Vitamin ADV

Vitamin ADV

Рекламное агентство Vitamin ADV

Отзывы о работе в Vitamin ADV, зарплаты

1. 4 августа 2022

P.S. Те, що в інтернеті немає жодних відгуків і цьої «кантори» нема ніде в базі багатьох сайтах, де можна чесно поставити відгук чи почитати від інших працівників, дуже насторожує і про багато чого каже.

2. 4 августа 2022

Компанія, в якій не поважають тебе ні як людину, ні працівника. Після проходження тестового на посаду Графічного дизайнера та після співбесіди, діло дійшло до обговорення зарплати, бо ніби-то все гуд і я їм підхожу, запросили на випробувальний термін. Але тут почався справжній треш. На питання, яке задав власник фірми, «які твої зарплатні очікування?», я дала відповідь, скільки хочу. Те, в скільки я оцінюю свою роботу, Віталіка (власник) так образило, що він почав попускати та знецінювати мене всілякими способами, говорити що «моє портфоліо стільки не коштує» і що він «і за максимум 20 тисяч він знайде без проблем і кращого дизайнера». Слова типу «ми один одного погано зрозуміли», при тому що до фінальної співбесіди розмови про зп не було. Під час «розмови» неодноразово говорив про своє роздратування, вже не дивлячись на всілякі «попуски», що свідчить взагалі про повну відсутність будь-якої профісійної манери поведінки.
    Висновок: власник фірми – типовий бізнесмен, який буде на вашій праці заробляти та й ще відноситись як до «гівна». Він не готовий оплачувати вам гідно вашу роботу праці, у нього є своя субʼєктивна цифра на ваші вміння, та ви будете змушені за ті копійки проходити спочатку малооплачувальний кількамісячний випробувальний термін, а потім, можливо, якщо ви йому підійдете і вас не виженуть, будете отримувати максимум 20к, з умовою звісно з 9 до 18 щодня працювати в офісі, витрачати кошти і час на дорогу, на обід, так ще й в умовах війни. До речі, на моє фразу, що мій хлопець заробляє в магазині 25к просто продаючи техніку, він промовчав:)
    Рекомендація для фірми: навчіться адекватно спілкуватися з кандидатами і перегляньте статистику зп оплат дизайнерів відповідно до їх досіду роботи, вам буде дуже корисно:)
    А колегам, які шукають роботу, рекомендую оминути цю вакансію – вам там не раді.

3. 22 июля 2017

Ніби відома солідна компанія, але насправді їхня солідність це мильна бульбашка. На співбесіду запрошують листуванням по електронній почті (запрошення прислали два різні HR бо резюме було на двох різних сайтах). Прийшла, HR Director не мала перед собою мого резюме, відповідно можна було ліпити про свій досвід що хочеш, співбесіда почалась зі слів: "Розкажіть про себе", потім сказала що питань до мене не має і ввечері відправить тестове завдання. Завдання ввечері так і не дочекалась, написала наступного дня, нарешті прислала. Я його відкрила і жахнулась, майже в кожному слові помилка, безграмотність зашкалює, звертається то на "ти" то на "Ви". Зробила тестова завдання, відправила, прийшло повідомлення, що розглянуть і якнашвидше дадуть відповідь, 2 тижні минуло — відповіді ніякої!
    Майже через місяць знов переглянули моє резюме на сайті і прислали нове запрошення, реально хотілось їх послати, відповіла, що вже була і не отримала відповіді на тестове завдання. Пояснили це звільненням HR і запропонували ще раз відправити тестове завдання, відправила (не дарма ж я на нього час потратила), через пару годин передзвонило якесь дитя і дитячим голосочком запросило на знайомство з директором. Прийшла, дерик почав переглядати проекти якими я займалась — "то не то, то не так, все невдале", його аж розпирало від зухвалості, мені хотілось просто встати і вийти. Потім відписали (і знов з помилками), що не підходжу бо в них вимоги високі. По HR-рам безграмотним видно які у них вимоги. Для чого давати якісь тестові завдання, якщо можна одразу проекти переглянути. Враження про компанію — даремне трачення часу ще й відношення до тебе як до *авна.

Графический дизайнер 1

Добавьте зарплату в компании Vitamin ADV

Добавить отзыв о работодателе Vitamin ADV

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vitamin ADV?