Отзывы о работодателях Вышгород

Київський вітамінний завод

АТ «Київський вітамінний завод» — безумовний лідер серед фармацевтичних виробництв вітамінних препаратів в Україні. Вже понад 80 років завод успішно працює на фармацевтичному ринку і належить до тих вітчизняних фармацевтичних підприємств, які демонструють європейський підхід на ринку, що включає постійне вдосконалення якості продукції та сучасні маркетингові стратегії. Продукція підприємства (вітаміни, харчові добавки, лікарські засоби) добре […]

БізнесХолдинг

Багатопрофільний холдинг з різними напрямками діяльності: девелопмент, будівництво, сільське господарство, торгівля, сфера обслуговування, виробництво продуктів харчування.

Експрес Маркет box

Ми — команда box — і ми раді вітати вас! box — це молода і молодіжна мережа стильних маркетів біля вашого будинку. Мережі box лише декілька років, її перший маркет було відкрито у 2020 році Наразі мережа box стрімко розвивається і на сьогодні налічує 80 маркетів, з площею від 50 до 230 кв.м., які розміщуються […]

Cервіс Столиця Інновейшн

Наша компанія здійснює виготовлення рекламних конструкцій будь-якого виду складності. Ми маємо багатий досвід в їх виробництві, пропонуючи Вам повний цикл робіт: проектування, виробництво, монтаж та обслуговування нашої продукції. Гарантуємо якість і терміни виконання робіт. Використовуючи власну виробничу базу і досвід наших співробітників, ми можемо також запропонувати проектування і виготовлення інших нестандартних металоконструкцій. На ринку виробництва […]

ИТС Вилтон

ТОВ ІТС Вілтон — виробництво какао порошку та какао олії

УманьХімТрейд Україна

ТОВ «УманьХімТрейд Україна» Оптовий продаж хімічної сировини Місія компанії УманьХімТрейд Україна — зробити українську продукцію конкурентною на світовому ринку, постачаючи найбільш якісну сировину підприємствам за конкурентною ціною. До цієї мети ми рухаємось уже 12 років . На даний момент ми є офіційними представниками 7 Європейських компаній в Україні , маємо три склади (один з них […]

Бізнес Центр Фармація

ТОВ «Бізнес Центр Фармація »— компанія європейського рівня, що динамічно розвивається і має 25-річний досвід у сфері дистрибуції сучасних лікарських засобів на ринку України.

Morozoff, кліматична компанія

Підбір, встановлення, обслуговування та ремонт кліматичного обладнання.

Хмельницкая маслосырбаза

Хмельницкая маслосырбаза — производитель молочных продуктов.

Cервис Столица Инновейшн

Изготовление и обслуживание рекламных конструкций, уличной мебели, остановочных комплексов, киосков, автоматизированных туалетов. Тепличное хозяйство.

Tala Voda

Компания Tala Voda основана в 2018 году (г. Киев, Украина) коллективом, который занимается глубокими исследованиями и изучениями в области влияния воды на здоровье и общее состояние человека с 2011.

Mermade

MERMADE — український бренд косметики для подорожей. Виробляємо засоби для догляду — від антисептиків до глітерів.

Вишгородський історико-культурний заповідник

Основними завданнями Вишгородського історико-культурного заповідника є здійснення заходів з охорони і збереження об’єктів культурної спадщини, пов’язаних з ними територій та рухомих об’єктів, творів монументального, освітнього, декоративно-прикладного мистецтва, проведення культурно-дослідної, науково-методичної, інформаційної та культурно-освітньої роботи з метою популяризації культурної спадщини, духовного збагачення громадян, а також вивчення історико-культурної спадщини Вишгородського району.

Органік Експорт

Портфель компанії: натуральний бджолиний мед монофлорний та поліфлорний, органічний мед. Компанія здійснює заготівлю меду, його первинну переробку для експорту за межі України. Головний офіс компанії знаходиться в м. Вишгород.

MKM Сервис

MKM Сервис, как преемник ООО “МКМ Телеком Лтд», обладает более чем 20-летним опытом работы и крепкими деловыми взаимоотошениями с ключевыми компаниями на рынке. МКМ Сервис — это альтернативная компания на рынке телекоммуникационных услуг, которая предлагает доступное и быстрое обслуживание клиентов.

Астониш

Компанія ТОВ «ТК «Астоніш Україна» пропонує своїм партнерам найкращі умови співпраці та широкий асортимент ТМ Астоніш.

Опора и Престиж

Опора и Престиж — проектирование, дизайн, изготовление и монтаж металлоконструкций, лестниц, перил и ограждений.

Папирленд-плюс

Орияна Шип Ярд

Промышленные масла

Промышленные масла

На сегодняшний день под торговой маркой IOI в мощную организационную структуру объединяются несколько компаний, которые обеспечивают поставку, продажу и логистику смазочных материалов ведущих мировых производителей. На протяжении нескольких лет клиентами компании ООО «Промышленные масла» являются металлургические и энергетические компании, шахты, предприятия легкой и пищевой промышленности, АТП, а также  агропромышленный комплекс Украины.