Вінд

Отзывы о работе в Вінд, зарплаты

1. 28 августа 2017

Розкажу про свій досвід "співпраці" з так званою компанією вінд WIND
    Моє резюме було на ворк юа, передзвонили, запросили на співбесіду. дівчина-секретар. Співбесіду проводив директор Микола. Обіцяє золоті гори. Ллє водичку про великі перспективи — насправді по факту повний пшик.
    Пропрацював там більше місяця.
    Директор душевно хвора людина, далека від реального життя. Дурить нагло дивлячись в очі. Дурить як працівників, так і клієнтів. Разводіловка.
    Обіцяна клієнтська база — це просто довідник в гуглі по фірмах, який треба щодня продзвонювати з брехливою темою: МИ вам ставили кондиціонер — пора його обслуговувати, ато знімем з гарантії. Развод для лохів. Всі стажери, а їх щодня по пару чоловік — тєкучка кадрів шалена, дзвонятьь по одних і тих же фірмах, всі вже просто посилають від такої нав’язливості.
    Ніякої ставки нема — якщо розвів когось- маєш 100 гривень з чистки. Така ж історія і з кондюками.
    До речі, перше завдання для стажера — написати позитивний відгук про фірму. Отаким чином роблять собі рекламу.
    Якщо не хочеш працювати в офісі — дають папку в руки — і посилають в "поле". Це типу гуляєш містом — заходиш в кожен магазин чи кафешку — купіть у мене кондиціонер. І так ходитимеш незалежно чи дощ чи сніг чи сонце.
    Люди біжать з тої компанії Вінд через кілька днів стажування. Але там масові набори кадрів, і пану Миколі пофіг на це.
    Люди, не давайте себе нагріти, згубите купу часу — а результату ноль. І грошей ноль.

Добавьте зарплату в компании Вінд

Добавить отзыв о работодателе Вінд

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Вінд?