Отзывы о работодателях Львов

ElioHome

Перша українська компанія, яка була учасником Euro Cucine 2018 / Isalone Milano, а також стала учасником The international furniture and Interiors fair / IMM Cologne 2019. Компанія, яка створює інноваційні продукти та являється лідером в меблевій галузі.

Місто комфорту

Будівництво багатоквартирних житлових будинків у Львові. Продаж квартир в збудованих об’єктах.

Взуття стиль

виробництво взуття

Somatic

Ми робимо роботів для прибирання офісних приміщень, туалетних кімнат, коридорів, тощо.

Ярофрут

Виробництво та реалізаціа заморожених овочів та ягід.Знаходимся: м. Львів.

Ярекс Технотрейд

— металообробка — виготовлення металоконструкцій — виготовлення меблевої фурнітури

DeFacto

DeFacto — відомий міжнародний бренд одягу, магазини якого відкриті у багатьох країнах світу, розпочав свою діяльність у Туреччині у 2003 році. DeFacto — це понад 500 магазинів у більш ніж 30 країнах світу. Стратегія DeFacto — Ми будемо світовим модним брендом, який змусить вас сказати WOW. Місія DeFacto — Зробимо розкіш доступною для щастя.

DimDom

Будівельна СУПЕР — фірма DimDom регіонального значення, яка успішно працює на ринку приватного будівництва більше 18 років , безперервно росте як «на дріжджях». Ми будуємо величезні особняки, ексклюзивні котеджі . Займаємося продажем своєї нерухомості. Проводимо капітальний і дизайнерський ремонт приміщень .

Трейд Стоун

Компанія, що надає рекламні послуги у торгівельних мережах з метою збільшення обсягів продажу певного виду товарів.

ДСП Сервіс Львів

Підприємство займається наступним видами діяльності: — продаж ДСП, ХДФ, ДВП — розкрій ДСП, ХДФ, ДВП — кромкування (личкування) плити ДСП, ХДФ, ДВП — виготовлення меблів на замовлення.

SaintGlasses.ua

Saintglasses.ua — провідна компанія з продажу брендових окулярів. Ми вже багато років спеціалізуємося на оригінальних окулярах відомих брендів: Dolce & Gabbana, Tom Ford, Celine, Prada, Chanel та інші. Компанія активно масштабується та розвивається, тому запрошуємо тебе до нашої команди. Незважаючи на стан економіки, ми запустили власну мережу фірмових магазинів у містах Львів та Луцьк. Незабаром […]

ОRisingUA

Компанія «ORising Ukraine» — це ексклюзивний імпортер італійської професійної лікувальної косметики для догляду за шкірою голови та довжиною волосся. Компанія успішно працює на Beauty ринку з 2003 року та є трихологічним брендом N1 в Україні.

Сервіснет

Інтернет провайдер «Копійка» більше 15 років надає високоякісні телекомунікаційні послуги у м. Львові та області через сучасну оптоволоконну мережу. Наша компанія 2 роки поспіль отримувала нагороду «Вибір Країни». Більше 25 тис. задоволених клієнтів. Надаємо послуги: телебачення, IP-домофонія, відеоспостереження, сигналізація. Постійно розширюємся і вдосконалюємся.

Мазоріні

Виробництво і продаж кондитерських виробів

Крам

Хто ми є? Ми — дружня драйвова команда позитивних людей. Ми — ті, хто допоможе вам зберегти найприємніші моменти про події та подорожі. «Крам» — це мережа крамниць. У нас ви знайдете незвичайні, яскраві та навіть екстраординарні сувеніри та подарунки на всі смаки та вподобання.

ВольтАвто

Провідна компанія VOLT auto яка займається більше 3-х років імпортом та продажем китайських електромобілів в Україні. Має автосалони в Києві, Львові та Одесі, де клієнти можуть ознайомитись з електромобілями та отримати професійну консультацію від експертів компанії.

СаОл

Кондиционеры, вентиляция, отопление. Монтаж, ремонт, сервисно-профилактическое обслуживание.

Emily Resort

Emily Resort — новий сучасний багатофункціональний комплекс для відпочинку. Це майбутнє місце щасливих людей. Саме тут ми будуємо нову культуру життя та тренди майбутнього.

Central Dental Clinic by Yaroslav Kazo

Ми , команда Central Dental Clinic — виняткова стоматологічна клініка, яка допомагає людям ортмати ідеальну посмішку. Наш продукт — стоматологічне здоров’я, яке наші клієнти отримують раз і на все життя, приємний бонус до цього, це красива та гармонійна посмішка. Під час проходження шляху отримання ідеальної здорової посміки наші клієнти отримують максимальний сервіс та повну медичну […]

Auto&Company

Авто-площадка «Auto&Company» — одна серед найбільших автомобільних площадок у Львові. Наша авто-площадка знаходиться на кільцевій дорозі м. Львова, с. Сокільники. У нас представлені автомобілі різних марок та моделей. Ми здійснюємо свою діяльність протягом 10 років і готові надати якісні послуги з продажу автомобілів з пробігом. Послуги нашої компанії: «Auto&Company» готова запропонувати вам автомобілі з пробігом […]