Отзывы о работодателях Львов

Intellias

Cмартова та комфортна ІТ компанія з офісами у Львові, Києві та Одесі.

MakeIT

MakeIT is a young and friendly team of professionals. For us, work isn’t only development, but also a friendly atmosphere with fun and productivity.

Raketa, доставка еды

Raketa — сервис доставки еды, который доставляет еду из ближайших ресторанов.

Рітейл Україна

«Свій Маркет» — мережа локально доступних магазинів, що забезпечує товарами щоденного вжитку та додатковими послугами наших клієнтів. Ми постійно розвиваємось, будуючи альтернативну стандартизовану мережу маркетів, яка економить час клієнтам при здійсненні покупок, завдяки зручному розташуванню та кваліфікованому персоналу. В 2019 році ми активно запустили програму лояльності для наших працівників «Своя Команда».

ENGLISH TORCHOK

Наша школа ENGLISH TORCHOK – це не просто школа доступного навчання іноземної мови за допомогою програми Skype, це особливе місце, в якому панує професіоналізм, співпраця та гарний настрій. Наші викладачі – реальні торчки своєї справи.

Профіцентр Квітка

КВІТКА — компанія з 17-ти річним досвідом торгівлі витратними матеріалами, садовою технікою та електроінстументами; один з найпотужніших дилерів в Україні.

Арс-Кераміка

Оптова та роздрібна торгівля будматеріалами та меблями. Заснована як ТОВ «Апейрон» у 1994 році. Територія поширення — Західна Україна.

Укри, охоронна компанія

Фізична охорона об`єктів, відеоспостереження, охорона заходів, юридичні послуги, приватна охоронна діяльність, проведення розслідувань.

2 BE HUB

Estel Lviv Studio

ESTEL Studio — це грандіозний освітній проект як для майстрів початківців, так і для досвідчених фахівців. Двері ESTEL Lviv Studio завжди відкриті для тих, хто сповнений енергії і бажання змінюватися і вчитися, для тих, хто щиро відданий перукарського мистецтва і любить ESTEL.

Бей-Транс

Бей-Транс – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних перевезень.

Sigma Software

Sigma Software — шведская ИТ компания с украинскими корнями. Более 16 лет компания занимается поставкой передовых технологических решений и услуг в сфере ИТ консалтинга для клиентов в таких областях как автомобилестроение и авиаперевозки, телекоммуникации, медиа и реклама, индустрия игр и пр.

Фуджікура Аутомотів Україна Львів

ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», завод виробник кабельних джгутів для автомобілів.

Світ Лайф.Юа

Компанія «Світ Лайф.Юа» — молода та перспективна компанія яка займається виготовленням кондитерських виробів. В основному це цукерки різних типів (сухофрукти, грильяжна група, помадкові цукерки).

InSpe

InSpe на стоматологічному ринку України з 1997 року! Упродовж всього часу роботи компанія не зраджує своєму головному принципу – дотримуватися найвищих стандартів у взаємодії зі своїми клієнтами, котрих вважає професіоналами у стоматології!

Ваш дім

Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» — заснована та працює на ринку нерухомості з 2002 року. Напрямами діяльності компанії є проектування, будівництво та реалізація масштабних житлових проектів.

Pronto Travel

В нас всі країни світу, всі види туризму! А також повний спектр супутніх послуг, що дозволяють зробити Вашу подорож максимально комфортную: Продаж турів Авіаквитки Страхування Візова підтримка для українців та іноземців.

AROMA KAVA

AROMA KAVA — сеть кофеен, работающая в более чем 20-ти городах Украины, в том числе Киев, Львов, Харьков, Одесса, Днепр, предоставляющая широкий выбор кофейных напитков, десертов и сэндвичей по доступной цене.

СВІТ-БУД ЛТД

UARNET

Компанія Уарнет надає послуги доступу до мережі інтернет.