Отзывы о работодателях Львов

Мазоріні

Виробництво і продаж кондитерських виробів

Крам

Хто ми є? Ми — дружня драйвова команда позитивних людей. Ми — ті, хто допоможе вам зберегти найприємніші моменти про події та подорожі. «Крам» — це мережа крамниць. У нас ви знайдете незвичайні, яскраві та навіть екстраординарні сувеніри та подарунки на всі смаки та вподобання.

ВольтАвто

Провідна компанія VOLT auto яка займається більше 3-х років імпортом та продажем китайських електромобілів в Україні. Має автосалони в Києві, Львові та Одесі, де клієнти можуть ознайомитись з електромобілями та отримати професійну консультацію від експертів компанії.

СаОл

Кондиционеры, вентиляция, отопление. Монтаж, ремонт, сервисно-профилактическое обслуживание.

Emily Resort

Emily Resort — новий сучасний багатофункціональний комплекс для відпочинку. Це майбутнє місце щасливих людей. Саме тут ми будуємо нову культуру життя та тренди майбутнього.

Central Dental Clinic by Yaroslav Kazo

Ми , команда Central Dental Clinic — виняткова стоматологічна клініка, яка допомагає людям ортмати ідеальну посмішку. Наш продукт — стоматологічне здоров’я, яке наші клієнти отримують раз і на все життя, приємний бонус до цього, це красива та гармонійна посмішка. Під час проходження шляху отримання ідеальної здорової посміки наші клієнти отримують максимальний сервіс та повну медичну […]

Auto&Company

Авто-площадка «Auto&Company» — одна серед найбільших автомобільних площадок у Львові. Наша авто-площадка знаходиться на кільцевій дорозі м. Львова, с. Сокільники. У нас представлені автомобілі різних марок та моделей. Ми здійснюємо свою діяльність протягом 10 років і готові надати якісні послуги з продажу автомобілів з пробігом. Послуги нашої компанії: «Auto&Company» готова запропонувати вам автомобілі з пробігом […]

Ролта

Компанія РОЛТА заснована в 2015 році і за цей час ми встигли створити відмінну репутацію від дрібного виробника до одного з лідерів галузі. Сьогодні ми є виробниками усіх внутрішніх сонцезахисних систем (тканинні ролети, жалюзі горизонтальні, вертикальні, плісе, римські штори та карнизи). Молодий та дружній колектив завжди ставить нові амбіційні цілі та впевнено іх реалізовує.

Етрус

Спільне українсько-польське підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕТРУС» СУПП ТзОВ «ЕТРУС» спеціалізується на виготовлені солодкої мінеральної води понад 27 років.

Екструзія

Національна торгово-виробнича компанія, 20 років на ринку Добросовісність, чесність, інноваційність, увага до клієнта, безперервне навчання та вдосконалення виробничих процесів — основні принципи, на яких базується філософія та діяльність компанії. Діяльність Виробництво ПВХ підвіконь.

Богемія

Богемія — прямий постачальник опалювальної техніки з Чехії. Котли, бойлери, радіатори, акумулюючі ємкості. Представники торгових марок: Atmos, Viadrus, Drazice, Mora, Termona

S.L.K.

S.L.K. is an outsource company providing support and development for the biggest locksmith and security company — Sure Lock & Key LLC in the United States. We proudly provide services for our clients and workers across the USA with offices in Connecticut, New York, Illinois, Rhode Island, Texas, Florida and Arizona, specializing in all commercial, […]

Primocollect Group

Група ПрімоКолект, що представляє одне з найбільш досвідчених агентств зі стягнення заборгованості, на українському ринку розпочала свою діяльність у 2006 році. Компанія володіє широкими можливостями у придбанні портфелів, аутсорсинговому стягненні заборгованості та надає консультації в управлінні ризиками. Група ПрімоКолект була однією з перших, хто розпочав купівлю портфелів із простроченою заборгованістю в Україні та на даний […]

Rom LTD

металообробка та оптова торгівля покрівельними матеріалами

Perfums bar

Роздрібна мережа наливної парфумерії PERFUMS BAR — це більше 500 брендових торгових відділів, кількість яких продовжує зростати з кожним днем. Такий впевнений і успішний розвиток торговельної марки PERFUMS BAR, говорить про високу якість продукції та забезпечується взаємовигідним партнерством.

ТНД Груп

Надаємо послуги по ремонту вантажних автомобілів Renault, Volvo, DAF, MAN,IVECO, SCANIA та причепів. Ремонт, діагностика ходової частини, комп’ютерна діагностика, діагностика двигунів, КПП, проведення поточного технічного обслуговування. Послуги мийки вантажних авто.

Obnova Euroshop

Obnova Euroshop — мережа магазинів жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття, аксесуарів і товарів для дому.

Petimpex

Оптовая торговля товарами для животных.

Nataliya Vilchuk

Бренд весільних суконь: Nataliya Vilchuk Привіт, майбутні наречені! Ми — це команда талановитих майстрів, що спеціалізується на створенні виняткових весільних суконь протягом останніх 15 років. Наша місія — зробити ваш день незабутнім, створивши для вас сукні, які відзначаються неперевершеним стилем та вишуканістю.

Hot Car

З 2017 року надаємо комплекс професійних послуг, з придбання автомобілів на аукціонах в США.