил) и он меня отговорил продолжать обучение…» противоречит сама себе )))
    В-третьих, «…Какая нафиг мотивация, к чему стремиться-то? карьерного роста нет и не будет никогда…» – с этим я бы еще ой как поспорила, т.к. с карьерным ростом я как раз в этой компании и столкнулась)))
    На своем личном опыте работы в этой компании могу сказать одно: да, действительно, здесь к работе нужен серьезный подход (это же вам, в конце концов,- не открытки продавать). Для этого и существует Учебный центр в компании, где выпускают уже подготовленных специалистов, при этом – зарплата действительно достойная и зависит от результатов Вашей работы. За весь период работы экспертом у меня не было ситуации, чтобы «если ты (недай бог)принял фуфел»… Интересно, вас зачем учат, а????? Просто так???
    А по поводу «Они говорят только о штрафах» – о штрафах говорят зачем???? Чтобы вы, наверное, знали, как их избежать, и « о премиях не услышыш !» – о премиях тоже услышишь, только в конце курса обучения 
    Да, и еще – заслуживает восхищения высокий уровень безопасности компании, которая создает хорошие условия для работы, так что «Скарбнице» RESPECT!

Видно сразу, писал работник центрального офиса. Спуститесь на землю, господа руководители!!! Не все в компании «Скарбниця» чувствуют себя так хорошо, как Вы!
    Безопасность- это здорово, но не по 12-14 часов в сутки без воздуха, а в не рабочее время — на простого эксперта наплевать, если вдруг, случайно, какой-нибудь наркозависим клиент прирежет тебя за то, что ты ему недооценил на гривну или вообще не принял по каким-либо причинам, непонятным ему, это, Вас, уважаемые руководители, мало интересует.
    » Принял фуфел…» в качестве изделия с «золота», в составе которого имеется недраг. металла ( НДМ) — да согласна, компания тебя учила- не научила, значит верни, что выдал с кассы- логично, но компания возьмет еще с тебя претензию в виде тех, недополученных %, которые компания по твоей вине на заработала и отправит в учебный центр на переобучение за свой счет.И почему, она с тебя все взыскала, а предмета не отдает, за который ты заплатил сполна и с %??? Ведь какая-то доля золота в этом «фуфеле» все же есть.
    Достойная зарплата???- с этим я поспорю. Все зависит от того, где находится ЛО, в котором тебе работать. Если там есть движение людей- более менее, но если это не Киев, а регион, спящий район- это рулетка, повезет не повезет, зарплата может составить и 2500 грн. ( з/п 1500 ставка + %, который зависит от веса золота, который принял эксперт за месяц). При этом на самом деле от экперта-оценщика ничего не зависит. Здесь нельзя предугадать или поставить цель, например: как бригадир, поставил цель- построить две стены и он это сделал,получил х1 грн., а завтра еще три и получил х2 грн. Если даже захочешь, чтобы сегодня у тебя заложили 20 г. золота, а завтра 100 г. — то это от тебя никак не зависит. Кроме того, давайте разберем, сколько требований на должности у экперта-оценщика на самом деле:
    — Оценщик золота/драг. камней/техники
    — Кассир
    — Коллектор ( обзвон клиентов, которые должны % каждый день)
    — Рекламный агент (раздача листовок, визиток и т.д.)
    — Психолог для клиентов
    — Консультант по любым вопросам
    — Экономист ( считать эффективность за день- обязанность, введении и заполнение бухгалтерской документации и т.д.)
    — Архивариус (все договора и документы, оценщик сам сортирует по папкам, нумерует и прошивает)
    — Работа с вредными для здоровья веществами (кислоты)+ работа за компьютером
    — Полная материальная ответственность + повышенная степень опасности…
    Это все оценено в 2500 грн.- достойная зарплата???
    Штрафы- очень высокие от 300 грн. и до начисления только ставки в 1500 грн., в зависимости от проступка, не считая НДМ и всегда есть повод за что их выставить.
    Соц пакет- не существует. Все, будьте добры, эксперты-оценщики, за свой счет…

2. 27 марта 2012

Думаю здесь пишут только нытики, и бездари которые хотели зарабатывать хорошие деньги и ничего не делать…

Эксперт-оценщик 1
Эксперт-оценщик по технике 2

Добавьте зарплату в компании Скарбниця

Добавить отзыв о работодателе Скарбниця

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Скарбниця?