Отзывы о работодателях Промышленность, производство

U-Win Protect

Українське виробництво високофункційних плитоносок і всього навісного спорядження

Spraga

Українська компанія виробник безалкогольних напоїв комбуча під торговою маркою SPRAGA. Популяризуємо категорію ферментованих напоїв шляхом сучасного виробництва та технології, доступності та безкомпромісного ставлення до якості та безпеки продуктів, що випускаються. Виробництво та офіс компанії розташоване у Голосіївському районі м.Київ, ст.м.Іподром.

Мебляр

Виробництво та продаж меблів

JE Electronic

Джі І Електронік Україна — Україно-Данська компанія, що займається виготовленням електротехнічного обладнання

Пожарные Инновации

Наша компания занимается оптово-розничной продажей первичных средств пожаротушения на всей территории Украины, имеет свое производство, являемся прямыми импортерами продукции противопожарного оборудования

Eleek

Компанія ELEEK є виробником легких електричних транспортних засобів. Заснована в Україні 2012 року

Frankof

Фабрика м’яких меблів FRANKOF розпочала свою діяльність у 2009 року. Ми створюємо м’які меблі європейської якості у Івано-Франківську (c. Старий Лисець), а мережа наших магазинів налічує понад 65, розташованих майже у кожному куточку України. За кордоном меблі FRANKOF реалізуються у Румунії, Молдові, Франції та Польщі. Усі етапи від ідеї дизайну дивану, стільця, ліжка. до створення […]

Visterio

Виробництво та продаж меблів

Альянс-Інженіринг

Виробництво лакофарбової продукції

TheHrdwood

Бренд Thehrdwood існує з 2013 року і виріс з любові до деревини, як благородного та екологічного матеріалу, і поваги до ручної праці. Починаючи з виготовлення перших в Україні дерев’яних краваток-метеликів, Thehrdwood за 3 роки розширив асортимент іншими аксесуарами, кухонними дошками, офісними аксесуарами і домашнім декором, завжди залишаючись вірним собі і уважним до деталей. Всі вироби […]

Дарпак

производство санитарно-гигиенической продукции

ElioHome

Перша українська компанія, яка була учасником Euro Cucine 2018 / Isalone Milano, а також стала учасником The international furniture and Interiors fair / IMM Cologne 2019. Компанія, яка створює інноваційні продукти та являється лідером в меблевій галузі.

Xstore-brand

Ми український бренд одягу. Маємо онлайн магазин та 4 офлайн-магазина по містам України. Працюємо з 2017 року, починали з чоловічих аксесуарів. А зараз вже великий бренд жіночого та чоловічого одягу та аксесуарів з власним виробництвом та декількома цехами трикотажу та шкіряних виробів. Ми помітили дуже цікаву тенденцію, що з кожним роком стаємо більш відомими та […]

Взуття стиль

виробництво взуття

Білоцерківмаз

Виробництво сільськогосподарської техніки та запасних частин до неї, здача приміщень в оренду

Fiorentina

Маленькая швейная мастерская исторического костюма.

Экосбуд

Компания имеет несколько направлений: Завод по производству тротуарной плитки на немецком оборудовании HESS. Логистика (перевозки). Туризм (турагенство «Ласпи»)

Dante Fashion House

Dante Fashion House — это швейное производство, на рынке уже более 10 лет. Мы отечественный производитель, создаем одежду на собственном производстве. Мы любим то, что мы делаем! Наша команда-это трудолюбивые профессионалы с огромным желанием быть лучшими.

Ярекс Технотрейд

— металообробка — виготовлення металоконструкцій — виготовлення меблевої фурнітури

БСП-групп

«БСП-групп» с 1998 году является востребованным поставщиком комплектующих и расходников для различных промышленных систем. Почти четверть века нас выбирают производители по всей России по таким причинам: