Західний Буг

Західний Буг

ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Отзывы о работе в Західний Буг, зарплаты

1. 11 марта 2023

Звільняють з робрти кращих спеціалістів,які повністю віддають себе роботі24/7,чесні ,добросовісні,відповідальні без будь-яких пояснень і причин.Як можна домогтися високих показників роботи з такою текучістю кадрів.

2. 22 июля 2022

Вже на протязі трьох років з підприємства ідуть найкращі спеціалісти.Вчасно вигнали Однорога,а то ще б більше звільнилися б не витримавши » савдепівського» режиму.Підприємство котиться в прірву.
    Шкода зазомбованих людей,які постійно живуть та працюють в страсі і на «пороховій бочці».Але це вибір кожного.Молодим людям- амбітним,мудрим,які бажають розвитку,не люблять лизати задницю і не прогинаються; краще не лізти в те болото.

3. 17 апреля 2022

В підрозділі с.Шимківці директор виганяє працівників просто тому що вони йому не подобаються.Мало того зараз під час війни коли всі люди допомогають одне одному і приймають на роботу біженців директор збирається розраховувати сумлінного нашого працівника зі сходу,якому немає де жити.
    Прошу вишистояще керівництво вжити міри до директора.
    Зараз в цей час це не допустимо

4. 1 апреля 2022

Західний Буг компанія,яка розвивається і дає самореалізуватися своїм працівникам,з достойною оплатою праці.Я попрацювавши в даній компанії 3 роки можу надати тільки позитивні відгуки,враховуючи те,що попередньо мав досвід попрацювати в інших аналогічних фірмах.
    А багато негативу і невдоволення,які тут написані рахую як особиста неприязнь до конкретних керівників і небажання працювати в колективі де основні вимоги:не вживати алкоголь не курити на робочому місці не красти і строго дотримуватися правил з охорони праці.

5. 2 февраля 2022

Я проробив на Західному Бузі 5 місяців маю 10днів отпуску за рахунок фірми і 20 днів за свій рахунок і мене наш «ДИРЕКТОР» нехоче дати мені відпустку.Чи маю я право піти в відпустку бо той д***б каже що ні.

6. 29 декабря 2021

@ Гість , головний агроном такий самий

7. 29 декабря 2021

Якщо ти не полизав дупцю пиши заяву на розрахунок особливо є бидло таке яке є начальником в Чорному острові хамство і ставлення до працівників просто жахливе…заставляють писати заяву на розрахунок…

8. 5 ноября 2020

Беруть в оренду ріллю за один мішок цукру в рік. Скоро так будете на асфальті сіяти та садити. Земля має вартість, а ви тільки її виснажуєте і не оплачуєте орендодавцям.

9. 16 июня 2020

Непорядність — кредо керівництва з Павлова!!! Більше не має що додати. Пісня про роботу в ПП «Західний Буг», ставим лайки!
    http://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2020/06/ про роботу в ПП Західний Буг….mp3

10. 25 сентября 2019

Земля — одна з найбагатших ресурсів нашої України,який на ній крутий бізнес будують,тому зовсім не дивно, чому ЗБ так стрімко розвивається.
    Все би нічого, якби не політика начальства щодо працівників. Ну і що з тої зарплати, коли ти постійно перепрацьовуєш, всі соки з тебе вижимають, але ти і далі будеш «розхідним матеріалом», поки не здасишся чи десь помилишся, чи просто не сподобаєшся комусь із начальничків.

11. 18 сентября 2019

@Гость, і це все правда

12. 16 сентября 2019

Фірма досить цікава, звільняють кого і як хочуть, ставлять перед фактом, без вказаної на те причини, хоча ні, менеджерів звільняють, якщо відмовили Однорогу у …., він обирає кадрів не по професіоналізмі і навиках у роботі, а більшість розведених, самотніх і не одружених, і що це за манера така, приїздити у позаробочий час до працівників, викликати на вечерю, ніби по роботі, а потім розпускати руки…Відмовила-звільнили…! Цікаво, коли вже Сікорському відкриються очі на те, що сидить за столом з лицемірами, брехунами і фальшивими людьми.Можливо, якщо б доносилась правдива інформація до нього, і він приймав би міри, то працювати було б простіше, і результати у роботі вищі, і люди б не виходили масово з паями, а ніхто не задумається навіть у кому і чому проблема…Хоча говорять що у них усе в «шоколаді»…

13. 15 сентября 2019

Адміністрація підприємства. :
    ПП «Західний Буг» забезпечує всіх працівників необхідними засобами індивідуального захисту та спецодягом. На підприємстві існують правила охорони праці, які зобов’язані дотримуватися всі працівники без виключення, а спецодяг використовувати за призначенням. Підприємство дбає про своїх працівників. Але кожен із працівників теж повинен дбати про своє життя та здоров’я, діючи за правилами.

За шкідливі умови праці неоплачуєте і не відображаєте в документообігу .

14. 13 сентября 2019

Кто работает с Сумской области? Как связаться по телефону или соц сети

15. 11 сентября 2019

16. 10 сентября 2019

Як хочуть так звільняють.

17. 8 сентября 2019

Фірма не дуже доброзичлива до працівників, здоровя працівників не цінить порушує охорону праці- відсутні засоби індивідуального захисту, або такі які не відповілають захисту для певноі роботи. Не платить за шкідливі умови праці.

18. 15 марта 2019

Як проходять скорочення на цій фірмі,по КЗОПу ,з попередженням за два місяці чи по іншому ?

19. 18 ноября 2018

«Писаки» ви би хоть привітали своїх рабів,які приносять вам міліонні доходи з сьогоднішнім святом.

20. 29 октября 2018

В ПП «Західний Буг» створено відділ з охорони та безпеки. Основними завданнями працівників відділу з охорони та безпеки є виявлення фактів розкрадання майна, порушення трудової дисципліни (поява на робочому місці в нетверезому стані, дотримання вимог законодавства про охорону праці та ін.). Приводом для створення такого відділу став випадок з розкраданням трактористами-машиністами підрозділу с.Бишів майна підприємства у великих розмірах, а саме 9 тонн міндобрив орієнтовною вартістю 105 тис. грн. Порушення трудової дисципліни, крадіжки майна виявлялися і раніше, але вищевказаний випадок вразив масштабом викраденого за один раз.
    Адміністрацією підприємства останнім часом будуються відносини довіри до працівників, відбувається послаблення контролю. Хороші умови праці і висока заробітна плата, на думку дирекції, мають бути запорукою підвищення лояльності працівників до підприємства, добросовісного виконання своїх обов’язків, дотримання трудової дисципліни.
    На жаль, зафіксований факт крадіжки свідчить, що не всі працівники ще готові працювати в умовах довіри і взаємоповаги. Саме тому і було прийняте рішення про посилення вибіркового контролю, в тому числі і за рахунок додаткового найму персоналу, що виконує такі функції. Через терміновість прийняття даного рішення працівники не відразу були забезпечені відповідними розпізнавальними знаками та посвідченнями.
    Надалі працівники відділу для зупинки техніки у темний час доби будуть перебувати в сигнальних жилетах, із надписом світловідбивною фарбою «Західний Буг». Працівники відділу будуть забезпечені службовими посвідченнями з фотографією, підписом директора і печаткою. Для перевірки працівників сертифікованим алкотестером будуть застосовуватися одноразові насадки.
    Прохання до працівників підприємства з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку. Адже розкрадання насіння, міндобрив, засобів захисту напряму впливає на результат роботи всіх працівників, які добросовісно виконують своє обов’язки і не причетні до цього. Працівники, які з’являються на роботу в нетверезому стані, чи порушують норми з охорони праці, несуть загрозу не лише своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих. Добросовісним працівникам немає жодних причин хвилюватися з приводу проведення перевірок на предмет крадіжок, дотримання трудової дисципліни та вимог законодавства з охорони праці, оскільки ніхто не буде притягнутий до відповідальності безпідставно.

21. 28 октября 2018

Дивно як люди гарують ще в тому болоті

22. 23 октября 2018

Крута фірма має багато плюсів,класні трактори *невраховуючи погрущики JSB* які на кожному підрозділі віджили свого років 5 назад гідровліки немає,світло жах,повороти та сама ситуація.Багато техніки в ненайкращому стані…Стосовно крадіжок це неправельно і протизаконно.Але ваші останні дії переходять межу розумного.Наприклад тракторист працює на полі вночі з»являються на джипі незрозумілі бородаті мордовороти*по-іншому неназву * і спиняють його,що він має робити спинятися,а може це захоплення техніки,рейдерське захоплення.Ваші пси без форми,без желетів,зато зі зброєю *на яку невідомо чи є дозвіл*дають трубку*алкотестер* на яку не відомо чи є сертифівікат якості,і хто туди дихав незрозуміло,бо насадка практично одна.Ваші штрафи це просто *брєд* штрофувати тракториста за брудну форму, Наказ№151/КД пункт1.1.2 Нехай люба людина приїде з офісу і зробить ЩТО трактора і агрегату і ми поглянемо в якому стані буде її одяг… Це кілька моментів з вашої нової системи управління які непривидуть до добра.Одумайтесь бо ви переходете межі розумного……..

23. 17 мая 2018

Шкода за те, що Ви робите, шкода…

24. 1 апреля 2018

Дійсно усім людям не догодиш, у кожного свій характер і своя правда, особливо на сьогоднішній день в Україні. Але попри все щоб там не писали, ПП «Західний Буг» чинять правильно, що платять своїм працівникам офіційно зарплату і доволі високу, а це важливо, коли брати до уваги сьогодні реформи, які впроваджують в державі. За те що буде потім потрібно думати вже сьогодні, а не жити тільки одним днем щоденно, бо потім буде 1500 гривень в місяць і в день пакет молока з хлібом, на більше просто не вистачить, от і все!!!

25. 20 января 2018

Тут людей за людей нещитають

26. 7 января 2018

Там можуть робити тільки сраколизи, особливо в Скоморохах. Щоб прикрити свою шкуру або ставши хоть маленьким начальничком деякі особи готові з гімном змішати людей і вилізти по трупах. Над молодими знущаються і ставлять експерименти, скомороський інженер любить таку практику. Щоб зекономити лишню копійку собі в карман в діда Богдана доходить до смішного, як от заборона прати свою білизну порошком, який виділяють на роби.Хай знають одне — на людському горі великих статків не заробиш і все вернеться бумерангом, якщо не ім, то дітям чи внукам. Нікому не раджу лізти в це гімно

27. 21 сентября 2017

Рагулі на місцях вважають себе мега начальніками

28. 11 июля 2017

Фірма має багато плюсів. Найбільшим з них є висока офіційна з/п, яка вчасно виплачується.
    АЛЕ є один мінус, які перекрелюють все хороше — це погане ставлення до працівників. Кожен терпить доки може, а далі йде звідти. Задумайтеся, скільки людей пішло за останній рік… І їх не втримала висока з/п. Можливо варто пошукати причину на місці?..

29. 9 июня 2017

Працювати можна. Зарплата теж норм.
    Ну є нюанси. В загальному може бути…..

30. 30 марта 2017

Є якісь вакансії для трактористів?

31. 15 января 2017

Їсти небуду, дуже дякую колего за побажання гарного апетиту, вам також . Я або буду працювати, або ні вибір за мною.

32. 15 января 2017

наші премії напевно гріють їх.

33. 13 января 2017

шановні колеги трактористи хочу йти на роботу чи варто? яка зарплата які умови?

34. 11 января 2017

будеш істи далі буде ще смачніше

35. 10 января 2017

Відношення до працівників зрозуміле мене цікавить середня зарплата невраховуючи ядів на них я вже наївся а компроміс можна знайти на любій роботі.

36. 7 января 2017

володимир марцінко в західному бузі працівники будуть працювати так як ми скажемо

37. 5 января 2017

нарешті проснулись це не підприемство то західне болото

38. 3 января 2017

начальство вітдехає західного бугу

39. 13 декабря 2016

питання до пана Фольварочного :чому нейдуть люди нароботу.може нарешті люди взнали правду і знають той ваш мід.робіть права собі тоже

40. 13 декабря 2016

зрізали класи. дочого все котится,нато виглядає що навесну люди кинуть їх і зах… в попандосі.

41. 6 декабря 2016

Люди тікайти з того підприємства і неоглядайтеся …Нех ті жирні свині с ядут в ТЕХОМУ і гоцають пополю цілу ніч а зарахують собі не 8 год а 5год. як вони то вміють робити…Їм можна все і по заграницям їздити а дядько виспатися немає часу….Ще трошки і сяде «ЗАХІДНИЙ БУГ МАКОМ»Бо нема там господара сама банда гидка…

42. 6 декабря 2016

там самі брихуни які хочуть нажитися на бідному дядякови…
    А самі повростали як ті кури…

43. 24 октября 2016

люди не пси щоби бути віддарими

44. 3 июня 2016

У Зах. Буг беруть усіх незважаючи на освіту, на цій фірмі з тракториста зроблять бухгалтера,з бухгалтера-комбайнера, а потім хочуть результатів.

1. 14 октября 2012

Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!

2. 29 октября 2018

Тракторист-машинист 1

Добавьте зарплату в компании Західний Буг

Добавить отзыв о работодателе Західний Буг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Західний Буг?