ТД Любысток

ТД Любысток

ООО Торговый Дом «Любисток» является ведущим на отечественном рынке производителем специй, приправ и кондитерских добавок.

Отзывы о работе в ТД Любысток, зарплаты

1. 20 июня 2022

Працювала бухгалтером в даній фімі майже пів року. Буду говорити лише за відділ рівненської дистрибуції.Про хороше, то є хороший колектив, за винятком кількох осіб, які вважають, що якщо вони давно працюють, то можуть дозволити собі спілкуватись як завгодно. Начальство морально не тисне, перші 2 місяці працювати було досить комфортно. Спровокував проблеми наш переїзд зі складом на інше місце та звільнення другого бухгалтера, що потягнуло за собою значне збільшення моїх щоденних обов’язків. На протязі кількох місяців доводилось працювати фактично без обіду та затримуватись довше. З середини березня почався пасхальний сезон, відповідно роботи значно додалось. В березні мене не виводили на роботу 2 тижні без мого бажання та передали мою роботу іншій людині, відповідно і зарплату скоротили. Це було першою причиною для звільнення, але я вирішила по совісті допрацювати пасхальний сезон і не кидати людей та нового бухгалтера з таки об’ємом роботи. Також нам говорили про премії, які ми можемо отримати після Пасхи. Я чесно відпрацювала по домовленості, але розрахували мене не по домовленості. По документам видали одне за інше та заплатили менше. Також мій керівник пообіцяв зв’ язатись коли будуть премії. Я дізналась, що їх выплатили 10.06. Я 15.06. сама поцікавилась, на що він відповів, точніше збрехав, що премій ще не було і всі ще чекають)
    Висновок який, поки ти працюєш, тобі посміхаються а обличчя, коли звільняєшся, ты навіть зароблене повістю не в платять. Шкодую єдине, що не звільнилася, коли тільки подумала про це.

2. 28 июня 2021

@ Гость , много вам платят за такие комменты? то есть если нужны деньги будешь терпеть любое унижение? своих детей учите быть терпилами, успехов вам в этом деле. только потом и не жалуйтесь в каком государстве живём. Стадо терпеливых овец!
    Это наши то люди не хотят работать? Да наши люди то и дело пашут, но только не на такое [цензура] как вы, а на поляков.

3. 28 июня 2021

@ Гость , Таки речі треба питать в перші місяці роботи. коли людині найважче і дійсно може бути потрібна допомога. а не коли працівник вже до будь-якого лайна звик. адже за півторароку не звикнуть не можливо, бо їнакше просто звільняєшся. але ж наші люди так звикли терпіти будь-що, що за добре слово готові безкоштовно прислужувати. найкща турбота і найкращі зміни це підвищення з/п

4. 4 декабря 2020

@Маша, пані Наталіє, розуміємо, що Вам неприємно, але потрібно гідно сприймати відмову. Просто інший кандидат на цю посаду виявився сильнішим.

5. 25 ноября 2020

Относительно «кумовства» при устройстве на работу — убедилась лично.При том, что проводят якобы «конкурс», но настолько непрофессионально и фальшиво — что сразу становится понятно, что все это — игра, не более. То есть, конкурс якобы проводится, а берут все равно знакомых. Это я поняла лично, поскольку внятно аргументировать отказ они не смогли, при том, что всеми проф. знаниями и навыками я обладала в полной мере.Тестовое дают очень легкое, вопросы задают любые, невнимательно слушая ответы. Улыбаются виновато, поскольку сами-то понимают, что все это «цирк».

6. 22 июля 2020

Ужасная компания, обещают одно, а по факту совсем другое. З/П маленькие. Процветает кумовство, есть особенные люди, которым все можно.

7. 7 января 2020

О,Боже, ця богадельня ще працює до цих пір…де вони скільки років дурнів знаходять? Традиціі бачу в них не змінилися, як розводили лохів так і розводять, керівництво компаніі вправні аферисти

А можна детальніше? Зп і т.д.

8. 2 января 2020

9. 11 октября 2019

Компанія велика, є як хороші моменти так і не дуже. Роботою нагружають і нікого не цікавить як маю це зробити, а хтось по півдня сидять в телефонах і шаряться.
    Але недавно мій керівник запитав мене чи комфортно мені тут працювати, чи все влаштовує, чи треба якась допомога. Я аж не знала як відповісти, бо вперше за 1,5 роки моєї роботи мене таке спитали. Це приємно здивувало :-)

10. 15 июля 2019

Компанія велика, перспективна, але до працівників ставляться як і переважна більшість наших роботодавців: не цінують, не дбають про покращення. Зарплати на рівні міста (ну хіба що хто може, то для себе вибиває вищу), завдання ставлять високі. Обгортка гарна, а середина гнилувата, неофіційна. Хочуть, щоб всі і все приносило прибуток, але при цьому вкладатися чи витрачатися хочуть чим поменше.

11. 23 января 2019

кльова компанія і народ тут кльовий :)

12. 8 ноября 2018

понабирали спеціалістов, робить не хоче, а зарплату офігенну давай, корони повдівали. Просьба до відділу кадрів повиганяйте на*єр цих соплєжуйов, вони мішають робити, ниють кожен день. К статі вони і зливають свій негатів сюда, бо нє*ер що робити. Якщо є проблєми, то вирішуй з начальством, а не в інтернеті, дєтский сад.

13. 25 октября 2018

Гнила фірма

14. 16 августа 2018

Бачу тут багато відгуків про Зорю,а я хочу написати про роботу на Дорошенка в кондитерському циху куди мене недавно занесло. Ставлення до нових працівників не адекватне з боку керівництва, люблять лише своїх. Процвітає дідовщина — виживають нових працівників. Розцінки не кажуть, до кінця не розумієш скільки ти заробив в перший місяць своєї роботи. На дущі лишився осад…

15. 18 июня 2018

Я зараз працюю в компанії і скажу наступне — фірма запрошує на роботу, а люди не хочуть працювати. Тобто дайте грошей, а не роботу. Коли мені потрібна була робота, я прийшов і роблю, бо знаю халяви немає ніде. Розгільдяйство тут зразу приструнюють, а то хочу хожу на роботу хочу нє. Умови чудові, графік бомбєзний, зарплата достатня. Жду напарніка, приходь поробиш, а я напишу чи роботнік хороший чи ні, а то всі фірму тільки обвиняють.

16. 20 марта 2018

На сайті ставлять одні дизлайки. питання хто? відповідь: ті хто не працює і не знає компанію, або завідують і роблять шоу для насмішок (чорний піар).

17. 26 февраля 2018

Отримала зарплату, як і обіцяла що відпишуся. Що на співбесіді обіцяли те і отримала, навіть більше, поки стажувалась було малувато, а зараз добре. Головне більше працювати і якісно, зарплата залежить від виробітку, так що при цьому графіку це дуже добре. Якщо так буде і надалі, то робота і відношення до людей тут хороші.

1. 18 ноября 2016

Как может нормально работать компания если в ней все посртоенно на кумовстве и ***дстве???
    отдел продаж это сборище недолюдей во главе с ромчиком который не вставил в этой компании только сторожу…что ни телка так он ее вертел…отэц молодец…и если на него полагается его кум строя продажи то из этого пуля не получаеися

2. 2 января 2018

Я дуже задоволена роботою на Нова-Пак в с.Зоря. Для дітей дали подарунки-цукерки. Для працівників до Нового року дали подарунок власного виробництва — куча спецій, приправ. При тому, що я працюю тут місяць і стільки приємностей. Робота в теплі, навіть підлога з підігрівом — я в шоці. Умови роботи кльові і взагалі тут кльово, все нове. Я так зрозуміла, що вся ця атмосфера завдяки Сергія Федоровича (не знаю його прізвища) кажуть що він директор чи як, але він постійно у нас на виробництві, підходить питає як у нас справи, що не вистачає для повного щастя, навіть приємно що про тебе тут піклуються. Не робота, а рай. По зарплаті непогано.

Добавьте зарплату в компании ТД Любысток

Добавить отзыв о работодателе ТД Любысток

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Любысток?