Отзывы о работодателях Каменское

Redi.ua

Redi.ua — роздрібна мережа торгових точок з продажу техніки Apple та мобільних аксесуарів з 2014 року. Мережа налічує 44 торговельні точки у 13 містах країни. У нас широкий асортимент техніки Apple за приємними цінами, технічні та естетичні мобільні аксесуари високої якості, а також спектр додаткових послуг — налаштування та сервісне обслуговування смартфонів, гарантійний ремонт.

Oil Sales

Сільське господарство; 250−500 співробітників

Агроцентр-Україна

ТОВ КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ «АГРОЦЕНТР-УКРАЇНА» надає послуги п’ятнадцяти сільськогосподарським підприємствам України. Підприємства розташовані в семи областях України, а загальний земельний банк налічує понад 85 000 га. Якщо Ви любите працювати в команді, професіонал у своїй справі та готові до постійного розвитку — наші господарства відмінне місце для реалізації Вашого потенціалу.

Юніколл Сервіс

Телемаркетинг — продаж товарів та послуг.Послуги аутсорсінгового колл-центра. Наша ціль — максимально задовольнити потреби клієнтів у товарах та послугах у різних куточках нашої Країни. На ринку України ми працюємо білше 9 років. Ми цінуємо кожного співробітника та здатні гідно оцінить результати праці. Тому створили відмінні умови для работи!

BeSocial Studio

BeSocial Studio — дейтинговая студия, которая собрала в себя сильную команду общительных людей.

Specialist

Компания Specialist, организована в 2006 году и занимается разработкой, производством и продажей пневматического оборудования и систем автоматики.

Екосфера

ЕКО СФЕРА — салон — магазин сучасного опалення.

SV-Group

Легальная работа в Чехии и Польше. Центральній офис агенства расположен в городе Каменское, Днепропетровская область. Всегда будем рады видеть Вас в нашем офисе, если закажете личную очную консультацию.

Санрайз, ТТК

Транспортная компания «ТТК «САНРАЙЗ» предоставляет транспортные услуги грузовых перевозок и логистики по Украине.

NordWhale

NordWhale is an outsource company that focused on web, mobile, serverless, blockchain software development. Our goal is the perfect service provided by happy people. Nordwhale is not just a development company. It’s a tightly-knit team of like-minded professionals who are enthusiastic about what they do and have the necessary experience to offer top-notch services. We […]

Конгрейд

Завод Стальных Конструкций «Конгрейд» — это современное, динамично развивающееся предприятие полного цикла. Мы производим металлоконструкции любого уровня сложности, как строительного, так и машиностроительного назначения от эскиза до готового изделия. Собственное конструкторское бюро, а также, современная производственная база, позволяют на производить изделия высочайшего качества. Подтверждением качества нашей работы служат сертификаты на выпускаемую продукцию, выданные УкрСЕПРО, а […]

Лукро Плюс

Производство сырья для бумажной промышленности.