Західна оптова компанія

Оптовая торговля минудобрениями.

Отзывы о работе в Західна оптова компанія, зарплаты

1. 14 июля 2021

Не официального трудоустройства, не нормального оклада.
    Предлагают ставку 7 тыс., серьезно?Для Киева — это копейки.
    Зря потраченное время.

2. 19 декабря 2018

@Людмила, а есть контактные данные этого Серёжи? Он нам неделю предоплату вернуть не может, очень бы хотелось с ним связаться лично. Если есть то поделитесь [email protected] или 0957279662 Анатолий (телеграм, вайбер, ватсап). Как он денег от нас ждал так проблемы к нему дозвонится я не замечал(

3. 24 марта 2018

Теж там працювала,Остапович якийсь хворий на голову.Ще й кідає людей на гроші.Жах!!!!

4. 21 марта 2018

@Гость, Шахрай Остапович Сергій ховається, всі його шукають за привласнення коштів багатьох фірм. Його необхідно ізолювати від суспільства та ув’язнити.

5. 5 марта 2018

@Гость, шахрай Остапович С.О., яких світ не бачив.

6. 4 февраля 2018

@Людмила, працювала там пару місяців, правда, компанія не так називалась бо він постійно міняє її назву. Жесть… пішла, коли побачила, що там працювати небезпечно для життя, він кидає клієнтів на величезні гроші і ті потім погрожують.. чула, що вони раз навіть добралися до працівників.. коли почалися проблеми, остапович на роботу не зявлявся.. а те, що зп мала і тп — це найменше з бід на цій «роботі»

7. 24 января 2018

Він же ТОВ"Деліверті" та ще багато іш.
    Директор Остапович Сергій Олександрович.Вирішив ,що можна заробляти гроші на пустому місці, точніше менеджера йому якось мають заробити їх, сам же не продемонстрував ні разу , як заключати договір .На телефонні дзвінки у своєму офісі не відповідає, тому ,що є "кинуті клієнти". Що ж, вид діяльності це його діло. Скажу як роботодавець, то людина навіть ставку 2000грн. не заплатила. Місяць я, та ще троє дівчат потратили на дорогу та на обіди, заробити ті відсотки про які він так мріє на 99% в нинішній час не реально. Постійно пустий офіс, та відкрита вакансія "менеджер" на даний момент обіцяє 4000грн.
    СТЕРЕЖІТЬСЯ!!! Дуже талановитий оратор.

Добавьте зарплату в компании Західна оптова компанія

Добавить отзыв о работодателе Західна оптова компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Західна оптова компанія?