Аптека Бажаемо Здоровья

Аптека Бажаемо Здоровья

Медицина
location_on
Россия
Додати відгук Додати зарплату 🔔  Підписатися
verified_user
Ви представник компанії?
Редагуйте сторінку та відповідайте від імені компанії.

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»

Відгуки про роботу в Аптека Бажаемо Здоровья, зарплати, вакансії

1 2 3 4 5 12
  1. Надія
    9 Сер 2024

    @Гость,
    вважаю, що це найкраща мережа, не накидують 1001 плани, нормальні графіки роботи та відношення + мені повезло з завідувачкою. Оплата +/- як і скрізь зараз. Раніше працювала в іншій мережі, подобалось менше, але це лише мій досвід.

  2. Гость
    8 Сер 2024

    Девочки, кто уходил в декрет с бажайки, какие декретные приходили? И в какие сроки? Чтоб хоть примерно понимать на что рассчитывать

  3. Гость
    2 Сер 2024

    Бухгалтерія це просто набір зірок з коронами! Чи є куди на них поскаржитись за хамство і грубість? Навіть не можна подзвонити їм запитати за свою ж зароблену зарплатню, таке вислуховуєш! Якщо читає тут руководство,то трошки зпустіть їх із їхніх зірок до землі, бо вже переходить всі грані хамство!

  4. Невідома
    26 Лип 2024

    за місто тульчин повноцінна правда або міняти завідуючу або закривати аптеку та й на цьому все . Знайома працювала то повний дурдом , від нормального керівника люди йти не будуть розумні це понімають. було би там всьо добре то не шукали б увесь час людей як вона шукає. міняти дірєктрісу або вообщє закриватись!

  5. Гость
    20 Лип 2024

    ЗП- це біда. Ком.дир відмовляється розписати, як була нарахована ЗП за попередній місяць за виконання усіх планів.
    Коли запровадили нову систему бонусів, сказали, що буде нарахування 3% і 6% від промо+ та ВТМ,відповідно. Потім відбувся різкий спад цих відсотків,але це НЕ ОГОЛОШУВАЛОСЯ! Це я вирахувала самостійно, тому що помітила, що отримую менше обіцяного.
    Бажайка пробиває нове дно своїм ставленням до співробітників.

  6. Гость
    20 Лип 2024

    Останнім часом багато скарг, що не можемо провести оплату по терміналу(немає світла=немає звʼязку). Коли перемикається світло(зʼявляється/заводимо генератор) -база на головному компʼютері завантажується ~ 10 хв. Клієнт не готовий так довго чекати, відповідно пише скаргу. Замість того,щоб вжити заходів(удосконалити базу і тп) – керівництво перекладає відповідальність на нас, ще і потребує пояснення й висловлює невдоволення( а причина очевидна!!!)

  7. Гость
    20 Лип 2024

    @Невідомий, да, правда. Я теж там була, все вірно написано. Слідуюче взагалі буде те що треба її закривати, ні торгів, ні співробітників.

  8. Невідомий
    20 Лип 2024

    у тульчині треба походу міняти завідуючу бо шось явно не то
    люди в прямому сенсі не тримаються, міняються як перчатки, весь час тікучка конкретна. там перед цим була друга мережа то ситуація така сама була не лучша. сама не знає що хоче, колективчик ще той

  9. Невідомий
    19 Лип 2024

    У Тульчині бажано б завідуючу змінити бо непонятно шо їй треба люди міняються як рукавиці я там витримати не змогла . Таке ощущєніє що людей вообще не треба з таким відношенням. І ше одна там є тоже капєц повний. Вакансії вже не знати скільки а люди не тримаються

  10. Гость
    10 Лип 2024

    Доброго дня! Поділіться будь ласка інформацією про цю мережу,умови праці, від чого складається ЗП. Хочу розуміти на що розраховувати. Завчасно дякую.

  11. Гость
    9 Лип 2024

    Добрий день, у моїй аптеці була співробітниця, що працювала таким чином.
    За детальнішою інформацією зверніться до регіонального директора.

  12. Гость
    8 Лип 2024

    Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи приймають в Бажаємо Здоров’я працювати фармацевтом на 0,5 ставки? Заздалегідь дякую.

  13. Гость
    14 Тра 2024

    Відпустка за свій рахунок… Для співробітників немає коштів…
    Але для клієнтів через таблетку знижка 10-15% – на це є. А співробітнику за відпуск по таблетка.юа – 0.5%

  14. Без имени
    3 Тра 2024

    Нарахування зп в період відпусток це просто жесть …
    Працюєш цілий рік ,а потім йдеш у відпустку і получаєш &уйню. Бажаємо здоровʼя негарно так,не цінуєте ви своїх працівників

  15. Гость
    14 Кві 2024

    @Шукаю роботу,Доброго дня)Поки запрошують-йдіть,на сьогоднішній день це мережа N1,по з/п Ваша інформація правдива,штрафів немає,але є стандарти мережі,яких ми дотримуємося і все ок)Можливо є питання по регіонах,не можу сказати,але якщо це Вінницька обл.-Ви будете в гарних умовах і з достойною з/п.

  16. Гость
    7 Кві 2024

    Люди добрі хтось розібрався як нам нараховують зарплатню? Тому що як я зрозуміла коли робиш 100% ніякої доплати нема?

  17. Гость
    4 Кві 2024

    @Гость,
    Згодна з цим! Як поставили Лантух то відразу почалися великі проблеми. Аптеки закривають, люди уходять… Раба гніе з голова, а голова відразу прийшла гнілою.

  18. Гость
    4 Кві 2024

    Ну что бажайка дно. Как Кричала Кекух я больше не закрою не одной аптеки лучше бы свой рот закрыла, а не кучу аптек по Днепру.Как раньше и писали с новым коммерческим пришли перемены в худшую сторону, аптеки закрывают, люди из-за этой выскочки сами уходят.

  19. Шукаю роботу
    18 Бер 2024

    Запрошують працювати у Бажайку, але чула багато негативних відгуків. А рекрутер обіцяє зарплату більше 20 тисяч.
    Хотілося б почути реальні відгуки щодо зарплати, яка офіційна ставка, скільки і за що можна заробити та за що штрафують.

  20. Гость
    21 Лют 2024

    @Гость, да и то правда,как к не людям обращаются на людей вешают все что только можно огромные недостачи ,позорят по всей сети потому что им так нравится,а еще рассказывают что заведующие в зарплате сотрудников общитывает предоставляя совсем другие данные чтоб коллег настроить против вот это мерзко,подло,для того чтоб убрать человека на него вешают недостачи(((

  21. Гость
    16 Лют 2024

    Клас в здоровій родині ставка 15тис ,і вони получили 23тис за місяць .А*нно друзі ,що в нас з колегою з здорової родини рівна кількість годин ,а в мене більший набагато ТО і я за цей січень маю 19 ,а вона 23!Дякую бажайка. Ідіть ви в [вырезано] !

  22. Гость
    15 Лют 2024

    Гарної днини!
    Працюю здесь понад 5 років але досі не можу второпати як нараховується зарплатня по яких відсотках
    Дайте обратную связь

  23. Гость
    12 Лют 2024

    @Гость, в общий товарооборот входять только первые две колонки. Сумма промо и промо+ просто отдельно вынесены, чтобы вы знали на какие суммы продали промо и промо +, но они уже входят в сумму, которая находится в первой колонке

  24. Гость
    6 Лют 2024

    Добрый день .Может я упустила что-то но при новой формуле зарплаты , скажем так, когда объясняли говорили что в общий товарооборот входят все колонки ( сайты, промо, промо +) . Но последние две я так понимаю не считают все таки?
    На конференции зум мы переспрашивали специально и нам говорили что это все суммы . Доходит время до зарплаты и говорят что не дотянули .. Хотя в колонке есть цифра 100 процентов . Как все это понимать и принимать?

  25. Гость
    5 Лют 2024

    Жахлива неповага до співробітників в Донецькій області , просто знущання з людей .
    З графіком роботи до 5-6 вечора , через відсутність транспорту ,але ж це нікого не хвилює, ви повинні відпрацювати 180 годин , не залежно від місяця.
    Люди живуть на роботі вже, але можно не хвилюватися ,адже всім байдуже і вам за це навіть не заплатять .

  26. Працівник
    29 Січ 2024

    Навіщо ображати такого керівника як наш Гранковський В.О.,це не гарно і не етично…Кращого,уважнішого і лояльнішого керівника не зустрічала,а пропрацювала,повірте, вже багато років…Завжди підскаже,вислухає,допоможе.Респект такому керівнику!

  27. Гость
    1 Січ 2024

    27 тысяч промо . С Новым годом , господа фармацевты )
    Спасибо ,фирма ! Вы с каждым годом катитесь всё ниже ниже …

  28. Гость
    1 Січ 2024

    @Гость, ви маєте на увазі , коли йдеш в декрет, чи виплачують декретні? якщо ви про це , то так виплачують. Термін 2-4тижні.

  29. Надія
    20 Гру 2023

    @Світлана, до працівників відноситись треба краще . ніж до самого себе.Мережа дійсно стала паскудна. А видно ви набрали нездарних, самозакоханних керівників. НЕ подобається, йди далі. А все від того, що засновники хапають свої бариші, і не думають ні про українців, ні про те, що скоро Не буде покупців з такою політикою. А я все думаю, чому така хороща аптека. Перетворилася на таку собі шолудиву непотріб? Думала працівників поганих набирають!!! А яка людина знаюча, яка поважає себе буде працювати в цьому гадюшнику? Де ображають, не платять (прочитала коментарі працівників)

  30. Гость
    18 Гру 2023

    Мережа котиться в пріврву. Відношення до працівників просто свиняче. Думають як тільки надурити з зарплотою і більше продади гівняного промо+.
    Прямим текстом кажуть що ви ніхто. Тому хто ще думає чи йти сюди працювати, навіть не думайте.

  31. Гость
    17 Гру 2023

    Я одна не розумію ,чого я маю стояти відпускати. І ще бронювати ліки ,і нікого не колише що черга стоїть .Але я маю забронювати через наш сайт або таблетки.
    Це відколи входить в обовʼязки фармацевта ?

  32. Гость
    16 Гру 2023

    Колеги, підкажіть будь ласка хто був в декреті чи виплачують відпускні? якщо так то на скільки довго їх чекати?

  33. Гость
    14 Гру 2023

    Три періоцінки за 20 днів,при цьому треба переробити цінник,нема вже аптек де іх взагалі ліплять,просто нема слів…це просто знущання над персоналом,я вже не кажу на що похожі ті обідрані упаковки

  34. Гость
    7 Гру 2023

    Вы не поверили что после ухода Екатерины Сергеевны мы многие будут уходить. Вы поставили нам эту выскочку в итоге что….? Коммерческая стоит на кассе, в большенство аптек Днепра нужны сотрудники нужны сотрудники. Так что дальше будет еще хуже. Возвращайте Екатерину Сергеевну и мы начнем возвращаться в сеть.

  35. Гость
    6 Гру 2023

    Я навіть здогадуюся,що це про Гранковського. Ка.ка ще та. Завдяки йому і його чуйному керівництво ох як багато ображених

  36. Неважливо
    5 Гру 2023

    Зверніть увагу на неадекватних завідувачів-працювала з такою в місті Глухов,Сумська область.Так вона всіх гарніших і молодших за себе зжирала.Їй тільки старих тіток ставити в змену,як мама .Перешла від неї до іншої аптеки нашої-рай на землі.

  37. Гость
    4 Гру 2023

    @Відповідь ПРАВДі, Теперішні аптеки, будь-які, напроч відбивають працювати по спеціальності. Вкрай шкода втраченого часу на навчання. Всі мережі на даний час нікудишні. Немає якоїсь кращої за бажайку.

  38. Відповідь ПРАВДі
    3 Гру 2023

    @Правда,якщо зав згонить злість – обов’язково треба реагувати: або куратору повідомляти про перевищення повноважень зава, якщо ж не допомагає – звертатись до вищого керівництва; ні – тоді звільнятись, але не терпіти цю паскуду. Не одна-єдина, на щастя, ця аптека, є повно інших і мереж, і аптек. Сама пережила приниження від зав аптеки, дійшло до панічних атак і постійного тремору м’язів всього тіла… звільнилась – відновлююсь і зараз взагалі працювати фармацевтом не хочу. Але це мине, сподіваюсь.

  39. Правда
    30 Лис 2023

    Працюю тут вже майже 2 роки. НА початку було все супер не було ні промо не змушували щось робити. а тепер на мені зганяє злість нова завідуюча обзиває хамить за те чому я погано продю промо. А що робити коли у тебе аптека 70% чеків це резерви через інтернет. просто немає кому продавати ці грьобані промо. да і це моє маю бути право продавати їх чи ні це моя з/п. Керівництву пофіг. Комерційні змініються за 2 роки вже 5 штук було. Ця нова приїжала 1 раз за 3 місяці навіть в очі не бачив ….

  40. Гость
    20 Лис 2023

    Нас тупо примушують парити промо+ , інакше ти просто в кінці місяця отримаєш голу ставку . Наші дівчата тепер не йдуть обідати , бояться не виконати план ! Ну як так можна закріпити за кожним план , а не загальний , один клієнт купить пластинку валідолу інший прийде із списком на 3000 грн., де ваша совість і логіка … В аптеках почалися суперечки і конфлікти хто кого відпустить ….Хочеш заробити виходь понаднормово , забудь про особисте життя , живи в аптеці! Офіс на день фармацевта має скорочений день,мають всі святкові,стабільні зарплати, а ми працювати безперервно і понаднормово !!! Багато хто із знайомих звільнився з бажайки і не жалкують …(((

  41. Гость
    17 Лис 2023

    Чому хами працюють комерційними директорами в бз? Я говорю за директора Черкаської області. Нахамив, та ще й з аптеки вигнав. А спочатку такий ввічливий був(ср*ку лизав). Я взагалі не розумію де ви таких берете?!

  42. гОсть
    13 Лис 2023

    Колеги ,як вам нові умови нарахування з/п.
    Ми в шоці🤯. Працюю в цій мережі вже багато років ,але зараз дуже відчутно ,що мережа йде на дно . Як можна рекомендувати людям ці БаДи,ну як ???

  43. Гость
    1 Лис 2023

    І ще, за додаткові години якщо ти виходиш на переоблік чи дівчата у відпустці і ти працюєш за двох, то за додаткові години вам нічого не виплатять, і ті хто пише що, ось йдіть напрацьовуйте години і набивайте на інших аптеках🤣🤣🤣 розсмішили, а ви спробуйте і тоді зустрінемося тут у коментах
    Всім гарного дня

  44. Гость
    1 Лис 2023

    Доброго дня, хоча який він добрий якщо пишу тут коментар, ви мене вибачте, але підкажіть мені будь ласка, людина яка працює на три посади пояснюю ( двірник який не має навіть зимнього одягу в якому він має прибирати біля аптеки, прибиральниця та фасувальник) скажіть будь ласка з якого дива людина має робити на всіх цих трьох посадах якщо в нього договір підписаний як фасувальник? Та ще й за 7000грн в місяць? Коли фармацевти отримують до 20 к і вони кричать що їм мало, то з якого дива ми повинні робити все це та ще й за 7к, майте совість і зробіть нормальну адекватну ЗП, я не кажу щоб підняти її як до фармацевта, хоча би до 10 тисяч грн.
    Я дуже розчарована компанією “Бажаю Здоров’я” немає жодної поваги до своїх підлеглих.
    Бажаю Бажайці найшвидшого краху!!!

  45. Гость
    1 Лис 2023

    @Гость, а вы на сто процентов ком.директор и даже знаю кто, удачного вам плавания в гнилой фирме рыба гниёт с головы

  46. Гость
    25 Жов 2023

    Шкода, що зараз фармацевт став у один ряд із офіціантом, бо що той, що той – обслуговувальний персонал та і кредо одне:” Клієнт правий завжди!”. Невже пішли намарно роки навчання в коледжі, університеті(а це 3-4 роки коледж + 4-5 універ в середньому), невже це норма, коли ми вчили у навчальних закладах одне, а в реальності все до точності навпаки? Пам’ятаю, як нас навчали, що ми покликані допомагати людям бути здоровими, а тепер що? Власні торг марки, пріоритети, плани на виручку і т.д. Тільки от на офіціанта і навчатися взагалі-то ніде не треба, і з/п майже така ж, і графік роботи подекуди навіть менший, аніж у фармацевтів(13-14 годин).. Дуже прикро…😔
    Р.S.: Нічого проти офіціанта не маю, просто до прикладу взяла.
    А про мережу “Бажаємо здоров’я ” чомусь завжди складалось враження взірця, але прочитавши відгуки, зрозуміла, що і тут не все так гладенько, на жаль

  47. Гость
    20 Жов 2023

    @Гость, ви мабуть якийсь ком.дир.😂😂 ця мережа вже давним давно забила х*р на працівників. Гребуть всіх кого попало,бо ніхто не хоче працювати тут.. навіть ходячи на заміни зп нижча ніж у інших мережах,повірте теж знаю зп в інших мережах, наразі це ні для кого не секрет. Власники та ком. директори не мають ні за що найнятих працівників, таке враження що ти маєш жити на тій роботі бо ж треба каси набивати. Про особисте життя ти маєш забути, бо ж у бажайці працюєш, маєш думати як же то аптеку піднімати, бо це ж тобі треба. Людяного відношення тут абсолютно немає!!
    А щодо того що клієнт завжди правий то це повний п***єц, вибачте, скоро клієнт на тебе сечу зможе вилляти бо він кончений дибіл, а ти маєш стояти посміхатись, бо ж це клієнт, а ти тут так “за дякую” стоїш, без прав і якихось лементарних особистих кордонів, на фармацевта можна що хоч казати і тут ніхто розбиратись не буде, зразу ти дурний і т.д, бо КЛІЄНТ – грошііііі🤩🤩. Дуже знецінена праця фармацевтичних працівників, шкода. Воно нажаль так всюди – ми просто обслуговуючий персонал.
    Маю велику надію, що колись бажайка повернеться до свого престижного рівня, а наразі не рекомендую бажайку як хороше місце для роботи.

  48. Оксана
    17 Жов 2023

    В мене немає слів, залишились тільки неприємні враження від аптеки”Бажаємо здоров’я” і комерційного директора Владислава Олександровича.Я маю вищу фармацевтичну освіту і стаж роботи в фармації 28 років.Я ВПО, була вимушена виїхати з Нікополя через бойові дії.Виїхала на свою батьківщину в Черкаську область з дітьми.Хотіла влаштуватися в аптеку”Бажаємо здоров’я” .Залишила свій номер телефону і подала резюме.Вже рік і два місяці мені
    відмовлюять, Вам не потрібні спеціалістиз вищою освітою? За цей період змінилося чотири співробітника.В аптеці працюють мед.сестри.
    Завідуючою аптеки працює людина , яка немає ні фарм ,ні мед.освіти взагалі.Вона працювала прибиральницею в цій аптеці.А потім її поставили завідувачем.Під час розмови з генеральнм директором, він мені відповів, що завідуюча набирає собі колектив.Це просто жах.До чого ви прийдете.Після тієї розмови , стало все зрозуміло і зовсім перехотілося йти працювати в вашу аптеку.

  49. Гость
    13 Жов 2023

    Ау, люди! Пишете всяку срань! Ці гнівні пости про «зраду» можуть писати лише обіжені… це реально *ерня якась😳 читаю, коси дибки!!!
    Вся фармація змінилася і це факт, у всіх є своя торгова марка, у всіх є карточки, стандарти. Ідемо в ногу з часом🤣
    Я працюю в цій мережі і в порівнянні з іншими тут комфортно, тебе не штрафують і це вже велика перевага. Той хто хоче більше заробити , може піти на заміни і заробити додатково копійочку. Стараєшся розширяти чек – буде більше зарплата, короче, той хто хоче заробити – тут може заробити достойно і всі ті коментарі про зп залишіть при собі, я знаю в кого які зарплати! Тож з цього всього на сьогодні Бажайка сама нормальна фірма для тієї людини, яка хоче чесно працювати і зможе достойно заробити.

  50. Гость
    12 Жов 2023

    @Офігевший,
    Готовтесь, що невдовзі вас вже на роботі не буде. Керівництво завжди і при всіх осбтавинах на боці клієнта. У мене так було, я вибачався і мене все одно звільнили, бо я нагрубив неадекватній, коли вона в мене швиряла ампулами, їх розбила і я же за них ще і заплатив. Вам в лице можуть плюнути, обізвати, а ви повинні опустити голову і мовчати, бо це покупці. А наші покупці ой як багато собі дозволяють, навіть перекручують, що їх чуть не били Вони приходять вже ізначально невдоволені, а ще телевізор їх навчив, чуть що, зраду жалійтесь куди тільки можливо

Усі зарплати додаються анонімно
Зав. аптекою
Київ • 3 зарплаты
16 000 .. 30 000 грн
Завідувач аптекою
Олександрія • 1 зарплата
24 000 грн
Фармацевт
Дніпро (Дніпропетровськ) • 8 зарплат
8 000 .. 20 000 грн

Додайте зарплату в компанії Аптека Бажаемо Здоровья

Дякуємо! Зарплату додано.

Додати відгук Оцініть роботодавця Аптека Бажаемо Здоровья: розкажіть про плюси, мінуси, умови роботи та атмосферу в команді.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Залишити відгук