Завод решіткового настилу

Завод решіткового настилу

Єдине спеціалізоване підприємство в Україні, що займається виключно виробництвом решіткового настилу, його проектуванням та монтажем.

Отзывы о работе в Завод решіткового настилу, зарплаты

1. 18 января 2021

Кидалово полное! Платят минималку официально, остальное на руки в конверте. Одежду не выдают. При рассчете отпускные не выплачивают вообще.

2. 15 ноября 2020

Брехня, людей кожен тиждень звільняють пачками без попереджень!

3. 8 октября 2020

робота файна.директор людяний.
    в кризу нікого не звільняли

4. 4 июня 2020

майстри нарвані.платят добре.робота є постійно

5. 23 апреля 2020

Сам я с Донецка. Приехал во Львов осенью. Работал приперно с пол года сварщиком. Дали жилье. ЗП около 20 тис. месяц от месяца по разному. Начальник — парень простой, хороший, земляк! Кароче — работа четкая и ровная.

6. 24 февраля 2020

работал там пол года.потом уехал в Киев.
    работа хорошая.плятят вовремя.проблем не было

7. 6 февраля 2020

почитав відгуки бачу то всьо не правда.
    платять добре і багато.тільки багато хто приходить штани протирати місяць два нічого неробить і його звільняють.

8. 16 января 2020

робив шось 3 місяці слюсаром.робота важка но платять ніби файно.
    звільнився бо поїхав на заробітки.

9. 15 августа 2019

тільки шо побачив на Work_ua вакансію на різноробочого який може заробляти до 18 000 грн/м. дуже гарно все описано: і роздівалка із душом, і надають форму, і по потребі не львівським житло, на їхньому сайті такі всі задоволені як хлопаки так і бабйо, і навіть яскраві корпоративи мать його атк!:-) «яскраві» — мається на увазі напевно коли людина нахапається «зайчиків» від зварки:-)
    але коли я хочаби раз бачу негативний комент, відразу відкидаю цю роботу. тай доречі, я час-від-часу бачу на сайті їхні оголошення.

10. 9 июня 2019

забув написати про виплати. Людей оформляють на мінімалку, когось на трудову а когось на цивільний договір. Зарплату по мінімалці розбивають на дві частини і виплачують на карточку приватбанку. Решта грошей «чорну зп» той діма іде десь за завод і приносить у великому мішку змотані пачки грошей у цех до свого імпровізованого «офісу». Як правило в кінці п’ятниці 16:30-18:30. Працівники шикуються у довжелезну чергу і по одному заходять по свої гроші і розписуються у «чорному журналі». Триває цей процес добрих 2-3 год. Я був в шоці, це треба бачити…

11. 9 июня 2019

Тепер цей ігор не начальник цеху а просто майстер. Замість нього начальником прийняли діму. Він ще гірше ігора, обіцяє золоті гори але як відпрацюєте понад 2 місяці. Рекрутер ярослав водить людей у цех на оглядини кожен день але я бачу що ніхто йому не вірить і йдуть. Обіцяє оплату мінімум за тиждень роботи, якщо працюєте 1-3 дні то не заплатять. Одяг не дають, взуття не дають, ручний інструмент люди приносять з дому. Електроінструменти і станки в жахливому стані. На сайті пишуть про виплати 3 на місяць але насправді за стандартних 160 год в міс. зарплату кажуть що виплатять в кінці наступного міс. і то… ще не знати.

12. 18 марта 2019

в податкову зверніться

13. 18 июля 2018

УВАГА!!!!, ШАХРАЇ, вул. Зелена 238, ‘Завод решіткового настилу’, при прийомі на роботу, такий собі ігор — начальник виробництва, говорив що стажування буде оплачуватись, в середньому виходить 600 грн за день, після 3 днів роботи, я повідомив йому, що робота мені не підходить, відповідно я запитався коли мені оплатять гроші за ті 3 дні що я ходив, де я потратив свій час, свої сили, робота фізично важка, на що він відповів мені, що ніяких грошей я не отримаю, сказав щоб я звернувся до директора, на другий день пішов я до директора — віталія, думав хоч той піде мені на зустріч, пояснив всю ситуацію, і тут я дізнався зовсім інше))), виявляється вони оплачують стажування тільки після того, як офіційно приймуть на роботу), тобто людина може місяць походити, потім їй скажуть ви нам не підходите, і ніякі гроші не отримаєте)), хоча знову ж таки, ігор — начальник виробництва обіцяв що стажування, кожен день в них оплачується.
    Висновок: оберігайтесь таких "людей"

Добавьте зарплату в компании Завод решіткового настилу

Добавить отзыв о работодателе Завод решіткового настилу

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Завод решіткового настилу?