|
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.
Компания «Pharmunion BSV development» обладает полным инструментарием для организации эффективных продаж медикаментов на украинском фармацевтическом рынке. Відгуки про роботу в Ворвартс Фарма, зарплати, вакансії
Усі зарплати додаються анонімно
Додайте зарплату в компанії Ворвартс ФармаДодати відгук Оцініть роботодавця Ворвартс Фарма: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.🔔 Сповіщення про нові відгуки про компанію Ворвартс Фарма Отримуйте на пошту одразу після публікації Без спаму. Відписка в 1 клік. |

Контора гірше нема куди. Зарплата чорна , не платять місяцями. Колектив – повне ***, . Директор – особа яка нічого не тямить в виробництві. Не рекоменду там працювати
Нещодавно влаштувався в компанію і вирішив почитати відгуки про неї і залишити свої перші враження.
1. Майже нема тікучки. Деякі люди працюють більше 10 років.
2. Нема онбордингу, адаптації.
3. Роботи дуже багато але й зарплатня відповідна.
4. Доволі суровий графік (з 8 до 17 години).
5. Офіс затишний та невеличкий, в цілому працювати комфортно.
Буду ділитись своїми враженнями і надалі. Поки плюсів більше ніж мінусів.
Працювала 3 роки на позиції медичного представника в Ворвартс фарма
Досвід роботи подарував мені кілька цінних навичок, а головне знайомств. Люди – це головний актив компанії. Робочі процеси структуровані, але задач багато і вони складні хоч і цікаві.
Є моменти, які можна покращити, але це не критично. Загалом, цей досвід був для мене доволі корисним, тож можу рекомендувати Ворвартс фарма, як порядну компанію.
Это самая худшая фирма из всех что я знаю . А фирма Ворвардс диагностик вообще полный отстой во главе с Дмитрием Шейко . Не рекомендую
Очень хорошая компания, официальная зарплата, человеческое отношение к сотрудникам.Категорично не согласна с негативом в адрес руководства компании, скорее это люди,которых “ушли” за недобросовестное отношение к работе.
Рекомендую ООО Ворвартс Фарма как одного из лучших работодателей Киева!!
Погоджусь з попередніми відгуками. Занадто чорна зарплата!!!! Куди дивиться податкова! Бойко С.В. та його “права рука” Клара відносяться як до рабів! Справді їх девіз “хочу викину, хочу буду тримати на повідку”. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Отношения к сотрудникам очень плохое! не советую эту фирму
Негативний. "Чорна" зарплата, завуальовані схеми. Відношення Бойко С.В.(власник на вул.ушакова 1-г): хочу залишу, хочу викину! Не рекомендую