Zdravo

Zdravo

3dravo — сучасна українська фармацевтична компанія. Вже 17 років ми успішно об’єднуємо досвід фахівців із різних галузей медицини та сучасні маркетингові технології, щоб реалізовувати свою ідею — покращувати Якість Життя та Здоров’я Людей.

Наша система побудована на постійному дослідженні ринку охорони здоров’я, світових трендів, інновацій в сфері медицини, на ретельному вивченні потреб пацієнтів, що дозволяє нам комплексно підійти до вирішення проблем нашого клієнта.

Отзывы о работе в Zdravo, зарплаты

1. 9 августа 2023

Читаючи все що є нижче, спадає на думку тільки одне — «як добре, що я цього не бачив при рішенні працювати в Здраво». Камон, люди Ви дійсно в цьому місці працювали, нічого не переплутали? За моє життя, це найкращє місце роботи: графік, зп, відношення як до ЛЮДИНИ, розвиток (я сюди прийшов не знаючи і половини з того що мене навчили). Робота яка не викликає думок з вечора — «ох, бл завтра на роботу». А дивлячись з того що описано, я не знаю ким потрібно бути щоб тут працювати та ще й отримувати задовлення, тому можу відповісти за кожне своє слово, все те описане далеке від правди. Навіть власника приведу до прикладу — поки з усіма не привітається він не піде до себе в кабінет, але ж міг і не вітатись? Ви десь таке бачили на рівні власника, я ні.

Вітаю, Владислав!

Дякуємо за ваш зворотній зв’язок!
      Ми пишаємося, що ви з нами в команді. Нам дуже приємно, що ми створили команду, об’єднану спільною метою та спільними цінностями, яка знає у чому сенс нашої роботи і до чого ми прагнемо в майбутньому!

2. 24 июня 2023

Требование оформить себе ФОП и в итоге тебе заплатят не столько сколько на собеседовании обещали. Собеседование проходит в формате как будто к себе в семью выбирают, если ты девушка, то тебя рассмотрят как кандидата в любовницы шэфу. Мутная контора, цены космические+некомпетентность врачей

Доброго дня!

Дякуємо за ваш зворотній зв’язок.
      Скоріш за все Ви переплутали адресата вашого відгуку, оскільки ми фармацевтична компанія, а не медичний заклад і не маємо в складі нашої команди лікарів. Окрім цього, ми завжди дотримуємось домовленостей з кандидатами, спілкуючись з кандидатами, в першу чергу, орієнтуємось на те, наскільки ми з людиною співпадаємо ціннісно.

3. 14 июня 2023

Работал в этой компании еще в 2008г около 1,5 лет. Читаю отзывы, и аж слеза навернулась: годы прошли, а в этой конторе все так же, как будто вчера ушел. Если опыта нет, то можно сходить на годик, будет что написать в резюме. Если опытный представитель, то обходите 10 дорогой контору эту.

Доброго дня!

Дякуємо за ваш час та зворотній зв’язок. Нас тішить, що незалежно від давності роботи в нашій команді, наші співробітники тримають компанію у фокусі уваги. Ми можемо дійсно погодитись з тим, що наша компанія дає можливість старту та розвитку для медичних представників без досвіду роботи. В свою чергу, наша компанія так само цінує досвідченних медичних працівників які можуть привнести користь та знання. Ми не стоїмо на місці в своєму розвитку і наша команда в цьому нам дуже допомагає і ми неймовірно раді, що багато наших співробітників рухаються разом з нами до однієї мети.

4. 12 октября 2022

Керуються так званими «цінностями», хоча насправді їх там не існує. Люди, які не будуть товаришувати з колом «особливих» там на довго не затримаються. Там є і хороші люди, але підлих та дволицих там більше.
    Ах, точно, забув пригадати ще про, так званий, розвиток. Про нього кричать усюди! Але можливість рости дають лише обраним, якщо ти до того списку не входиш, то сміливо можеш починати шукати для себе нову компанію.

Доброго дня!

Мені особисто як менеджеру з персоналу, дуже шкода, що Ви не побачили для себе можливості для розвитку в компанії та не відчули «цінності». Відповім мабуть дещо цікаво, але відкрито. «Особливим» є кожен співробітник нашої компанії, особливим щодо своїх особистісних якостей, знань, вмінь, досвіду, своєї ролі в компанії. Відповідно до цих особливих факторів ми як компанія можем показати багато шляхів розвитку для співробітника, але чи рухатись тими шляхами, чи не обирати розвиток зовсім – це дійсно вибір кожної конкретної людини.
      В свою чергу, ми відкриті до зворотнього зв’язку, кожен співробітних 3dravo, може звернутись до свого керівника або/та HR якщо відчуває, що в його актуальній ролі чогось не вистачає, наприклад, розвитку знань, вмінь, тощо або що він хоче себе спробувати в іншій ролі. Так само, ми відкриті щодо можливості розвитку – у відповідь. Саме так і відчувається наша основна цінність в компанії – відкритість.

5. 13 августа 2022

Миллионы льются рекой,оседая в карманах посредников и врачей. Рулит невменяемая Куличиха и продвигает своих. ВА «ничего не замечает».

1. 13 сентября 2023

Доброго дня!

Ми розуміємо, що можуть виникати різні погляди на роботу компанії й її діяльність, оскільки кожна людина сприймає світ через свою особистісну призму. Проте, ми хотіли б звернути вашу увагу на кілька ключових аспектів нашої роботи. Наша команда завжди працює на досягнення спільних цілей, і ми цінуємо внесок кожного співробітника, без виключень. Ми маємо прозорі внутрішні процеси та постійно їх розвиваємо відповідно від нашої сфери діяльності, в цьому нам допомагає готовність слухати та покращувати нашу компанію, і якщо є конструктивний зворотній зв’язок ми тільки раді його почути та помітити.

6. 29 сентября 2021

Компанія здраво харвінд — загорнута у прекрасну яскраву обгортку в середині якої затхла та гнила система. Тримайтесь подалі від цієї так званної компанії. Управлінська система жахлива, конфлікти конфлікти і ще раз конфлікти, ж*по/\изство, підлабузництво, наклепи, підстави. «дружній колектив, допомога, команда, , піклування про працівників, компетентність » — компанії не притаманне. Люди ресурс.Вакансії є завжди. Зп -.

7. 22 сентября 2021

Несколько советов тем, кто размышляет о работе в Zdravo или Harwind (в Здраво и Харвінд -общий хозяин).
    Они не являются лидерами на перегретом рынке и проигрывают своим конкурентам по всем показателям: цены, качество, логистика, бардак в документации и т.д.
    Менеджмент — сплошные дилетанты и теоретики, отсутствует видение и стратегия развития, постоянное шараханье из стороны в сторону.
    Вместо реальной работы над повышением качества и конкурентоспособности идет имитация бестолковой деятельности в отработке тезисов и надувании щек, с целью замыливания глаз собственнику. Так называемые ценности= притворный маскарад.
    Власть узурпировала группка гнилых людей. Владелец не хочет ничего решать и способствует беспределу чужими руками. Деньги воруют на каждом этапе их передачи главврачам за предстоящую победу в тендере. Латентная война за место в рядах угодных ему фаворитов ведется беспрерывно. Любимцы оплатой не обижены, у остальных она под нижнюю планку рынка труда, включая фуфло-плюшки.
    Идти сюда работать можно только по безнадеге, хотя скорее всего, после работы в этой конторке ваша безнадега усугубится.
    В результате работы в Харвинд и Здраво вы: не заработаете нормальных денег, не получите полезных знаний, опыт работы в компании скорее отпугнет, чем привлечет последующих работодателей.
    Как итог: напрасно потраченное время в типично лживой фирме с гнетущей атмосферой.
    Если ты как торговый представитель хоть что-то из себя представляешь — есть масса вакансий в компаниях, где ты будешь уверен в продукте и в компании, где будут искренне тебя уважать и достойно оплачивать твой труд.
    Устраивайтесь в нормальные компании с нормальными брендами, зп и соц пакетом.

1. 13 сентября 2023

Доброго дня!

Ми поважаємо Вашу думку і нам шкода, що Ваш час в 3dravo та Harwind вважається марно витраченим. Ми дійсно сподіваємось, що ви для себе знайшли те робоче середовище, яке вам подобається і Ви успішно себе в ньому реалізовуєте.

8. 13 сентября 2021

Контора отвратная! Если твои «ценности» не включают воровство — тебе не по пути. Продакты — недоучки, понятия в маркетинге ноль. Живут с отмывания денег партнеров. У них даже у СЕО фамилия Лось — так вот самый натуральный. Не рекомендую никому!

9. 12 марта 2021

Власник зібрав собі команду так званих «Однодумців» і брехунів!!!!!!!!!!!!!!!
    Незрозумілі правила, ой пробачте стандарти компанії.
    М’яко стелять, але жорстко спати.
    З кожним роком все більш жадібніші. Незамінних тут немає, є тільки унікальні )!(ополізи.

10. 29 января 2021

@Гость, доброго дня!

Дякуюємо за Ваш час та зворотній зв’язок.

Спілкуючись з кандидатами, в першу чергу ми орієнтуємось на те, наскільки ми з людиною співпадаємо ціннісно і тільки потім дивимось на досвід, який набула людина на попередньому місці роботи. Глибоко переконані, що знання та навички можна здобути в процесі і готові в цьому людей супроводжувати. З обов’язками та запропонованою системою винагороди можна ознайомитись не лише з вакансії, а безпосередньо спілкуючись з нашим рекрутером. Ми відкриті до, під час та після співбесіди до кожного з кандидатів.

Марченко Анна
    Рекрутер ZDRAVO
    +38 (067) 350-67-57

11. 22 января 2021

Собеседовалась на должность офис менеджера в январе 2021.
    На собеседовании было 3 человека (женщины).
    Вакансию офис менеджера преподносят так, будто вы собеседуетесь на должность генерального. У женщин предвзятое отношение, даже если у вас большой опыт за спиной все равно сделают такие условия будто вы 0. Не рекомендую эту компанию так как за ставку 12 к. Обязанностей навешивают больше обычного, дают страховку после испытательного срока — если вы его конечно пройдете.Компания сама по себе подозрительная не тратьте свое время зря ведь в конце вы получите шаблоный ответ от Анны с ошибками.

12. 10 июля 2018

Zdravo, компания просто "супер". Зарплата по мутной схеме категорийности медпредставителей вся чёрная и в сроки +-. Категорийность зависит от того нравишся ты или нет руководству. Хоровые собеседования это да dance2 в офисе ведь необходимо демонстрировать работу. Отчёты мутнейшие. В целом контора-ширма для хищения выделяемых партнёрами денег на раскрутку препаратов. Не производители-фарммаркетинг. Сходить можно,но ничему не научат,так,для себя. Вакансии есть всегда!

Добавьте зарплату в компании Zdravo

Добавить отзыв о работодателе Zdravo

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Zdravo?