Цукор

Цукор

Цукор відрізняється від звичних закладів Львова — це не кав’ярня чи ресторан в класичному розумінні. В Цукрі працюють люди, котрі дружать між собою і поза межами робочого часу, а гостей зустрічають як давніх знайомих — посмішками і щирою гостинністю.

Отзывы о работе в Цукор, зарплаты

1. 12 июня 2023

дурять на зарплаті, при співбесіді обіцяють одне, по факту платять менше, намагаються оформити фопами, за то нічого не платять

2. 2 декабря 2022

@Настя, Особливо фото блюд у меню, все згорівше, неапетитне, переоцінене, і салат який складається на 95% з руколи за 300 гривень ?

3. 2 декабря 2022

Не раджу ні хвилини витрачати на цю компанію.
    Шукала роботу у зв’язку із тим, що обоє батьків на війні, і батькові потрібна велика сума для реабілітації. HR-менеджер написала у вайбер, не представилася, не дала чітко зрозуміти який саме це заклад, а просто «Чайковського 31». Запросили на офіс, там зі мною провели співбесіду, сказали на наступний день принести документи і зразу на стажування, що я і зробила. Ставлення до майбутніх працівників на нулі, чекала 20 хв щоб мене оформили, після чого зразу пішла на стажування в заклад. Колектив хороший, але їхня поведінка на залі серед гостей мене дуже вразила: кричать, б‘ються, сперечаються, завжди в телефоні, всі відвідувачі чітко чують все, що обговорюється між персоналом. Роздягальня розміром з комірку, навіть немає як переодягнутися. Дали вчити меню і тут почалося найцікавіше — Я вивчила все меню за 3 дні під час хвороби, з температурою 39, оскільки терміново потрібні гроші для батька, а коли повідомила про одужання — мені сказали що НЕЛЯ, яка мене і запросила на співбесіду, забула мені сказати, що я їм не підходжу, і ця інформація дійшла до мене навіть не з її вуст, а просто офіціант мені повідомив. За цей час я мала б бути ще на трьох співбесідах у дійсно хороших ресторанах, і могла вже працювати, але вони вирішили поусміхатися мені і витратити мій час. Це повне дно і неповага. Таке враження, ніби їх понабирали з інстаграму по оголошеннях. Більше ні ногою в жоден із закладів, оскільки ставлення хамське, поваги ніякої, і я не здивуюся якщо після прочитання ними цього відгуку вони ще й колективно посміються замість того щоб виправитися. Навчіть свій колектив ставити себе на місце людини, яка до вас прийшла, а краще знайдіть дійсно спеціалістів, а не набирайте повний офіс хамла

4. 16 марта 2022

В цілому персонал дуже крутий та дружній, офіціанти, кухарі, адміни та бармени між собою дружать і дуже круто комунікують. Проте те, що відбувається між менеджерами та звичайними працівниками — жах. Будьте готові, що ваші прохання, незручності та побажання ігноруватимуть, а якщо ви станете незручним і напряму говоритимете про якісь неприємні робочі моменти — вас звільнять. Якби робота крутилась суто навколо колег одного закладу, то однозначно дуже класний вибір для роботи. Але в таких умовах, які існують на даний момент — абсолютно не раджу витрачати свій час, нерви та сили на цю мережу

5. 27 июля 2021

Не раджу тратити свій час на цю компанію . Безвідповідальні менеджери в головному офісі , в яких навіть в середині між собою порушена комунікація , не відповідають за свої слова . Ви можете дарма тратити свій час на стажування, вам будуть мило усміхатися , а за кілька днів вам скажуть що вже знайшли іншу людину .

6. 30 сентября 2019

Не раджу нікому тратити свій час на співбесіди у цій мережі! Взимку мені зателефонували та запросили на зустріч — вакансія Маркетолог/SMM. Прийшла, зателефонувала що вже на місці, після ще хвилин 15 мені прийшлось очікувати на холоді поки до мене підійдуть. Завели в кафе, дали заповнювати анкетку, потім запросили піднятись до власників і тут почалось саме цікаве — повний балаган. Одному було якось всерівно, інший вихвалявся інстаграмом, третя намагалась щось розповісти про вакансію, були перераховані обов’язки, які ніяк не відносяться до SMM — організація корпоративного відпочинку для персоналу, бронювання столиків. На запитання про робочий графік відповіли, що можна приходити коли зручно хоч в 13.00, але це була повна брехня, оскільки згодом побачила у вакансії графік з 9 до 18.00, і ще потрібно бути в мережі 24/7 бо хтось можливо захоче забронювати столик )))
    Не писала б цей відгук, але декілька тижнів тому мені знов зателефонували з Цукру та запросили на співбесіду. Я дуже чітко пояснила HR-ру, що вже колись була і спілкувалась з власниками на що отримала просто геніальну відповідь — ну і що, то вже майже рік пройшов приходьте, тепер ви будете спілкуватись не з власниками, а з нами. Дуже мене просила прийти, я вирішила прийти і подивитись як вона мою кандидатуру буде затверджувати без власників (ржу). Заходжу в узгоджений час, пояснюю що на співбесіду, офіціатка на вході говорить — то до адміністратора Віталіка, він нагорі, піднімаюсь, а на горі мені кажуть, що Віталіка тут немає! Та мені пощастило бо був один з власників який навіть мене впізнав. Пояснила йому усю ситуацію в деталях, вибачався, сказав недорозуміння.
    Висновок сам напрошується — які власники, такий і персонал!

7. 9 апреля 2019

Первый отзыв самый верный, все остальное написанно сотрудниками которые работают, никому не советую там роботать, уважения нет ни к себе ни к робочим! Унижают, говорят с матом, угрожают при уходе с работы, зарплату не выплачивают премию не дают а только гнобят, если человек имеет своё я они просто мешают его с грязью, первые 2 недели Роботы очень милые, но потом показывают своё настоящее лицо, зарплату платят не по обязаностям а по дружбе и родственности ( брат, Сестра и так далее ).

8. 2 марта 2019

Не знаю хлопчики і дівчата як у Вас там насправді.Те що можна було побачити зі сторони,-організація роботи виглядає так,-усі все знають а по факту ніхто ні в чому не в курсі.Чи це тврчий безлад.А найгірше те,що люди не тримають слово,точніше слова розходяться з фактами і словами інших.Шкода

9. 26 июля 2018

@Настя, Ви хоч від пилюки їх повитерайте, а то шеф буде лихий.

10. 26 июля 2018

Цукор -це щось неймовірне класний колектив і направду смачна кухня а ще в інтер*єрі багато пінгвінчиків , що не може не тішити

11. 26 июля 2018

Кадровичка сама написала отзывы или заставила секретаршу??….))))))

1. 27 июля 2018

Добрый день. Ваш коментарий звучит необосновано грубо. Меня зовут Татьяна, я HR manager в сети «Цукор» и очевидно я вас огорчу, единственный отзыв написаный мною находится в самом начале списка). Остальные были написаны сотрудниками нашей сети без, как вы выразились, заставляний. У нас отличный дрежеский колектив, любящий свою работу. Приходите к нам в гости и сможете в этом убедиться)))

12. 26 июля 2018

Працювати в кайф!:)
    Крутий молодий та сучасний колектив, вчасна виплата зарплати, корпоративи і туси для персоналу:)
    Здається я працюватиму тут все своє життя:)

13. 26 июля 2018

Це надзвичайний заклад який манить своєю атмосферою) Кожен раз дивуюсь, ніби поглинаюсь в Нарнію..нереально затишно, крута музика, налагоджена до автоматизма робота найкрутішого персоналу..все настільки комфортно що можна пити круту каву та проооосто нереальні млинці цілий день!!! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!)

14. 26 июля 2018

Працювала на холодному цеху )Колектив та пінгвіни — це любов на все життя!Обожнювала готувати Хрусткий тост з авокадо та пашотами))Нажаль довелось переїхати в Київ.Дуже було б круто , якщо б відкрили Цукор тут,в Києві.Сумую за вами сильно

15. 26 июля 2018

Найкращий колектив, всі веселі і вічливі, звичайно не без винятків, але Цукор це найкраще місце для карєрного розвитку !!!!!

16. 26 июля 2018

Дуже класний колектив і умови праці. Не хочеться додому йти після зміни)

17. 26 июля 2018

Працювала в Цукор кухарем, дуже хороший колектив, дружня атмосфера! Ніяких штрафів, всі дуже привітні і крута зарплата. Буду вертатись, якщо візьмуть)))

18. 23 июля 2018

Отличный колектив, дружеское отношение между работниками и руководством. Люблю свою работу :-)

Добавьте зарплату в компании Цукор

Добавить отзыв о работодателе Цукор

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Цукор?