Отзывы о работодателях Николаев

Смартлаб

Компанія «СМАРТЛАБ» — незалежна медична лабораторія, лідер на півдні України з 13-річним досвідом лабораторної діагностики. Сфера нашої діяльності — лабораторна діагностика та медичні послуги (УЗД, прийом лікарів, ЕКГ). Проведення різних видів маніпуляцій: підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенні ін’єкції. Взяття біоматеріалу на дому. Працюємо за новими стандартами сервісу, якості, доступності лабораторних та лікарсько-діагностичних послуг із турботою про здоров’я […]

Юніон Трейд Плюс

ЧП «Юнион Трейд Плюс» является крупной торговой компанией, охватывающей Одесскую, Николаевскую, Херсонскую, Кировоградскую, Днепропетровскую и Запорожскую области путем прямой дистрибуции. Основной профиль торговли — продукты питания, корма для животных, непродовольственная группа товаров.

Голд Мандарин

Компания профессионально производит троуарную плитку, стеновые блоки, заборные камни и дорожные бордюры, элементы ландшафтного дизайна. Компания работает на рынке Украины более 10 лет, и за это время зарекомендовала себя надежным поставщиком качественной продукции.

Dispatch USA

Компания занимается предоставлением диспетчерских услуг в сфере логистики на территории США.

Точка

Мережа універсамів «Точка» пропонує своїм покупцям продукти харчування, побутову хімію та товари для дому від найкращих українських та зарубіжних виробників. Формат «магазин біля будинку» дозволяє робити покупки швидко та комфортно. На сьогоднішній день успішно працює понад 75 магазинів у м. Одеса, Одеській області, м. Миколаїв і ми відкриваємо нові. Також у нас є власні виробництва […]

Лакталис

Група Lactalis — приватна, непублічна сімейна компанія з 85-річною історією виробництва молочної продукції. Штаб-квартира Lactalis знаходиться у м.Лаваль (Франція), поряд з першим виробничим приміщенням групи, на території якого зараз розташований унікальний музей молока — Lactopol. Сьогодні група Lactalis — яка ще до кінця минулого століття була виключно французька — вийшла далеко за межі своєї країни […]

Remote Team Solutions

Remote Team Solutions Ми — єдина компанія в Україні, яка спеціалізується саме на проектах у сфері E-commerce (електронна комерція) по всьому світу. Ми працюємо з найпотужнішими маркетплейсами США та Європи (Amazon, Ebay, Etsy, Zalando, Bonanza, Allegro і т.д.), створюємо ефективні команди для обслуговування бізнесу на цих маркетплейсах. Віддалена робота: наші вакансії — переважно віддалена робота, яка дає можливість працювати з будь-якої точки країни та світу, […]

Oleta

Компанія Oleta — Виробництво поліетиленових труб. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво поліетиленових труб марки ПЕ — 80, ПЕ — 100 діаметром від 110 мм до 315 мм.

Яшкіна Т.М., ФОП (мережа крамниць зброї)

Мережа крамниць зброї та одягу.

НПК Аметист

ООО «НПК Аметист» дистрибьюционная компания. Розничная торговля пивом ТМ «Оболонь» и кондитерскими изделиями.

Элпромпроект

ООО «Элпромпроект» — официальный партнер ДП «Сименс Украина» Департамента «Электроэнергетика» (ЕМ) и является компетентным поставщиком решений в области распределения и передачи энергии на базе продукции Siemens.

Текстиль-2000

Торгова марка «Ідея» — це всі види текстилю для дому: штори, подушки, ковдри, покривала, постільна та столова білизна, махрові рушники і халати. Текстильний центр «Ідея» працює з 2008 року. За цей час він став найпопулярнішим магазином текстильних виробів в Миколаєві. Наші вироби відрізняються високою якістю, доступними цінами, вишуканим стилем, представлені у великому асортименті. Все це справляє Швейна фабрика […]

ПИК

ПИК — производитель, импортер, дистрибьютор строительных материалов и хозяйственных товаров. Компания занимает лидирующие позиции на юге Украины, а также в других регионах, в частности Кропивницкой, Полтавской, Днепропетровской, Винницкой и Черкасской областях.

Никсорстрой

Основные направления деятельности Никсорстрой — судостроение, судоремонт, модернизация, производство и монтаж металлоконструкций, производство и монтаж трубопровода по чертежам заказчика. Электромонтажные работы.

НК Техникал Солюшн

UAB «Klaikonta» — это амбициозная, гибкая и конкурентоспособная компания зарегистрированная в Литве, в городе Клайпеда, выполняющая работы в сфере судостроения, судоремонта, производства и монтажа промышленных и оффшорных металлоконструкций.

Амальгама Люкс

ТОВ «Амальгама Люкс» — виробниче підприємство косметичної галузі України. Компанія займає лідируючі позиції на вітчизняному косметичному ринку з виробництва та продажу косметичних засобів проти лупи, догляду за шкірою голови та волоссям.

Zeta-m

Швейное предприятие Zeta-m.

RMC Manufacturer Company

Компания по производству холодильного оборудования. Широкий ассортимент серийно выпускаемого оборудования. Компания RMC Manufacturer Company — основана командой профессионалов, с многолетним опытом в проектировании и сборке холодильного оборудования.

Васт-сервис+

Машиностроение.

Foamtek

Компания «Фомтек» лидер рынка по производству высококачественного вспененного полиуритана (ВППУ).