Т-Стиль (Льонокомбінат)

Т-Стиль (Льонокомбінат)

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість.

Отзывы о работе в Т-Стиль (Льонокомбінат), зарплаты

1. 17 апреля 2024

@Раб льоніка,
    З даною персоною теж нажаль знайома. Не знаю де і ким вона виховувалася, і чи виховувалася взагалі. Не має жодної поваги до колективу, отримує задоволення від приниження працівників. Збирає та розповсюджує плітки, наставляє працівників один проти одного. Хитра, брехлива персона. Викрутиться з любої ситуації. Дивно, як її терплять керівники, адже вона реально нічого по толку не робить. Знають її вже не на одній фабриці. Те, що ви написали про неї — цілковита правда.

2. 20 марта 2024

Усе що тут написано це не правда.
    Працюю швачкою уже 7 років.І повірте зарплату завжди виплачують.На виробництві усе нове обладнання.Багато спец машин які спрощують роботу для швачки.Працювала до Льонокомбінату багато де але такої зарплати ви ніде не будете отримувати як тут.Звичайно буває і важко але щоб добре заробляти потрібно добре працювати.

3. 18 марта 2024

Технолог вʼязального цеху Наталя яка говорить, що у неї досвід роботи технолога 10 років,НО такого не компетентного технолога ми ніколи не бачили. Не може розприділити роботу між швачками, ходимо цілий день без роботи а потом через 2 дні коли треба здавати готову продукцію на ГП вона каже « чому ви шарились а не шили. Не може розмісти швачок на операції. Обов’язки технолога не виконує ходить лише кричить і говорить по телефону, з роботи іде раніше часу і коли потрібний технолог то виявляється що вона пішла додому. В туалет треба відпрошуватися як у школі. Перекурів і перекусів немає є лише пів часа обіду за які навіть не встигнеш нагріти їсти бо до мікрохвильовки кілометрові черги. Технолог навіть не може показати як шити кофту бо сама не вміє шити. Коли вона стола керуючим в’язального цеху,корона в цеї персони виросла до стелі. Вона і так не виконувала свої обовʼязки як технолога а після підвищення вона взагалі забула про них. Максимум що вона може зробити це спитати хто скільки пошив і то це виконували бригадири, зарплату рахувати не вміє, завжди були помилки на 1000 гривень. Коли підходиш до технолога і говорите що немає роботи то вона вас дуже гарно проігнорує, а в кінці дня скаже чого ти не робиш, коли починаєте поясняти що не було роботи і підходили до неї питали за роботу то вона скаже що такого не було і вині станете лише ви,
    Заставляють стірати кофти бо машинки з плямами навʼязали, тому ми маємо прати бо не виплатять зарплату а за саму стірку ніхто не платить хоча це потрачений час і ваші гроші но їм до С*АКИ просто.
    При звільнені вас обі***ть з голови до ніг. Кажуть звільнятись одним днем та будьте готові то того що технолог НАТАША. Буде бігати за вами як вс*ана і контрулювати вас. Коли забираєте свої особисті речі такі як чай чашку то бутьте готові що вас зроблять злодієм тому що скажуть що це речі льоніка і їм побарабану що це ви принесли з дому. Коли будете доказувати що це ваші речі НАТАША технолог скаже що дорогенька на заборі багато чого теж пишуть. Не видають зарплату звільнившись одним днем свою зарплату прийдеться очікувати місяць. Правила міняються на льоніка просто на ходу спершу треба відробити 2 тижні потом кажу вже звільнятись і іти а гроші не виплачують. Крадуть речі особисті речі інші працівники коли жалієшся то кажуть навіщо приносили треба було не нести то і не вкрали б. Обіцяють в вакансії зп 30000 тисяч а на ділі дулю з маком получаєте, але якщо получили 12000 тисяч то необхідно подякувати і поцілувати ноги, знімають гроші за все просто брак не ваш їм всеодно знімають гроші бо їм треба більше……
    Перет-тим як захочете влаштовуватись на роботу в цю кантору подумайте. І хто пише дуже хороші коментарі на льонік, та-щей мовою агресора то це просьби начальства, фу просто гитко……..

4. 21 февраля 2024

Сімʼя червонюків це жах, не адекватні люди! З його сторони ви почуєте купу матів в свою сторону , не аргументовані звинувачення, а з для цієї Хворої Жінки галини ви будете завжди брехуном або брехухою, вона несе таку нісенітницю що здоровий глузд це не переносить! Ви повинні працювати за 3х, і всерівно ви брешете, нічого не робите, крадете по їхнім словам це роблять всі! ФУУУ, не адекватні та бридкі люди ! СВИНІ !

5. 6 февраля 2024

Пропрацювавши на складі фурнітури
    Можу сказати що такого безладу мало де бачив .
    Дуже виховані менеджера та ввічливі .
    Графік ненормований від ранку до ночі.
    Великий колхоз.
    При звільненні за власним бажанням почув у відповідь іти на х*р тричі))
    Дуже адекватне керівництво.

6. 21 января 2024

Пані Піддубняк ще та …..Вона лізе кругом,де її і не треба обіцяє багато,скільки людей за не її звільняється кваліфікованих які хочуть працювати.Їй грамотні люди не треба їй треба барани щоб їми керувати бо по іншому не може бо доносить на всіх і за це їй доплачують.Керівництво жахливе,відношення до людей як до скотини,за вихідні можете забути.Якщо ви думаєте іти туди працювати то подумайте добре.Це пекло в яке спочатку заманюють великими грошима.

7. 21 января 2024

Доброго часу доби, я змушений залишити відгук до закрійного цеху. Робота полягала в тому щоб щоб зробити акантовку. Мій заробіток обіцявся навіть на половину не досягаючи реальності. Колектив оставляв бажати кращого, в більшості вимагали могоричів за любі празники. + До того вмішувалаася начальниця швейного, рідкісна [вырезано] хоча проскакують нотки справедливості пані підубняк, яка має нос навіть нос як на даний момент вознікає навіть в вязальний. Но яка вона [вырезано] не булаби, її розпізнали зразу

8. 21 ноября 2023

Не ценят талантливих специалистов с образованием,которие знают свои пряме обязаности.Им (начальству) нужно чтоби била «вся [вырезано] в миле», чтоби приклонялись им и угождали разними дополнительними заданиями. К сожелению, на образование никто не смотрит, им главное сделать тяп-ляп с хорошим заключенительним ефектом.

9. 11 октября 2023

Відношення керівництва до працівників жахливе, керівництво знайде будь-яку причину щоб не заплатити вам, або оштрафувати. На робочому інвентарі працювати не можливо, все завжди ломається, а у відповідь керівництво відповідає: «твої проблеми». Якщо думаєте іти працювати то краще подумайте два рази.

10. 10 августа 2023

Якщо Вам подобається жити в постійному стресі, то вам сюди. Керівництво взагалі неадекват, а це на хвилинку чоловік та дружина, які переносять свої проблеми на працівників. У швейному керівник продає речі мимо каси, які купують у відомих брендів, щоб копіювати для свого виробництва. Працівники в загальному дужн привітні незважаючи на постійний тиск власників та бажання зробити всіх ворогами

11. 9 августа 2023

Не хотів би погано писати про цю компанію, але: Якщо ви прийшли сюди працювати — Ви раб. І працюєте за 4х. І за 4 професії. Коли є вакансія водія — Вам скажуть рубати дрова. І це реальна правда. І ще Ви будете винні у всіх проблемах. І на Вас усе спихнуть — усі проблеми, а ні то й звільнять без виплати. Керівництво не рахуй людей за людей.

12. 27 июня 2023

Крики, матюки, скоцьке відношення — це те, що ви отримаєте коли прийдете на роботу в цю «контору».

13. 20 июня 2023

Якщо Ви маєте намір влаштуватись на роботу в дану компанію то подумайте декілька разів. Всі негативні відгуки правдиві. а позитивні пишуть працівники компанії, які хочуть вислужитись перед керівництвом та відділ кадрів.

14. 19 апреля 2023

Зарплата просто ЖАХ, працюю на цю компанію у Хмельницькому!!! Дурять на рівному місті! Майже як рабство! Врізають зарплату за будь що безпричинно! Беруть на одну посаду, а працюєш на пяти посадах!! По поводу заробітньої плати, не платят того що обіцяють!!!!

15. 12 апреля 2023

Прийшовши сюди на роботу, якщо ви не вірите прочитаному на цьому сайті, запитайте в декількох працюючих зі стажем хоча б пів року часу: « Чи не було моменту, що ти хотів звільнитись?». Причина? -Відношення керівництва.

На пальцях можна порахувати працівників, які працюють довго(більше 5 років). І ні це не карантин, і не війна..

Всі хто там працюють, це молодий персонал і він наївно вірить, що він витрамає це все відношення, бо хороша зп, але з часом… ви це ще читаєте? То наступні можливо Ви хто НАЇВНО вірить, що витрамає.

Тут принижують персонал, аргументуючи, що на будівництві тільки через мати(матюки)-все працює.

*При працевлаштуванні підпишіть 100 бумажок, про відпустку, звільнення -не датованих.
    І копію працевлаштування, яку по закону Ви маєте мати, можете взяти-з дозволу ГВ. Фото документів які підписуєте,теж забороняється робити.

16. 6 декабря 2022

Ужасное руководство в лице Олега и Галины. Абсолютно неадекватные и невменяемые люди. Если хотите почувствовать себя ничего не стоящим [вырезано], то вам сюда. Можно услышать о себе много нового, о чем вы даже не догадывались. И подаётся все это в прекрасной обертке отборного мата.

17. 7 июня 2022

Працювала в цій компанії 2 роки. У Львові, трц Вікторія Гарденс. Умови праці жахливі, немає офіційних відпусток та оплачувальних лікарняних. Стажування триває 3 дні приблизно по 6 годин, не оплачується. Зп не зрозуміло як нараховується, кожного місяця придумують щось нове, розрахункові листи не надсилають. Ревізії кожного місяця до 4-5 ранку і на 9 ранку потрібно виходити на роботу ( не всім звичайно, але хтось мусив вийти), знімають повністю вартість товару, крадуть люди часто, за цим ніхто не дивиться. Адміністратор Мар’ян це просто ужас. Він повністью не справляється зі своїми обов’язками, не вміє організовувати роботу магазину, і сам толком не знає свої обов’язки. Регіональний менеджер Дана написав про звільнення працівників через зменшення товарообороті . Мене ніхто не попередив про звільнення. Аж поки не видалили з робочих чатів, і тоді я запиталась в адміністратора. Реакції менеджера на цю ситуацію я так і не дочекалась.

18. 21 мая 2022

Фірма просто дно так як і її власники ! Галина Василівна неврівноважена , постійно виносять свої сварки з чоловіком на загал серед працівників! Якщо вам «пощастило» працювати з ними двома тікайте звідти! Постійна манія зняти з працівників гроші за будь що , бо «багато заробили»! Кожне 6 і 21 число місяця суцільний треш на фірмі оскільки твоя зп залежить від настрою керівництва! Якщо ви себе поважаєте як особистість оминайте цю горе-контору

19. 15 ноября 2021

Якість тканини дуже низька, брак в кожному рулоні! Якщо хтось захоче працювати з ціею фабрикою, подумайте три рази, перед тим як брати їхню продукцію!!! По пів рулона викидати в сміття, тому що обіну в них нимає навіть якщо ви відрізали пів метру від рулону!!! Повернення за свій рахунок, в любому випадку!!! За роки співпраці працівники не дорожать своїми клієнтами!!! Все падає на плечі замовника!!! Брак, це ваша проблема, ви відпрацювали пів рулону, а даль по всьому рулоні полоси, текстиль, прокраси і так далі, то це вже нікого не бентежить, ви берете і викидаете тканину, то му що фабрика не несе за це відповідальності!!!БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ С ТАКОЮ ЯКІСТЬЮ, ТА І ТАКИМ ВІДНОШЕННЯМ НЕМАЄ НІЯКОГО!!! Плюс ціни явно зависокі за таку якість!!! Відверто кажучи, директор, чи інші начальники або не звиртають на це ніякої уваги, а бо це так потрібно, купили тай і годі, хай самі розбираються далі що робити с тим браком!!! ПОВТОРЮЮСЬ, БРАК В КОЖНОМУ ДРУГОМУ РУУЛОНІ!!!!

20. 27 октября 2021

Ужасная компания
    Ужасная работа:
    Первая работа. Мне 18 лет. Девушка.

Платят копейки, директор Татьяна (на майдане) заставляла вместо грузчика тягать тяжеленные мешки с одеждой, мыть полы.
    Рабский труд.

21. 18 октября 2021

Хороший коллектив, можно многому научиться. Просто надо выполнять свою работу, трудно но реально.

22. 2 сентября 2021

90% положительных отзивов пишут работники (ну как пишут, их заставляют )
    что думаю я ?
    эсли кратко об +/-

+ офис приличный,
    + Зарплата нормальная, но как у кого

— робота по суботам
    — Начальство ОТВРАТИТЕЛЬНОЕ!!!!
    — ты по факту должен ну и ты никто
    — увольнение за 1 день потому что у кого то плохое настроение ну и вас обольют матами

23. 1 сентября 2021

Компания дает возможность развиваться по карьерной лесенке, но при условии, что ты добросовестно выполняешь свои обязанности. Принцип прост: работаешь на совесть, не филонишь, не конфликтуешь без повода, не опаздываешь — таких сотрудников магазин ценит, поощряет различными способами, часто повышают в должности. В общем, если на работе РАБОТАТЬ, это всегда заметят и в долгу не останутся

24. 17 августа 2021

Я очень довольна работой в Goldi. Коллектив отличный, очень дружный, все очень стараются, переживают за свой участок работы, поэтому относятся к обязанностям со всей ответственностью. Руководство тоже хорошее, адекватное. Зарплату платят вовремя и в полном объеме. Покупатели тоже довольны, часто выражают благодарность. Нравится мне работать в этом магазине, чувствую, что нахожусь на своем месте.

25. 12 августа 2021

Працював в компанії доволі довго,все було чудово,колектив,робоче місце, ЗП вчасно.

26. 11 августа 2021

Работаю в одном из фирменных магазинов. Коллектив хороший)) Все очень приятные люди как внешне, так и по общению. Мне кажется, что, когда такие приятные дружеские отношения в коллективе — то работа только в радость!

27. 7 августа 2021

Працюю 2й рік. Робота подобається. Говне старанно відноситися до роботи і проблем не буде. А якщо ходити, аби досидіти до кінця робочого дня — то й результат буде відповідний.

28. 4 августа 2021

Дружній колектив, є колеги які дійсно допоможуть. Хороша та вчасна ЗП. Сучасне обладнання.

29. 4 августа 2021

Мне понравилось — новый завод, цивильные бытовки, столовая, зарплата от выработки зависит, добираться нормально.

30. 3 августа 2021

Работа мне нравится, темп вполне устраивает, потому как я предпочитаю активную работу и обучение в процессе. Когда я пришел, мне сразу предложили обучение и стажировку. За стажировку мне заплатили и сейчас не обижают.

31. 3 августа 2021

Работала в компании 4 года, но из-за вынужденного переезда в другой город, мне пришлось уволиться. Коллектив был дружным и сплоченным, зарплата — своевременная и достойная. Остались только положительные впечатления.

32. 31 июля 2021

Працюю в цій компанії менеджером. Сподобалося те, що є перспектива кар’єрного росту, дружній колектив і немає проблем із зарплатою.

33. 31 июля 2021

Робота, хороша. У всіх тут чіткі завдання і терміни, в які їх потрібно виконати. Але це не напружує, тому що за виконану роботу в термін у нас є премії. Якщо у мене якісь пропозиції по роботі креативні виникають, то я їх завжди можу обговорити з керівництвом. Умови для роботи відмінні. Дякуємо.

34. 30 июля 2021

Плюсів у компанії багато. З оплатою все добре))) Тут працюю дійсно фахівці, тому ледачим тут не місце!))

35. 29 июля 2021

Проработала тут уже месяц и что я могу сказать: во-первых, оплата довольно не плохая, я бы сказала даже ооочень хорошая))
    Во-вторых, присутствует карьерный рост. Главное с чистой совестью выполнять все свои задания)) И ваш труд обязательно оценят

36. 25 апреля 2021

На***ово конкретне по заробітній платі
    З виплатами жесть
    Приходить менше мінімалки
    Все дуже плачевно

37. 24 апреля 2021

Найуспішніша рабовласницька компанія

38. 16 марта 2021

Центральний офіс.
    В вакансії на сайті пишуть золоті гори та високу зарплату. В реальності, платять копійки, виносять міски, змішують з лайном. Постійні крики і скандали зі сторони «Директора», тобіш власниці — Червонюк Галини Василівни — невихованої свині. Люди які там працюють, РАБИ, що не мають права нінащо. Хворіти заборонено, відпустка(про таке тут нечули).

Якщо ви маєте свою гідність та не хочете псувати нерви не влаштовуйтесь на роботу у цю сумнівну КАНТОРУ!!!

39. 1 марта 2021

Льонокомбінат склад готової продукції
    працювати один жах
    знущання з людей графік бридкий не нормований
    керівництво одне не виховане бидло
    постійно одні вказівки та ніякої поваги до працівників

1. 6 ноября 2019

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!!!!!!!НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВЛАШТОВУЙТЕСЬ НА РОБОТУ В ЦЕ ПІДПРИЄМСТВО!!!!!Повністю погоджуємось з негативними коментарями нижче, люди тут як раби, які працюють за мізерну зарплату. Це пишемо вам не як один працівник, який пропрацював тут декілька місяців, а як цілий колектив, який працював не один рік. Постійно сподівались, що керівництво почне поважати своїх працівників, які дійсно робили тут довгий час з абсолютною самовіддачею. Та ось терпець увірвався і ми з радістю покидаємо цю роботу, адже тепер не відчуваємо себе рабами,які працюють понад нормований час. (Приходити на 8:00 і працювати до 03:00 ночі на ревізії, за яку потім знімуть як цілу зарплату.І ніхто вам не доплатить за той час.) Вся адміністрація наполягає, щоб магазини були наближені до європейських, хоча в самих платні пакети, за які продавці та касири постійно вислуховують претензії, а іноді й приниження з боку покупців, а ще жахливі примірочні без пуфів, щоб дочекатись якийсь новий інвентар потрібно постійно день у день його просити, і то не факт, що вам його привезуть. А якщо й привезуть, то й те з браком. Щодо браків: браки за спробу крадіжки, чи фабричний брак списують з колективу магазину. І пакети також спишуть з вас.На рахунок премій: за їхніми словами премію отримають, ті, хто виконав план за місяць, а насправді її дають лише 3 «містам-лідерам»( до яких, до речі, всі магазини роблять переміщення і надсилають зі свого магазину товари,який добре продається і в себе). Коли виконуєте план, вам кажуть, що ніякої премії не буде, бо порівняно з минулим роком ви показали спад.Хоча варто їм задуматись, що з кожним роком в містах з*Являються нові конкуретноспроможні магазини і щоб мати змогу їм конкурувати, потрібно створювати максимально кращі умови для цього.Якщо ви зловите злодіїв, вам ніхто й «дякую» не скаже. А коли телефонуєте, щоб звернутися за допомогою на рахунок правильних дій,щодо таких ситуацій, то у відповідь почуєте :»це ваш магазин,робіть, що хочете.»Зате в решті ситуацій це їхній магазин і брати участь в якихось конкурсах,які проводить трц, щоб отримати приз в користь самого ж магазину, вони забороняють. Зате ШТРАФИ тут видають як «Добрий день». Для прикладу: дівчині з одного міста дали штраф лише за те, що вона «сперлась» на рейл, хоча керівництво і досі не розуміє, що стояти біля примірочної як охоронець цілий день просто фізично неможливо. А ще: стоїте ви на примірочних чи не стоїте великої ролі не грає, адже багато товару присилають без кліпс, який потім крадуть і списують з колективу. Впевнені, що у всіх містах працівник виконує роль 6 різних професій одночасно: касир, продавець-консультант, прибиральниця, мерчендайзер, охоронець, грузчик. Але в результаті, ви все одно погано працюєте і матимете штраф та ВЕЛИЧЕЗНІ недостачі за ревізію. Також вони ігнорували постійні скарги на те, що мішки з товаром,які привозять, важать 30+ кг і дівчата фізично не здатні переносити такі мішки, лише раз після тисячної скарги, начальство відреагувало, але через місяць знову взялись за старе.
    Сподіваємось, що цей відгук якось дійде до керівництва(хоча дуже сумніваємось, адже їх не хвилює думка оточуючих).Але все ж запам*ятайте: ваші гроші роблять ці люди,до яких ви зневажливо відноситесь. Якщо в колективі пануватиме приємна атмосфера, гроші, до яких ви так трепетно відносяться збільшаться вдвічі. А зараз там лише залякані працівники,які не мають права висловити свою думку і щось запитати. А якщо й запитають, то отримають не відповідь, а масу принижень і звинувачень в свою сторону.
    Впевнені, що з кожним нашим словом погоджуються усі звільнені працівники і ті, що там досі працюють.(пахають)Закликаємо вас не терпіти приниженнЯ І НЕ БУТИ РАБАМИ В 21 СТОЛІТТІ.Поважайте себе. Звільняйтеся як і ми , хай спробують пропрацювати самі.Тоді навчаться цінувати те,що мають.

2. 15 июня 2018

У нас очень доброжелательный и молодой коллектив, в котором трудовые будни проходят легко и интересно. Здесь тебе всегда пойдут навстречу, поддержат и помогут в любой ситуации независимо от того, работаешь ты несколько лет или же ты новичок, который позавчера первый день вышел на роботу. Коллектив настолько дружный и отзывчивый, что на работу приходишь как себе домой, в теплый, уютный, домашний очаг, где тебя всегда рады видеть. Руководство создает комфортные условия для работы, а также организовывает для нас активный отдых, который еще больше сплачивает наш коллектив и дарит положительные эмоции. Желаю всем найти такую работу, где вам будет комфортно во всех отношениях.

Ассистент дизайнера 1
Дизайнер 1
Менеджер ВЭД 1
Охранник 2

Добавьте зарплату в компании Т-Стиль (Льонокомбінат)

Добавить отзыв о работодателе Т-Стиль (Льонокомбінат)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Т-Стиль (Льонокомбінат)?