Отзывы о работодателях Червоноград

Єврометал

Європейський металопрокат Компанія професійно займається імпортом з Європи якісного металопрокату, перфорованих листів з чорної, оцинкованої та нержавіючої сталі, GFK-настилів, холоднокатаних сталевих смуг, а також надає послуги порізки рулонів товщиною до 6 мм. Ми пропонуємо своїм клієнтам двотаври IPE, HEA, HEB, HEM, швелери UPN и UPE, труби електрозварні та безшовні, кутники рівнополочні та нерівнополочні, гарячекатану полосу, […]

Євробуд

Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. Сьогодні ми є одним із лідерів з виробництва пінополістерольних плит в Україні під власною торговельною маркою Eurobud та іншими брендами.

Тетра-Агро

Компанія «Тетра-Агро» – провідний український виробник комплексного мінерального добрива «Нітроамофоска-М»(NPK). Підприємству 15 років. Серед наших клієнтів – десятки українських агрокомпаній з різних регіонів країни, провідні агрономи яких підтверджують якість нашої продукції.

Фаворит (БФ Шина)

«Бф-шина» работает на рынке автошин в городах Украины.