|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Рaint-shop Botika осуществляет поставки лакокрасочных и отделочных материалов, а так же проводит бесплатные тренинги, семинары и мастерклассы по использованию продуктов для строителей, производственных компаний, маляров, художников, декораторов, архитекторов и дизайнеров. Відгуки про роботу в Botika, paint-shop (Ботика, ЧП), зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії Botika, paint-shop (Ботика, ЧП)Додати відгук Оцініть роботодавця Botika, paint-shop (Ботика, ЧП): розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Botika, paint-shop (Ботика, ЧП) Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |
Дякуємо за ваш відгук Гручик Марина. Нам прикро, що у вас склалося таке враження.
Хочемо зазначити, що стажування у нас було оплачуваним з першого до останнього дня, і оплата здійснювалась за кожен день вашого перебування на стажуванні. Це був навчальний період, під час якого ми інвестували час у введення в роботу, пояснення процесів та адаптацію.
Озвучений на співбесіді термін навчання є орієнтовним і залежить від прогресу, залученості та готовності кандидата опановувати нову інформацію. У вашому випадку співпраця не була продовжена через невідповідність очікуванням щодо підходу до навчання.
Твердження про булінг, образи чи приниження не відповідають дійсності. Ми не підтримуємо такої комунікації в роботі. Водночас у процесі стажування кандидатам можуть ставитися робочі запитання та надаватися зворотний зв’язок щодо уважності, базових навичок і засвоєння матеріалу — це частина навчального процесу.
Шкода, що замість конструктивного обговорення ситуація була подана саме так. Бажаємо вам професійного розвитку та знайти формат роботи, який вам підходитиме.
Ніколи в житті не йдіть працювати в цю компанію. Хоча слово компанія це не про них.
Вас будуть булити, вам будуть розповідати що ви ніщо, ви тупі, ви незнаєте матиматику. На співбесіді вам будуть брехати, навчання було вказанно три місяці, по факту 2 тижні. Навчати вас ніхто не буде, а на те що ви не знаєте інформацію скажуть що ви тупі.
Саме поліна та євген власники магазину, які будуть вас постійно ображати, ну звичайно бо вони можуть. І супер система 1С якій 20 років, але на зауваження скажуть, що це ви не такі.