Водолей Энергосервис

Водолей Энергосервис

«Водолей Энергосервис» – это многопрофильное, стабильное и динамично развивающееся инженерно-строительное предприятие, отличительной особенностью которого является комплексный, интегрированный подход к созданию систем отопления, водоснабжения, канализации, кондиционирования и вентиляции в сочетании с быстрой, эффективной и качественной их реализацией.

Отзывы о работе в Водолей Энергосервис, зарплаты

1. 1 апреля 2024

ГК Водолій, куди входить компанія «Водолій енергосервіс», на ринку ОВК успішно працює вже майже 30 років.
    Я працюю менеджером з персоналу (HR-ом) у Групі компаній Водолій вже більше 5 років. Тобто. Майже всі працівники були або знайдені мною або, як мінімум, пройшли через мої руки при оформленні. Через зазвичай день-два роботи всі забезпечувалися спецодягом з ЛОГО компанії: майка, напівкобез, штани, спецвзуття. На зиму видавалися утеплені набори + теплі куртки + тепле взуття. Зварювальники з першого дня забезпечувалися спецнабором зварювальника зі спеціальних захисних матеріалів. У перший день виходу на роботу виконроб прямо на робочому місці забезпечував КОЖНОГО нового працівника каскою (якщо була така потреба) та жилетом
    З другої половини 2020 року всі без винятку нові співробітники за робочими спеціальностями та виконроби ознайомлюються під розпис із переліком порушень трудової дисципліни та техніки безпеки, за які можуть бути покарані аж до звільнення (перелік невеликий – 7 пунктів).
    Як показала практика зі 100% всіх порушень (і, відповідно, розбіжностей з компанією) приблизно 70-75% — це алкоголь. Тобто, наприклад, прихід на роботу із серйозним алкогольним «вихлопом». Але тут уже як пощастить — якщо в цілому працівник нормальний і не зловживає, або виконроб потрапив добрий — то він просто відправить цього працівника додому відсипатися. А коли група робітників, на РЕЖИМНОМУ ДЕРЖАВНОМУ об’єкті, після отримання з/п та ДО закінчення робочого дня вирішила вмазати по соточці… Де за таке порушення з боку підрядника (тобто нашої компанії) – це в САМОМУ ідеальному випадку штраф 50 000 грн. За КОЖНОГО зальотника. А якби це побачив хтось із верхівки керівництва Замовника – це все, аут: компанію позбавляють контракту + вішають штраф від півмільйона гривень чи навіть вище.
    Ще відсотків 20-25 із усіх порушень – це порушення техніки безпеки. Наприклад, на деяких об’єктах Замовник за контрактом всім підрядникам поставив дуже жорстку умову: ВСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ працівники, які перебувають на об’єкті ЗОБОВ’ЯЗАНІ носити захисні каски та помаранчеві жилети. І штраф, якщо зловлять на місці злочину (навіть камер там багато де понатикали) — 30 000 грн. І хоч ти робітник хоч директор — носи каску та жилет. У нас на кожному об’єкті у виконроба обов’язково був запас касок та жилетів (2-3 штуки, благо що коштують вони 20-30 грн за штуку). Але були дятли, які клали свій прилад на це. Ну і скажіть – хто мав за них платити штрафи?
    5 відсотків розбіжностей, що залишилися, між робітниками і компанією — там сам чорт ногу зламаэ. Але здебільшого, як я зрозумів, це були конфлікти чи через відверте непорозуміння між сторонами чи брак у роботі. Наприклад варить зварювальник 6-го розряду з напарником труби. 10 метрів наварив, 20… Тут виконроб вирішив перевірити більш прискіпливо його роботу. Особливо у важкодоступних місцях. І виявляється, що є відносно складні, але поправні огріхи. Прораб просить зварювальника ці огріхи виправити найближчим часом. На що отримує «Ейфелеву вежу» матюків, що де він (зварник) 6-го розряду, та ще й з особистим тавром, і він у принципі не може допускати таких помилок. Після цього повторно криє матюком виконроба і йде. Декілька днів він на дзвінки по телефону не відповідає. Потім через 10 днів він приходить прямо в офіс і в грубій формі каже, що нехай йому заплатять за те, що він вже наварив і він іде. І що йому представник компанії має на це відповісти?

Щодо зарплат.

Рівень зарплат у компанії для робітника починаючи приблизно з середини 2020 року, а потім ще й з середини 2021 року істотно підріс. Було навіть запроваджено принцип не помісячного обліку робочого дня, а поденного. Тобто, для базового розрахунку зарплатню робітників враховувалися повністю відпрацьовані ними дні (робочий день 8 годин + 1 година на обід). Кожен робітник знав свою денну оплату і міг сам порахувати свій місячний заробіток. Тут у компанії у розрахунках все було відкрито. За дуже рідкісним винятком (назвемо це індивідуальними ставками за особливі умови роботи) всі сантехніки-монтажники і всі зварювальники мали один рівень денної оплати. Тож якщо ти, як і твої колеги по бригаді, якісно відпрацював повноцінний місяць без перепусток – то й отримав ти рівно стільки, скільки й вони.
    Сама зарплата для робітників видавалася двічі на місяць. Виконроби суворо за цим стежили. За весь час, що я працював у компанії, пам’ятаю тільки два рази, коли з/п (включно з офісним персоналом теж) затримувалася більш ніж на 2-3 тижні — один раз на 3 тижні, другий на 5 тижнів (тут була дуже серйозна зовнішня) причина, ніяк від можливостей компанії не залежить). Чисто технічні затримки на 1-2-3 дні, ясна річ, ніхто не рахував. Але вони також були рідкістю.

Моя робоча адреса ел. пошти для усіх недовірливих: [email protected]
    (компанія Златоград входить до ГК Водолій)

2. 5 июня 2023

О руководстве. Директор Максим — мальчик-мажор с выраженным нарциссические расстройством личности, клинический психопат и садист. Загоняет подчинённых как скот, доводит до смерти или потери здоровья. Редчайшее брехло и мошенник,»кидает» и заказчиков и сотрудников, одних на материалы, объемы работ, других на деньги. Его жена Ольга — законченная злобная стерва. Весь персонал работает на правах загнанного и униженного скота.

3. 3 ноября 2021

Шарашкина контора. Кидают заказчиков, поставляя некачественные материалы и оборудование. Кидают сотрудников при расчете за выполненную работу. Все построено на лжи и махинациях. Отношение руководства к сотрудникам скотское.

4. 10 января 2017

Кантора находится в силовой подстанции. Клиентам парит дерьмовое оборудование. Текучка кадров происходит со скорость света.Вообще забывают платить зарплату и все время на… Забейте вворкле или робата юей сколько они набирали сотрудников.Просто офигеете.

Добавьте зарплату в компании Водолей Энергосервис

Добавить отзыв о работодателе Водолей Энергосервис

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Водолей Энергосервис?