Укрлендфарминг

Укрлендфарминг

«Укрлендфарминг» – крупнейший украинский агропроизводственный холдинг, основной деятельностью которого является выращивание с/х культур.

Отзывы о работе в Укрлендфарминг, зарплаты

1. 14 августа 2018

@Гріша, я просто в шоке. Єта галина ивановна угробила своей кадровой политикой весь холдинг а ей за єто ни чего. Вот что значит семейн. Связи с бахматюком. Холдингу будет *опа когда будет ринок земли. Не видержат конкуренции.ему и так *опа. А будет полная ж.

2. 14 августа 2018

Працювала в компанії 3 роки. По організації праці: оформлення офіційно і з першого дня, відпустка і лікарняні оплачуються, зарплата повністю біла. В більшості компаній такого немає, або оформлення після випробувального або ЗП мінімалка, і я кажу не про маленькі компанії з трьома людьми, це відомі і великі торгові компанії. Так, ЗП виплачують з відстрочкою в місяць, але тут бачу по коментарях на це жаліються тільки кілька людей з виробництва, бо зручно коли вам «часнік» в коверті платить кожен тиждень, а щоб на 20 000 людей понараховувать ЗП з усіма податками це треба час, дуже багато великих виробничих компаній платать так само. Важко перший місяць, коли тільки прийшов, а потіми так само отримуєш щомісяця гроші, а при звільненні ще й 2 ЗП виходить, є за що жити поки шукаєш нову.
    По організації роботи: хто хоче працювати, той працює, а хто прийшов посидіти, то жаліється, що інші крадуть, а йому не перепадає. Так, іноді ставляться незрозумілі задачі, іноді біжим сюди а там подивимось, але скрізь так, бізнес це спроби і помилки, всі тут розумні, самі не керуючи і не несучи ні за що відповідальності, і не уявляє картини загалом. Робота нормальна, серед керівництва є кілька не дуже хороших людей (і це ті 2-3 прізвища, які тут постійно фігурують в коментарях) але це 2-3 керівника на 20 000 людей. В роботі ніхто не контролює з під палки, і чай попити можна і покурити вийти, і поговорити один з одним, а я працювала одного разу в компанії, де в робочий час розмовляти один з одим можна тільки про робочі питання. Спитати як справи не можна.
    Коллектив — це окрема розмова, люди чудові, тут взаємодопомога просто є, про неї ніхто не кричить на кожному кроці, як в інших компаніях, просто коди вам щось треба вам допоможуть, але якщо попросять вас будьте теж готові допомогти.
    Біди з грошима в компанії трапляються, але це агробізнес, дощ не випав, чи випав забагато, холодніше-тепліше і врожаю немає, і це зрозумілі ризики. А от трактористи які в полі сплять, механіки, які невчасно замовляют ьзапчастини і паливо, це самі винуваті, більшість проблем зі збором врожаю в самих співробітниках, які не напрягаються в сезон, а потім «чо це нам зарплату не дали?»
    Про будь яку компанію можна сказати щось погане, як і про будь яку людину. Але тут на сайті коментарі пари десятків людей з десятків тисяч які працюють чи працювали в компанії. Це не те що не більшість, це абсолютно не показово.
    Якщо вас звуть в компанію, йдіть на співбесіду і самі складайте враження. Нормальна робота, якщо її працювати.

3. 9 августа 2018

@Гость, красавчик)) тоже так делаю))

4. 9 августа 2018

сайчук вкрав колеса до трактора продав

5. 8 августа 2018

Опечатка : Краще навіть не пробувати працювати в цій структурі

6. 7 августа 2018

Пропрацював в регіональному управлінні чуть більше 2х років, і загальні враження:
    Краще навіть пробувати працювати в цій структурі, тому що:
    — зарплату затримують на місяць а не оплачують у два етапи як передбачено кзпп;
    — якщо на старті обіцяли якусь зп то на більше не розраховуй хоч жили рви собі, конкретна сума і не більше;
    — буль які оплати по службовим витратам це просто жопа, треба чекати 1-2 місяця;
    — організація роботи це проста імітація активної діяльності, всіма;
    — принципи управління як за совків.

Люди, не тратьте час на укрлендфармінг.

7. 28 июня 2018

@Гость, Слыш ты получеловек, моя макака тебе в рот не поместиться, так что тише мыши! Что, в Николаев зайти не можем по сей день чмошники?))) Вас педососов знают в каждой торговой точке и не сомневайтесь)

8. 28 июня 2018

@Юрий,
    Слыш ты макака, кроме копировать вставить больше ничего сказать не хочеш? Иди млять в армию, если не можеш работать. Не тошни на портале

9. 18 июня 2018

Перед тем как идти в эту гнилую конторку на работу читал здесь отзывы, но думаю попробовать стоит! И так начнемс….. 1) Поехал устраиваться аж в Первомайск с Николаева, 130грн на дорогу никто не оплатил (в нормальных компаниях все затраты оплачиваются), домой приехал в 22.30! Ну думаю ладно, устроился на работку и все будет хорошо. 2) На сайте WORK.ua расписано все так красиво – оплата амортизации, бензина, мобильной связи и так далее… и в отделе кадров уточнял бензин начисляется сразу? – ответили ДА. На самом деле все это КИДАЛОВО! И так ближе к теме. Бензин мне никто с первого дня не дал и тем более мобильную связь не говоря уже о том что я прайсы за свои деньги должен был делать мне их прислали 15шт на весь город Николаев, т.е готовьтесь к тому что если работать в этой гнильконторе то надо вложить минимум 2000грн в этих тварей. С первого дня своей деятельности подошел к работе со всей серьезностью но ход действий поменялся на столько мгновенно и неожиданно что меня это повергло в шок. После того как в первый день сбросил на обработку диспетчеру клиентскую базу из 1900 клиентов начальник торгового отдела Никандрова Татьяна позволила себе обосраться от страха и позвонить мне наехав на меня мол это надо ж было со мной согласовать вроде я криминальное что то сделал. Мало того из 6 рабочих дней отработанных мной в этой компании начальник торгового отдела гнильконторы Никандрова Татьяна позволила себе 8 раз со мной общаться в неадекватном и неуважительном тоне доказывая мне что она великий начальник и работала раньше мерчендайзером по яйцам ахахах. Человек ничему не научил, ничего не подсказал, наверно ее с трассы подобрали, с яиц сняли у кого то. В конце недели отработанной мною после очередного неадекватного разговора со стороны начальника гнильконторы Татьяны я решил что на таких тварей я работать не буду. В итоге мне никто ничего не оплатил ни 50грн за прайсы которые я сам делал ни за полную рабочую неделю честно отбеганную мной ни за бензин ни за телефон. Обратите внимание на то что эти мрази знали что у меня беременная жена! И так считаю своей священной миссией развернуть антимонопольную компанию в сторону этой гнильконторы и буду вспоминать о ней при каждом удобном моменте. Если у нас такие твари работают в Киеве то как в стране может быть порядок? В итоге меня в компании сделали неадекватным и я остался виноватым, телефон директора давать бояться ну или ему стыдно мне звонить наверно! УДАЧИ татьяна великий мерчендайзер СЕКСШОПОВ Киева. И на последок людям ищущим работу советую даже не тратить время на эту гнильконтору и почитать все отзывы написание ниже.

10. 4 июня 2018

Доработал что нечем накормить и даже накосить коровам в Олимпекс Агро Слава Коваленко.

11. 19 мая 2018

Цікаво, що це за зп в них кажуть офіційна, але платят зп через місяць, але пояснюють це не затримка так розпорядилось начальство. Якось насторожує і думаю чи варто йти працювати до них!

Боронь Боже йти в ту кантора там нікого немають за людей, тай працювати лишилось до року максимум все котиться в дупу

12. 17 мая 2018

да там є і премії і все, але хтось їх получа в киеві, а людям кабаку!

13. 17 мая 2018

з зарплатою така історія. платить наче почали нормально але при поступленії на роботу підписуеш заяву шо ти відказуеся від авансу..а ранше було по 3 місяці не платили, трактори ставали не хотіли сіять …КОЛОДЯЖНИЙ на колінах повзав, просив трактористів одсіять.керівництво кинуло державу на 7 заробітних плат….афера була жостка але довго писть!

14. 15 мая 2018

15. 10 мая 2018

@Гость, Примитивный долбо…..!!! отключив джи пи эс. ты отключил только себе мозг полудурок, там стоит автономное питание от 12-до 36 часов!!! перед тем как писать ересть нужно знать ,что писать!! Кугуты страшнее спида!!!

16. 7 апреля 2018

колодяжний скоро ти підеш козі в дупу а не директором…будеш дуньку кулакову ганять а не глав бухшу шпилить

17. 7 апреля 2018

маценко як щур галімий втік,кинув таку контору на проізвол.

18. 7 апреля 2018

колодяжний вор і презерватив використаний.за слова всої не вдповідає.нормальних людей порозганяв оставив дуполизів і стукачів.та недовго тобі залишилось, харченко тобі скоро кислород перекриє,будеш свиням хвости крутить

19. 26 марта 2018

Була на співбесіді …мда… нічого хорошого сказати не можу … навіть нормально не була оргнізована співбесіда … таке склалося враження що їм бухгалтер взагалі не потрібен…

20. 18 марта 2018

колодяжний плуг трьохкорпусний….порозганяв кантору терет одні дураки остались…ось ми будем маблюдать як ти одсієся чьортяра галімий

21. 12 марта 2018

Куди дивляться ревізори відділу аудиту. Хоча знаю в порожнечу, бо нерозуміють що потрібно робити бо досвіду роботи ревізором немає. Понабирали по оголошенню. От тому так і всі крадуть. Рука руку миє. І нормальні відкати начальниці Аудиту носять щоб покривала їх.

22. 10 марта 2018

Алексей!
    Ну то Ви як СБ, що робите? ТУТ ЛЮДИ ВИКЛАЛИ СТІЛЬКИ ФАКТІВ, що Вам рік тільки їх всі перевіряти. Але толку мало, жодного з керівників не притягнули до відповідді, нікого за Вашими поданнями не вигнали. Толку Вам щось писати на пошту? Дайте факти

23. 1 марта 2018

на ТОВ Поділля Агропродукт ситуація не краща, чого тільки вартий, права рука регіонального директора Шульца Ю.М. — менеджер з логістики: Коломієць Борис Володимирович, два слова до кучі зв»язати не може, сам нічого не робить тільки вказівки всім роздає.
    Cписує тонами бензин на легкові автомобілі, які роками не їздять, несправні ( коричнева «Нива» та ін.), куди діває бензин? напевно з директором ділиться….
    Використовує службовий автомобіль «Форд Транзит» для особистих потреб (кожного дня возить себе до дому та на роботу, в одну сторону майже 50 км., бо проживає в селі Калинівського району), при кожній заправці зливає в каністру по 10 л. бензину.
    Майже кожні вихідні їздить в м. Бершадь, де проживає його сім»я (тільки туди і назад 360 км.), а щоб не відслідковували, відключає ДжіПіЕс…
    А на службовому автомобілі «Мерседес Вито» відключав ДжіПіЕс та ціле літо кожного дня привозив і відвозив будівельників, які будували хату регіональному директору Шульцу Ю.М. і в обід возив їм їсти..
    От так і живуть, а по робочих питаннях на офісі неможливо автомобіль знайти…
    навіщо менеджеру з логістики службрвий автомобіль…????

24. 25 февраля 2018

Уважаемая Галина Ивановна! Куда же смотрите Вы? Ведь в ООО « Олимпэкс — Агро» и в АФ « Агро-Вита» и так раздербенивают по кусочкам, и весь металл какой только можно уже вывезли и землю скоро всю профукают, а тут ещё и по Вашей линии — уволили бухгалтеров, а руководить поставили доцю(гл.бух.РейтерЮ.) и мама(бух. по паям и кассир Дуганлва о. в одном лице), классно сами начисляем, сами выдаём, сами проверяем… Что хотим то и делаем. Такими темпами скоро конец придёт обоим фирмам, ну да Вам виднее…

С такими специалистами далеко доедут.

25. 21 февраля 2018

26. 20 февраля 2018

СБ в долі.

27. 9 февраля 2018

На одного рядового сотрудника десять начальников. Одни топы остались в компании.

28. 9 февраля 2018

царство небесне кантори приснилось

29. 20 января 2018

Ви з ними заодно

30. 25 декабря 2017

колодяжний тварина, в сватках порозкомплектовував трактори на свою технику позабирав.бази колгоспна і цієї тварі через дорогу знаходяться.

31. 24 декабря 2017

Пустили щуку в воду !!! колодяжний знову купуэ в Райзові трактора за ціною чермета !!!

32. 21 декабря 2017

сайчука нада под сокрашения днями сидить в инети нихрена не делае

33. 20 декабря 2017

На Миколайчика зробила компанія своїм працівникам приємний подаруночок — массове скорочення. Перед Новим роком нічого не знайдеш і після нього також місяць точно без співбесід просидиш. І такі скорочення стали вже традицією, проводяться раз в пів року. Про компенсацію навіть мови немає, аби ту ще з/п віддали, так як затримка видачі (місяць-два) — вже нікого не дивує.

34. 16 декабря 2017

Ось доходи об***ли колодяжного декларують машини квартири землю…а люди раби батрачать за копійки…на вила падлу https://public.nazk.gov.ua/declaration/6aabcc2d-4eeb-4cc8-a0b5-f1895b372975

35. 16 декабря 2017

колодяжний *** ,ворюга,об**ула,зарплата 70 тисяч в місяц, а воно людей *** в яких зарплата по 2-3 тисяці….хай всі гроші шо ти накрав тобі буде і твоїм дітям на лікарство….всі кому ти насрав в душу будуть клясти твої кістки до кінця твоїх днів.

36. 30 ноября 2017

Вы если пишите то пишите по сути, а не так аби написать…
    По земле поверьте — проверяем и мониторим…
    Если принцип — просто написать это одно, если привлечь к ответсвенности то повторяю еще раз — моя личная почта [email protected] — напишите дам свой телефон если нужно сам позвоню…

37. 24 ноября 2017

не облікуються У ПСРУ запчастини БУ старі АКБ а там чорні гроші сотні тисяч…камазами чермет вивозили,перевірте як вигравали тендер на вирізку старої техніки по колгоспам….через Коваленка М.О.все рішалось….виграв Язев бивший мент так як і коваленко! і откат ділили колодяжний і коваленко….ось які ще вам факти перевірте розберіться задайте питання чього шо до чього….але ви поламаете зуби об них бо там все кришуеться нормально…система!!Склад зробили для БУ запчастин коли колодяжний вже сколотив свою аграрну імперію в розмірі під 5 тис ГА……а вам пісьма писать на почту і чекати відповідь…лохи ви а не СБ

38. 24 ноября 2017

То ви Алексей розуміємо що на блюдечкові вам нічього ніхто не принесе…..подивіться куди йде земля з Сваток і Краснознаменки,де працює техніка чи вся вона з ЖПС…погрузчики мерло часто ходили на сторону поза касою.все це ще раз нагадую з подачі директора ПСРУ колодяжного.

39. 20 ноября 2017

Доброго дня всім форумчанам!
    Я представник СБ ЦО… В мене є прохання — якщо у Вас є інформація, яка має суть, а не просто так аби поговорити прошу давайте її нам… Повірте — результат Ви отримаєте!
    Якщо цікаво — прошу напишіть листа на [email protected] і я Вам особисто відповім.
    Дякую… Гарного дня.

40. 19 ноября 2017

колодяжний це крах для ПСРУ…правління в киеві подивіться що він витворяє….цей регіон може приносити більші прибутки аби не це падло, бездарне в управлінні,вор,ше по сватках бувши інженером крав зерно і лизав *опу ментівським шишкам…шлях до верхівки проклав по крові та по брехні і воровству.ментівська підстилка

41. 19 ноября 2017

Да стандарт агро директор *опу лиже колодяжному гарно….прізвище *нида мав змінити на степанович але суть залишилась тою що є по факту….краснознаменку розірвали між колодяжним та другими малими фермерами з директора березоволуцького знущаються а ним тільки прикриваються з березоволуцького колодяжний повивозив весь чермет з харченком напару а директора литвиненка жарили СБ як пацана

42. 17 ноября 2017

колодяжний дуже добре КРАДЕ в Стандарт-Агро (Краснознаменка) та Березоволуцькому!!! Скоро свій елеватор відкрие щоб Райзівську кукурудзу собі в карман більшими обємами КРАСТИ !!! Сушарку вже зробив!!!

43. 16 ноября 2017

колодяжний воруе кукурудзу в райзі це правда…схема така….райзовський комбайн молоте слідом йде маленький комбайн колодяжного і молоте за ним….но ЖПС не видно …СБ нічього не зробе бо з коваленком вони в одній упряжкі…..вусата *нида якщо хтось з киева прочита ці отзиви то тобі ***….будеш писю нюхать у лени))

44. 16 ноября 2017

@Гость,спасибо за ответ. Была на собеседовании, стандартного шпарева не было. Вполне конструктивный диалог. НО, меня взяли в другую компанию. Поэтому лично оценить +- улф не смогла. Офис хороший, техника — не писк, но тоже норм, ресепшн, охрана на месте. Общее впечатление — позитивное.

45. 14 ноября 2017

колодяжний ти довго будеш ворувать, чи думаєш все життя царювать???
    Галина іванівна нехай сб узнає вам у кого саме більше землі в сватках, і це буде ця ворюга колодяжний!
    Отжимає землю дуже бистро, я робив бачив як він все проворачує!

46. 12 ноября 2017

колодяжний своїм комбайном с..ячив кукурудзу в Райзі собі в карман

47. 10 ноября 2017

@Юрец, Вам не надоело 3 года каждых 3 месяца заходить и копировать один свой комментарий? Хочется что-то по делу прочитать, а не Вашу поэму трехлетней давности.

48. 10 ноября 2017

Перед тем как идти в эту гнилую конторку на работу читал здесь отзывы, но думаю попробовать стоит! И так начнемс….. 1) Поехал устраиваться аж в Первомайск с Николаева, 130грн на дорогу никто не оплатил (в нормальных компаниях все затраты оплачиваются), домой приехал в 22.30! Ну думаю ладно, устроился на работку и все будет хорошо. 2) На сайте WORK.ua расписано все так красиво – оплата амортизации, бензина, мобильной связи и так далее… и в отделе кадров уточнял бензин начисляется сразу? – ответили ДА. На самом деле все это КИДАЛОВО! И так ближе к теме. Бензин мне никто с первого дня не дал и тем более мобильную связь не говоря уже о том что я прайсы за свои деньги должен был делать мне их прислали 15шт на весь город Николаев, т.е готовьтесь к тому что если работать в этой гнильконторе то надо вложить минимум 2000грн в этих тварей. С первого дня своей деятельности подошел к работе со всей серьезностью но ход действий поменялся на столько мгновенно и неожиданно что меня это повергло в шок. После того как в первый день сбросил на обработку диспетчеру клиентскую базу из 1900 клиентов начальник торгового отдела Никандрова Татьяна позволила себе обосраться от страха и позвонить мне наехав на меня мол это надо ж было со мной согласовать вроде я криминальное что то сделал. Мало того из 6 рабочих дней отработанных мной в этой компании начальник торгового отдела гнильконторы Никандрова Татьяна позволила себе 8 раз со мной общаться в неадекватном и неуважительном тоне доказывая мне что она великий начальник и работала раньше мерчендайзером по яйцам ахахах. Человек ничему не научил, ничего не подсказал, наверно ее с трассы подобрали, с яиц сняли у кого то. В конце недели отработанной мною после очередного неадекватного разговора со стороны начальника гнильконторы Татьяны я решил что на таких тварей я работать не буду. В итоге мне никто ничего не оплатил ни 50грн за прайсы которые я сам делал ни за полную рабочую неделю честно отбеганную мной ни за бензин ни за телефон. Обратите внимание на то что эти мрази знали что у меня беременная жена! И так считаю своей священной миссией развернуть антимонопольную компанию в сторону этой гнильконторы и буду вспоминать о ней при каждом удобном моменте. Если у нас такие твари работают в Киеве то как в стране может быть порядок? В итоге меня в компании сделали неадекватным и я остался виноватым, телефон директора давать бояться ну или ему стыдно мне звонить наверно! УДАЧИ татьяна великий мерчендайзер СЕКСШОПОВ Киева. И на последок людям ищущим работу советую даже не тратить время на эту гнильконтору и почитать все отзывы написание ниже!

49. 7 ноября 2017

Шановна Галина Іванінвна зверніть будьласка увагу на директора пташників «АВІС» це біда, яка колись може обійтися нашому власнику великих коштів.

Так біда цей директор разом з ревізором та її подруга Люда Юник злодії конкретні. Доведуть фабрику до ручки.

Та Юник така ворюга вона тобі підставить любого, а ще здружилась з ревізором ,то крадуть по чорному,а директор Лактіонов прикриває, де служба СБ?

1. 28 ноября 2012

Тяжело работать, сплошная бюрократия, что-то добиться и изменить — нереально,выше головы начальства не прыгнешь. Про выходные и праздники можно забыть, также как и о нормальном рабочем днем. Работа с 9 и не до 19, а до поздней ночи. Если уходить домой в 19 — можно сразу увольняться. Суббота и воскресенья — всегда рабочие. Задержка по зарплате 2 месяца, вся зарплата черная. Не советую тут работать, разве что недолго. Долго — просто не протянуть.

2. 12 ноября 2012

Хочу поблагодарить компанию за развитие и новые знания, которые получаю каждый день. Я точно знаю, что многозадачность, которую приветствует компания, сослужат мне только хорошую службу в будущем. Для скептиков оговорюсь, уходить из компании никуда не собираюсь!!! Очень мощный отдел развития и обучения, сильные внутренние тренеры, постоянные программы обучения очень разного направления от коммуникаций, тайм-менеджмента до статуса внутреннего тренера, который можно получить в рамках проекта обучения. Сильная и мощная модульная программа ( между прочим дорогостоящее удовольствие если посещать такое обучение вне компании), а в компании бесплатно и в рабочее время можно получить диплом и попробовать себя в обучении других людей. Так, что судите сами иметь или не иметь, работать или нет, я советую работать и развиваться вместе с Укрлендфарминг. Мне по пути с такой компанией.

HR 2
Экономист 3
Юрист 1

Добавьте зарплату в компании Укрлендфарминг

Добавить отзыв о работодателе Укрлендфарминг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрлендфарминг?