Отзывы о работодателях Луцк

Піддубецьке м’ясопереробне підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністью «Піддубецьке м’ясопереробне підприємство» займається виготовленням м’яса.

М’ясний Дар

М’ясний Дар — виробництво ковбас та делікатесів.

Кромберг енд Шуберт Україна

«Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі)

Chocoboom

Компанія «Шокобум» — це молодий, потужний та перспективний український виробник солодощів, що належать до цінової категорії «медіум» та «медіум+». Основний вид діяльності — виробництво кондитерський виробів.

Midas Trade

Ми виготовляємо великий спектр стандартних та спеціальних Біг-Бегів з нанесенням логотипу компанії замовника. Наші Біг-Бегі виготовляються з тканого поліпропілену (синтетичного матеріалу) по вимогам виробничих ліній кожного клієнта. Ми виготовляємо будь-які типи мішків з максимальною вантажопідйомністю від 250 до 2 000 кілограм.

Украинские Химические Технологии

Производство профессиональных моющих и дезинфицирующих средств, автокосметики, средств бытовой химии.

Прод Майстер

Производственно-коммерческое предприятие, производитель кондитерской и бакалейной группы товаров.

Контакт

ДИТЦ Контакт работает на рынке Украины с 1989 года и является одной из крупнейших компаний, предоставляющих полный комплекс услуг в области металообработки: от разработки технологии и поставки станков, инструмента, оснастки до внедрения в производство и сервиса.

ВолиньСталь

Компанія «ВолиньСталь» працює на покрівельному ринку України з 2009 року. З кожним роком ми постійно розвивалися, розвиваємося, і будемо розвиватися, щоб надавати нашим клієнтам все більший вибір високоякісних та сучаних покрівельних матеріалів за дуже привабливими цінами від виробника.

Вігор Луцьк

Компанія Вігор Луцьк надає широкий спектр послуг по ремонту гідравлічних систем.

Еллен Груп

Виробництво та дистрибуція власних торгових марок білизни, трикотажного одягу для дому, відпочинку та сну для всієї родини. Дистрибуція білизни, панчішно-шкарпетних виробів інших торгових марок.

Pragmatec

Предприятие «PRAGMATEC» (ранее «ТА-НО Трейлерз Україна») более пятнадцати лет успешно работает на территории Европейского Союза в сфере оснащения и переоборудования грузовых автомобилей под различное функциональное использование согласно специфических требований заказчиков. Кроме того, фирма является известным производителем автомобильных прицепов общей массой до 3500 кг серийного и индивидуального исполнения. Модельные ряды включают в себя одно-, двух- и трехосные фургоны, универсальные бортовые, а также специализированные прицепы, предназначенные […]

Меблевий парк

«Меблевий парк» — простір меблевиків. Це абсолютно новий проект з нестандартним та індивідуальним підходом до виробництва меблів.

Жасмин Линжери

Jasmine — бренд білизни № 1 в Україні. Маємо своє надсучасне виробництво, власну мережу фірмових магазинів, більше тисячі магазинів-партнерів. В нас працює близько 1000 людей.

СКФ Україна

SKF — провідний світовий постачальник підшипників, ущільнень, мехатроніки, систем змащення та послуг, які включають в себе технічну підтримку, технічне обслуговування, системи надійності, інженерний консалтинг і навчання.

Смугастий Носоріг

Команда молодих, активних та креативних помічників Смугастого готові прийняти тебе в світ неймовірних розваг, магії, свят та здійснення усіх мрій!

Луцькспецкомунтранс

Підприємство працює з твердими побутовими відходами (збір, сортування, утилізація). Великогабаритне сміття, будівельне, транспортні послуги (спецтехніка), ремонт доріг (м. Луцьк, Луцький район). Обслуговування зливової каналізації, зимове утримання доріг місцевого значення.

Волиньгаз

АТ «Волиньгаз» здійснює розподіл природного газу за регульованим тарифом населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам, обслуговує газорозподільну мережу Волинської області.

Казка, королівство краси

Салон краси VIP класу у Луцьку.

Steffany

Самая модная и быстрорастущая сеть салонов красоты «Steffany»