Отзывы о работодателях Стрый

Перфект Пак

Компанія «Перфект Пак» налагодила виробництво піддонів найвищої якості. Вся продукція відповідає українським і міжнародним стандартам. Багаторівнева система контролю всього робочого циклу, починаючи з відбору пиломатеріалів та закінчуючи фінальною передпродажною підготовкою, гарантує клієнтам зручну і безпечну експлуатацію нашої продукції.

Leoni

ЛЕОНІ розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою для автомобільної промисловості

Дискавери буровое оборудование (Украина)

Discovery Drilling Equipment Ltd. – это частная международная компания, деятельностью которой является разработка и производство полнокомплектных буровых установок и узлов к установкам для бурения и обслуживания нефтегазовых скважин.

Видавничий дім «Укрпол»

«Видавничий Дім» Укрпол» — лідер у галузі поліграфії в Західному регіоні України, із найновішим друкарським устаткуванням визнаних у світі виробників поліграфічного обладнання.