Укрхімпром

Підприємство «Украгросервіс» має великий досвід роботи на аграрному ринку, зарекомендувавши себе надійним партнером для сільгоспвиробників у різних регіонах України.

Отзывы о работе в Укрхімпром, зарплаты

1. 31 августа 2018

повідомлення, яке написано під псевдом «Андрій» насправді написано нашим колишнім керівником черкаської філії Васіним, який був звільнений через те, що працюючи на нашому підприємстві і прикриваючись нашою торговою маркою, брав у аграріїв готівку пропонуючи ціни без ПДВ, а згодом поставляв ім контрафактні продукти або взагалі «кидав» їх і не поставляв нічого. На сьогодні, ця людина (чи людина?) втік в Польщу, де переховується від своїх кредиторів. Що ж стос. УКРХІМПРОМа, то це підприємство не має жодного відношення до якогось Украгросервісу. У нас працює декяка кількість людей звідти, а також з інших відомих дистрибьюторів (Райз, Украгро-НПК тощо). Маємо більше 200 клієнтів в центральних та східних областях України, які працюють з нами від 3 до 10 років. З жодним постачальником чи клієнтом ніяких судів немає — це відрерта брехня. Все це видно в різних системах, наприклад, Ю-контрол чи реєстрі судових справ.

2. 11 июня 2018

Працював в цій конторці керівником філії. Номінальний директор Бодров нічого не вирішує.Все вирішує власник Сердюк В., який проживає в Іспанії і керує по скайпу та в 2017 р. "кинули" БАСФ на 8 млн. грн.,взявши продукцію та не заплатили за неї гроші. На той час фірма називалась "Украгросервіс". На фірмі мало того,що не платять бонусів, то вони ще не виплачують розрахункові при звільненні,порушуючи законодавство. Обходьте цю конторку стороною. Дуже багато аграріїв з ними судяться.

Добавьте зарплату в компании Укрхімпром

Добавить отзыв о работодателе Укрхімпром

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрхімпром?