Укри, охоронна компанія

Укри, охоронна компанія

Фізична охорона об`єктів, відеоспостереження, охорона заходів, юридичні послуги, приватна охоронна діяльність, проведення розслідувань.

Отзывы о работе в Укри, охоронна компанія, зарплаты

1. 11 октября 2022

Мда,працював я там!!! БАЗАРУ НЕМА -людина з понятіем про ЖИЗНЬ!!! психолог — такий , що просто п***ец!! АЛЕ ПСИХОЛОГУЄ ТІЛЬКИ НА СВІЙ КАРМАН!!! НЕ БЛАГОДАРНА ДЮДИНА!!!

2. 10 сентября 2021

Охорона хороша, в залежності від зміни у яку попадеш, а якщо розібратись то порядок мають підтримувати самі охоронці на зміні, а умови праці від вас не залежали

3. 24 апреля 2021

Старий маразматик))) Шкода що я повівся й взяв тебе взагалі на роботу. Дякую Богу що тебе в нас на фірмі вже немає)) Нехай з тобою мучаться твої родичі! Діагноз в медичній книжці був правильний…

4. 18 декабря 2019

Прийшов на охоронну, на початку почав красиво розказувати про хороші умови праці. В реальності коли почав працювати ЗАТРИМКА ЗАРПЛАТИ,ЗВЕРХНЄ СТАВЛЕННЯ (мат за матом при розмові до працівників ,як до худоби) ,Прийшов на одну зарплату получаю зовсім іншу меншу. Найгірша охоронна фірма в якій я працював. Василь Журбенко він же позивний "Шаман" волонтер АТО неадекватна людина яка обманює своїх працівників.

Добавьте зарплату в компании Укри, охоронна компанія

Добавить отзыв о работодателе Укри, охоронна компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укри, охоронна компанія?