Завод Фрегат

Завод Фрегат

ПАО «Завод «Фрегат» является первым в Украине комплексным производителем металлоконструкций для отрасли альтернативной гелиоэнергетики.

Отзывы о работе в Завод Фрегат, зарплаты

1. 4 июля 2023

Крик души Татьяны Сергеевны, Финансиста с большой буквы!

Внутренняя боль неоценённого сотрудника :)

Финансисту Тетьяне Сергеевне как минимум нужно голову проверить на наличие тараканов или др. насекомых.

Бедняшка работает с 2017 г в коллективе с плохими отношениями, с постоянными «…напади, знущання, цькування…», а работать всё хочется и хочется :), никуда не уходит.

Такой ценный и опытный сотрудник, которого никто не берёт ни на какую работу!

2. 28 июня 2023

Працюючи на ПрАТ “ЗАВОД “ФРЕГАТ” залишаю отзив:
    Відносини в колективі дуже погані. Постійні напади, знущання, цькування групою лиць.
    Матеріальні втрати складають 920 гривень, моральні близько 100 тисяч гривень.
    Придбавши невеличкий термос 0,5 літрів для лікування (заварювання аптечного чаю, який потрібно приймати упродовж дня: 4 рази в день) принесла на роботу з лікувальною метою.
    До кабінету зайшла Федотова Ольга Михайлівна, та була здивована що я п’ю чай з термоса, у нас в кабінеті (сусідній кабінет) є чайник. Я відповіла, що приймаю ліки. Що термос вчора у вечорі придбала для лікування, через те, що приймати відвар необхідно в робочий час. Через декілька годин Федова Ольга Михайлівна увійшла до кабінету взяла мій термос зі столу в моїй присутності та занесла до свого кабінету, поставивши під стіл. Я пішла до керівника, на той час заступника голови Правління з економіки Тищенко О.В. з питання повернення мені термосу. На що мені відповів керівник: Вам не подобаються умови праці? Можете звільнитися написавши заяву за власним бажанням. Я відповіла, що подумаю. Написавши заяву і занісши її до відділу кадрів, Ігнатьєв керівник ОК був не готовий мене звільняти, спочатку треба викликати з декретної відпустки заміну. Заяву не прийняв. Іншу заяву я не писала. Від Федотової я постраждала тричі спочатку термос за 260 гривень, потім сумка господарська нова приносила на підприємство ноутбук — вартість 60 гривень. Підслухавши, що мені новою поштою прийде посилка вартістю 220 гривень. Федотова зателефонувала Сливинському і сказала, що треба відняти. Посилка прийшла на 2-ге відділення нової пошти м Первомайськ з ветпрепаратом. На нову пошту під’їхав Сливинський достав свою корочку служби безпеки й сказав оператору не видавати мені посилку. В мене на рукав був чек о сплаті її вартості. Я на фірму сплатила кошти за препарат. Навіщо Сливинському препарат від блох і кліщів я не розуміла. Мені оператор в присутності Сливинського посилку не віддав. Те що посилка на моє ім’я і в мене на руках чек, а в нього корочка служби безпеки, то він має право відняти мою посилку. Від Сливинського я постраждала на 220 гривень.
    Потім на прохання Ігнатьєва забрати у Заломової смартгодинник Гітун увійшла до кабінету, попросила подивитись, і дивиться понад чотири роки. Годинник був новий.
    З моєї сумки були викрадені ліки вартістю 60 гривень.
    Загальна вартість втраченого майна за період праці з 2017 року -920 гривень.
    Моральну втрату оцінюю у 100 тисяч гривень.
    Гітун Олександр настроїв мій комп’ютер таким чином, що коли на нього заходять віддалено, то мені не видно. Зателефонувавши в моїй присутності Гітун Олександр до Гітун Олесі та сказав все ок тебе не видно. На моєму комп’ютері зникали документи, змінювались цифри в таблицях, повністю витирався річний бюджет -15 разів. В клієнт — банках могли підписати за мене платежі, змінити призначення платежу, двоїти платіжки.
    У Федотової був запасний ключ від мого кабінету і коли я виходила підписувати документи, реєстр платежів чотири живих підписів керівного складу, а це тривалий час погодження документа то Федотова нишпорила в кабінеті, викрадала рахунки та інші фінансові документи.
    В цій крисинній зграї є втрата звільнення Федотової. На одного вора стало менше і це великий плюс для підприємства. Колектив [вырезано].
    Як підприємство Фрегат став РЕГАТ.
    Регат починається з відділу кадрів. Якщо керівник ОК пропонує вкрасти годинник, то розмовляти з цим управлінням не має сенсу.

Фінансист,
    Заломова Тетяна Сергіївна.

3. 19 июня 2023

Добрый день. На прлшлой неделе нужно было взять у кодравиков копии документ. прождал минут 30 никого нет, двери заперты. никто не знает где оНИ РАБОТНИКИ

4. 2 июня 2023

Новини заводського клану Ігнатєви-Тищенко. (три сашуньки ділять скриньку)

Все йде за планом. Завод пиляється. Люди жебракують, їх змушують звільнятися бо дають працювати лише по 8 годин на місяць. Людей звільняють пачками. Ігнатєви(тато та доча) роблять собі показники, мовби працюють наднорми, при цьому «жіночка» директора Сашуля тижнями не з’являється на заводі, але претендує на премію за перереботку. Нові співробітники приймаються виключно за грошові заохочення до кишені начальника кадрів Ігнатєва. Хто не платить, той йде лісом, навіть майстри своєї праці.
    Директор Тищенко з метою економії своєї немаленької зарплати на службовій машинці їздить у особистих справах і на відпочинок із сім’єю у неробочий час.
    Далі буде

5. 10 января 2020

Здравствуйте. Работатт там или нет это чисто Ваше решение. Но. На счёт зарплаты. То что обещают. Нет такой зарплаты. А в разы меньше. И то зарплату задерживают. Делят на ЧЕТЫРИ части. Завод это ЯМА. Решайте сами.

6. 28 декабря 2019

Какие бонусы? Какая зарплата? Зарплату делят на четыри части. Дают когда хотят. Вы работали в Депре. Так что Вы этого не знаете.

7. 7 ноября 2018

нету там таких зарплат они только обещать умеют

8. 3 октября 2018

@виктор, Виктор, вы поехали или нет? Меня агитируют сейчас. Предлагают з/п на станок ИР2637, 1тыс $. Как то все сомнительно…

9. 15 августа 2018

Ребята, я с другого города. Агитируют идти работать на Фрегат. подскажите уровень зарплат станочников, есть ли задержки с выплатой зарплаты? Заранее спасибо за ответы.

10. 20 января 2018

@Игорь, ахахахах по комменту, писал не равнодушный к Ирине человек :))) или завидующий ей :))))

11. 18 января 2018

@Анна, Анна, как ваша Фамилия представьтесь хоть Вы!!!!!!!

12. 21 ноября 2017

Уборщица 2800 / грузчик 2800 где *ука справедливость

13. 21 ноября 2017

Тут работа для нищебродов и алкашей

14. 9 ноября 2017

Автор, Вы в своем уме?! Какое право Вы имеете писать о личной жизни сотрудников и тем более НЕ правду -это во-первых (бред полный и выдумки нездорового человека). Во-вторых, я работала с каждым из этих людей, знаю каждого лично. Это ответственные люди и трудоголики, которые переживают за свою работу и репутацию как специалистов, порой даже в ущерб здоровью! В-третьих, не нравится работать — двери открыты, никто непродуктивный персонал не держит. Тренинги проводятся и даже в выходные. На Завод ездят ВСЕ. Люди работают и развиваются! Поэтому проблема не в окружающих, а в Вас. Днепропетровский Филиал — это постоянно развивающаяся команда специалистов нацеленных на результат. А вы, господа озлобленные гости, не прячтесь, пишите хоть как вас зовут, страна должна знать своих героев

15. 7 октября 2017

Работать на заводе не советую разве что от безвыходности зарплату платят не очень еще и разделили на злоебучии проценты ( по зарплате обещают одно а платят несчасные копейки а спросу за работу вроде миллионы получаешь )

16. 13 августа 2017

Скажу так — кто хочет работать, тот работает и зарабатывает. Продажи сельхозтехники завод наращивает точно, новые товары осваивает. Есть небольшие задержки с выплатой зарплаты. Я работал в днепропетровском офисе в отделе продаж. Отношение к персоналу даже слишком лояльное. Все положенные бонусы выплачивали. Постоянно проходили обувающие тренинги.

Продаваны из ДФ никогда техники завода в глаза не видели. Вы где обучение проходите? в офисе ДФ? или на корпоративах? Условия такие хорошие, что работник уволился. Управляет этим сбродом ДФ продаванов Ирка Доценко, в прошлом Лоба, которая имеет неограниченное покровительство Красникова Д.А., всем понятно за за какие заслуги и умения :) в прошлом Ирка мутила с Волошиным Павлушей

17. 9 августа 2017

ПЕРВОМАЙСЬК
    Адреса
    55210, Миколаївська обл., місто Первомайськ, ВУЛИЦЯ КОРАБЕЛЬНА, будинок 50
    Уповноважені особи
    ПОЗДНЯКОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ — керівник з 26.09.2016 (згідно статуту товариства)
    Засновники
    Акціонери згідно з реєстром акціонерів
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.**,
    КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) — КОМПАНІЯ «ФРЕГАТ ІНЖИНІРИНГ ЛІМІТЕД» , ;
    КОМПАНІЯ «ОМЕГА ІНДАСТРІЗ ХОЛДІНГ С.А.» — ЩЕГОЛЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО МИРОНОВИЧ, **** № , РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, МІСТО МОСКВА, СУМСЬКИЙ ПРОЇЗД, БУДИНОК ****, КОРПУС ****, КВАРТИРА ****, ****
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.) ****.**,
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.) ****.**,
    Телефон
    0516142374

думаю этого вполне достаточно, чтоб передумать идти на собеседование — бенефициар — рашист!!!

19. 4 октября 2016

Хохма:
    На заводе на 1-м совещании у нового директора нач. отдела кадров Игнатьев Александр Вячеславович забыл как звать-величать нового директора.

-Поздняков ээээ..ммм…???

хохма на весь завод :))

20. 25 ноября 2015

Завод концы с концами еле сводит. Деньги заходящие от покупателей тут же выводятся в оффшор. Зарплату не платят месяцами.

21. 22 мая 2015

Отдел кадров набирает работников в белый дом с других городов, при этом выплачивая им зарплату официально, + в конверте, + снимает жильё по 1500-2000 грн.

22. 5 апреля 2013

СВОРА!!!!!!!!Вечные мутева с зарплатой!!!Куда смотрит прокуратура???

23. 12 июля 2012

так себе

1. 10 января 2020

Добавьте зарплату в компании Завод Фрегат

Добавить отзыв о работодателе Завод Фрегат

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Завод Фрегат?