Ясен

Ясен

Ясен — сеть мебельных магазинов.

Отзывы о работе в Ясен, зарплаты

1. 7 сентября 2022

Почну з позитивного: З/П мене влаштовувала ( хоча був нюанс: в перший місяць з нею затримка, якщо у тебе немає карточки від Укрсіббанку). Робота для мене була не важкою, але й не легкою. Є перерви протягом робочого дня на яких можна відпочити. Колектив був непоганний.
    А тепер про іншу сторону медалі:фабрика знаходиться серед поля в с.Пашківці і до неї всім треба добиратися! А автобуси з міста в 2022 р.їздять до 17.00. Виходить, що вперед доїхати можна, а назад уже немає чим!
    Далі там існує » тюремний режим»: працювати і відпочивати строго по дзвінку, їсти і виходити за межі цеху також. А якщо щось зїси в робочий час чи на 1 хв раніше вийдеш за ворота додому- ШТРАФ!!! За запізнення, не вимикання світла, запах перегару — вже великий штраф!
    Хоч колектив був непоганний в цілому, але в цехах є люди, які «зїдають». Через це на цій фабриці є значний » відплив кадрів». Багато людей, які звільняться пропрацювали всього 1-2-3 місяці.

2. 11 ноября 2021

@ Гость , Олена Олена це Ви з відділу кадрів?

3. 21 сентября 2021

Прочитала відгуки про нашу компанію і стало якось шкода нас всіх, хто тут працює. В компанії працюю 4 роки, більшість наших колег теж працюють не один рік, напевно як би було так погано, то компанія не існувала б 27 років. Заробітну плату виплачують вчасно, двічі на місяць, крім ставки є ще бонусна частина, офіційне працевлаштування починаючи з першого дня роботи. Для працівників бази та офісу — всі вихідні, сяткові, згідно законодавства. На магазинах теж дотримуються норми днів і годин. Деякі працівники магазинів працюють понад 10 років, багато, хто пішов колись, повертаються до нас на роботу знову. А незадоволені є завжди і скрізь. Просто якщо тобі добре, то чомусь не приходить в голову написати гарний відгук…

4. 24 апреля 2020

Не рекомендую сию шарашкину контору ,списывают постоянно недостатки на магазин,с клиентом постоянно нужно решать все из своего кармана,рекламации за частую за счет магазина.Кто-то уволился-батрачь за него без выходных.

5. 29 февраля 2020

нерокомендую!
    бардак в усьому,брехливі зарплати!
    підходять ті робітники у яких нема сімей,дітей і т д!!!

6. 15 июля 2019

Почну з плюса: своєчасно виплачують заробітню плату!
    А тепер мінуси роботи на фірмах Ясен та Старокостянтинівська меблева фабрика (одні й ті ж власники):
    — дурять з заробітньою платою, платять не ті гроші, що обіцяють;
    — дурять з відпускними та лікарняними (платять тільки з офіційно частини з/п);
    — вигадують причини, щоб не доплочувати з/п;
    — працівник своєї думки висловлювати не має права;
    — працювати якісно та отримувати за це нормальну з/п не виходить, по причині того, що на всіх керівних посадах «друзі», куми, свати, брати та сестри, які є «найосвідченішими» працівниками
    в галузях виробництва та продажу меблів;
    — дуже цінують працівників з високою здатністю «заглядати в д….у» та «стукати», або таких, які тихо та власним коштом (з власної з/п) та зусиллями вирішать питання, проблему фірми;
    — організацією роботи не займається ніхто, місцями доходить до абсурду, бо питають за виконані завдання, про які ніхто навіть не знає;
    — не має нормальних посадових інструкцій, в яких чітко написано, хто що повинен виконувати і за що відповідати.
    P.S…. Всі амбіції керівництва про розвиток компанії та підняття з/п працівникам — це всього лиш пусті слова!

7. 22 января 2019

Не доплатити при звільненні зп — для них святе діло…

8. 1 декабря 2018

Я працівник який був звільнений по скороченню або комусь потрібно було ще більше зекономити. Адже, гасло компанії «Економити, економити, економити» Компанія без майбутнього та з байдужим ставленням до своїх працівників. Отже, почнемо: 1. Д. А.І.- хреновий керівник, що сам підтвердив, після того як пообіцяв, підвищення ЗП на день народження компанії, очікуване підняття не відбулось. Особисто мені не віддав усі зароблені кошти, що обіцяв. 2. Д.К.А. — молодий керівник з великими амбіціями, директор, на фабриці здобув кличку «Олень», думаю усім зрозуміло за які заслуги. І до уваги К. А. Вас зневажають ваші підлеглі, робіть з цим щось. 3. Д. Д.М. — комерційний директор з неврівноваженим характером, хто з ним працював знають і чули певно матюки в три поверхи в свою адресу, неадекват, майстер внутрішніх «кознь. Ще був один дірехтор, відкликався на «Береза», «Контра», «Кум». Висновок один: хочете працювати за копійки та відчувати приниження, економію, економію, економію, навіть на туалетному папері ласкавоо до лав компанії. І останнє: зараз працюю в іншій фірмі, ЗП велика, умови прекрасні, керівництво супер.

9. 16 октября 2018

потрібно лизати дупу начальству і доносити один на одного

10. 4 августа 2018

Можна уточнити в чому Вас обманули, тільки конкретно.

11. 6 июня 2018

Для власників цієї компанії недотримання обіцянок — звична справа. У зв’язку з цим, працівники надовго не затримуються на роботі ні в магазинах, ні в офісі. Керівництво не хоче навіть забезпечити нормальні умови праці, економлять на елементарних речах. Керівництво компанії тільки й шукає можливості, щоб платити працівникам як можна менше. Навіть якщо продавець в магазині виконав план, то змінюють формули розрахунків зарплати , щоб в результаті виплатити менше, ніж обіцяли. Взагалі-то власники вважають, що для них закони не писані!

12. 21 мая 2018

alex_angel :
    Власники хочуть отримувати надприбутки(купувати машини, квартири, будинки, відпочивати на дорогих курортах), а робітникам платити копійки, графік часто ненормований, про доплати за переробіток чи роботу у вихідний й мови нема. Клімат в колективі такий, що потрібно лизати дупу начальству і доносити один на одного, бардак дійшов апогею, звідти вже тікають люди, які там більше 10 років працювали. Текучість кадрів неймовірна! 1000 разів подумайте, перед тим як йти туди працювати!

Згоден, сьогодні сам звільнився, віддав небагато немало півтора року цим ніщебродам, тепер буду робити їм антирекламу, оскільки залишаюсь й надалі збирати меблі, зборщиком тут робити можуть тільки ті кому 3200 великі гроші, і подобаються зборки в 2% від суми, да і соватись до ночі… Олександр Луцьк.

13. 17 февраля 2018

14. 15 октября 2017

Згідний, клініка.

15. 30 июля 2017

Просто поліклініка. Людей виживають, набирають неадекватних ідіотів щоб лизали їм зад — вся суть роботи

16. 22 июня 2016

От договоренной суммы зарплаты,дают 50%, что доказывает непорядочность и нечестность этой компании!!
    Мой совет,если есть возможность, с обманщиками не иметь ничего общего!

17. 28 марта 2016

@Гость, ЗП — обіцяють одні суми, а реально виходить зовсім по іншому. Ставка+бонуси. Ставка мізерна, а бонуси тільки при виконанні планів магазинами. А плани зачасту захмарні. Ніхто не робить ніякої аналітики. Скільки придумали — такий і план. На їхню думку найкращий маркетинговий хід — це вивезти меблі на базар і там продавати. А найкращий регіональний менеджер — це той хто вважає, що основна задача продавця — це «впарити». Ніякого професійного розвитку. Робочий день не нормований. Робочий тиждень — не нормований. Ніякої службової субординації. Наставлять задач твоїм продавцям( про які ти і не знатимеш) а потім з тебе питають чого не зроблено. Одним словом регіональна мережа, яка якісно не хоче розвиватись.

18. 22 ноября 2015

Що в цій компанії коїться? Щось нічого не чути. Яка ЗП у регіонального менеджера?

19. 30 апреля 2015

Что-то мало отзывов о компании. Чем дышит, что нового?

20. 3 января 2014

Дурят…

21. 19 декабря 2013

Интересно, что за компания, чем дышит? Как понял из комментов, чуток дурят, да?

22. 11 ноября 2013

Зарплату при собеседовании из ранее оговоренной делят на 4

23. 10 ноября 2013

@Директор компании
    уже прошло 20 дней, жду отзыв,есть предложение идти туда.

24. 20 октября 2013

Подождите несколько дней (7-10). У меня сейчас нет времени. Выложу настолько детальный отзыв, что вопросов не останется ни по работе, ни по бизнесу, ни по собственнику. Ни в коем случае не едьте на собеседование, если вы из другого города.

25. 17 октября 2013

Интересует вакансия директора по развитию в данной компании. Кто посоветует ее в качестве работодателя?

1. 1 декабря 2018

Добавьте зарплату в компании Ясен

Добавить отзыв о работодателе Ясен

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ясен?