Укрхімпром

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Это ваша компания? Активируйте доступ
Добавить отзыв Добавить зарплату

Підприємство «Украгросервіс» має великий досвід роботи на аграрному ринку, зарекомендувавши себе надійним партнером для сільгоспвиробників у різних регіонах України.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Укрхімпром, зарплаты

  1. Лариса
    31 августа 2018

    повідомлення, яке написано під псевдом «Андрій» насправді написано нашим колишнім керівником черкаської філії Васіним, який був звільнений через те, що працюючи на нашому підприємстві і прикриваючись нашою торговою маркою, брав у аграріїв готівку пропонуючи ціни без ПДВ, а згодом поставляв ім контрафактні продукти або взагалі «кидав» їх і не поставляв нічого. На сьогодні, ця людина (чи людина?) втік в Польщу, де переховується від своїх кредиторів. Що ж стос. УКРХІМПРОМа, то це підприємство не має жодного відношення до якогось Украгросервісу. У нас працює декяка кількість людей звідти, а також з інших відомих дистрибьюторів (Райз, Украгро-НПК тощо). Маємо більше 200 клієнтів в центральних та східних областях України, які працюють з нами від 3 до 10 років. З жодним постачальником чи клієнтом ніяких судів немає — це відрерта брехня. Все це видно в різних системах, наприклад, Ю-контрол чи реєстрі судових справ.

  2. Андрій
    11 июня 2018

    Працював в цій конторці керівником філії. Номінальний директор Бодров нічого не вирішує.Все вирішує власник Сердюк В., який проживає в Іспанії і керує по скайпу та в 2017 р. "кинули" БАСФ на 8 млн. грн.,взявши продукцію та не заплатили за неї гроші. На той час фірма називалась "Украгросервіс". На фірмі мало того,що не платять бонусів, то вони ще не виплачують розрахункові при звільненні,порушуючи законодавство. Обходьте цю конторку стороною. Дуже багато аграріїв з ними судяться.

Добавьте зарплату в компании Укрхімпром

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе УкрхімпромЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрхімпром?