Отзывы о работодателях Хмельницкий

Arce

ARCE — міжнародний аутсорсинговий contact center ! Історія Компанії розпочалась у 2007 році з відкриття контакт-центру у м. Львові та отримання першого дзвінка 4 січня. Сьогодні ми міжнародна компанія, яка надає високотехнологічні послуги. Ми спеціалізуємося на створенні провідних стандартів дистанційного клієнтського обслуговування. Наша команда — це професіонали своєї справи, ми на високому рівні обслуговуємо провідні компанії України та світу. В Україні наші офіси представлені у трьох містах: […]

Інстал-хаус

ТОВ «Інстал-хаус» — власник торгової марки «Ангкор-все під ключ» — це підрядна організація, що працює з 2011 року та надає послуги населенню та установам (усіх форм власності): монтажні роботи ПВХ конструкцій, вхідних та міжкімнатних дверей, автоматичних робіт; підбір товарів та матеріалів серед безлічі постачальників.

KEA Company

Malva Style (KEA Company) — інтернет-магазин. Виробництво текстильної продукції. Дистрибуція, імпорт, експорт. Ми надаємо якісну дистрибуцію в роздрібні та гуртові торгові підприємства, та реалізуємо продукт кінцевому споживачу.

Телеканал Перший Подільський

«Перший Подільський» — це новий інформаційний телерадіоканал Хмельницької області. Про актуальні новини ви дізнаватиметесь першими.

Джерела здоров’я

Аптека «Джерела здоров’я» — аптечная сеть г. Хмельницкий, которая предлагает населению огромный перечень лекарственных препаратов и других товаров медицинского предназначения зарубежных и отечественных фармакологических компаний-производителей по лояльным ценам.

Велмет

Velmet Armor System — це компанія, яка відповідально займається виробництвом елементів захисту, тактичного спорядження та обладнання для полігонів. Спеціалісти Velvet Armor System з особливим захопленням ставляться до своєї справи: компанія бере свій початок в якості волонтерського руху, виробляючи продукцію та безкоштовно передаючи її військовим.

WD Textile

WD Textile — одна з провідних компаній виробників текстильної продукції в Україні.

Promimpex

ПРОМИМПЭКС — группа компаний, работающих в сфере поставок промышленной гидравлики, объединяющая несколько производственных и торговых предприятий. За 20 лет на рынке Украины компания заняла лидирующие позиции в ключевых сегментах. Имеется собственное производство, сервисное направление, налажены прямые импортные поставки от международных лидеров отрасли. Имеется сеть региональных филиалов по Украине.

Хмельницька макаронна фабрика

Промисловість, виробництво макаронних виробів.

Темп, завод

Завод «ТЕМП» — це промислове підприємство машинобудівного напрямку, яке об’єднує більш як 100-річні загальні здобутки двох заводів: КЕМЗ «Зварка» (70 років) та Завод «ТЕМП» (45 років). Фундаментом сучасного Заводу «ТЕМП» стали значний досвід та інноваційні підходи підприємства, майстерність та прогресивне мислення спеціалістів, які дозволили створити широку лінійку надійного, унікального обладнання і запропонувати клієнтам якісне виконання послуг за напрямками: спеціальне технологічне обладнання, […]

Наша Випічка

Випікання та продаж хлібобулочних виробів.

Дах-Сервіс

Дах-Сервіс — завод-виробник металочерепиці, профнастилу, сайдингу, штахетнику, парканів-жалюзі, добірних елементів та водостічної системи.

Pufetto

Pufetto — інноваційний український бренд меблів, що активно розвивається.

2К, СУНП

Спільне українсько-німецьке підприємство «2К» являється сучасним виробником побутової хімії, яка випускає високоякісну продукцію за європейськими стандартами. Ми пропонуємо вам роботу на сучасному обладнанні та забезпечимо усім необхідним для створення комфортних умов праці.

Агенство инноваций

Агенство інновацій — надає послуги консультування з питань комерційної діяльності й керування, організування конгресів і торговельних виставок. Компанія також займається обробленням даних, розміщенням інформації на веб-вузлах і пов’язаною з ними діяльністю і наданням інших інформаційних послуг.

Солодкий Світ

ТОВ «ДК «Солодкий Світ» дистриб’ютор кондитерських виробів з власним виробництвом та ТМ.

Вілєс

Производство изделий из бетона — декоративный бетон (плитка, накрытия на заборы и т.д.)

Solmar

SOLMAR — український бренд стильного жіночого одягу. Молода компанія, яка успішно розвивається.

Anna Sposa Group

Офіційний виробник зарубіжних весільних суконь, оснований в 2013 році. Anna Sposa- один з найбільших виробників весільних суконь в Україні. Допомагаємо нашим працівникам швидко освоїти професію.

7 Океан

Аквапарк з ТРЦ, дитячий розважальний центр JOY LAND.