Высокие Аграрные Технологии

ООО «Высокие Аграрные Технологии» г.Киев ул. Ямская 28 АX ЭДРПОУ 36376609

Отзывы о работе в Высокие Аграрные Технологии, зарплаты

1. 11 августа 2019

Знал их с дества гришу и веталя,сельхозакадемия,дружба.Но даже думать не приятно, деньги испортили их!!!Хлопцы бизнесса,мой совет перед вкладами пробить через знающих все!что за фирма кто откуда чего и куда.Красивый офис,костюмы ,шлюшки с чашкой кофе,это ширма!!!!Крышуют в МВД.Всех Вам Благ.

2. 18 декабря 2015

Виталия Шелихова арестовал Печерский суд 16.12.2016 г.

3. 29 июля 2015

для всех, кто имеет претензии, великодушно выкладываю телефон Григория Шелехова 050-330-03-12

4. 8 июня 2015

Кто то в курсе Шелихова уже взяли или нет б и где Гриша?

Шелихов Виталий Александрович / SHelihov Vitalij Aleksandrovich

Место исчезновения: КИЕВ
    Дата исчезновения: 18.02.2014
    Контактная информация: 0444860306, 0442719731

5. 20 января 2015

Напишите кто в курсе, кого-то уже посадили или еще ловят. Думаю, что многие желали бы видеть романа гриника, диму шацмана и антона посунько в качестве заключенных…

Згідно відповіді Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві, за результатами досудового розслідування прийнято рішення про внесення зазначених матеріалів до ЄРДР за №12014100010008747 від 04.10.14р. за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1. ст.. 175 КК України.
    Далі звертайтесь до Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві та долучайте свої матеріали та свідчення.
    Кому цікаво. Телефон романа 050-355-35-44, 050-449-13-40, антона 095-278-97-89, 095-278-97-86, діми шацмана 050-445-09-06.

6. 9 декабря 2014

7. 27 ноября 2014

У них появился новый директор с 19.11.2014 ПРИХОДЧЕНКО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
    Вроде как сонация, поэтому будьте осторожны, кидалово продолжается!!!

Кто знает телефон и адрес этого деятеля, поделитесь!

8. 24 сентября 2014

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
    01030, м. Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
    _____________________________________________________________________________
    УХВАЛА
    про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство
    09.04.14 Справа № 910/5883/14
    Суддя Омельченко Л.В., розглянувши матеріали за заявою
    Товариства з обмеженою відповідальністю «УніКредит Лізинг»
    до Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі аграрні технології» (ідентифікаційний код 36376609)
    про порушення провадження у справі про банкрутство, визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.
    Керуючись ст.ст. 1, 9-12, 114 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992 р. в редакції від 22.12.2011 р., ст.ст. 65, 86 Господарського процесуального кодексу України,
    УХВАЛИВ:
    1. Прийняти заяву про порушення справи про банкрутство до розгляду.
    2. Підготовче засідання суду призначити на 23.04.14 о 10:10 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал судових засідань № 15 .
    3. Викликати для участі у судовому засіданні заявника, боржника, арбітражного керуючого.
    4. Зобов’язати арбітражного керуючого Матвійчука Дмитра Володимировича (свідоцтво від 08.02.2013 р. НОМЕР_1), визначеного автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у справах про банкрутство, у строк до 04.04.2014 р. включно надати до суду заяву про його участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі аграрні технології».
    5. Зобов’язати заявника надати суду усі оригінали доданих до заяви від 31.03.2014 р., оригінал довіреності на ім’я Просалової О.Є., витяг і довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо боржника, договори, за якими відбулося прострочення боржника, розрахунок ціни позову у справах № 5011-22/10856-2012, № 5011-16/10599-2012, № 5011-23/10473-2012, належним чином засвідчені копії рішень у вказаних справах та копії матеріалів виконавчих проваджень, розрахунок безспірних грошових вимог до боржника.
    6. Зобов’язати боржника надати суду належним чином засвідчені копії правоустановчих документів, відзив на заяву про порушення провадження у справі про банкрутство з додатками, складений відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», докази належного виконання грошових зобов’язань за укладеними з заявником договорами, документи, що підтверджують фінансовий та майновий стан (останній звіт по балансу з розшифровкою суми по статті «Основні засоби»), список кредиторів і дебіторів, відомості останньої інвентаризації, акт останньої податкової перевірки.
    7. Зобов’язати податковий орган за місцезнаходженням боржника надати суду довідку про стан податкової заборгованості боржника, копії останніх податкових декларацій Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі аграрні технології», акт останньої податкової перевірки.
    8. Копію ухвали направити заявнику, боржнику, арбітражному керуючому, державному органу з питань банкрутства, органу державної виконавчої служби та державному реєстратору за місцезнаходженням боржника.

Суддя Л.В. Омельченко

9. 18 сентября 2014

@Алексей,
    Абсолютная правда. Недавно разослали вот какую информацию.
    УВАГА!
    ТОВ ЄВРОСЕМ Є СПАДКОЄМЦЕМ ТОВ ВИСОКІ АГРАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ — ЦЕ ШАХРАЇ!
    НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПРАЦЮЙТЕ З НИМИ!

НИЖЧЕ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАНІ КОМПАНІЇ ТА ІХ ПОСАДОВИХ ОСІБ.
    ВСІ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД ЦИХ ЛЮДЕЙ — ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ПРОКУРАТУРИ ТА МІЛІЦІЇ!

У ВКЛАДЕНИХ ФАЙЛАХ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШАХРАЇВ ТА ЇХ КОМПАНІЮ.

ТОВ «Високі Аграрні Технології» (код ЄДРПОУ 36376609) знаходиться у стані припинення діяльності і 26.05.2014 господарським судом м. Києва порушено справу про банкрутство. Судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи №910/5883/14 від 12.05.2014. Розпорядник майна: МАТВІЙЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ (адреса: 01030, м. Київ, а/с 233).

Комерційний директор Антон Олегович Посунько (тел.. 095-278-97-89, 095-278-97-86, паспорт МН №487777, виданий Чугуївським РВ УМВС України в Харківській області 29.08.2002р.) та директор з розвитку Роман Миколайович Гріник (тел.. 050-355-35-44, 050-449-13-40). Зазначені особи є шахраями!!!

Антон Посунько та Роман Гріник, вже не є посадовими особами ТОВ «Високі Аграрні Технології», а є директором та відповідно комерційним директором ТОВ «Євросем» (03179, м. Київ, Святошинський район, Проспект Перемоги, буд 131, кв. 3, ідент. код. юр. особи 39007360, р/р № 26008498400600, в ПАТ «УкрСиббанк», директор Деркач Віталій Олександрович, тел. 050-528-40-47, 050-449-13-31)

Юридична адреса контори — звичайна квартира, а фактична адреса — м.Київ, ВУЛИЦЯ 55-А САДОВА, будинок 127 в даної організації є фальшивою, тобто не існує, сама компанія побудована за тою самою шахрайською схемою, що і ТОВ Високі Аграрні Технології.

10. 28 августа 2014

Вместо них появилось ТОВ Евросем, все то же кидалово, все те же люди Гриник, Посунько и т.д….

а Шацман, Шелехов?

11. 12 августа 2014

12. 12 августа 2014

Подтверждаю, полное кидалово.
    В тихаря в мае 2014г. прошла процедура банкроцтва, но никого не предупредили, трудовую книжку не отдают. Шацман, Д.О, Антон Посунько и Гринник Роман аферисты!

13. 20 апреля 2014

Да…с Алексеем трудно поспорить…подход к развитию бизнеса в этой конторе далеко не ВЫСОКИЙ…

14. 10 апреля 2014

Алексей, компания Выс.агр.тех. конкуренты фирмы в которой я работаю! Но,зачем обливать грязью людей! К Вам приехал менеджер хотел дать в кредит, ТЯЖЕЛО ДОВЕРЕННОСТЬ ВЫСЛАТЬ? Ты сходи в банк и попробуй взять там, по документам три шкуры возьмут и процент в 10 раз больше поставят. Думаю Вы нашли дешевле, может со скидкой где то, и начали мудрить, или просто толстолобы! Законы он сейчас в день по 30 штук печатают и потом отменяют, человеком нужно быть!!! Они вить поставщикам тоже предоплату делали, доверку от них тоже требуют те же (оригинал) плюс затратили на Вас время итд. Наказали по делу, отплатили той же монетой. НУЖНО БЫТЬ ЧЕЛОВЕКОМ А НЕ ЭГОИСТОМ.

15. 2 апреля 2014

СРОЧНО!!!!!
    Доброе утро! Хочу Вас предупредить, что Компания ООО Высокие Аграрные технологии является кидаловской и мошенической. Поэтому прошу Вас раздать информацию в агенства по трудоустройству ,а также в дистрибьюторские компании Агробизнеса, объясню почему они такие.
    Одна компания заключила С ООО Выс.агр. технол. кредитный договор, проплатила часть денег по нему ещё осенью 2013г. за семена подсолнуха, а в марте когда компания попросила отгрузить семена, предоставила копию доверенности на получение семян,то ООО Высокие аграрные технологии потребовали до отгрузки семян оригинал доверенности предоставить в центральный офис, что протеворечить законадательству Украины по документообороту, а также ни в одном из пунктов договора этого не указано. После чего Покупатель попросил вернуть деньги которые были ранее оплачены, на что ООО Высокие Аграрные технологии ответили письмом, что они забирают эту часть прдоплаты в счёт убытка. Теперь сами судите ни товара, ни денег — Самое натуральное кидалово и мошеничество. Причём директор ООО Высокие аграные технологии даже не ответил ни на один звонок, на данный момент и секретарь не подымает трубку. Хотя покупатель хотел мирным путём решить вопрос.
    А также есть агрокомпании в Харьковской , Херсонской , Киевской компании которые могут подтвердить что Выс.Агр. Технологии мошенники.
    ПРОСИМ ВАС СРОЧНО ПРЕДУПРЕДИТЬ ПРЕДПРИЯТИЯ АГРОБИЗНЕСА, АГЕНСТВ ПО ТРУДОУСТРОЙСТВУ ОБ ЭТОЙ КОМПАНИИ!!!

Добавьте зарплату в компании Высокие Аграрные Технологии

Добавить отзыв о работодателе Высокие Аграрные Технологии

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Высокие Аграрные Технологии?