Укртелеком

Укртелеком

Отзывы о работе в Укртелеком, зарплаты

1. 5 декабря 2017

Да куда уж краще,уже працювать неможливо так далі ((((((

2. 5 декабря 2017

Народ хто знає,які зміни будуть після нового року в цій гребаній конторі????)))))

Чергове покращення

3. 4 декабря 2017

4. 3 декабря 2017

@Гость, В нас навіть шуткують з цього приводу, мол шось там не зробиш, то переведуть в СЛД і будеш як лох без премії сидіть.

5. 2 декабря 2017

Монтера :
    Во первых ЗП у монтера 3200-3500 оклад зависит от разряда. Заявок в день около 10 и плюс установки скросировать, тех довидки навести, и радиофикацию проверять по квартирам бегать но 90% поломок радиофидер и воздушки. До всего добавить личные прошения начальников то магазин или фирму, то СБУ и др.контору срочно сделай. Это надо все бросить и бежать. Премии нет наверно уже более года, мы имеем кучу повторных заявок. Кабель никто не меняют лишь латают, трп выдают редко. Изоленту за свои деньги. Инструментов покупал сам тот что выдали негодится.

Если проанализировать, кому дают премию, то в основном всем, кроме работников СЛД. То есть всем,кроме самих связистов. Даже те работники,которые не входят в штат СЛД (водители,механики по транспорту,энергетики) её систематически получают. Посколько только линейщики и станционщики зависят от вовремя выполненных нарядов,от повторных нарядов и » задоволених абонентів». И плевать,что нету кабеля,изоленты, провода,что без з/ч стоит транспорт, или украли кабель, что в конце концов монтёр,кабельщик,електромеханик,инженер заболел,и его вовремя некем заменить, т.е. вовремя выполнить наряды, посколько штат урезан до такой степени, что сделать всё вовремя физически не выходит.Никто же не даёт нормативов на обслуживание,дошло до того, что остался один кабельщик ( который сам не может залезть в колодец ), или один монтёр должен идти на фидер, или один станционщик должен вскрывать усилитель вещания,или один работник ремонтировать выпрямитель,компрессор и т.д. Т.е каждый день идёт нарушение охраны труда и ТБ. А где Служба охраны труда, профсоюз ? Только,когда что-то случается- начинают искать стрелочника. А насчёт премирования- начальник СЛД должен имет возможность при объективных причинах делать коррекцию некоторых показателей, выполнение которых не возможножно в срок.

6. 2 декабря 2017

Монтера :
    Во первых ЗП у монтера 3200-3500 оклад зависит от разряда.Премии нет наверно уже более года, мы имеем кучу повторных заявок.Изоленту за свои деньги. Инструментов покупал сам тот что выдали негодится.

За вхід плату ще не беруть?

7. 1 декабря 2017

8. 28 ноября 2017

Для ищущих работу здесь, даже и не отправляйте резюме. Потратите время и нервы впустую.

9. 26 ноября 2017
  10. 26 ноября 2017

300-це пошкодження телефонів, а радіо у нас ще 2,3 тис. абонентів, но скільки там пошкоджень ніхто не звертає уваги, одразу закривають, адже ніхто все одне не буде ремонтувати, на нього вже років зо два взагалі як забили болти. Тут хоча б впятьох ОБСКАКАТИ, як вже було сказано, 74 села та місто на двох машинах,одна з яких весь час в ремонті.

У на трохи краще. По місту лише з десяток кабельних, сільських ніхто не рахує. А транспортом картина як у дзеркалі, водіїв поступово повідправляли на акціях. Залишились тільки сумісники.

11. 26 ноября 2017

12. 25 ноября 2017

Добре живете. У нас на 8,5 тис. абонентів (район весь) всього 5 монтерів. А взагалі все СЛД 13 осіб. І як Ви думаете, чи взагалі можливо фізично ОБСКАКАТИ всі пошкодження, а їх зараз коло 300. Про що тут можна далі розмовляти, про яку стратегію.

пошкодження телефоныв? Чи це з радіо?

13. 25 ноября 2017

Ребята, что слышно, хан Ахмет подал апелляцию на решение суда о возврате телекома государству или сливает телеком?

14. 25 ноября 2017

Насчет СМОТ. Поймите!!! Верхи борются за экономию фонда заработной платы. Когда я отрабатывала платежи, то Вы не представляете какие миллионные обороты там отправляли на Киев. А финансирование «якобы » приходящее с Киева было в половину меньше того, что отправлено на киев, даже еще меньше. Всегда найдут причины чтобы с Вас что то снять, чтоб не пришлось отчитываться за перерасход з/п.

15. 24 ноября 2017

В нас телеграф на пісішніку вже років 10 якщо не більше, що прийшла телеграма всерівно телефонуюють, хто мішає зробити розсилку просто електронною поштою через інтернет і всерівно мати якусь копійку, тут скоріше хочуть розігнати телеграфістів якщо такі ще залишились.

А в нас більше трьох років без єдиного пісішника- правда телеграф ще дихає.

16. 24 ноября 2017

@Гость, Ну раніше так і було, був коефіціент і різнився від регіону, місто/район, в райцентрі інженер мав 100 рублів, а в місті через коефіціент 1.2 мав 120, до приватизації він працював і в укртелекомі, ну а зараз твій керівник рішає хто гарний, а хто херовий, ну і оклади малюються відносно цього.

Зараз мій керівник ні в СЛД,ні в РЦТ нічого не вирішує. Головна його задача- вчасно подати кількість людей на скорочення, доведене з Києва (філії).А дальше будь що буде-головне » день простоять, да ночь продержаться.» Про вирішення якихсь проблем чи якісь перспективи вже ніхто не думає.

что такое РЦТ.Разве что бы продублировать пошту с филии. Или начальству с филии как-то не солидно решать вопросы напрямую с районами.Но по факту всё равно все работают с СЛД. Вот вам и финансы для повышения з\п.А еще есть ЦООЗ.А там также есть начальник.Зачем.Если енергетик-монтёр всё равно в районе.Просто напридумывали какие-то вертикальные структуры которые на местах никто не контролирует.Всем им до лампочки своевременное выполнение нарядов. Даже хорошо что транспорт не на ходу- экономия ГСМ. И премия по СМОТ. Неужели это никто не видит.

17. 24 ноября 2017

18. 24 ноября 2017

З 1 березня 2018 року «Укртелеком» припинить пересилати телеграми

Про це йдеться в офіційному повідомленні ПАТ «Укртелеком» опублікованому в газеті «Урядовий кур’єр» №221 (6090) від 23 листопада 2017 року.
    А 1 березня 2019 року Урядовий кур’єр» напише
    Враховуючи застарілість обладнання та відсутність його підтримки з боку працівників, відповідно до вимог ст. 35 Закону України «Про телекомунікації», повідомляємо, що «Укртелеком» прийняв рішення припинити надання послуг зв’язку загального користування для всіх категорій споживачів.

19. 24 ноября 2017

20. 24 ноября 2017

21. 23 ноября 2017

22. 23 ноября 2017

7 тис абонентів, місто та район.

Дякуємо за відповідь.Не будемо Вам завидувати,щоб «не зглазить». Радує, що у Вас керівництво на своєму місці, якщо ще вдається зберегти персонал. Значить ще є керівники,що вникають в проблеми СЛД. Бо в нас повний капец.

23. 23 ноября 2017

Одеська фiлiя, модернiзацiя призупинена.

Чому так?

24. 23 ноября 2017

Вчера аванс «кинули» на карточку. Разве это «аванс»? это издевательство. Когда Вы поднимите зарплаты. На 1500 грн. уже нельзя выжить ни морально, ни физически

Увольняйтесь, или вам дорога эта «контора» как память о молодости? даже сторожем или дворником в бюджетном сельсовете или садике с 3 классами образования, с нового года будет минималка 3760 . И это минимум для НЕКВАЛИФИЦИРОВАНОГО работника. После приватизации уволили около 90% тех персонала, что самое интересное никто не пропал. даже наоборот.

25. 23 ноября 2017

7 тис абонентів, місто та район.

26. 23 ноября 2017

Одеська фiлiя, модернiзацiя призупинена.

27. 23 ноября 2017

28. 23 ноября 2017

У нас приблизно так само.

более 7 т. абонентов,более 2т. р/т -три монтёра ,ноль-кабельщиков с 01.12.2017.

Судя по коментах,в некоторых филиях готовится почва для аутсорсинга. Иначе объяснить такие разные штаты для СЛД невозможно.
    В своё время на курсах в Киеве узнала,что оклады в цехах Донецкой области были намного выше,начиная от монтёра и заканчивая окладом начальника. Да и штаты были побольше на меньшее число абонентов.Это было до приватизации.Возможно и сейчас разный подход к разным регионам.

29. 22 ноября 2017

У нас приблизно так само.

более 7 т. абонентов,более 2т. р/т -три монтёра ,ноль-кабельщиков с 01.12.2017.

30. 22 ноября 2017

Проблемні саме і залишаються…

Так, так. Абоненти з радіофікації

31. 22 ноября 2017

32. 22 ноября 2017

@Гость, за 3 з копійками на руки працюють, роботи ж то до обіду, 6-7 заявок в день на 10 монтерів не складно зробить, ну і на саму зп ніхто і не живе, ледацюг немає.

Де це ще є СЛД з 10-ма монтерами? На яку це абоненську базу розраховано?. Може Ви не УТК працюєте ?

у нас, наприклад, СЛД 24 одиниці. Начальник, два інженери, четверо станційників, інші монтери та кабельники. І не одна сотня пошкоджень.

Яка ж абоненська база і т.д для цього штату ?

33. 22 ноября 2017

34. 22 ноября 2017

Проблемні саме і залишаються…

35. 22 ноября 2017

36. 22 ноября 2017

37. 22 ноября 2017

Модернізація закінчилась( операція кАбеля ) тепер вже Аутсорсинг…це вже не сказка це вже дійстність…Миколаївська філія….
    хто знає більш детально про це напишіть.
    Скоро вже почнуть начальників оптимизіровать.. ось тоді цікаве почнеться.

Пілотний проект з аутсорсингу — суть його полягає в тому, що замість лінійної дільниці буде працювати підрядник. Основні завдання підрядника — усунення пошкоджень телефонії/ADSL, поточний ремонт розподілення/магістралей/шаф/каналізції — фактично функції технічної експлуатації лінійних споруд. Поки все «сиро» — більше питань. Наприклад незрозумілий алгоритм взаємодії з станційною дільницею, з паспортистами та іншими… Доступ до автоматизованих систем підряднику не передбачається, як будуть вноситись зміни в тіж АСТЛО/ЕТОС незрозуміло. Поки відбувся збір проблемних питань — після їх опрацювання можливо буде розроблено більш чіткий алгоритм. Старт має відбутися з 01.2018. Як варіант працівників лінійної дільниці скоротять — а підрядник візьме їх на роботу ;-) Життя покаже…

Дякую. Є СЛД в яких не залишилось фактично ні одного лінейщика,кабельщика. Аутсорсинг це вимивання грошей і відношення до експлуатації лінійних споруд не буде мати. В аутсорсинг вже віддали транспортний цех результат вже всі знають Я чув, що все СЛД будуть передавати аутсорсинг,якщо тільки ЛД ,то ще на рік відкладаеться кінцевий розвал.

краще передавати слд на баланс громади ніж кому попало

38. 22 ноября 2017

А роботи стало менше тому що кілька років назад було 8 тисяч абонентів, а стало 4, проблемні першими і відкючаються, чи може десь не так і ваш начальник годує понеділками абонентів? То тоді це його вина, чому не кажем чесно, тут не зробим, пиши заяву (і не порть людям смот, думаем про себе). На*ера шоб абонент висів місяць, два і потом відмовився, бо нема чим зробить.

39. 22 ноября 2017

40. 22 ноября 2017

Ну в нас пісішніки ремонтують швидко, рано завіз вечором забрав, щей стараються модернізувати якось, чого давно не було, зрозуміло що може й час прийшов, пісішнікам то вже більше 10-и років всім, ну і з ффм звязано, нема коли простоювати, понятно що це не макбуки-про, але те шо почули і пішли на зустріч то вже добре. Ну і то шо телефони з інетами тижні не роблять вже відходить в минуле, роботи стало якшо не в половину, то точто на третину менше, що було в районі 60-70 заявок на тиждень то тепер 30 і максимум 50 якщо якась негода, рідко коли більше 5-ти діб щось не робить, а якщо для відновлення телефона треба зо 4-5 опор, або кілометр кабелю то такий абонент іде пише заяву, бо ніхто не зробить через брак матеріалів, хіба цей абонент якась шишка, ну ви поняли))

Ми за Вас можемо тільки порадіти,чесно.Не зрозуміло,чому роботи стало на половину менше.В нас чомусь наоборот,кабелі старіть, гниють. Їх рвуть різні ремонтники,забудовники,дорожники,злодіїі т.д. Причому безкарно. І ще цікаво,за яку зарплату Ваші лінійщики працюють. В нас майже всі порозбігались. Кабельщик відмовився працювати за оклад 4900.

41. 22 ноября 2017

А где это «в нас пісішніки ремонтують швидко»? Интересно, куда возите компьютеры «рано завіз вечором забрав»? Где это «рідко коли більше 5-ти діб щось не робить»? Очень похоже все это на очередное вранье руководителей или я ошибся на этот раз?

42. 21 ноября 2017

43. 20 ноября 2017

Ті самі люди і будуть працювати, по аналогії з ЦІТ ТЗ, просто не будуть портити КРІ, шо для топів вильється в премію, ефективність звичайно під питанням, але це вже буде попоболь других, тут відпадає десятки питань, не треба забезпечувати нічим цих лохів, скинув на фірму за місяць 50 тищ грн, а вони хай діляться як хочуть, на зп чи інструмент і головне вся відповідальність на них.

Якщо по аналогії з ЦІТ ТЗ , то хана не за горами. Якщо колись комп»ютер ремонтували за тиждень, то зараз вже минуло більше двох місяців-толку ноль. «Робочі лошадки» повтікали.А чекати тижнями, коли не працює телефон,інтернет вже не «проконає».

44. 20 ноября 2017

Об этом говорили ещё в 2016. А до сих пор все без изменений. Но, даже неопытный понимает, что изменение структуры предприятий электросвязи были и будут. А сейчас, когда база абонентов уменьшилась с последней реструктуризации во много раз…конечно будут изменения и структуры. И изменения не в пользу работников УТ. Многие потеряют работу. А учитывая возраст работающих, которые в основном уже имеют за 40 лет, то для них без готовности переквалифицироваться это будет проблема.

а никто не задумался почему на столько уменьшилось число абонентов после реструктиризации

45. 20 ноября 2017

Небайдужий :
    У кожній компанії свої проблеми, але їх створють люди, своїм відношенням до проблем. Не подобається, що холодно — жалійся у служби охорони праці погана з\п так покажи що ти незамінний працівник і тебе хер хто вижене. Усі прлоблеми від того шо шукаєет винуватого, не шукайте ліпше поглянь у дзеркало він там.

Вы и есть тот человек, который создает своим отношением к проблемам. Беда УТК в том, что на людей забили, не прислушиваются к их проблемам, а только отмахиваются, ища повод урезать премии, надбавки и т.д.

46. 20 ноября 2017

@Гость, Робочих бджіл порозганяли, залишилось вигнати трутнів і вулики можна розбирати. Нічого особистого, це тільки природні процеси…

47. 20 ноября 2017

48. 20 ноября 2017

хто знає більш детально про це напишіть.
    Скоро вже почнуть начальників оптимизіровать.. ось тоді цікаве почнеться.

Перше : де тут радіофікація? Або її треба закрити, або обслуговувати. Чи будуть просто збирати гроші і чекати, коли піде останній абонент. Невже там на верху не розуміють,як таке відношення «відганяє» від УТК взагалі клієнтів. Повний маразм, р/ф якби є, а обслуговуючого персоналу немає.
    Друге : ми всі бачимо,що таке установки від підрядчика. Хто небудь його бачив? Навіщо ще окремо платити кошти цим же монтерам чи кабельщикам? Невже цими коштами не можна було підняти зарплати діючим працівникам,щоб вони не втікали? Не зрозуміло, як хватить коштів ще на одну прокладку, яка набере цих же звільнених людей. Люди, які пішли працювати «по-чорному» не захочуть, тим більше на з/п навіть трохи більшу,що одержували в УТК.Значить потрібно більше коштів на обслуговуючий персонал.
    І ніяка фірма не дасть собі ради без місцевих монтерів, кабельщиків.Бо розібратись в підвалах, прибудовах,каналах, куди «пхали» кабелі зовсім не прсто заїзджій бригаді. І ніяка АСТЛО тут не допоможе.
    А ще є таке поняття ,як крадіжки кабелю з телефонної каналізації. І навіть кабельщик з великим досвідом часом довго шукає » кінці».
    Правда в цьому, що така їдея має місце на життя. Але потребує перерозподілу фінансів з статистів в центрах,філіях, МАКРОРЕГІОНАХ на цих людей,що обслуговують абонентів на найнижчому — першому рівні.І ЯКИХ ВЖЕ МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ НА МІСЦЯХ. Вернути їх дуже не просто.
    А взагалі цікаво. Всі починання, що були останні роки, давали тільки негативний результат. Знаєте,вже пішло біля 80 % персоналу, можливо більше.Всі десь працюють,і головне майже ніхто не мріє повернутись назад. Хіба що окремі , але без яких не холодно і не жарко.
    Всі вже напевно розуміють, що без якісних послуг-кінець дуже близький. А без без якісного персоналу — немає якісних послуг. Причому якісний персонал треба вчити не один рік. І «за крихти з барського столу» вже працювати ніхто не хоче. Удачі Вам!

1. 4 мая 2015

Уважаемая наглядова рада, чем вы наглядаете — …опами, чтоли?
    Уважаемые СКМы, у вас, как я погляжу, тоже повылазило.

2. 29 апреля 2012

Хочу развенчать грязные мифы о компании «Укртелеком».

Администратор 1
Тренер по обучению 1
Электромонтер 1

Добавьте зарплату в компании Укртелеком

Добавить отзыв о работодателе Укртелеком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укртелеком?