Золотий Кубок

Отзывы о работе в Золотий Кубок, зарплаты

1. 28 октября 2020

Я виграла 300 гривень зверху. Система запросила авторизацію, і я дурна! Дала усі свої дані. Тепер боюсь щоб не зробили чорне діло з цими данними.
    Після автотзації, виграші різко припинились. Я злила 100 а потім ще 250 гривень, і видалила гру. Якщо хтось може підказати, що може бути з моїми данними, і як захиститись, буду вдячна.

2. 26 августа 2020

Это кантора пи***, которая дурит людей. Найти их адрес и уничтожить весь колектив аферистов которые при выиграш человеком денег пытаются придумать всякую ху** что б не отдавать их.

3. 20 мая 2020

пацики сейчас пошла новая волна лохотрона вот таких пидер*** сайтов император казино золотой кубок и.тп ни в коем случае не пополняйте счет говорят что можно выиграть миллионы посчитано на большое количество игроков пополняешь на 15 тисяч гривен не выиграть ничего вообще даже 10 гривен сам пробовал если не хотите попрощаться со своей кассой обходите мимо

4. 17 ноября 2019

С нашими проблемоми уних полне прибовление средств не чесным путем и они могут кинуть всю страну не только нас по одиночке и остаться без наказанными

5. 11 февраля 2018

Как компания им досталась, так и управляют. Ни хрена в этом бизнесе не соображают. Очень обидно, что люди имея ресурс, но не имея знаний «доят» деньги с простых граждан. Ещё и % в Россию перечисляют. Это 100% инфа, любой из этого бизнеса может подтвердить

6. 7 февраля 2018

ребята, разводняк сумасшедшый! тупо не дает оно ни*ера! не ведитесь на это дерьмо!!

7. 7 февраля 2018

Это*** паскудные вот смс ответное их на верефикицию какую то Здравствуйте.
    Получили ответ от службы безопасности касательно верификации: будьте добры, предоставьте фото-селфи с картами *2855, *6082 и *1267 и паспортом в читабельном качестве. Более того, Вы предоставили справку о том, что карта *4350 — закрыта, при этом карта оформлена на чужое имя. Необходимо селфи владельца данной карты с паспортом.
    Спасибо за понимание.
    Всего доброго.
    не до*ера ли хотят деньги не выводят на ту карту с которой пополнялось народ не играйте у этих мышей!

8. 3 февраля 2018

Золотой кубок — дерьмо полное, отдача не более 10% и выдает по времени за месяц, в среднем 720 часов, програма играет не более часов 10-15.
    В течение дня или ночи вход в зал может быть и 200тыс и 500тыс и 1,5млн а выход тысяч 20грн, и так неделю, две подряд.
    Непонятно только какой государственный орган выдает лицензии на такие программы???

9. 27 января 2018

Золотой кубок-полное дерьмо!!!люди заклинаю вас не вкладывайте свои кровные деньги в это дно, лучше бездомным дайте больше пользы будет чем этим буржуям, стоящим за этим казино….

10. 23 января 2018

фигня полная отдача процентов пять козлы

11. 16 января 2018

Пошли на *** псы! Все там норм, надо уметь подобрать ставку на игровой день дауны! Я сеня 14 тон без траблов снял с 5000 сверху! до этого тоже ярко снимал, не играйте в обосранные донские игры и будет все норм!

12. 6 января 2018

Провалил кучу бабок поднял жалкие 500 гр. и те не могу вывести. Народ хотите проводить бабки делайте добро
    допускайте на благотворительность чем жалобам.

13. 10 ноября 2017

Сокращен :
    Назва: Золотий Кубок Зареєстрована на: Синот Мамоян. Співкерівники: Вова, Гончо, Ваня Воронов. Мова піде про Ваню Воронова… Відділення під його керівництвом знаходиться за адресою м.Київ, бул. Кольцова, 13. Чомусь інші відділення під керівництвом Вови і Гончо впорядку. Ваня займається кидаловом працівників і клієнтів. 30 листопада 2016р поставив 3-х працівників перед фактом про завтрашнє скорочення. Хоча за 2неділі люди просили сказати хто попаде під скорочення, щоб шукати нову роботу. Виплати з/п здійснюються з 2 по 5число за минулий міс. Люди, яких він скоротив ледве забрали з/п після 15 грудня, тобто через 2неділі після звільнення. Так як обсяг роботи збільшився, для тих хто залишився працювати, Ваня пообіцяв підняти з/п пропорційно. Чого так і не відбулось. До нового року обіцяв видати премію. Обіцянка-цяцянка. Нового персоналу не підшуковує. Графік у тих хто лишився напружений- доба через добу. Якщо захворів або не можеш вийти, йдуть погрози про звільнення і штрафи. Закупки в зал не здійснюються. Кон’як і горілка якщо привозиться, то в 5л пластмасових банках. Якась пальонка. Але Ваня списує по декілька тис грн на закупку. це не відповідає дійсності. Зал пустує. В залі холодно, вхідні двері зламані, працює 1 з 4 туалетів. В залі скозить. Виплати по виграшам не здійснюються одразу, оскільки каса постійно пуста(інкасується під 0). Люди чекають виплат по вийграшам декілька днів. Відвідувачі дуже не задоволені!!!!! Поруч відкривається чудовий зал і всі відвідувачі, які залишились чекають з нетерпінням відкриття нового залу. Бачачи такі «перспективи» вирішили змінити місце роботи. Але оскільки Ваня практикує невиправдані штрафи на усю зароблену з/п під час звільнення, вирішили забрати з/п за 2 зміни з каси, щоб убезпечити себе від кидалова і звільнитись. При передачі зміни відправили звіт, де вказали що забрали з/п і про звільнення(якщо звільняє Ваня то ставить перед фактом, так вирішили і ми зробити, бо не були впевнені що цей «керівник» віддасть чесно зароблену з/п). Відповіді не було, а ввечері почав погрожувати. При погрозах було сказано що не пожалкує ні сил, ні часу, ні грошей щоб типу доказати, що ми ці гроші «вкрали». Ми свою зарплату повернули в касу(не факт що пройде по звітності ця зарплата). Питання і хто ще тут краде? Він обманює співласників на закупках, а Національну Лотерею, що: 1)менеджер отримує 10000грн, а взагалі менеджера на залі немає, що адмін отримує також 10000грн, а насправді-5000грн. 2)що в залі є охорона окрім касира і адміністратора. Охорони в залі немає. Є тільки пультова.А звітує що є і пультова і охорона в залі. 3)Надсилає завищені звіти по затратам. 4)Касири працюють неофіційно, хоча в інших залах офіційно і т.д. 5)Лото працює через інтернет, за інтернет 3 міс не було проплати. В результаті інтернет вимкнули і відвідувачі були дуже незадоволені. Хоча прибуток був дуже ганий. Оце вам такий гарний директор -Ваня. Люди не рекомендую цю лотерею ні для працевлаштування, ні для проведення часу в ній. Ваня не кради і не роби наклеп на інших. Де ти діваєш ці гроші???? Що тебе заставляє кидати всіх????

ВІН САМ ЇХ ПРОСИРАЄ НАПЕВНЕ АЛЕ В ІНШИХ ЗАЛАХ,МОЯ ДУМКА))

14. 3 ноября 2017

Не играйте эту ***ню,это на лоха,никто никогда ничего не выиграл,это тупо лохотрон в картинках

15. 20 июля 2017

Вкладывала на протяжении двух недель не маленькие деньги. Отдачи ноль, совсем ноль. Не смотря на ставку, не смотря на сколько пополняешь. Хотите выкинуть свои деньги?Добро пожаловать в Золотой Кубок.

16. 10 февраля 2017

Назва: Золотий Кубок Зареєстрована на: Синот Мамоян. Співкерівники: Вова, Гончо, Ваня Воронов. Мова піде про Ваню Воронова… Відділення під його керівництвом знаходиться за адресою м.Київ, бул. Кольцова, 13. Чомусь інші відділення під керівництвом Вови і Гончо впорядку. Ваня займається кидаловом працівників і клієнтів. 30 листопада 2016р поставив 3-х працівників перед фактом про завтрашнє скорочення. Хоча за 2неділі люди просили сказати хто попаде під скорочення, щоб шукати нову роботу. Виплати з/п здійснюються з 2 по 5число за минулий міс. Люди, яких він скоротив ледве забрали з/п після 15 грудня, тобто через 2неділі після звільнення. Так як обсяг роботи збільшився, для тих хто залишився працювати, Ваня пообіцяв підняти з/п пропорційно. Чого так і не відбулось. До нового року обіцяв видати премію. Обіцянка-цяцянка. Нового персоналу не підшуковує. Графік у тих хто лишився напружений- доба через добу. Якщо захворів або не можеш вийти, йдуть погрози про звільнення і штрафи. Закупки в зал не здійснюються. Кон’як і горілка якщо привозиться, то в 5л пластмасових банках. Якась пальонка. Але Ваня списує по декілька тис грн на закупку. це не відповідає дійсності. Зал пустує. В залі холодно, вхідні двері зламані, працює 1 з 4 туалетів. В залі скозить. Виплати по виграшам не здійснюються одразу, оскільки каса постійно пуста(інкасується під 0). Люди чекають виплат по вийграшам декілька днів. Відвідувачі дуже не задоволені!!!!! Поруч відкривається чудовий зал і всі відвідувачі, які залишились чекають з нетерпінням відкриття нового залу. Бачачи такі "перспективи" вирішили змінити місце роботи. Але оскільки Ваня практикує невиправдані штрафи на усю зароблену з/п під час звільнення, вирішили забрати з/п за 2 зміни з каси, щоб убезпечити себе від кидалова і звільнитись. При передачі зміни відправили звіт, де вказали що забрали з/п і про звільнення(якщо звільняє Ваня то ставить перед фактом, так вирішили і ми зробити, бо не були впевнені що цей "керівник" віддасть чесно зароблену з/п). Відповіді не було, а ввечері почав погрожувати. При погрозах було сказано що не пожалкує ні сил, ні часу, ні грошей щоб типу доказати, що ми ці гроші "вкрали". Ми свою зарплату повернули в касу(не факт що пройде по звітності ця зарплата). Питання і хто ще тут краде? Він обманює співласників на закупках, а Національну Лотерею, що: 1)менеджер отримує 10000грн, а взагалі менеджера на залі немає, що адмін отримує також 10000грн, а насправді-5000грн. 2)що в залі є охорона окрім касира і адміністратора. Охорони в залі немає. Є тільки пультова.А звітує що є і пультова і охорона в залі. 3)Надсилає завищені звіти по затратам. 4)Касири працюють неофіційно, хоча в інших залах офіційно і т.д. 5)Лото працює через інтернет, за інтернет 3 міс не було проплати. В результаті інтернет вимкнули і відвідувачі були дуже незадоволені. Хоча прибуток був дуже ганий. Оце вам такий гарний директор -Ваня. Люди не рекомендую цю лотерею ні для працевлаштування, ні для проведення часу в ній. Ваня не кради і не роби наклеп на інших. Де ти діваєш ці гроші???? Що тебе заставляє кидати всіх????

Добавьте зарплату в компании Золотий Кубок

Добавить отзыв о работодателе Золотий Кубок

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Золотий Кубок?