Яблуневий дар

T.B.Fruit – група компаній, що спеціалізується на переробці фруктів та ягід і випуску концентрованих соків, пюре, соків для кінцевого споживача та свіжих фруктів і ягід.

Отзывы о работе в Яблуневий дар, зарплаты

1. 10 мая 2022

Приглашает HR на собеседование для галочки, вероятно, дополнительную оплату получают за работника.
    Подавал свое резюме, которое не отвечало критериям поиска компании, но готов учиться и узнавать новое.

Руководитель отдела очень пренебрежительное лицо! Не тратьте время с надеждой, а вот это возможность чему-то научиться и работать в крупной компании.
    Здесь ЗП забавная, а требования…
    Берегите свое время)))

2. 19 апреля 2022

Не рекомендую!
    Обманщики и мошенники!
    Надеюсь получат свое обязательно!!!

3. 29 марта 2022

обман по зарплаті, не раджу тут працювати. Нікуди піти на перерву

4. 27 января 2022

Так, так, а ти чув, що ще компенсують витрати на проїзд, поцікався у ейчарів, бо це теж дуже економічна тема

5. 25 января 2022

А чого тут ніхто не пише про справжній соціалізм в Городку? Я багато всього перечитав коли йшов на роботу сюди. Але чомусь ніде не було інформації про харчування. Воно на заводі безкоштовне, усі обіди оплачує власник, а сама їдальня на території заводу. Я навіть до бухгалтерії завітав перевірити може з зарплатні знімають – та ні, такі дійсно безкоштовне харчування

6. 20 января 2022

Вже давно хочу поділитися своїми спостереженнями та гордістю про компанію. Не знаю хто там та що там на інших підприємствах. Я працюю у Городку, на головному заводі ТБ Фрут. Тут компанія почала виготовляти пектин. Як на мене — це як диво інженерної думки. Обладнання для виробництва пектину робили на замовлення, приїздили специ з усього світу за для налагодження процесу. Пектин виробляють тільки декілька підприємств у світі та наше у Городку. Його виробництво — це секрет, наче як у давньому Китаї виробництво шовку. Дуже крута штука пектин. Здається, ну що тут такого: яблучне желе така собі проста річ, але — ні, то дуже складна, технологічна штука.

7. 15 января 2022

Та всі вони однакові що той Льоня що Вася брат його думає що найхитріший. Вася прибив собі фури на перевезення земляка Михаляка якому платить добрі гроші, а всім розказує що ніхто не хоче їздити. А Печерський бавиться великого начальника… він мусить про то знати!!!

8. 10 января 2022

Дуже хотів залишити відгук, але руки не доходили. Та напишу про осінні наші справи: перевезли яблука вчасно, витримали всі умови. Що цікаве, TB Фрут запровадила нові умови оплати, тепер є планування: заявляєш кількість продукції, потім отримуєш підтвердження, що платіж сформовано, оплата надходить вчасно. Так, ми не перший рік працюємо, так, були і затримки у сплатах, але у 2021 році затримок не було. Тож подивимось що буде у 2022

9. 10 января 2022

А шо вони дурні ходити? Накупили собі крутих машин за гроші фірми і гасают по полях без толку а но постійно плачуть що грошей на запчастини до тракторів нема. Купляють всьо беушне за великі гроші а воно служити довго не хоче. Але Льоня і слухати нікого не хоче має інтерес з того 100 процентів

10. 4 января 2022

Та все б нічого якщо б за людей не забували. Самі крутять світом як хочуть, весь час при грошах як пани ходять

11. 27 декабря 2021

З такими цінами на ріпак як того року то вони дійсно розкрутили файний бізнес, але дурять вони не тільки людей, а ще і власника їхнього. Зовсім не дивно чому Печерський і його дружки Вася і Льоня враз стали себе так файно чути… Бо думають що позакривали роти своїм хлопцям які постійно перепрацьовують і ковтають яди. Всі соки з себе вижимають, а потому зимою гуляй Вася… Але очей ви людям не закриєте і люди все бачуть…

12. 25 декабря 2021

Не знаю може там в цехах дійсно все як в японців але на полях все виглядає зовсім по другому ніхто з їхніх начальників не хоче розуміти шо земля найдорожче багатство нашої країни нам вона дісталася тяжкою працьою батьків а вони орендуют її за мішок пшиниці в рік. Скоро так будите сіяти на трасі бо не хочите зрозуміти що землю тре берегти а вони її тіки виснажуют своїми ріпаками і кукурузами. Дурят людей а на самому ділі розкрутили на їхній землі крутий бізнес

13. 8 декабря 2021

Працював у цеху розливу соків Galicia протягом тривалого часу, до цього працював на заводі «Наш сік», що мене вразило, та, мабуть, я не здатний прийняти такі нові правила. Справа в тому, що компанія запровадила нові методики організації простору, це японська система 5С та зараз вимагається дотримання простих але водночас складних для радянської людини процесів. Я не зміг впоратися, бо в мене мозок інакше працює (мабуть радянський), але система дуже цікава та мабуть корисна, подивіться які в японців авто. Але радію, що українські компанії щось почали змінювати на виробництві.

14. 9 ноября 2021

Можливо я чогось ще не знаю та не розумію, мабуть. Але хочу сказати, що гордий співпрацювати з компанією, яка є третім у світі виробником концентрованих соків у Європі та експортує свою продукцію до 40 країн світу. Чому написав – бо не розумію чому люди намагаються ділитися тільки брудною, негативною інформацією, коли позитив є та про нього варто казати.

15. 27 октября 2021

Чому написав, бо бачив несприятливі відгуки інших постачальників. Так, я співпрацюю з Т.Б. Фрут вже давно, були різні ситуації, дійсно затримували. Той самий Зіновій, з яким всі спілкуються і мені бувало таке не відповідав але порозумілися. Я що хочу сказати – це дійсно велика компанія у якій все бува. А ви працювали з іншими? — там взагалі можна попасти, а тут мені ніколи такого не було щоб не заплатили.

16. 3 июля 2020

@ГІСТЬ, Зеник ще той хитрий лис. ціну вміє випрошувати і золоті гори обіцяти, а потім в кущі. Бухгалтерія теж одні барани і обманщики. Дівчата на адміністрації залякані і нічого не вирішують. Фірма брехунів і аферистів!!! Кидалово!!

17. 3 июля 2020

Група компаній Т.Б. Фрут (Ябл.Дар, Тб.Фрут Пектин, Галіція і т.д)- це бідні овечки у вовчій шкірі, які втираються в довіру, а потім кидають і РОЗВОДЯТЬ на гроші!
    ЗЕНОВІЙ КМІТЬ (славнозвісний Менеджер з постачання 067 310 72 05 [email protected] ), то ще та падлюк* і гн*да!!!!!!!!!!!!
    Понабирав товару на 100 тис гривень, а потім розводить руками, що він тут ні до чого, що нічого не може зробити, трубку не піднімає, розмов уникає!!!!!!! Хамло ще то!!! Хотіли домовитись про зустріч, немає можливості,кажемо пропонуйте якусь АЛЬТЕРНАТИВУ, теж нічого!!! Контора шахраїв!!!!!!! ПОНАБИРАЛИ В ЛЮДЕЙ ТОВАРУ, а платити навіть не думають!!!!!! Ще не час, почекайте!!! Годують хіба обіцянками! Хо директор тої контори купив машинку за кілька мільйонів, що їхні працівники навіть миють і прибирають в ній в білих рукавицях і одноразових комбінезонах, бо там білий, шкіряний салон!
    БУДЕМО ДОБИВАТИСЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ ЧЕРЕЗ СУД!!!! ХОч для них це не перший раз, а , напевно, звична справа!

18. 30 января 2020

Шахраюги. Штрафують працівників.

19. 3 сентября 2019

@Роман,

ви не одні. Вони гниди заплатили тільки за свій корпоратив на спаса в кавалєр бутів!

а всіх інших вони використовують!!

20. 3 сентября 2019

Т.Б.Фрут T.B.Fruit / Яблуневий дар / Галіція і як б себе не називали ці ШАХРАЇ, вони знають тільки одне: ВИКОРИСТАТИ і НЕ заплатити !!!

При тому, що ГРОШІ в них Є — бо компанія банкрот не буде робити корпоратив в «Кавалєр бутік» 18 серпня 2019 орагізатор ГалВедінг @galwedding — їм то ви заплатили !!!!

чи Скрипка ЛОХ і співав за сочок?

Постачальники! Тримайтесь якомога далі від цієї кантори!

21. 28 мая 2019

Здійснивши перевезення вчасно і здотриманням всіх умов для компанії 11.02.2019року оплати не отримали.Обіцяє п.Маряна,що грошей ми не побачим.Змушені звертатись до суду.

22. 20 июня 2018

Дистрибьюция это не его, это ребята Шедевр

23. 22 мая 2018

не знаю, що там за лажа у вас з Костею щодо продажів, проте людина він дуже хороша. Так, можливо дистрибуція це не його, але у мережах він як риба у воді

24. 5 апреля 2018

Вже дуже скоро завдяки ТОП менеджеру можуть закрити Київську філію, Браво,

25. 2 апреля 2018

ми також надали їхній компанії превезення ще 17 сісня 2018 року і оплати до тепер немає!!!

26. 29 марта 2018

Ми надали транспортні послуги «Яблуневий дар»на 1200євро і 600євро,а вони не розраховуються і на телефонні звінки не відповідають!
    Кидали!!!

27. 21 февраля 2018

До речі, я той самий котрого звільнили і я той самий яскравий приклад

28. 21 февраля 2018

Мабуть читають відгуки, дуже цікаво :)

29. 20 февраля 2018

Нижче, яскравий приклад того, коли в людини роздвоєння особистості і вона пише повідомлення різними мовами, але з одного ІР.
    Заспокойся вже)
    Звільнили, — май силу зробити висновки та йти далі.

30. 12 февраля 2018

Доброго дня

Це стосовно Серебренікова В. пишуть? Так це всі знають, тю, відкрили Америку, баран никчемный, пусте місце

31. 11 февраля 2018

@Гость, Знаем такого, дибил полнейший, ноль, ни знаний, ни образования, по сетям еще кое как, в дистрибьюции ноль полнейший, дурилка полнейшая, как руководитель пустое место, что есть, что нет — один хрен

32. 11 февраля 2018

@Гость, Є такий, баран, більше сказати нема чого

1. 17 марта 2013

Компанія, власником якої є «високоінтелектуальний» бізнесмен 90-х років Тарас Барщовський, для якого не існує жодних моральних цінностей та принципів. Людина, для якої ГРОШІ стоять на першому місці. Ви усі раби і з вами будуть поводитися, як з рабами. Зарплата на його підприємствах уся в конверті, тому «кинути» вас йому, як два пальці….і не важливо, чи ви топ менеджер чи простий вантажник. Рада директорів — це п`ять лицемірів, які підставляють свої дупи для великого «кохання» свого кумира. Якщо ви бухгалтер, то працювати доведеться в терраріумі на чолі із головною змією Оленою Михайлівною Тишківською, з явно вираженими психотравмами. Якщо ви ідете у департамент «Галіція», тоді на вас чекає ще одне «диво» — дружина Барщовського, Світлана Степанівна Барщовська — ображена на увесь світ жінка, яка усе своє життя була тінню чоловіка і раптом у свої 41 зрозуміла, що вона «великий» керівник. Ще одну із керівних посад на Галіції займає Мар`ян Стасик. Хамовитий, непрофесійний панікер, який «далекий» від сокового бізнесу.

2. 1 ноября 2013

Шановні відвідувачі сайту!

Для отримання зворотного зв’язку та об’єктивної інформації про роботу в компанії «Яблуневий дар» просимо звертатися у відділ управління персоналом.
    Ви зможете отримати відповіді, надіславши ваші запитання за адресою: [email protected]

З повагою
    відділ управління персоналом

Разнорабочий 1
Сборщик 1

Добавьте зарплату в компании Яблуневий дар

Добавить отзыв о работодателе Яблуневий дар

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Яблуневий дар?