Dybok.ua

Dybok.ua

★★★★★ ★★★★★ 1 2 3 4 5
4.9 / 5 (614)
location_on ,
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

ДУБОК – если нужна мебель. Мы не продаем красоту, вдохновение, или аромат свежезастеленной постели. Мы продаем мебель. Просто мебель. Чтобы просто жить. Кухню – чтобы готовить, кровать – чтобы спать, стул – чтобы сидеть.

Відгуки про роботу в Dybok.ua, зарплати, вакансії

1 2
  1. Анна
    20 Лис 2019

    Мені сподобалось тут працювати, на даний момент у відпустці тому маю час написати відгук. Компані хороша дружна, кожен зможе допомогти та виручити. Тімбілдинги копоративи завжди на висоті, навчання працівників проводиться регулярно, цікаві системи мотивації. Мені подобається – тут знайшла багато однодумців та друзів.

  2. Марія
    20 Лис 2019

    Компанія молода та прекацює от вже 9 років. Тут подобається працювати так як керівництво лояльно відноситься до своїх працівників. Такий колектив як у Дубок треба ще пошукати. Завдяки цьому і компанія швидко розвивається, є перспективи росту та нові можливості. Тут комфортні умови праці. повний пакет послуг (відпустки лікарняні, відгули) та вчасна виплата заробіної плати + аванси регулярно. Кожного разу радію що мала змогу тут працювати, маю дуже багато друзів

  3. Петя
    27 Жов 2019

    Во время не выплачивают зарплату.

  4. Гость
    4 Сер 2019

    Для мене, Дубок — молода, але амбіційна команда, яка створює людям радість))) потрапивши сюди на роботу, зрозумів, що не помилився))) В компанії є всі умови для саморозвитку та кар’єрного росту)))

  5. Гость
    30 Лип 2019

    ото зовсім не палєвно в один день писати тексти, нє)))))))
    мабуть премію пообіцяли всім робочим чи що? Как-то странно виглядають ці всі #відгуки#

  6. Ira 2014
    27 Лип 2019

    Працюю з самого початку існування Дубок! Бачила багато, робила ще більше, компанія дуже амбітна, перспективна та з хорошим керівником, колектив це величезний скарб для компанії, тут нікого не залишать без уваги, завжди підтримають, робота цікава, зарплата гідна.

  7. Оксана
    26 Лип 2019

    Компанія на вищому рівні, кожен працівник цінує роботу свого колеги і це супер.

  8. Тетяна
    26 Лип 2019

    У компанії більше 2х років. Перша перевага — увага керівництва до співробітників, а саме їх кваліфікації; Друга, і основна — можливість кар’єрного зростання. Тут панує взаєморозуміння, гармонія і комфорт.

  9. Марія
    26 Лип 2019

    Працюю 3 роки і можу з впевненістю сказати, що це найкомфортніше та найцікавіше місце роботи. Компанія не стоїть на місці, постійно розвивається і заодно розвиває та навчає співробітників. Безцінний та крутий досвід)))

  10. Антоніна
    26 Лип 2019

    Працюю в компанії 5 років. Вона займає особливе місце в моєму серці) Мабуть, тому, що була в команді майже з самого початку. Люблю атмосферу, цінності, гарне відношення до людей і те, що тут завжди можна реалізувати свої ідеї і вміння!

  11. Vita25
    26 Лип 2019

    Я працюю в компаніїї вже другий рік, це моя не перша робота, тому є з чим порівняти.В першу чергу директор і керівництво – це люди,які постійно розвиваються,навчаються,не стоять на місці.проводять постійні навчання і тренінги для працівників. Колектив дуже дружній та веселий. Проводяться корпоративи та різні заходи, що дає можливість більше здружуватися і відпочивати. З/п гідна, своєчасна виплата і постійно зростає, що дуже радує))ще мені подобається, що компанія сучасна, розвивається, роширяється,до твоїх ідей прислуховуються,а не наприклад застрягла у минулих часах з певними принципами роботи, тітками і дядьками,які працюють по старих схемах, стандартах і нав`язують свої ідеї, бо лише вони знають як правильно)))))тут думають про твій комфорт, тому для мене,якщо робота, то Дубок)

  12. Сергій
    26 Лип 2019

    Перспективна, молода компанія. Стрімко розвивається та допомагає розвиватись працівникам. Дружній та щирий колектив)

  13. Марія
    21 Бер 2019

    Дуже лояльна та перспективна компанія. Здорова психологічна атмосфера в колективі, де тебе приймають таким, який ти є))))

  14. Катя
    20 Бер 2019

    Працюю вже 2 роки, дуже рада, що потрапила працювати саме в цю компанію, багато чому навчилася і продовжую розвиватися далі. Заробітна плата виплачується своєчасно, без затримок, та залежить від показників роботи які я виконала. Компанія стрімко зростає, це показник того, що вона успішна, хочеться рости разом з нею. Дуже комфортні умови праці, великий просторий офіс, зручний графік роботи.Але найкраще в компанії це молодий та дружній колектив, завжди хтось прийде на допомогу в разі проблеми та й просто приємно працювати з однодумцями. Тут можна набратись хорошого досвіду, є досвідчені наставники, цікаві проекти!!!

  15. Гость
    20 Бер 2019

    Лояльне начальство, зручний графік, дружний колектив, зп вчасно

  16. Гость
    20 Бер 2019

    Хороший, дружній колектив, є взаєморозуміння. Хороша робоча атмосфера. Гарні можливості для розвитку.

  17. Гость
    20 Бер 2019

    Працюю в компанії більше 3-х років,задоволена свім, думаю що це найкраща компанія у м.Рівне.

  18. Гость
    15 Лют 2019

    Я працюю в компанії вже 4 роки. Сказати, що я задоволена всим – нічого не сказати. Я щаслива працювати саме в такій команді, саме з таким керівництвом, саме в такій побудові робочих відносин. Це дійсно, як велика сiм’я в якій бувають злети та падіння, але ми проходимо ці періоди разом, підтримуючи один одного. Але основу цій структурі заклав директор! Він навчив кожного працівника вірити в себе, і сам вірить в кожного. Він створив цю атмосферу дружню, легку, засновану на довірі, а не на жорсткому контролі. Дана компанія допомогла мені знайти себе і повірити у свої сили.

  19. Анна
    15 Лют 2019

    Все подобається – від колективу до самої роботи. Можеш навіть змінювати напрямок, спробувати себе у новій сфері, в цьому тебе повністю підтримають! До ідей дослухаються і це не може не тішити.

  20. Олена
    15 Лют 2019

    Скажу коротко, але влучно – це компанія, де є розуміння та хороший колектив. Керівництво надає усі умови для розвитку, росту та комфортної роботи. Є підтримка та взаємоповага, а це найголовніше!

  21. Гость
    9 Лис 2018

    Працюю в компанії більше 2х років. Чудова компанія, яка розвивається і розвиває працівників. Тут не просто колектив, тут команда, сім’я яка завжди підтримає та підніме настрій. Заробтні плати постійно мають тенденцію до зростання. Керівництво, напевно, найкраще з тих, кого я коли небудь зустрічала.

  22. Гость
    17 Жов 2018

    Працюю в команді відносно нещодавно, класний колектив, молода і амбітна компанія. Круто коли керівництво розуміє не лише цінність своїх клієнтів, а і своїх працівників.

Луцьк
28 000 – 33 000 грн
Рівне
28 000 – 33 000 грн
28 000 – 33 000 грн
Усі зарплати додаються анонімно
Менеджер з продажу
Рівне • 1 зарплата
15 000 грн
Менеджер із постачання
Рівне • 1 зарплата
12 000 грн
Охоронець
Рівне • 1 зарплата
12 000 грн

Додайте зарплату в компанії Dybok.ua

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Dybok.ua: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук