Отзывы о работодателях Буча

Гурметбек

Молода, перспективна компанія Гурметбек займається виготовленням обладнання для харчової промисловості, надає комплексні послуги по металообробці. Прогресивний підхід до виробів з металу, дозволяє виготовити складні деталі до обладнання. Послуги підприємства: вальцювання, газове різання ЧПК, зварювальні роботи, зубонарізні роботи, піскоструйна обробка, порізка металу плазмою, токарні, фрезерні роботи, послуги фарбування краскопультом, послуги бульдозера та самоскида, металізатора і гідропреса.

Фасад-майстер

Облицовка АЗС алюминием, оформление АЗС, световая реклама

Деліція

Delicia це сучасна кондитерська фабрика, яка виробляє більш ніж 60 видів цукрового, здобного, збивного печива, вафель і заварних пряників. На ринку представлена більше 20 років. Основа нашої впевненності у власній продукції — забезпечення повного циклу виробництва на спеціальних технологічних лініях. Це дозволяє контролювати процес на всіх етапах з моменту відбору сировини до випуску готових кондитерських […]

Аптека оптових цін

Аптечна мережа «Аптека оптових цін» — це мережа, яка нараховує більше 100 аптек. Основними принципами нашої роботи є: гарантія якості лікарських засобів та усієї продукції, доступні ціни, високий рівень якості обслуговування, надійність, професіоналізм. Низькі ціни, спеціальні акції роблять наші аптеки доступними для кожного. Компанія піклується про професійний та карьєрний зріст своїх спеціалістів. В нашій мережі […]

Мадек

ООО НПП «МАДЕК» основано в 1991 году. Специализация: создание «ПОД КЛЮЧ» систем резервного и независимого энергообеспечения.

Галактик

Компания ГАЛАКТИК — производсвенно-инжиниринговая компания. Основные направления деятельности компании: — организация рабочего места при проведении покрасочных работ; — системы аспирации, пылеулавливающие сооружения; — лесосушильные камеры.

ЮТЭМ-Инжиниринг

Компания ООО «ЮТЭМ-ИНЖИНИРИНГ — крупная строительно-монтажная компания, лидер энергетического строительства в Украине, специализирующаяся на предоставлении комплексных услуг для атомной и тепловой энергетики, металлургии, внедрении энергосберегающих проектов и технологий в промышленном строительстве.

Стайл-Интерьер

Скородед С.Г., ФЛП

СТО Буча-Авто

СТО «Буча-Авто» – станция технического обслуживания, которая предоставляет полный комплекс услуг автосервиса.

СГК Схід

Квартал 5

Головин А.В., ФЛП

Автомоторс

Автомоторс

ДП «Автомоторс» является мостом между западными поставщиками комплектующих и украинскими производителями техники.

Бест

«Компания «Бест» – региональный телекоммуникационный оператор, который предоставляет телекоммуникационные услуги на территории г. Киева и Киевской области посредством собственной оптико-волоконной сети и беспроводных каналов связи.