|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Хто ми є? Ми — дружня драйвова команда позитивних людей. Відгуки про роботу в Крам, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії КрамДодати відгук Оцініть роботодавця Крам: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Крам Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |
Якщо є бажання мати роботу то ідіть прямо в магазин бо через відділ персоналу влаштовуватись то жах
Організація відсутня
Роблять все на *** як кажуть
Рекрутер Олеся не шарить ні по умовах ні по зп того ідіть прямо до керівника магазину Вас точно не загублять , нададуть всю інфу яку треба і не будуть морозити по місяцю з фразою” ми подзвонимо”
Взагалі дивно коли керівнику все ок а hr вимахується
Професійність рекрутера то просто жах
Якщо не помиляюся звати Олеся
Ну це треш
Домовилися поспілкуватися о 9:00
Телефоную – вона ще не в офісі і не може розмовляти о 10.00 теж не може
Офіційне оформлення не з першого дня а через місяць
Вакансії висять , а людина наче і не потрібна
Якщо це на рівні розмови таке відношегня то що на машазинах уявити страшно
Ставлення – жах, графік – жах, ЗП щоб мати якусь більш-менш треба відпрацювати хоча б 200+ годин в місяць (звичайному п-к платять 70 грн/год, ст. п-к – 75 грн/год, касиру – 80 грн/год + бонусна частина +- 1-2к в місяць), списання просрочки, побитого і тд з працівників – норма (списали з мене 3к з ЗП). Є година обіду, але з змінами 10-14,5 год не рятує. Сідати не те що не можна, нема де (хіба на складі). Взимку потрібно вдягатись як сніговик в 5 шарів одягу бо економлять на обігріві. Х-ня одним словом. =)
Бачила, що вакансія висить вже давно, але все ж вирішила відгукнутися. Дарма, рекрутерці очевидно було шкода навіть тих 5хв, які вона виділила, щоб провести телефонне знайомство, коли зрозуміла, що ми не сходимося в певних моментах. Дякую, що хоч на* не послала)))