ВБР Электрик

ВБР Электрик

Компания «ВБР Электрик» продает электротехническое оборудование известнейших торговых марок, занимая ведущие позиции на рынке Киева и Украины.

Отзывы о работе в ВБР Электрик, зарплаты

1. 30 мая 2023

Коли влаштовувався на роботу у січні 2022 року прочитав цей коментар. Подумав, та ну… Це не може бути правдою. Але внесу певний апдейт інформації.
    Колетктив прекрасний, усі адекватні, приємні люди. При виникненні проблем усі допоможуть. На момент мого звільнення «крис» на кораблі не було.
    Однак, у компанії АБР Електрик, він же ВБР Електрик є величезна ложка дьогтю. Це головний актор, у якого сім понеділків на тиждень. У нього настрій міняється кожні 15 секунд. Після влаштування на роботу вас він не чіпатиме приблизно місяць/два. А потім почнуться постійні сварки та скандали. Він обожнює верещати як недорізаний за будь-що. Він називає це «подавление собеседника голосом». Якщо не вміти відстоювати власні кордони, вас з’їсть, зачмирить. У всьому будете винні ви.
    Якщо ви студент, то вам краще сюди не йти! Коли я прийшов на співбесіду першими моїми словами були: Я студент, мені необхідно буде іноді працювати з дому, або іноді пропускати роботу. На що директор відповів, без питаннь; у нас багато людей так працювали; із цим проблем не буде. Будуть, при чому величезні проблеми. При неофіційному оформленні він вимагав «усе офіційно». У нього ви не зможете взяти відпустку на тиждень, навіть, якщо ви рік у неї не ходили. Вам скаже бери на день/два. Один раз коли я взяв відпустку на три дні було після весілля. Тобто ви зможете взяти відпустку на три дні тільки коли одружитеся)
    Також «керівник» вам не скаже на співбесіді, що за перший місяць ви гроші не отримаєте, а потім коли Ви підійдете до нього, він почне прикидатися шлангом, ніби він казав і запропонує зараз отримувати менші гроші але пів року, а потім «когда наберьошься знаний» «верне» обіцяну зарплату. БРЕХНЯ. Гроші виплачуються як бик посц*в. Може затримати на вихідні, може на тиждень, може на місяць. У мене була максимально неприємна ситуація коли я прийшов, оскільки перед війною у мене був ковід, потім я вийшов з понеділка на роботу, а в четвер почалася війна. Мені мали заплатити 10к, але він нічого не заплатив. Після телефонного дзвінка з проханням заплатити хоча б щось мені він розказав, що я офіційно неоформлений тому він нічим не може мені допомогти. Після двох місяців він сказав, якщо хочеш приходь на роботу. І якби я не скористався своїми зв’язками, то мені ці гроші ніхто б не вернув.
    Якщо ви у супереч моєму коментарю та коментарю мого колеги вище, то Ви неодмінно стикнетеся з проблемою «довіри» клієнтів та постачальників до компанії. Вам доведеться спілкуватися з постачальниками і благати їх відправити товар без оплати, стояти над головою директора та просити його оплатити. Діставати людину, яка платить рахунки, щоб вона оплатила(по дивному збігу обставин це дружина директора). Це не робота, це лютий ТРЕШ.
    Уся кантора досі тримається на менеджерах. Виключно завдяки чесності менеджерів, які говорять прямим текстом із клієнтами із постачальниками ця кантора тримається на ринку.

Отже, якщо Ви хочете значно понизити свою самооцінку, втратити віру у адекватність людей та серйозно підвищити тривожність через затримки зарплати то АБР Електрик найкраще для цього місце)

P.S. Якщо Ви подумаєте, дядька чого ти ниєш, війна в країні. Він не платить, бо грошей нема. У чому питання? Він же потім заплатить, усе буде ок. Ти просто бісишся, бо тебе звільнили, не заплатили за відпрацьовані дні, та навіть не думали платити відпускні. То Ви значно помиляєтеся! «Керівник» жлоб, якому абсолютно ПО*УЙ на всіх, незважаючи на війну він ні на день не зупинив будівництво та ремонт своєї дачі, квартири і тд.

P.S.S. Я знайшов нову роботу і коли отримав СМС-звільнення (про яку згадував колега раніше) дуже сильно видихнув із полегшенням. А згодом, він мені «натякнув», що якби він міг, то він би із задоволенням не заплатив значно більше ніж мав. Тому удачі тому, хто подумає, що ми обманюємо))

2. 8 февраля 2017

Я наверное будет первый кто расскажет как работается в ВБР Електрике. Директор грязный, лживый и очень не достойный человек. В лицо тебе он может сказать одно, клиентам другое, твоим товарищам третье. У него есть "бзик" на счет России и всего народа….за моей спиной он говорил, что я сепаратист, не люблю Украину(хотя это не так) и т.д. только потому, что у меня родня есть в России, хотя у него самого там есть тоже родственники. Он следит за всеми и должен знать все обо всех, кто с кем спит,есть, ходит, у кого какие проблемы и на этих сплетнях он строит свои предположения. Сплетни у него собирает отдельный человек, которого на ВБР никто не уважает и презирает(не буду говорить кто). Увольнение у него отдельная тема — увольняет посредством СМС…тебе приходит сообщение, что ты уволен и что такого-то числа приходи за расчетом, без отработки положенных 2 недели, без компенсации и главное БЕЗ ОБЪЯСНЕНИЯ ПРИЧИНЫ!!! …выгоняет как собаку на улицу….вы для него не человек, а скотина. Дошло до того, что я прочитав смс, о том что уволен, набираю его на мобилку…..он сбрасывает и не берет телефон…..я собираюсь и еду на офис чтоб получить объяснения…меня даже на порог не пустили…вынесли вещи и будь здоров…скажите адекватный и порядочный человек так поступает?! Следующий момент…при расчете он выдал намного меньшую сумму чем надо было….до увольнения он мне повысил з.п. и когда делал расчет все надбавки что он уже сделал и отдал мне в виде з.п. он отнял от конечной суммы. В итоге я без денег практически и без работы(он не дал времени мне найти другую работу) был выставлен на улицу. Вот такой вот он директор ТОВ "ВБР ЕЛЕКТРИК".Перспективы повышения на ВБР ЕЛЕКТРИК нет в принципе. Зарплату он старается платить всегда во время т.к. боится что люди будут уходить, а на менеджерах все держится, т.к. сам он в технике вообще ничего не понимает. Единственное почему я работал там , так это из-за коллектива….ребята там собрались классные и дружные…всегда помогут и подскажут…Парни и девченки, если вы меня читаете..вам привет!!! Вы самые лучшие сотрудники с кем мне до сих пор приходилось работать…надеюсь наши пути еще пересекутся.

Добавьте зарплату в компании ВБР Электрик

Добавить отзыв о работодателе ВБР Электрик

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ВБР Электрик?