ТД Дельта

ТД Дельта

Компания DELTA-FOOD является лидером по производству майонезов и майонезных соусов в категории СТМ. Мы производим продукцию для ведущих международных, национальных и локальных торговых сетей.

С 2015 года запущен и активно развивается собственный бренд Компании – ТМ «Гуляй-поле». Благодаря тщательно организованной дистрибуции продукция ТМ «Гуляй-поле» присутствует во всех областях Украины, на рынках, в различных продуктовых магазинах, а также на полках крупнейших торговых сетей.

Отзывы о работе в ТД Дельта, зарплаты

1. 6 февраля 2024

@Гость, Повертаємося до вашого звернення. Спільно директор з виробництва та маркетинг директор особисто перевірили наявність шумів на вулиці при роботі насосу на викачку олії. Біля найближчого дому, що знаходиться за будівлею заводу, шум незначний. Такий насос працює лише при викачці олії при її доставці, тобто не постійно, і цистерни з олією відвантажуються лише вдень, вночі таких операцій не проводимо. У зв’язку з тим, що ви пишите про шум вентиляторів, то прошу вас особисто звернутися до нас, ми призначимо зустріч, та розберемося з джерелом шуму, який вас турбує. Запрошую написати на адресу для призначення зустрічі: [email protected]. З повагою та надією сумісними зусиллями розібратися в ситуації

2. 26 октября 2023

@Гость, Дякуємо за ваш коментар. Надаємо розгорнуту відповідь. Ми замінили насоси, якими закачуємо олію, невеликий вентилятор працює як витяжка, але це не дуже потужний вентилятор, той вентилятор, який охолоджував олію зараз не працює, шум двигуна влітку був зменшений за рахунок проведення відповідних робіт, зменшення обертів двигуна. Нажаль зменшити шум від процесу завантаження неможливо: рокли заїзджають на пандус, який є металевим, цей металевий пандус на завантажувальній рампі плавно опускається, доречи вночі ми не відвантажуємо продукцію, не робимо будь-яких завантажувально-відвантажувальних робіт.

3. 26 сентября 2023

@DELTA_FOOD, нічого ви так і не вирішили! Вдень бахкіт та грохіт, коли фури завантажуються. Вночі (з 22-00) вентилятори гудять на всю вулицю. Жах!

4. 24 июля 2023

@Гость, Добрий день, дякуємо за ваш відгук, на сьогодні питання щодо звуку вентилятора на вулиці вирішено, тобто шуму з цього агрегату на вулиці мінімум, те стосується й насосів, які були замінено. Втім, це промислове виробництво харчової промисловості, і як у будь-якому виробництві шум від станків в цеху є. На виробництві для персоналу, який працює в цеху, є можливисть отримати шумопоглинаючі навушники для роботи. Щодо шуму від роботи вантажників, розглядаємо низку рішень, які дозволять зменшити шум від відкриття рампи та пересування рокл. Беремо й це питання до роботи. Дякуємо!

5. 20 июня 2023

Дуже шумне виробництво у Запоріжжі на вул. Синенко. Вантажники постійно щось кидають, бахкають. Вентилятор на дворі шумить аж вуха закладає. Навіть жителі прилеглих будинків скаржаться, але керівництву байдуже. Немає бажання тут працювати.

6. 10 апреля 2023

@DJ, Добрий день! Переглянули всі ваші відгуки, в жодному немає конкретних фактів. Пропоную вам вирішити питання, щоб не витрачати час на коментарі. Розумію, що вас хвилює якесь невирішене питання, адже ви знаходите час на коментарі, хоча пишите, що не працюєте вже в Дельті. Дуже дуже рідко людина витрачає час, коли всім задоволена, лише коли негатив від невирішеної ситуації дуже великий. Тому пропозиція: напишіть на адресу, яка зазначається в наших коментарях. Викладайте всю ситуацію, давайте вирішувати ваше питання!

7. 10 апреля 2023

@Гость, Наскільки зрозуміло, в вас є якесь невирішене питання з компанією. Звинувачення необгрунтовані, і ви не надаєте інформацію — ПІБ, дати роботи, номер телефону, щоб надати вам відповідь. Затримок у виплатах заробітної плати працівникам компанії немає. Оскільки це факт, складно відповісти на ваш запит інакше, можу запропонувати вам відправити ваші дані (ПІБ, дати роботи, номер телефону) для перевірки інформації на адресу: gp.deltafood (@) gmail.com (перед собачкою та після неї не потрібні дужки та пробіли, написано так, щоб уникнути спаму). Чекаємо на ваш лист!

8. 29 марта 2023

@Гость, ого ого))
    То шо не тільки я правду про міщенко і дельту говорю?
    Ой хлопці , ви не «іспавімі»

9. 27 марта 2023

Ваша тактика зрозуміла, це насмітити в ефірі, щоб те що відбувається на підприємстві не мали б змогу прочитати ті, хто насправді шукають роботу. Ваша тактика наймати і не виплачувати , потім наймати нових як мінімум застаріла, а як максимум не порядна.
    Поверніть людям гррщі, їм і без вас тяжко!

10. 27 марта 2023

@Гость,Дякуємо за ваш відгук. Затримок у виплатах заробітної плати працівникам компанії немає. Оскільки це факт, складно відповісти на ваш запит інакше, можу запропонувати вам відправити ваші дані (ПІБ, номер телефону) для перевірки інформації на адресу: gp.deltafood (@) gmail.com (перед собачкою та після неї не потрібні дужки та прогалини, пишу так, щоб уникнути спаму).

11. 24 марта 2023

Читаю деякі відгуки і не розумію з якою метою вони написані. Затримки по зарплаті за майже рік , що я працюю на цій фірмі — не було жодного разу.

12. 17 марта 2023

@Гость, а як їх виплатять? Всі зарплати у конвертах, тому, те що обіцяють звісно не виплачують і державу і співробітників на@@ють..
    А власникам по барабану

13. 16 марта 2023

@Сотрудник, ого, я бачу в дельті фуд нічого не змінилось(
    міщенко продовжує не виплачувати заробітні плати)) не дивно

14. 13 марта 2023

@Сотрудник, Благодарим за ваш отзыв. Задержек в выплатах заработной платы сотрудникам в компании нет. Поскольку это факт, сложно ответить на ваш запрос иначе, могу предложить вам отправить ваши данные (ФИО, номер телефона) для проверки информации на адрес: gp.deltafood (@) gmail.com (перед собачкой и после нее не нужны скобки и пробелы, пишу так, чтобы избежать спама).

15. 9 марта 2023

Задержка заработных плат от 2 до 3х месяцев, когда это прекратится????

16. 30 января 2023

@DJ, Добрий вечір, компанія працює та розвивається, дякуємо за ваш відгук, в нас міцна команда та амбітні плани. Якщо ви маєте скарги щодо не виплати заробітної плати, прошу вас написати обгрунтоване звернення на адресу: [email protected]

17. 30 января 2023

@Аноним, благодарим за ваш развернутый отзыв! Спасибо, что нашли время написать реальный отзыв с позитивными впечатлениями о работе в компании.

18. 26 января 2023

В компании работаю недолго, хочу поделиться рядом впечатлений и честно рассказать о работе:
    1)Обязанностей много, работать что на производстве, что в офисе — надо много, будьте готовы что тут не будет так, что вы молча сидите и получаете зарплату. Многим платят зарплату по результатам, система мотивация неплохая и честная.
    2) Зарплата неплохая, индексируемая и пересматривается регулярно даже во время войны, платят — стабильно, задержка может быть в 2-4 дня, не больше.
    3) Откровенно негативные отзывы чаще всего пишут те, кого уволили за воровство или откровенно пофигистическое отношение к работе, поверьте. Людей постоянно не хватает, и начальство напротив — заинтересовано в длительном сотрудничестве, соответственно, «кидать на зарплату» тут не будут.
    4) Лояльность, особенно к новичкам, присутствует. Скажу по себе — первые 2-4 недели я больше знакомился с работой, людьми, задач было откровенно немного. Нагрузка росла пропорционально моему стажу работы в «Дельте».
    5) На производстве есть некоторые проблемы, как и везде, но в целом условия хорошие — есть душевые, столовая, организован развоз сотрудников по домам, есть возможность брать дополнительные смены и увеличивать свой доход.
    6) Есть карьерный рост. Как ни странно, но не видел здесь «кумовства». Почти все начальники отделов — пришли сюда и сами себя сделали.
    Думайте.

19. 11 января 2023

Дуже здивувався , коли взнав що дельта ще працює…
    Є ще люди які вам вірять?
    Ті кого ви ще не кинили на грощі?
    Ті кому те що пообіцяли заплатили??
    Не вірю!

20. 9 января 2023

@Гость, Благодарим за ваш отзыв. От складов в Запорожье пришлось отказаться по причине обстрелов и дальности их расположения, таким образом компания с начала войны использует только помещения завода. Война внесла свои коррективы в организацию работы, и не только. Каждый украинец изменил многое в жизнеустройстве. Относительно окон не совсем понимаю о чем речь, могли бы вы детальнее рассказать о происшествии по адресу: gp.deltafood (@) gmail.com (перед собачкой и после нее не нужны скобки и пробелы, пишу так, чтобы избежать спама). Благодарим за ваш отзыв.

21. 9 января 2023

@Татьяна, Тетяно! дуже дякуємо за ваш розгорнутий відгук. Навантаження на кожній окремій ділянці дуже велике, і не для всіх такий ритм стає приємним. Але кожен з нас може покращувати роботу компанії, і ваш відгук допомагає нам змінюватися на краще.

22. 9 января 2023

@Олександр, Олександре! дуже дякуємо за ваш відгук! Кожен з нас на відповідальній ділянці може змінювати роботу компанії на краще!

1. 5 августа 2017

Власникам про говуру: дефіцит левів не привід цінувати шакалів

2. 24 июня 2017

Подскажите есть ли смысл устраиваться в эту компанию? Не у кого спросить так как никто ничего о них не знает. Спасибо.

Кладовщик 1
Укладчик-упаковщик 1

Добавьте зарплату в компании ТД Дельта

Добавить отзыв о работодателе ТД Дельта

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Дельта?