|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Завод «Енергія» — це більше ніж просто Компанія з виробництва металевих сіток. Ми — рушійна сила, яка створює фундамент для будівель, сільськогосподарських комплексів, промислових об’єктів та багатьох інших інфраструктурних проектів. Відгуки про роботу в Енергія, завод, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії Енергія, заводДодати відгук Оцініть роботодавця Енергія, завод: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Енергія, завод Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Працівників стабільно намахують по оплаті. Кілька працівників після звільнення не отримали розрахунку. Директор Валим Володимирович- неадекватний хам. Звільняє людей просто тому що вони йому не подобаються. За рік поміняв 9 бухгалтерів і не тільки. Люди не затримуються. Працюють від тижня до пів року і біжуть від нього на всі 4 сторони. Жадібний, неврівноважений, всіх боїться, ни з ким не може спрацюватись