WritersBoom

WritersBoom

Writersboom.com is a Ukrainian freelance writing company that helps people make good cash.

Отзывы о работе в WritersBoom, зарплаты

1. 8 июня 2021

На жаль, я стала жертвою ШАХРАЙСЬКИХ ДІЙ цієї компанії. Пройшовши тестування, вони почали вимагати фото моїх документів: паспорт, фото з паспортом в руках. А потім просто зникли без пояснень, видаливши мій профайл і почавши використовувати зібрані документи. Звернулася до поліції. Люди, будьте обережні з такими шахраями як Writersboom

2. 24 мая 2021

Компания мошенников! Просто ужас. Нашла их вакансию и прошла тестирование, после чего начали вымогать копии моих документов (паспорта), при этом не предоставляя никакого договора и не имея на это законных оснований. Собрав мои документы, их менеджер просто исчез на месяц, после чего прислали сообщение что они решили не нанимать меня как писателя. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

3. 28 апреля 2021

Есть возможность заработать и улучшить свои скилы. Менеджмент и поддержка приветливые, всегда помогут если возникает вопрос. Буду работать и рекомендовать другим!

4. 20 апреля 2021

Хочу оставить положительный отзыв о компании, поскольку они предоставляют возможность заработать сидя дома, но для этого ты должен показать весь свой потенциал. Уровень английского должен быть хорошим, чтобы грамотно писать работы + нужно понимать, что ты всегда должен успеть написать работу до окончания дедлайна. Если стараться, все успевать вовремя и показывать уровень своих знаний — хороший заработок вам обеспечен! А если такая работа это Ваш основной заработок, то вы можете смело получать 10к+ гривен в месяц.

5. 2 апреля 2021

Моя подруга порекомендувала зареєструватись на платформі для заробітку під час карантину. І я дуже їй вдячна за таку рекомендацію — ти можеш в будь який час переглянути доступні замовлення і обрати ті, що підходять тобі за графіком. Після реєстрації мою заявку опрацювали буквально за пару днів, дуже швидко відповідають на запитання по імейлу. Гарний варіант для додаткового заробітку!

6. 25 марта 2021

Чудова платформа яка надає можливості працювати коли захочеш — без вимог до кількості робочих годин. І саме чудове це те, що можна працювати під час локдауну, коли багато людей втрачають роботи. Задоволена сервісом і загалом такою можливістю!

7. 15 мая 2018

Працюю на даному вебсайті вже близько 2 років. Жодних негараздів чи непорозумінь за цей час не було. Вражає завжди привітна служба підтримки, готова допомогти у будь-який час з будь-яким запитанням. Writersboom, дякую за можливість проявити себе!!!

8. 24 апреля 2018

Щодня отримую нове замовлення. Саме зараз відчувається справжній сезон, коли є велика кількість замовлень і є з чого обирати. Замовлення обираю самостійно, тішить те, що приходить багато запрошень, які дають можливість звернути увагу на найцікавіші. Робота подобається і усім задоволена.

9. 3 апреля 2018

Робота з Writersboom це :

— можливість самостійно складати робочий графік, вирішувати коли і де працювати
    — вибір замовлень самостійно
    — складність замовлень є різною, новачку є з чого почати =)
    — служба підтримки, що працює цілодобово
    — отримання оплати за замовлення на картку ПриватБанку

10. 13 марта 2018

Зареєструвалася на Writersboom три місяці тому, дуже радує те, що кожного дня збільшується кількість замовлень. На даний момент працюю над замовленнями 1-3 сторінки з довшим терміном виконання, щоб набратися досвіду і в подальшому працювати над більшими замовленнями та терміновими.Дуже подобається можливість працювати у той час, коли мені зручно, а не з 9 до 18! Дякую за дану можливість!

11. 20 февраля 2018

Працюю з Writersboom вже більше року, роботою задоволена, великий вибір замовлень. Працюю як на короткотермінових замовленнях, так і на довготермінових. Оплату отримую вчасно, якщо виникають запитання чи зауваження можна звернутися до служби підтримки, що працює цілодобово.

12. 23 января 2018

Була дуже схвильована зробити перший крок і подати заявку на замовлення, але після трьох замовлень цей страх пройшов і зараз з впевненістю переглядаю наявні замовлення і залишаю заявки. Також вдячна за додаткові матеріали, що дозволили зрозуміти роботу сайту і різні стилі форматування.

13. 26 декабря 2017

Завжди любив писати, аналізувати та подавати на розсуд читачеві готову роботу, яка б могла допомогти іншим при вивчені предмету чи певної теми. З цією роботою у мене є можливість робити те, що я люблю і отримувати за це платню. Дуже подобається різноманітність тем і можливість обирати замовлення самостійно.

14. 5 декабря 2017

Вже більше року працюю з WritersBoom. Роботою задоволена, спочатку працювала над замовленнями 1-3 сторінки з довгим дедлайном, можна сказати вчилася, що і як потрібно робити) Зараз вже обираю більші замовлення або термінові, оплата у них вища, що не може не тішити. Буду продовжувати співпрацю і удосконалювати свої вміння.

15. 21 ноября 2017

Спочатку було важко зрозуміти що і як працює, і що, і як робити, проте є служба підтримки, що працює 24/7 та може надати матеріали, які більш детально допоможуть зрозуміти суть роботи. Зараз почуваю себе впевненіше при роботі з кожним замовленням та й у системі загалом, що дає змогу обирати більші замовлення з коротшим терміном виконання.

16. 25 октября 2017

Зараз перебуваю у декретній відпустці, робота дозволяє отримати додатковий заробіток і підтримувати себе у тонусі, не забуваючи що таке робота!) Рекомендую кожному спробувати і проявити себе!

17. 26 сентября 2017

Рекомендую дану роботу усім!!!!!!! Хороша можливість додаткового заробітку, ну і звичайно, можна працювати коли є вільний час.

18. 5 сентября 2017

Подобається дана робота тим, що ти працюєш, коли маєш час, ніхто не буде змушувати працювати тебе щодня і писати відповідну кількість сторінок щомісяця. Я пишу, коли маю вільний час і замовлення що мені до вподоби.

19. 18 июля 2017

Я надзвичайно задоволена даною роботою, це дозволяє мені не лише отримувати заробітну плату, а й проявляти себе і кожного дня вивчати щось нове. Зроблю все можливе, щоб продовжувати нашу співпрацю.

20. 9 июня 2017

Роботою задоволена, крім того що можна самостійно переглядати і шукати замовлення, також тобі надходять повідомлення з замовленнями, що можуть бути цікавими. На самому вебсайті можна знайти багато корисної інформації, що дозволить краще зрозуміти суть роботи і як її правильно виконувати.

21. 19 мая 2017

Загалом, робота влаштовує, на даний момент замовлень трохи менше, але їх кількість є достатньою, щоб щодня обирати нові. Подобається те, що ти сам організовуєш свій робочий день і працюєш тоді, коли тобі зручно.

22. 28 апреля 2017

Я просто у захваті від цієї роботи!!!!!!!!!!!!Терміни, що вказані для замовлень дозволяють поєднати роботу і навчання. Рекомендую усім, особливо студентам.

23. 31 марта 2017

Почала працювати місяць тому, звичайно важко поєднати навчання і роботу, але рятує те, що замовлення я обираю самостійно і одразу бачу термін його виконання. Було дуже приємно отримати свою першу заробітну плату саме з Writersboom, буду продовжувати співпрацю у тому ж дусі.

24. 10 марта 2017

Я просто у захваті! Щодня я отримую нове замовлення і буду продовжувати співпрацю з Writersboom

25. 17 февраля 2017

Певний час шукав роботу для додаткого підробітку і вирішив співпрацювати з Writersboom.com. Не був впевнений, що мені сподобається, але зараз ця робота це основний мій дохід. Дозволяє не лише заробити кошти, а й проявити себе і свої знання і таланти.

26. 24 января 2017

Дуже задоволена співпрацею з Writersboom.com. Хотілося б писати більше замовлень, але багато часу приділяю навчанню. Буду і надалі продовжувати співпрацю!

27. 5 января 2017

Спочатку не хотів реєструватися, проходити усі етапи даної реєстрації, але все ж таки переконав себе і завершив реєстрацію, і не жалкую! Кожного дня знаходжу замовлення для себе, різні терміни замовлення дозволяють поєднати щоденну роботу і роботу з Writersboom.

28. 13 декабря 2016

Робота повністю влаштовує, дозволяє проявити себе і покращити рівень англійської мови! Заробітна плата залежить від кількості замовлення що були виконані, тільки потрібно зачекати щоб замовлення було затвердженне клієнтом. Також кошти виплачуються один раз місяць на картку Приватбанку, що для мене є дуже зручно.

29. 25 ноября 2016

@Гость, Кожне замовлення індивідуальне, на деякі може надаватися 10 днів, а на інщі 1 день або менше, хоча замовлення Ви обираєте самостійно. Ціна ж залежить від кількості сторінок, терміну виконання і складності самого замовлення.

30. 11 ноября 2016

@Вадим, Скільки часу дають на замовлення? Яка ціна за сторінку?

31. 11 ноября 2016

З дитинства мріяла писати, і робота з WritersBoom дала мені можливість втілити мою дитячу мрію у реальність. Робота дозволяє не лише займатися улюбленою справою, а й вивчати щодня щось нове та ще й отримувати заробітну плату за це.

32. 28 октября 2016

Мене справді вразив той факт, що служба підтримки працює цілодобово. Усі дуже привітні і завжди готові допомогти. Також вразило, що служба підтримки є англомовною, що дозволяє тобі не тільки покращити англійську при написанні робіт, а й розмовну.

33. 11 октября 2016

Дуже задоволений даною роботою. На даний момент є дуже багато замовлень,тому є з чого обирати. Хотілося б писати постійно, але на жаль немає стільки вільного часу, коли випадає така нагода, то можу працювати більше ніж над одним замовленням.

34. 23 сентября 2016

Я просто у захваті від цієї роботи. Замовлення настільки різноманітні, що це дає змогу обирати ті, що тобі подобаються, більше того щодня з’являються нові! Отримую оплату за кожне замовлення повністю і вчасно.

35. 2 сентября 2016

Англійську мову почала вчити ще у школі, певний час не було можливості практикуватися, і коли знайшла даний вебсайт дуже зраділа. Робота тут дозволя не тільки покращити рівень англійської мови, а й заробити гроші.

36. 9 августа 2016

Тривалий час шукала роботу з вільним графіком і натрапила на даний веб-сайт. Зареєструвалася, пройшла усі тести і через декілька днів отримала повідомлення, що можу починати працювати над замовленнями.Подобається те, що лише я сама можу обирати собі замовлення і лише ті, що мені до вподоби.

Мені подобається ця робота і можливість працювати лише тоді, коли у мене є вільний час!

37. 27 июля 2016

Дякую за можливість проявити себе! Є дуже багато замовлень, що дозволяють проявити свої знання і навчитися чогось нового. Буду продовжувати співпрацю з Writersboom!

38. 13 июля 2016

Мій друг працює на даному вебсайті і порекомендував спробувати і мені. Дуже вдячний йому за цю пораду, тепер у мене є можливість заробляти кошти і покращити свій рівень англійської.

39. 28 июня 2016

Ніколи не міг подумати, що мене зацікавить така робота, але зараз хочу порекомендувати усім. Вільний графік, працюєш коли тобі зручно і виконуєш завдання, що сам обираєш.
    Дякую за цю можливість!

40. 17 июня 2016

Я студентка і вирішила паралельно з навчання почати працювати. Так як багато вільного часу немає, то шукала роботу з вільним графіком. Дуже рада, що зареєструвалася на цьому сайті і вже маю певний досвід роботи. Замовлення є справді різноманітні, можна проявити себе і свої знання, ще й дізнатися щось нове.

41. 25 мая 2016

Хотіла б зазначити кілька особливостей роботи на цьому сайті:
    • вимоги до написання робіт високі;
    • потрібно вільно володіти англійською мовою;
    • не можна спізнюватися з доставкою роботи;
    • будьте готові до того, що клієнт може повернути роботу назад і просити або дописати, або переписати щось;
    • іноді потрібно самому шукати додаткові матеріали або певні програми для написання замовлення;
    Але значною перевагою є те що я можу самостійно обирати замовлення з тим терміном, що зручний мені. Графік гнучкий, я працюю коли у мене є вільний час, також дуже добре, що служба підтримки працює цілодобово і якщо виникають запитання завжди можна звернутися по допомогу!

42. 14 марта 2016

Я отримала запрошення у соціальній мережі від рекрутера компанії, яка запросила мене приєднатися до цього сайту у якості автора академічних робіт.
    Спочатку я сумнівалася, оскільки не маю надто великого досвіду у написанні академічних робіт — я займаю посаду маркетолога у місцевій компанії і, хоча володію англійською на достатньому рівні, раніше ніколи не займалася копірайтингом.
    Одразу коли я зайшла на сайт, дівчина Надія у чаті запропонувала мені допомогу. Я розпитала її про компанію (молода українська компанія) і вирішила спробувати.
    Мою заяву розглянули за два дні, і я отримала імейл з детальною інформацією про як працює система і що, власне, від мене вимагається.
    Я отримала своє перше замовлення позавчора і вже його виконала. Клієнт був задоволений. Написання чотирьох сторінок тексту про маркетинг-мікс зайняло у мене півтори години, але більшість часу пішло на форматування тексту, оскільки я не була дуже знайомою з іноземними вимогами з форматування.
    Наразі я чекаю більше замовлень, тому що у мене є вільний час і я хочу заробити своєю кваліфікацією і знанням англійської. Можливо, хтось вже працює в цій компанії декілька місяців і може поділитися більш детальною інформацією? Моє перше враження від компанії позитивне, оскільки я хочу підтримувати наше, українське. Але було б цікаво почути щось від досвідченіших в цій сфері людей.

1. 14 марта 2016

Добавьте зарплату в компании WritersBoom

Добавить отзыв о работодателе WritersBoom

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании WritersBoom?