ВиЯр

ВиЯр

Компания ВиЯр предлагает качественные мебельные материалы, материалы для производства мебели по приемлемым ценам.

Отзывы о работе в ВиЯр, зарплаты

1. 11 марта 2024

Доброго дня! На рахунок компанії. Прийшов на початку року у Васильків на посаду «Комплектувальник меблів».
    На рахунок +:
    -Є розвозка із Києва, Фастові і БЦ
    -В основному працюєш в великих просторах
    -коли збираєш меблі є майстри, які завжди допоможуть
    На рахунок -:
    -Беруть всіх, тому контингент різний, від нормальних хлопців до хамів і тупих
    -Роботи було дуже мало і кожну неділю начальник обіцяв, що ви будете нормально працювати(бувало 3 дні нема роботи, а потім приїжджає ДСП яке треба було зібрати вчора)
    -Начальник кожен раз казав «робіть вигляд роботи» і після цього вчись 8 годин прибирати
    -Дсп яке приїзджало із Навела, для збирання було дуже поганого нарізані і не було майже ніколи, щоб ті проєбатися, а ти із цих Дров повинен зробити гарно
    -Найоб на ЗП. На сайті обіцяли 25к, а потім 30к із процентом, на ділі виходить 20к період стажування(яке не йде місяц, а як вирішить начальник), а потім після стажування 25к із процентом(хоча думаю там процента нема)
    Мене нагребои на зп: мене звільнили із констатацією, що «я не підходу цій роботі», ну ладно, але нагребои на 3к, ну це вже негарно.
    -Якщо ви клієнті замовили дуже дорогий комод із зборкою не в себе дома, то бистріше всього його будуть збирати люди, які тільки місяць-два як взяли шуруповерт, тому може бути зібрано дуже неякісно
    -В фірми дуже серйозна політика по алкоголю, якщо в тебе 0.2 проміля, тебе можуть вигнати без зп, але якщо в тебе є там родич, який хоч якийсь трохи начальник, хоч кожен день ходи п’яний, тебе не звільнять
    Констатація: ті хто робив тут із самого початку, тим нормально, бо їх вже нереально звільнити, але якщо ви новенький не рекомендую, нічого робити і ви якщо хочете чогось новому навчитися, то тим паче, бо будете робити дешеві збірки, які дуже неякісно зроблено.

2. 5 февраля 2024

Працювала на вул Віскозна 3, все подобалось бо недалеко від дома а це пішки 20 хвилин, хороша зарплата, і з консультанта я стала бренд- менеджером по фасадам. От керівництво просто жах. Я звільнилася бо те що я напишу доказати навіть не можливо але є правдою. Прийшов до мене мебляр і попросив зробити йому рахунок аж до 87 позицій фурнітури, я промаялась цілих дві години але зробила та ще під прізвище мебляра бо той мав 10 прайс. Сума чеку вийшла 34 000 тис грн. На наступний день я вихідна і після вихідного я вийшла коли покликала мене Света ( бренд конст) і сказала що вона мій рахунок переробила щоб той який вона переробила я його підтягнула. Я спочатку не зрозуміла навіщо та коли заглянула в рахунок на суму чуть не зумліла!!! Замість тих 34 000 сума була 24 000??? Та прайс був не 10 а 20!!!! І ось яка ситуація: мебляр отримавши з мене рахунок де прайс 10 та сума 34000 показав кліентам..вони звісно повірили та заплатили те що було на першому рахунку. Але зауважу рахунок був не оплачений. Коли мебляр отримав гроші від клієнта він прийшов на наступний день пішов до Бойчук яка є головним менеджером. І переробив рахунок від 10 прайс на 20!!! І оплатив звісно по 20 прайсу. Різниця була в 10 000 тис грн. Невже порівну поділили? Схоже на те!!! Тому в цій фірмі багато людей звільняються!!! Бо легче всего скопіювати та переробити рахунок і між тим поділити гроші!!!

3. 27 января 2024

Была попытка трудоустроиться сюда. Которая, к счастью, была неудачной. Требовался менеджер по работе с клиентами. Вакансия на сайте по поиску работ горела манящим значком «зп выше средней», «компания подтверждена» и тд. В самой же вакансии были описаны хорошие условия, приемлемый для меня график и чёткий спектр обязательнностей. Это на фоне конкурентов давало компании положительное впечатление. Итак, отправил резюме. Через пару дней звонит девушка, говорит что мы изучили — приезжайте на собеседование. По приезде оказалось что никто меня не ждёт, вакансия уже месяц неактуальна и вообще вход сюда воспрещен. Вот и весь мой опыт работы в этой компании. На звонки так никто больше и не ответил, а вакансия еще полгода висела на сайте и постоянно обновлялась. Не совсем понятно такое отношение к людям. Поэтому и рекомендую эту компанию для трудоустройства не буду. Только на видео в их ознакомительных группах такие все счастливые, заботливые. По факту, на тебя смотрят как на г…

4. 21 декабря 2023

А чего тут все плачутся? Крутая контора! Имеют всех мебельщиков в Украине! Имеют всем поставщиков! Имели ввиду своих сотрудников, херли с ними церемониться? Тупіх и ленивіх идиотов куча за забором! ПРодають дешманскую хрень (КАК У ВСЕХ) — но круто пиарят! Офигенно пудрят мозги! Если есть возможность на*бать клиента или сотрудника — сделают єто с удовольствием — как и во всех других компаниях. Рабочие-бездельники постоянно ноють, что их не ценят и мало платят? Не нравиться- вали нафиг! Неудачник! Директора филиалов — кто удержался — умеют красиво подлизівать, не у а че отказіваться от нормальной ЗП, главное вовремя отпетлять от обязаностей и показать свою офигенность, по-братски базарить з генеральнім, бегать по типу спортик или красиво пиздеть! Зато какие корпоративи??? Круть! Всегда любил побухать на халяву, и посмотреть на толпі незнакоміх людей из других областей. Так что контора висший клас, главное предано смотреть в глаза и со всем соглашатся! И платят, хоть и немного, но практически вовремя. Так что велкам к нам в єлитний серпентарий!

5. 8 ноября 2023

Всім привіт! Хочу поділитися своєю історією роботи в Віярі, а саме в місті Івано-Франківськ на посаді — комірник. Приблизно вісім місяців я пропрацював там з самого відкриття складу фурнітури. На початку наша майбутня команда комірників і керівника складу була на 2 тижневому стажуванні у Львові я б не сказав що навчання було супер глибоким, але ази роботи ми зрозуміли, житло та відрядні кошти нам оплачувала компанія, тут без питань. Після стажування ми приїхали в ІФ де почали будувати наш майбутній склад, а саме збирати стелажі, прибирати приміщення, наклеювати означення на стелажі і т.д.. В той час було досить холодно, весна і ніхто не думав з керівництва про опалення на складі — було дискомфортно і на данний момент функціонування складу ситуація не змінилась. Далі декілька місяців ми вчилися працювати з 1С(телефонували на інші складі і питали як зробите те і т.д.) кожен день були якісь незвичайні ситуації пов’язані з програмою і витікаючими з цього були незадоволені клієнти які чекали поки ми роздуплимося що натиснути, щоб в базі відбулися необхідні процеси для видачі, повернення товару і багато іншого це все приносило неабиякий стресс, але згодом ми всі навчилися користуватися нею. Кожен день постійно щось відбувалось, то пошуки товару по комірках(якщо неправильно він був прописаний не стояв на тій адресі де повинен, то пошуки товару по базі якщо нестача чи пересорт треба вияснити кому, коли було відвантажено все це геморой якщо чесно був) постійно якісь вказівки від рег., керівника зробити те се, зробити інвентаризацію того-то якщо чогось не вистачило, то очікуй лекцію чому це було допущено це не погано, це добре, але бувало напружувало.
    І перейдемо до самого смачного — мого звільнення. З ранку і в день, працівники складу проходять задувку на алкотестері. Я користуюсь ополіскувачем для ротової порожнини, на той час він був у вигляді концентрату з вмістом спирту і уточню я взалі майже не вживаю алкоголь може раз у 2 місяця можу випити 0.3 баночку фраголіно, пристрасті до цього в мене немає на відміну від колег) І перший раз я спеціально дунув в нього для «тесту» після того, як пшикнув ополіскувач в рот. Він показав 2 з чимось і 3 проміле. Це було в кінці дня, перед цим я продувся як завжди і там був 0 що і записали камери. Через декілька місяців мене набрала Юлія, з охорони праці, щоб вияснити за цей момент, виявляється що цей алкотестер забирають раз в декілька місяців на перевірку, а так ми просто записували свої показники в журнал і все. Мене не оштрафували, не звільняли, але щоб ви розуміли за звичай якщо людина приходить з перевищенням 0.2 проміле її звільняють і штрафують на велику суму або уже можуть домовитись в залежності від ситуації.
    Другий раз з цим алкотестером відбувся з ранку, коли я поспішав на роботу, поїв на кухні робочій, за звичкою пополоскав рот і пішов продуватися і в мене показало 0.78, я схопитися за голову розуміючи в яку тупу абсолютно ситуацію я зараз влип. Через пів години я разом з директором філії пішов на повторну продувку де прилад показав — 0. В цей раз мене оштрафували на 1500грн і сказали бути уважним, бо в 3й раз звільнять. Вся ця історія супроводжувалась великим стресом для мене, купу лекцій від керівників. Але ніхто з керівництва не підмітив великий плюс з цієї ситуації. Після цього стали краще контролювати процес задувки інших співробітників до цього, щоб ви розуміли неділями не було одноразових мундштуків і ніхто не продувався. Це нормально? Тобто ходи на роботу як хочеш. Також коли перший раз вияснювали за мої «тестові» задувки Юлія сказала що було 7 позитивних задувок, 2 з них мої, але я зрозумів що хотіли повісити на мене всі 7, це ок, чи не ок? І виходить що 5 поз., задувок так і не знайшлись, як вам таке? Також була ситуація що хтось продувся і був позитивний результат, але цю людину так і не знайшли — супер, оце я розумію працює система.
    І взагалі для чого ці всі задувки? Щоб людина не травмувалась, не збила когось на карі, щоб на неї не впав стелаж чи коробка — тобто для безпеки. Але як би керівники дізнались до моїх випадків з алкотестером, про те що хтось випивший прийшов на роботу якщо всі ці записи ніхто не перевіряв, а що і перевірялось то це тей прилад але як ми зрозуміи тільки аж через декілька місяців, ну не маячня?
    Ну і третя ситуація на роботі, в кінці дня коли наш керівник закривав склад в зоні видачі замовлень є стенди зі змішувачами в очікуванні керівника від нудьги вигнув вилив в пряме положення(цей зміщувач гнучкий) і все ми пішли додому. З самого ранку директор філії це побачив і дуже запально відреагував на це, подумавши що я мав на увазі член, пізніше він мене покликав в кабінет пояснити свою поведінку, я пояснив він драматично-нагнітаюче сказав «ну я не знаю що тепер буде з тобою» я написав пояснювальну записку і все. І це дуже крінжова ситуація, просто іспанський сором, тому що вона почала розкручуватися все вище і вищ, але мені нічого потім не сказали, я пропрацював до перевірки філій західного регіону, після перевірки мене покликали та сказали що звільняють. Отака історія. І ця ситуація з краном настільки притягнута за вуха що я навіть не знаю як описати. Замість того щоб просто спокійно зробити зауваження дир., філії Володимир Сівцов скоріше за все кудись там доповів про мене, зняв запис з камери й розкрутив це. По факту що я зробив поганого? Я зламав змішувач чи що? Кожен бачить те що хоче бачити, ну і що, що він стоїть прямо? Ця ситуація це просто пзц чесно.
    Якщо підсумівати все і відкинути те що зі мною трапилось, в Віярі я рекомендую працювати. Зарплату виплачують вчасно, немає переробок, забезпечують всім необхідним гарний колектив, також я дізнався багато нового про меблеву сферу, амінь.

6. 6 ноября 2023

Ул вискозная 3,когда после эйчара вы попадаете в цех вам сразу с первых секунд становится очевидно что тут совершенно случайные человечки многие из которых отчаянно ищут новую работу прямо во время рабочего процесса,обманутые люди собранные под лживым гопническим руководством не будет трудится в гнилой компании,и именно поэтому вияр на вискозной старается,ох как старается набрать туда совсем молодых,ибо мужчина 35+ в вияре работать не будет,достаточно всего пол дня на вискозной чтобы полностью сложить мнение о самой работе и перспективах этого цеха,нормальные адекватные и мозговитые тут работать не захотят, всё что вам на собеседовании накинут на уши очень сильно отличается от истинного положения вещей,на вискозной текучка персонала дичайшая,люди приходят,день послоняются и больше невыходят,и так каждый день,7 дней в неделю,и на фоне этих процессов лживые наглые хамоватые начальники которые врут смотря вам в глаза и хамят с 3 дня вашего прибывания на вискозной,сами решайте надо ли Вам эта так сказать работа за 3 копейки

7. 4 ноября 2023

Как бывший сотрудник ничего положительного сказать не могу.

Минусы если работаешь в офисе:
    1. Постоянные чек-листы после прохождения которых с тебя ОБЯЗАТЕЛЬНО снимут деньги.
    2. Непонятный процент от продаж каждой единицы товара из за чего сложно спрогнозировать ЗП. В придачу каждый месяц уменьшается ставка.
    3. На карту выплачивается лишь минималка, все остальное в белом конверте.
    4. На работу берут ВСЕХ. Очень много людей явно не умеющих общаться друг с другом. (Крысячество и сплетни — норма)
    5. Маленькое подсобное помещение 2*2 , которое служит раздевалкой, столовой и комнотой отдыха.
    6. Сходить на обед на час нереально.
    7. Все эти навязанные ценности компании — лож и обычная промывка мозгов.

Хотелось бы мне в помнить что-то положительное, но к сожалению такого нет.

8. 2 ноября 2023

@Гость, добрий день! Служба Безпеки Компанії ВіЯр працює злагоджено, де всі процеси налаштовані та відповідають усім потребам Компанії, що є безпосередньою заслугою керівника відділу та сформованого ним колективом. Професійність команди неодноразово була доведена на практиці. Працівники в Компанії почуваються захищеними, що для нас найголовніше. Наша служба безпеки відповідально стоїть на варті порядку в Компанії та заслуговує навдячність та визнання їх щоденної нелегкої праці.

9. 2 ноября 2023

@Гость, добрий день! Для нас важлива Ваша думка і думка кожного нашого співробітника та клієнта. Проте нам дуже прикро, що у Вас склалась саме така думка. Компанія розвивається та відкриває нові філії, розвиває власні торгові марки та безперерво працює над покращенням. Щомісячно до команди приєднуються кваліфіковані, розумні, креативні співробітники, які на загальних підставах були прийняті на роботу. І ми дійсно приділяємо багато часу на навчання, адаптацію та підтримку працівників, які прийшли без досвіду роботи, і мають можливість опанувати нову.

10. 19 октября 2023

@Бывший сотрудник, Добрий день! Ми б хотіли розібратися детальніше в ситуації, яка у Вас виникла та допомогти вирішити її або відповісти детальніше на питання, які Ви маєте. Для цього зверніться, будь ласка, за тел.097-866-23-43 Ольга

11. 11 октября 2023

Хочу добавити свою ложку меду. Був постачальников ВІЯР, надавав найнижчі ціни, логістику, шли максимально назустріч. Але через деякий час ВІЯР банально скопіював продукцію і прекратив співпрацю. Розумію, що конкуренція, що в них є такі можливості. Але чи справедливо?
    Ви за рахунок інших вивчаєте ринок, потім банально воруєте найкращі кейси. І якщо б сказали про це відкрито, це було б чесно і зрозуміло. Але ні, краще бути такими підлими! Розумію усіх меблярів, які ненавідять ВІЯР з таким відношенням. ВІЯР це не про чесність!
    Навіть після цього я продовжував бути клієнтом ВІЯР. Але коли на мій же товар мені пропонують вищу ціну, то вже занадто.
    Не бажаю успіхів ВІЯРу. Бажаю жорсткої конкуренції, та комерційних невдач на всіх фронтах. Хай все до вас повернеться!

12. 24 сентября 2023

Негативні відгуки пишуть ті одиниці, хто не хоче працювати. Компанія суперова, в ній дійсно працюють професіонали, всі віддані своїй справі, обʼєднані спільними цілями, і брехня ваша про цінності, вони є і більшість їх притримується, звичайно є різні люди, і нажаль потрапляють ті, хто взагалі по життю цінностей не притримується ніяких. Як правило коли людині добре- вона про це не пише, і просто радіє і працює, тому то із 3700 співробітників, так мало позитивних відгуків, зато маємо десяток лайна, від таких самих людей.

13. 11 сентября 2023

Ул вискозная Киев работа которая заставит вас плакать и чувствовать себя. Овечьим или лошадиным помётом, враньё и хамство руководства и снова враньё и снова хамство,и в итоге не выплатят всю сумму ,заработанное вам не выплатят сославшись на какие-то ваши нарушения,вас примут и отымеют по итогу,и жаловаться некому,начальник на вискозной курит план всё время,менеджеры и мастера цеха меняются каждую неделю,не работа а просто какой-то дичайшмй бред

14. 11 сентября 2023

Вияр ужасная компания независимо от расположения цеха в Киеве,но цех на вискозной переплюнул их все ,начальник сомодур и планокур,его по телефону отымеют так он бегает по цеху ищет на ком зло сорвать,мастера в цеху спят и видят как уволится плюнуть и растереть и забыть навсегда о вияре,и простые работяги пришедшие в коллектив которые буквально на 3 день понимают что то что им втирали на собеседовании и то что имеет быть реально это несопоставимо,никому каг бы нужда вас не заставляла ити работать в вияр

15. 10 августа 2023

Доброго дня!

Замовив порізку у віяр. Одразу ж компанія справили на мене враження, так як досить по дорослому все виглядало. Нажаль завершилося все жахливо.

1. Прислали деякі деталі шпоновані не з тої сторони, що повинно бути.

2. Я нормально це сприйняв, та попросив переробити, після чого мені повідомили що шпону такого немає.

3. У мене був великий залишок, цього шпону, тому я сам врізав зі свого ж залишку їм деталь, та відправив, щоб вони поставили дирки та полакували в той же колір що всі інші деталі.

4. Робили довго, в кінці кінців прислали товар з дирками але не лаковану.

5. Попросили відправити назад, я відправив назад, очікую два тижні, мені кажуть ми загубили вашу деталь, шукаємо.

6. Шукали дуже довго, з нуля переробити не хотіли. Деталь знайшли, далі незнаю що з нею.

Загалом я чекаю на рдну деталь яку віяр затормозив вже більтше півтори місяці, в мене кухня неможу зрухнутися з місьця бо це максимально безвідповідальна компанія.

16. 5 августа 2023

Сгп в Києві це діра. Дурять на зарплатню як тільки хочуть… Інколи навіть здається, що керівництво складів платить зарплатню зі своєї кишені.

17. 22 июля 2023

Віяр це пустишка-міф!
    Які нахрен цінності?Командность-брехня!Довіра та чесність-брехня!Турбота про людей-брехня!розвиток-тут не поспориш є результат і процес є!а все інше брехня для самозахоплених «керівників»
    Не беручи до уваги те,що є підрозділи де керівник планокур жорстокий і це не один підрозділ👆вимагають кошти зі своїх співробітників,крадуть їх особисті речі,обманюють команію,просто брешуть,а свора із села яка є чинним керівництвом цих «недобитків» їх покриває
    Жахливо,що такий перспективний проєкт потоне у власному лайні

18. 22 июля 2023

Керівник сб чоловік директора по персоналу,який рівним рахунком навіть свій хєр підняти не може,не те що дух,170 кг туша,яка ледве себе розуміє у цьому світі,як можна керувати службою безпеки в корпорації не маючи взагалі ніякого досвіду???Вдало одружився

19. 22 июля 2023

Пару слів про «контору»
    Майже усі директора в компанії окрім Латко Максима це «приближені» до власника або його компаньйона люди,які не розуміють,що вони роблять на цих посадах!Корпоративна єтика???-ВіЯр,ви взагалі знаєте що це таке????це не тортики і квіти для «тріо Віагра»(Правильєва,Режевская,Мельничук)
    Саме смішне,що «керівники» змушують своїх підлеглих писати гарні відгуки на цьому порталі і цим про віяр все сказано!
    Показуха!

20. 14 июля 2023

@Бывший сотрудник, они тебя сократили что бы открыть филиал в Польше. С чего ты взяла что Бойчук о тебе побеспокоилась? Да ей похрен на тебя! Ей что бы её не уволили!

21. 4 июля 2023

Владельцы торговых автоматов которые стоят на Лепсе , в цеху и складах — воры. Мало того, что цены сделали ужасными, так ещё есть большая доля вероятности, что выбранная тобою позиция просто застрянет в автомате и достать ты её не сможешь. А деньги никто не вернёт.

22. 3 июля 2023

@Гость, вітаємо!
    Ви можете поділитися своїми даними, написавши нам на пошту [email protected]. Так ми зможемо розібратися у ситуації детальніше і персоналізовано прокомунікувати з вами, щодо ситуації, яка склалася.

Проте хочемо вас запевнити, що не зважаючи на складні обставини пандемії, нашій компанії вдалося зберігати максимальну кількість робочих місць, адаптуватися до нових умов, продовжити роботу та, навіть, активно розвиватися й розширювати мережу філій. І за це ми вдячні усій нашій великій команді ВіЯрівців.

З повагою і розумінням,

23. 2 июля 2023

Толку мені з тих відповідей? Ситуацію не зміниш, а відгук залишив для того щоб інші люди думали перш ніж йти у віяр на роботу. Завжди є більш раціональне вирішення питань, а не звільнення персоналу в такий важкий час. Приклад тому відпустка за власний рахунок чи рівномірний розподіл навантаження, що було властиво іншим організаціям.

24. 26 июня 2023

@Гость, добрий день!

Дякуємо вам за відгук. Ми щиро розуміємо ваше ставлення до даної ситуації та дуже шкодуємо, що ваш досвід у «ВіЯр» залишив вам негативні враження.

Пандемія коронавірусу справді створила непередбачувані та складні обставини для багатьох компаній і працівників у всьому світі. Саме тому, аби зберегти стійкість компанії «ВіЯр», її подальший розвиток та розподілити обсяг роботи, зберігши максимальну кількість робочих місць, було вжито ряд заходів, спрямованих на зміну численності нашої команди. Але, адаптувавшись до нових умов, нам вдалося не лише продовжити роботу в час, коли більшість компаній припинили свою діяльність, а й знову наростити звичні темпи розвитку та розширити мережу філії по нашій країні.

Ми розуміємо ваші почуття та занепокоєння, тому готові прокомунікувати щодо цієї ситуації більш детально. Зверніться, будь ласка, до на напряму, написавши листа на пошту [email protected] і ми обов’язково вислухаємо, дамо відповіді на ваші запитання та знайдемо рішення для тих, чи інших ситуацій.

25. 15 июня 2023

В свій час мав можливість попрацювати в цій компанії, звільнився з своєї роботи та перейшов до них. На перший погляд все чудово, швидко пройшов навчання та почав працювати за верстатом, але через менше чим через місяць з’явився корона вірус і з аргументуючи це ним попав під скорочення за власним бажанням. Таких як я було чимало осіб, кожного з них скоротили за власним бажанням. Негативне ставлення до їх компанії, коли при спілкуванні з ними дають зрозуміти, що розраховують на Вас та запевняють звільняйтеся з попередньої роботи і переходьте до нас та в плані оплати та роботи будьте впевнені в завтрашньому дні, а тут коли коли карантин та різні обмеження, добавляється скорочення штату. Навіть не відпустка за власний рахунок, зменшення навантаження та оплати, а просто скорочення. В плані достойно отримувати питань до компанії нема, а от людське ставлення до працівників бажає значно кращого.

26. 20 мая 2023

@ВіЯр,

Хватит врать и отвечать заученными фразами.
    Ваши «ценности» сами же и не соблюдаете… А руководство только трактует их так, как выгодно им.
    Противно.

27. 9 мая 2023

@Олексій, вітаємо!
    Дякуємо за те, що поділилися своїм досвідом у «ВіЯр». Нам дуже шкода, що він для вас виявився неприємним. Проте хочемо вас запевнити, що збільшення кількості вакансій, яке ви помітили на сайтах пошуку роботи, пов’язане з тим, що компанія продовжує активно розвиватися, відкривати нові філії та розширювати напрями діяльності.

Наші фахівці з HR-департаменту докладають максимум зусиль, щоб знайти найкращих кандидатів для відповідних посад, тому для нас важливо забезпечувати рівні можливості та умови найму для всіх кандидатів. Ми маємо впевненість у професіоналізмі наших фахівців з підбору персоналу. Проте ми відкриті до діалогу та хотіли б розібратися у цій ситуації більш детально, адже для нас важлива думка кожного кандидата та співробітника.

Якщо у вас є можливість поспілкуватись з приводу вашого досвіду у «ВіЯр» детальніше, напишіть, будь ласка, нашому керівнику відділу персоналу м. Києва Тетяні Режевській на пошту [email protected] або у вайбер чи телеграм на цей номер телефону: 0987877829. Будемо вдячні за ваш зворотний зв’язок!

28. 5 мая 2023

Хочу поділитись неприємним і досвідом і практикою HR департаменту віяр. У них постійно вісять вакансія хоча потреби у співробітниках немає.Є в них одна така айчар Шаповаленко Ріта на перший вид приємна дівчина хоча на справді дуже гнила людина. Вона запрошує на співбесіду людей знаючи зазделегіть що їх все рівно не будуть брати і взагалі людина на дані позиції в компаніє зараз не потрібна. Це все робиться для її особистої статистики перед керівництвом, щоб показать що вона не даром просиджує штани. В цехах де йде скорочення робітників, і всі про це знають вона навмисно виставляє вакансії комірників, водіїв навантажувачів, ітд. Знай ти потратила мій час і час інших людей. Якого х..уя я їхав тратив час і гроші на проїзд, щоб подивиться на тебе **** і поговорить ким я себе бачу через 5 років????

29. 4 мая 2023

@Львів, , вітаємо!

Дякуємо вам за відгук щодо вашого досвіду роботи у «ВіЯр». Ми обов’язково врахуємо ваші спостереження для нашого подальшого вдосконалення та розвитку.

ВіЯр — велика торгово-виробнича компанія, яка налічує 15 філій та 1 фабрику фасадів. Компанія активно розвивається та зростає, саме тому, аби забезпечити ефективну роботу команд та сприяти досягненню поставлених цілей, компанія має розгалужену структуру управління. Це дозволяє нам максимально ефективно забезпечити виконання усіх робочих процесів, своєчасно реагувати на зміни та досягати цілей.

Щодо вашої трудової книжки, ми просимо вибачення за помилку, яка сталася. Наші фахівці зв’язалися з вами для розв’язання цього питання. Якщо вас ще залишилися питання або вам треба допомога, будь ласка, зверніться до на напряму, написавши нам на пошту [email protected] і ми вирішимо цю ситуацію найшвидшим чином.

30. 4 мая 2023

@Your time, , добрий день!
    Дякуємо, що поділилися своїм досвідом у «ВіЯр», нам дуже шкода, що, на жаль, він не виправдав ваших очікувань. Проте ми вдячні вам за зворотний зв’язок, адже це допомагає нам ставати краще.

Хочемо зазначити, що цінності «ВіЯр» дійсно є невід’ємною складовою нашої корпоративної культури, а кожен співробітник компанії відіграє важливу роль у їхньому втіленні в повсякденній роботі. Саме тому, підтримка та розвиток цих цінностей в собі має ключове значення у зростанні кожного ВіЯрівця.

Крім того, ми віримо, що ефективна командна робота сприяє не лише розвитку компанії, а й розвитку кожного її співробітника. Для цього ми працюємо над покращенням комунікації й взаємодії в та між нашими підрозділами, за допомогою спеціальних опитувань та ініціатив, корпоративних заходів, тренінгів та тімбілдингів.

У «ВіЯр» цінується інноваційне мислення наших співробітників, їхні ідеї та потенціал. Проте варто розуміти, що для успішної реалізації ідеї, важливо, щоб вона була релевантною, корисною та пропрацьованою. Саме комплексний підхід до ініціатив дозволяє їх успішно втілювати в життя разом з командою ВіЯрівців.

Дякуємо вам за вашу роботу та ваш внесок у розвиток нашої компанії. Якщо у вас є більш детальні пропозиції або питання, щодо покращення умов праці компанії, будь ласка, зв’яжіться з нами безпосередньо, написавши листа на пошту [email protected]. Ми обов’язково приділимо увагу вказаним вами зауваженням і побажанням.

31. 1 мая 2023

@Гость, вітаємо!

Дякуємо вам за ваш відгук щодо вашого досвіду роботи в нашій компанії. Ми раді, що ви оцінюєте сучасне виробниче обладнання «ВіЯр», систему наставництва та можливість розвитку в компанії, а також приємну комунікацію з нашим HR-менеджером.

Проте, ми також беремо до уваги ваші згадки щодо негативного враження, яке ви отримали через взаємодію з одним із колег. Наша компанія прагне створити позитивну робочу атмосферу, де всі ВіЯрівці почуваються цінними та з повагою взаємодіють один з одним. Саме тому нам дуже шкода чути, що у вас залишилися негативні враження про одного з наших співробітників.

Ми обов’язково візьмемо ваш відгук до уваги та докладемо всіх зусиль, щоб більш детально дослідити дану ситуацію. Ми прагнемо підтримувати в нашому колективі високі стандарти професійності та поваги один до одного.

Ваші коментарі та враження є важливими для нас, і ми завжди вдосконалюємося, щоб забезпечити кращі умови праці для наших співробітників. Дякуємо вам ще раз за ваш відгук і за можливість покращити нашу компанію.

1. 18 февраля 2013

Компания Вияр одно из тех мест где просто приходя на работу ты понимаеш что все с чем ты сталкивался ранние просто Унылое ГАУНО. Я тут почувствовал себя не то что чертом (как писалось рание). Тут фиг увидет помощь от сотрудников. А также там есть один дрыщъ-директор который чуствует себя богом всех и всего, который додалбывается до всего, так и хочется плюнуть в рожу.

2. 24 сентября 2015

Дамы и господа, юноши и девушки!

Я с недавнего времени один из ВиЯр’овцев, поделюсь своими наблюдениями:

В основном коллектив ВиЯр — пахари в полном смысле этого слова.

Это значит, что если Вы:
    — хотите «срубить легкого бабла»;
    — хотите, чтобы вокруг Вас водили хороводы из-за Вашей «гениальности и необычайных умений»;
    — хотите «пересидеть трудные времена»;
    … ВиЯр — не для Вас :-)

В компании уважают и ценят как клиентов, так и своих специалистов.

Это значит, что если Вам:
    — наплевать на клиентов и на своих коллег;
    — собственное мнение гораздо важнее, чем мнение всей команды;
    — легче нае… обмануть, чем быть честным

… ВиЯр — не для Вас. Такие здесь не задерживаются ;-)

А если Вы хотите:
    — получить опыт и пройти школу на РЕАЛЬНОМ производстве (кто сказал, что будет легко?)
    — получить понимание, как и для кого работает успешная современная компания
    — работать среди таких, как Вы
    — поучиться у мастеров….

Если кто-то из Ваших родственников, знакомых, соседей и т.д. знает компанию «ВиЯр»…

Приходите. Попробуйте сами ;-)

(не на правах рекламы :-) На правах «поделиться личными впечатлениями» ;-) )

Карщик 2
Криволинейщик 1
Оператор станка 1

Добавьте зарплату в компании ВиЯр

Добавить отзыв о работодателе ВиЯр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ВиЯр?